Jump to content
Reborn fórum

Gunslinger


Jammore

Recommended Posts

5 Ale ale u srovnani ds se vyhibas despu a u vulkana se ti hodi. No a? ja snad muzu za to ze hunter nema poradnej plosnej skill? Gun ma hned 2 + jeden slabsi. Nezapominej ze je na precastu hned u nepratel nema stit zadna vit int ne jak wizna v kepu:) Par

 

Poznamka: Na gw je gunik hunterem ohrozovan vic nez naopak vyjma precastu kdy gunik brani.

mám po krk plachet ...

Gun bez vit je na gw k niÄemu

 

totální blbost

Link to comment
Share on other sites

Dweep: zadny strachy, stejne vidim ze je to beznadejne. Klidne mu muzu prilozit pistoli k hlave a bude neustale mlit blbosti typu conventer de zrusit dispelem ach bozee jaka hruuzaa! zmacknu na klavesnici C a je tam znovu...vlaste pokud by to dle jeho slov ten sage prezil aby dispel mohl pouzit.

Link to comment
Share on other sites

Na Rebornu sehnat nelze. Godlike itemy tu nikdy nebyly otevřené (a to ani jednoho typu).

 

Jinde viz http://irowiki.org/c...d_Items_Quest_2

 

Alulim: dispell je řádovÄ levnÄjší než converter. Ne vždy je gun výhradnÄ na warpu, kde dÄlá precast. Tvá připomínka k equipu, znamená to pouze, že jsi střelila mimo, nic víc (důvody jsou vcelku zřejmé, staÄí používat rozum, kterým je vÄtšina lidí obdařena). Dalším faktem je, že calc nepoÄítá úplnÄ dobře a způsobuje to, že se Last Stand projeví víc, než je tomu ve skuteÄnosti (ale do takových podrobností opravdu nechci zacházet, takže vysvÄtlovat jak a proÄ tu opravdu nebudu - už jen proto, že by z toho vznikla plachta, kterou by 80% lidí neÄetlo a zbytek tomu nerozumÄl až na Äestné výjimky). NicménÄ jsem rád, že jsi domluvila, už mÄ to tu vcelku unavuje.

 

 

Accessory

glovka[1] je vhodná tak na zaokrouhlení dex, 3% aspd je výborné accessory (zvlášÂť tím, že má slot a není prodejné - nikdo ti ho nemůže šlohnout)

jinak bloodied shackle ball vychází líp (jen váha je dost nepříjemná a omezení na ne zrovna lehké boty taky nepotÄší)

zvážil bych the sign (5% atk), ale je tam nepříjemný quest

pro fajnšmejkry BG accessorko (nutnost hrát BG a je nepříjemnÄ ÄasovÄ omezené) - http://db.reborn.cz/rodb.cgi?item=2733

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

Ty ses vazne kus:D

 

Chces neco srovnavat a la gw nedas tomu poradnej gw eq moba das ani ne zdaleka podobneho jakemukoliv hraci(souvisi s elementem).Nahzes si tam "zkusene" uplne vse. A kdyz ti dochazi argumenty najednou zacnes zvatlat o cene conventeru a dispelu... pri rozum:) Mimochodem kdyby se i udelali ty e.kulky asi by byli "zdarma" hehe.Dispell by te stval kvuli uplne jinym vecem lumiku:P

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ty ses vazne kus:D

 

Chces neco srovnavat a la gw nedas tomu poradnej gw eq moba das ani ne zdaleka podobneho jakemukoliv hraci(souvisi s elementem).Nahzes si tam "zkusene" uplne vse. A kdyz ti dochazi argumenty najednou zacnes zvatlat o cene conventeru a dispelu... pri rozum:) Mimochodem kdyby se i udelali ty e.kulky asi by byli "zdarma" hehe.Dispell by te stval kvuli uplne jinym vecem lumiku:P

 

 

sir de billa si nevsimej to nema cenu on rozumi jedine tak GW a o PVM s gunem nevi ani carku a keca tu do toho

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ty ses vazne kus:D

 

Chces neco srovnavat a la gw nedas tomu poradnej gw eq moba das ani ne zdaleka podobneho jakemukoliv hraci(souvisi s elementem).Nahzes si tam "zkusene" uplne vse. A kdyz ti dochazi argumenty najednou zacnes zvatlat o cene conventeru a dispelu... pri rozum:) Mimochodem kdyby se i udelali ty e.kulky asi by byli "zdarma" hehe.Dispell by te stval kvuli uplne jinym vecem lumiku:P

Sorry, ale o GW jsem se zmínil na zaÄátku (a tam je argument proti zavedení jasný), pak jsem rozebíral pouze situaci v PvM (s výjimkou jedné poznáky, která reagovala na: "Edit :Navic kdo brani hunterovy aby se postavil na treba taky na volcano?" - zde jsem to mohl ponechat bez komentáře, mohl jsem odpovědět jinak - a nápadů by pár bylo - nicménÄ i tak se prostě nedá říct, že jsem přepnul na diskusi o GW). O GW jsi tady zaÄala hovořit až ty a pak se mÄ ještÄ snažíš setřít tím, že jsem tam hodil PvM build. Takže mÄ prosím omluv, že mi to pak nedá a reaguji na podobné nevyprovokované útoky dost negativnÄ.

 

Fairytail - hlavnÄ že tvé posty jsou tak myšlenkovÄ nabité a konstruktivní až to bolí.

 

 

EDIT (přidáme něco konstruktivního)...

1) Gunslinger nemá defaultnÄ jiné než normal a holy bullety. ProÄ se nikdo z vás nezamýšlí nad tím, jestli to náhodou nemá nějaký důvod?

2) Stále se tu více útoÄí (ano, i z mé strany) na osoby, nikoli na argumenty. Snad jen Alulim se tu snaží vést nějakou diskusi. Ostatní tu mají akorát blbé kecy.

3) A pořád útoÄíte na argumenty proti zavedení elementárních bulletů. Krom tÄch důvodů pro zavedení, co jsem psal já se tu ještÄ neobjevily (a že byly dost smÄšné). Pokud by se to mÄlo zavést, asi to bude chtít z vaší strany trochu víc.

4) Je hezké, že je už připravený quest, když se ani neví, zda se něco takového povolí. NicménÄ přijde mi to jako nudná obíhaÄka podobná desítkám jiných questů a pozdÄji ty bullety dost levná záležitost (a ta ruda tam je taky docela pochybná vÄc).

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

Unavne uz na tohle tema koncim jen jeste mala poznamka....ja nejsem pro e. munici je mi to fuk krome ghost jedu a shadow mam tusim i ted vse co u gunika potrebuju pokud si to "zaplatim" na gw to diky conventerum nic neresi kazdej si jich veme dostatecnou zasobu.. a uz stribrna munice dela vsem krome polovicky slepic na gw redukce na neutral k nicemu a vsem s ed peklo:) Jedine co jsem napsala na e.munici ze pokud bude at delaj elementy ktere jeste nemuzu mit:) coz se hodi pro pvm:)

 

Fairytail : v pohode ja jsem vicemene rada sice unavne ale vetsinou to tu byva mrtve:D At mluvi. Navic ja si vsimam co chci jako ostatne vzdy:D

 

PS: Mozna zase oprasim guniky od doby co jsem u nich vyzkousela uplne vse (bez test serveru!) me prestali bavit ale je to precijen char s kterim jsem doopravdy zacinala a taky mam podstane vic penez ,eq z 95% na miru ze:D nebo radsi zustanu u ledu neni pro me moc vhodna doba na zavislaceni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Dotkla se mě vlna nostalgie https://www.novaragnarok.com/forum/topic/1972-kro-jro-rebel-update/, Moji chut znova nainstalovat reborn kazi jen tech 58lidi online... to budou este ke vsemu dual accounty a merchove co..

 

 

 

 

kuk : https://www.novaragnarok.com/forum/topic/1972-kro-jro-rebel-update/?page=2

Edited by Grambo
Link to comment
Share on other sites

Dotkla se mě vlna nostalgie https://www.novaragnarok.com/forum/topic/1972-kro-jro-rebel-update/, Moji chut znova nainstalovat reborn kazi jen tech 58lidi online... to budou este ke vsemu dual accounty a merchove co..

Nevím proč to není vidět i v CPčku:

Renewal: Server je ONLINE, je připojeno 52 hráčů, z toho 41 Merchantů

Classic: Server je ONLINE, je připojeno 24 hráčů, z toho 16 Merchantů

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...