Jump to content

Photo

Gunslinger

• Please log in to reply
293 replies to this topic

#281 Chripka

Chripka

Chonchon

• Supporters
  • 48 posts
  • Interests:GS- Satoria

Posted 06 September 2012 - 10:31 PM

http://db.reborn.cz/rodb.cgi?item=2541

nevite kde a jak to sehnat? By se siklo na gunika ne?
  • 0

#282 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,449 posts

Posted 06 September 2012 - 10:45 PM

Na Rebornu sehnat nelze. Godlike itemy tu nikdy nebyly otevřené (a to ani jednoho typu).

Jinde viz http://irowiki.org/c...d_Items_Quest_2

Alulim: dispell je řádově levnější než converter. Ne vždy je gun výhradně na warpu, kde dělá precast. Tvá připomínka k equipu, znamená to pouze, že jsi střelila mimo, nic víc (důvody jsou vcelku zřejmé, stačí používat rozum, kterým je většina lidí obdařena). Dalším faktem je, že calc nepočítá úplně dobře a způsobuje to, že se Last Stand projeví víc, než je tomu ve skutečnosti (ale do takových podrobností opravdu nechci zacházet, takže vysvětlovat jak a proč tu opravdu nebudu - už jen proto, že by z toho vznikla plachta, kterou by 80% lidí nečetlo a zbytek tomu nerozuměl až na čestné výjimky). Nicméně jsem rád, že jsi domluvila, už mě to tu vcelku unavuje.

Accessory
glovka[1] je vhodná tak na zaokrouhlení dex, 3% aspd je výborné accessory (zvlášť tím, že má slot a není prodejné - nikdo ti ho nemůže šlohnout)
jinak bloodied shackle ball vychází líp (jen váha je dost nepříjemná a omezení na ne zrovna lehké boty taky nepotěší)
zvážil bych the sign (5% atk), ale je tam nepříjemný quest
pro fajnšmejkry BG accessorko (nutnost hrát BG a je nepříjemně časově omezené) - http://db.reborn.cz/rodb.cgi?item=2733

Edited by Sir De Bill, 06 September 2012 - 11:06 PM.

• 0
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#283 Alulim

Alulim

Deviling

• Supporters
  • 212 posts

Posted 08 September 2012 - 09:50 AM

Ty ses vazne kus:D

Chces neco srovnavat a la gw nedas tomu poradnej gw eq moba das ani ne zdaleka podobneho jakemukoliv hraci(souvisi s elementem).Nahzes si tam "zkusene" uplne vse. A kdyz ti dochazi argumenty najednou zacnes zvatlat o cene conventeru a dispelu... pri rozum:) Mimochodem kdyby se i udelali ty e.kulky asi by byli "zdarma" hehe.Dispell by te stval kvuli uplne jinym vecem lumiku:P
  • 0
Moje nejoblibenejsi postavicky:

sshot1pf.pngGuildMaster ukazemblem.pngExmember ukazemblem1php.pngExmember ukazemblem2php.pngExmember

b0fm.png1q2c.png
Triela, Western Kid HsjA, Tenten chan, Exorciser ,R i n
+supporty,deticky a dalsich XY expanderek ve vyvoji a nejake pri "normalni chary"
Videa,animace: Gunsliger Girls:I,II, RO animacexD,Ninjove..Užitečné:Build karkulka, Skill simulator,Charakter sim.,Zajmavosti:Mýty aneb v cem je zaklad sveta Ro,Googl pro idioty

#284 Fairytail

Fairytail

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 101 posts

Posted 08 September 2012 - 10:52 AM

Chces neco srovnavat a la gw nedas tomu poradnej gw eq moba das ani ne zdaleka podobneho jakemukoliv hraci(souvisi s elementem).Nahzes si tam "zkusene" uplne vse. A kdyz ti dochazi argumenty najednou zacnes zvatlat o cene conventeru a dispelu... pri rozum:) Mimochodem kdyby se i udelali ty e.kulky asi by byli "zdarma" hehe.Dispell by te stval kvuli uplne jinym vecem lumiku:P

sir de billa si nevsimej to nema cenu on rozumi jedine tak GW a o PVM s gunem nevi ani carku a keca tu do toho
  • 0

#285 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,449 posts

Posted 08 September 2012 - 03:08 PM

Sorry, ale o GW jsem se zmínil na začátku (a tam je argument proti zavedení jasný), pak jsem rozebíral pouze situaci v PvM (s výjimkou jedné poznáky, která reagovala na: "Edit :Navic kdo brani hunterovy aby se postavil na treba taky na volcano?" - zde jsem to mohl ponechat bez komentáře, mohl jsem odpovědět jinak - a nápadů by pár bylo - nicméně i tak se prostě nedá říct, že jsem přepnul na diskusi o GW). O GW jsi tady začala hovořit až ty a pak se mě ještě snažíš setřít tím, že jsem tam hodil PvM build. Takže mě prosím omluv, že mi to pak nedá a reaguji na podobné nevyprovokované útoky dost negativně.

Fairytail - hlavně že tvé posty jsou tak myšlenkově nabité a konstruktivní až to bolí.

EDIT (přidáme něco konstruktivního)...
1) Gunslinger nemá defaultně jiné než normal a holy bullety. Proč se nikdo z vás nezamýšlí nad tím, jestli to náhodou nemá nějaký důvod?
2) Stále se tu více útočí (ano, i z mé strany) na osoby, nikoli na argumenty. Snad jen Alulim se tu snaží vést nějakou diskusi. Ostatní tu mají akorát blbé kecy.
3) A pořád útočíte na argumenty proti zavedení elementárních bulletů. Krom těch důvodů pro zavedení, co jsem psal já se tu ještě neobjevily (a že byly dost směšné). Pokud by se to mělo zavést, asi to bude chtít z vaší strany trochu víc.
4) Je hezké, že je už připravený quest, když se ani neví, zda se něco takového povolí. Nicméně přijde mi to jako nudná obíhačka podobná desítkám jiných questů a později ty bullety dost levná záležitost (a ta ruda tam je taky docela pochybná věc).

Edited by Sir De Bill, 08 September 2012 - 03:44 PM.

• 0
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#286 Alulim

Alulim

Deviling

• Supporters
  • 212 posts

Posted 08 September 2012 - 09:22 PM

Unavne uz na tohle tema koncim jen jeste mala poznamka....ja nejsem pro e. munici je mi to fuk krome ghost jedu a shadow mam tusim i ted vse co u gunika potrebuju pokud si to "zaplatim" na gw to diky conventerum nic neresi kazdej si jich veme dostatecnou zasobu.. a uz stribrna munice dela vsem krome polovicky slepic na gw redukce na neutral k nicemu a vsem s ed peklo:) Jedine co jsem napsala na e.munici ze pokud bude at delaj elementy ktere jeste nemuzu mit:) coz se hodi pro pvm:)

Fairytail : v pohode ja jsem vicemene rada sice unavne ale vetsinou to tu byva mrtve:D At mluvi. Navic ja si vsimam co chci jako ostatne vzdy:D

PS: Mozna zase oprasim guniky od doby co jsem u nich vyzkousela uplne vse (bez test serveru!) me prestali bavit ale je to precijen char s kterim jsem doopravdy zacinala a taky mam podstane vic penez ,eq z 95% na miru ze:D nebo radsi zustanu u ledu neni pro me moc vhodna doba na zavislaceni.
  • 0

sshot1pf.pngGuildMaster ukazemblem.pngExmember ukazemblem1php.pngExmember ukazemblem2php.pngExmember

b0fm.png1q2c.png
+supporty,deticky a dalsich XY expanderek ve vyvoji a nejake pri "normalni chary"
Videa,animace: Gunsliger Girls:I,II, RO animacexD,Ninjove..Užitečné:Build karkulka, Skill simulator,Charakter sim.,Zajmavosti:Mýty aneb v cem je zaklad sveta Ro,Googl pro idioty

#287 Merlock129

Merlock129

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 posts

Posted 08 September 2012 - 09:32 PM

Zkus zacit se slovnikem cestiny, pac to je otres ><
  • -1

~Entei~

~Hate us we love it~

elfinka: ..ale ty s nami nemuzes jet tramvaji, tvoje ego se tam nevejde ^_^

http://img688.images...us/i/wspvp.png/

Posted Image

#288 Chripka

Chripka

Chonchon

• Supporters
  • 48 posts

Posted 26 September 2012 - 11:09 PM

Vyplati se cpat do zbrane karty na rasy?
  • 0

#289 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 27 September 2012 - 06:05 PM

Vyplati se cpat do zbrane karty na rasy?

je to lepsi nez karty na velikost, ale o hodne drazsi, navic je vic ras, nez velikosti, takze bych dal prednost velikostnim kartam.
  • 0
Posted Image

#290 Chripka

Chripka

Chonchon

• Supporters
  • 48 posts

Posted 27 September 2012 - 10:45 PM

je to lepsi nez karty na velikost, ale o hodne drazsi, navic je vic ras, nez velikosti, takze bych dal prednost velikostnim kartam.

hmm ale stejne nejvic chodim na undead,fish a brute takze to vyjde nastejno jestli 3 velikosti nebo jen
tri rasy
  • 0

#291 IzzY

IzzY

Deviling

• Supporters
  • 218 posts

Posted 07 July 2013 - 01:43 AM

pRO v roce 2014 chystá implementovat 2nd class pro gunslingery jménem Rebellion.

První sprity:

dsc_0662.jpg?w=461rebellion.jpeg

source: http://erinllamas.wo...-congress-2013/

• 0

#292 Alulim

Alulim

Deviling

• Supporters
  • 212 posts

Posted 19 July 2013 - 07:28 PM

Huráááá :thumbup:

• 0

b0fm.png1q2c.png

#293 Grambo

Grambo

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 20 posts
  • Interests:RO<br />WOW<br />StarCraft<br />Girls

Posted 13 September 2016 - 10:37 AM

Dotkla se mě vlna nostalgie https://www.novaragn...o-rebel-update/, Moji chut znova nainstalovat reborn kazi jen tech 58lidi online... to budou este ke vsemu dual accounty a merchove co..

kuk : https://www.novaragn...-update/?page=2

Edited by Grambo, 13 September 2016 - 10:49 AM.

• 0
Posted Image

#294 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 14 September 2016 - 05:05 PM

Dotkla se mě vlna nostalgie https://www.novaragn...o-rebel-update/, Moji chut znova nainstalovat reborn kazi jen tech 58lidi online... to budou este ke vsemu dual accounty a merchove co..

Nevím proč to není vidět i v CPčku:
Renewal: Server je ONLINE, je připojeno 52 hráčů, z toho 41 Merchantů
Classic: Server je ONLINE, je připojeno 24 hráčů, z toho 16 Merchantů
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users