Jump to content

Thief-buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
120 replies to this topic

#61 Gohan

Gohan

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 32 posts

Posted 28 September 2006 - 07:04 PM

Jdou na rebornu nejak restartovat skilly? Jako ze bych mel skillpointy podel meho lvlu a mohl je porozdelovat odznova?
Posted Image
Tady je no

#62 jahy

jahy

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 470 posts

Posted 28 September 2006 - 07:08 PM

Jdou na rebornu nejak restartovat skilly? Jako ze bych mel skillpointy podel meho lvlu a mohl je porozdelovat odznova?

Ne, restartovat skilly ani staty nejde žádným způsobem. Jedině doexpit na 99/50 a po přestupu jedeš všechno znova

edit: stačí, ale později toho budeš možná litovat :)

Edited by jahy, 28 September 2006 - 07:13 PM.

Reborn
Persefone - h. priest xx/xx (Lovely Warriors)
CzechRO
Belga - DEX/VIT/str sage 99-->FS DEX/VIT/INT Proffessor 99/70

#63 Gohan

Gohan

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 32 posts

Posted 28 September 2006 - 07:11 PM

Hmm...jahy co myslis..staci prestoupit na jobu 43 kdyz mam vsechno max..steal mam 8 a hide 3 ?

EDIT: hmm..nad tim jsem taky premyslel..a co myslis ze mi bude hlavne chybet a proc?

Edited by Gohan, 28 September 2006 - 07:32 PM.

Posted Image
Tady je no

#64 BDragon

BDragon

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 04 October 2006 - 07:28 PM

Hmm...jahy co myslis..staci prestoupit na jobu 43 kdyz mam vsechno max..steal mam 8 a hide 3 ?

EDIT: hmm..nad tim jsem taky premyslel..a co myslis ze mi bude hlavne chybet a proc?

Steal 10 (herby xD) :angel_not:
hide aspon 5 (treba do precastu xD)

#65 Darkwing

Darkwing

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted 29 January 2007 - 10:22 PM

Chcel by som vediet. co si myslite o mojom builde. Neni to nic moc, lebo som v RO este pomerne novacik.
Thief - base level 40 - job lvl 29

STR 30 + 1
AGI 30 + 2
VIT 1 + 1
INT 1 + 1
DEX 40 + 2
LUK 1 + 1

Rad by som na job lvl 50 presiel na assasin co pouziva katary. Co si myslite o tomto builde, co je na nom zle a pripadne ako by sa dal vylepsit?
Poradte mi prosim a postnitne taktiez podla vas najlepsi build na thief - assasin.

P.S.
Este ani poriadne neviem ako to bude na 99 takze aj to kludne poradte. : )

Edited by Darkwing, 29 January 2007 - 10:29 PM.

Posted Image

#66 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,167 posts

Posted 29 January 2007 - 11:46 PM

40 dex je OK, ale tak na dost vyšších levlech IMHO, kdyby jsi ubral na začátku 20 bodů a vrazil je do agi na vyšší flee tak expíš ještě líp. I když záleží na čem, kam chodíš a tak. Můj assasin má na 60 lvlu 30 dex a nemůžu si stěžovat, že bych missoval. Já osobně bych asi nevydržel expit ař do jobu 50. Někdo by možná řekl, že je to i zbytečné na některé buildy sina mít z thief class +10 bodů ve skillech navíc, ale dost lidí to vydrží...
Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin
Korgen...champion (je jen můj! :P )

"Double the gun, double the fun!" Serious Sam :)

K/P/V

#67 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 29 January 2007 - 11:55 PM

Klasickej zacatek Katar/DD hybrida.

Finalni hodnota DEX by byla nejlepsi 42base, ale ty dva bodiky tam dej az nekdy pozdeji, protoze ted hlavne potrebujes AGI a STR.

Ja sem daval STR/AGI na stejne hodnoty, dokud sem nepresel na Sina, pak sem daval vzdy o 10-20 AGI vic nez STR(vzdy abych dosahl vyssiho ASPD).

Pokud nechces chodit na GW, tak VIT vubec nepotrebujes a pokud chces, tak ji stejne nech az nakonec, pri expeni ti nijak nepomuze(nebo jen minimalne).

INT bych dal podle toho, jestli chces pouzivat Grimtooth pri expeni - ja sem skoro jinak neexpil, takze mam 12 base INT a v poho mi to stacilo(ale ja pouzival priesta na duale na Magni+Bless a mel sem CoMku, takze pokud nemuzes Dual, tak bych dal o neco vic).

LUK bych nechal na minimalni hodnote, jelikoz sem odpurce critical buildu ( :P ), pac jednoduse Ice pick + kartovana kudla je mnohonasobne lepci(a taky drazsi :P)

STR by mela byt 93base+4(Ring of Mustle)+2(Hot Blooded Headband/Firelock)+5(jidlo +5STR)+10(bless)+6(job bonus) a vyjde ti jeden accessory slot volnej na The Sign(+5% ATK) a pokud sezenes Firelocka, tak by jeste byla volna hlava pro PooPoo Hat/Kocku/Zealotus Masku

No a AGI ten zbytek(cca 80base) :P a mas vicemene muj build ^^

Edited by Moon, 29 January 2007 - 11:56 PM.

Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#68 jahy

jahy

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 470 posts

Posted 30 January 2007 - 12:04 AM

40 dex je OK, ale tak na dost vyšších levlech IMHO, kdyby jsi ubral na začátku 20 bodů a vrazil je do agi na vyšší flee tak expíš ještě líp. I když záleží na čem, kam chodíš a tak. Můj assasin má na 60 lvlu 30 dex a nemůžu si stěžovat, že bych missoval. Já osobně bych asi nevydržel expit ař do jobu 50. Někdo by možná řekl, že je to i zbytečné na některé buildy sina mít z thief class +10 bodů ve skillech navíc, ale dost lidí to vydrží...

Jedinej build u sina kde je zbytečné, respektive nežádoucí, expit 50 job je crit DD sin, který si nesmí dát doubleattack.
U kteréhokoliv jiného buildu se to vyplatí
Reborn
CzechRO

#69 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • 1,167 posts

Posted 30 January 2007 - 12:27 AM

Ono zbytečné a nežádoucí je rozdíl... existují třeba sin buildy které by využily třeba 6+ envenom?
Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin

K/P/V

#70 Darkwing

Darkwing

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted 30 January 2007 - 07:09 AM

Mohli by ste postnut nejake dobry thief calculator? Chcem si vyratat, ze ci mi moj novy build vobec vyjde.
Posted Image

#71 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 30 January 2007 - 10:03 AM

Tady
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#72 Encore

Encore

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 21 posts

Posted 01 February 2007 - 11:12 AM

Ono zbytečné a nežádoucí je rozdíl... existují třeba sin buildy které by využily třeba 6+ envenom?

envenom je u sina docela na prd.. :) je to spise takovej 4fun skill :)

Edited by Encore, 01 February 2007 - 11:12 AM.

#73 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 01 February 2007 - 12:36 PM

No ja mam u Sinky Envenom lvl 1 a obcas lituju ze sem nedal vic - nastesti mi chybi jen 50% do prestupu, takze to vydrzim :)
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

#74 Darkwing

Darkwing

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted 01 February 2007 - 08:14 PM

Mam thiefa na lvl 52 a neviem kam mam ist expit. Za archera a mage to bolo jednoduche... Geo, geo a este raz geo :)
Ale za thiefa teraz fakt neviem kam mam ist. Poradte mi nejake fajn miesto. Pripadne aj presnu lokaciu nie len " metalingy " alebo take daco. Dik
Posted Image

#75 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • 1,167 posts

Posted 02 February 2007 - 12:35 AM

Soilové/sandmani... ale chce to výbavu.
Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin

K/P/V

#76 Darkwing

Darkwing

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted 02 February 2007 - 06:46 PM

Neviem kam mam ist expit. Metalingovia niesu az taky zly, za jedneho 0.6% levelu... Inak ked si robim katar assasina tak mam ist na vyssi job lvl ako 40 alebo nie? Lebo niekde som pocul, ze sa to neoplati.
Som lvl 53 thief a zatial moj build vyzera takto:

Katar / DD hybrid:
STR 90
AGI 90
VIT 5
INT 20
DEX 40
LUK 12

Skilly za thiefa:
Double attack 10
Improved dodge 10
Envenom 10
Steal 10
Hide 8
Detoxity 1

Skilly za sina:
Katar mastery 10
Sonic blow 10
Grimtooth 5
Cloaking 2
Right hand 5
Left hand 5
--este nejake poison, neviem ake--

Tak povedzte co si o tomto builde myslite, jak by ste to zmenili.

Edited by Darkwing, 02 February 2007 - 07:10 PM.

Posted Image

#77 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 02 February 2007 - 09:31 PM

Bez cilovych hodnot statu s bonusy a equipem se radi tezko.....

Z 50. jobu prestupovat nemusis, ale osobne bych sel minimalne ze 42. jobu(Dodge, DA, Steal na max, Hide lvl 8, Envenom lvl1)

Jinak, Cloaking na max, to bez debat - nedokazu si predstavit Katar sina s cloakem na tak nizkym lvlu.
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

#78 BDragon

BDragon

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 21 February 2007 - 10:29 AM

envenom je u sina docela na prd.. :) je to spise takovej 4fun skill :clap:

Vůbec není for fun, je idelani na přenášení statusů na higagi postavy které netrefis
(4x savage babe --> stun--->death ) :)

#79 jahy

jahy

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 470 posts

Posted 21 February 2007 - 11:51 AM

Vůbec není for fun, je idelani na přenášení statusů na higagi postavy které netrefis
(4x savage babe --> stun--->death ) :clap:

Pochop že tady je to všem sinxům nanic, oni používají jen jeden skill a to sonic, ostatní jsou zbytečné :)
Reborn
CzechRO

#80 BDragon

BDragon

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 21 February 2007 - 12:01 PM

Pochop že tady je to všem sinxům nanic, oni používají jen jeden skill a to sonic, ostatní jsou zbytečné :clap:

SinXové asik jo ale neříkej mi že tady chodí na GW jenom transcendent :))