Jump to content

Photo

Gunslinger

• Please log in to reply
293 replies to this topic

#41 Guest_Maul_*

Guest_Maul_*
  • Guests

Posted 09 November 2006 - 03:25 PM

No kdyz beres Glitering Jacket, tak proc nebrat i Ancient Cape, jako ten nej equip? :)

Ja taky na CzRO pocitam do budoucna se slotovym Infiltratorem a to je taky typ A :)

Glittering Jacket - Kiel D-01, sance 20%. Ja vim, ze je hustej, i ta mapa je neprijemna :) Ale ja to s Yannickem zvladnu ;)
Ancient Cape - Dark Lord, sance 2%;Drakula, sance 0,3%. To je proste na toceni a tyhle bosaky zabiji kazdej :) Pak to este pada z jednoho hradu, to je ale vse.

Kdyz to teda shrnu, tak je pro me snazsi a zabavnejsi sehnat ten Jacket ;)

A proč ne pantie + undershirt? Podle DB to ten sociál oblíknout může a na expení to není vůbec špatný.

Celkem zajimavej napad, ale musel by si ozelet 130 dex a spokojit se jen se 120, protoze 130 vyzaduje rockera v armoru :)

Diky za ne moc jasny odpovedi tak jinak kde sezenu nejakou databazi abych videl co muzu nosit, jinak predpokladam ze padet armor nebo chain nemuzu...je to ma jedina a prvni postava na rebornu tak nevim a jaksi nikde v popiskach se nerika nic o tom jestli to muze guner...Takze proste vse pro all class

Tak :)
Tady mas odkaz na databasi : Reborn database

V popisku kazdeho equipu je napsano, kdo to muze nosit. Musi tam byt napsano Gunslinger.
  • 0

#42 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 09 November 2006 - 03:36 PM

To Maul: mno ze by si zrovna DL daval kazdej? Nevim nevim :)

Ale to je jen takovy rejpnuti, hlavni duvod proc tenhle post pisu je to ze narozdil od Glittering Jacket se da Ancient Cape sehnat i z OBB/OPB
  • 0
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#43 Guest_Maul_*

Guest_Maul_*
  • Guests

Posted 09 November 2006 - 03:41 PM

To Maul: mno ze by si zrovna DL daval kazdej? Nevim nevim :)

Ale to je jen takovy rejpnuti, hlavni duvod proc tenhle post pisu je to ze narozdil od Glittering Jacket se da Ancient Cape sehnat i z OBB/OPB

Hmm tak to je profesionalni deformace :) Nepovazuju moc bossu za silny :)
S tim OBB/OPB mas recht, to me ani nenapadlo. To bude ale asi tim ze me z krabice nikdy nic kloudnyho nepadlo :)
  • 0

#44 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 09 November 2006 - 05:11 PM

Hmm tak to je profesionalni deformace :) Nepovazuju moc bossu za silny :)
S tim OBB/OPB mas recht, to me ani nenapadlo. To bude ale asi tim ze me z krabice nikdy nic kloudnyho nepadlo :)

No me to napadlo asi proto ze hraju na CzRO, tam je OBB vsude hafo(daj se vyrobit pres quest a docela dost lidi pouziva Blue Cubic Clipy), takze tady by to asi nebylo tak snadny
  • 0
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#45 mkadlec

mkadlec

Deviruchi

• Supporters
  • 108 posts

Posted 10 November 2006 - 09:01 AM

Jen sme se chtel zeptat jestli snakes eye maj vyznam na 10 kdyz pri nizsim lvlu strilim daleko jak vidim

Na L10 ti otevre Improve Acuracy, myslim

A proč ne pantie + undershirt? Podle DB to ten sociál oblíknout může a na expení to není vůbec špatný.

Neni, muzu prtvrdit. Muj pistolnik pobiha po Midgardu ve slipech a tricku :)
  • 0
Moje Reborn postavy
:Herne, ___:Tamasaburu:_:BoloYeoung: :doktor Vonasek :
:Hunter:___:Assassin:____:Star Gladiator::Super Novice:
Jeste taky Ninja Kenpachi ale nemam obrazek, desne nerad se foti :-)

#46 Guest_Maul_*

Guest_Maul_*
  • Guests

Posted 10 November 2006 - 02:32 PM

Na L10 ti otevre Improve Acuracy, myslim.

To je pravda, ale je otazkou estli se Improve Acuracy vyplati.
Ja planuju Dex 130, hit bych mel mit az priblizne 250. Jestli by to nebyly vyhozene skill pointy, investovat do toho skillu :)
Nvm kde by se dalo tech 50 hit navic vyuzit, protoze uz 250 staci na vsechno. Navic to zere 2 coiny, ktery bych radeji vyuzil na neco jineho :)

edit: Slipy nejsou tak spatny :) Muj behal peknou chvilku s holym zadkem :)

Edited by Maul, 10 November 2006 - 02:45 PM.

• 0

#47 Jammore

Jammore

Deviruchi

• Supporters
  • 122 posts

Posted 10 November 2006 - 04:04 PM

Mimo 50 hit to dává +4 dex a +4 agi. To není k zahození... Btw, taky běhám ve slipech a tílku :)
  • 0
Red has come with lunatic smile over his face and your doom in his hands... Call him Jake Jakennis
Moderátoři jsou pouhý odraz vaší hlouposti...
Mirror

#48 Guest_Maul_*

Guest_Maul_*
  • Guests

Posted 10 November 2006 - 05:04 PM

Mimo 50 hit to dává +4 dex a +4 agi. To není k zahození... Btw, taky běhám ve slipech a tílku :)

Me docela zaujalo,protoze sem to nevedel. Tak sem to zacal hledat a podival sem se i na stranky kRO. Je to tak jak pises :)
Ale pokud sem dobre pochopil, co na ty strance je k tomu skillu napsany, tak ten skill ma fungovat jinak nez mas ty v popisku skillu na prvni strance topiku. Nevim jak je to ve hre, ale tam je nejspis napsano +20 hit, +4 dex, a +4 agi a cena 4 coiny...

edit: Takhle je to na kRO strankach, nvm zda i ve hre. Ten skill nemam a dlouho mit nebudu, pokud vubec :)

Edited by Maul, 10 November 2006 - 05:22 PM.

• 0

#49 Jammore

Jammore

Deviruchi

• Supporters
  • 122 posts

Posted 10 November 2006 - 05:12 PM

Me docela zaujalo,protoze sem to nevedel. Tak sem to zacal hledat a podival sem se i na stranky kRO. Je ro tak jak pises :)
Ale pokud sem dobre pochopil, co na ty strance je k tomu skillu napsany, tak ten skill ma fungovat jinak nez mas ty v popisku skillu na prvni strance topiku. Nevim jak je to ve hre, ale tam je nejspis napsano +20 hit, +4 dex, a +4 agi a cena 4 coiny...

Díky, opravil jsem to, ale já na ten první post nesahám, upravuju to jenom ve wiki a tam to je dobře. Ten první post byl částečně přeposlaný z jiného fóra. Ve wiki je to i česky.
  • 0
Red has come with lunatic smile over his face and your doom in his hands... Call him Jake Jakennis
Moderátoři jsou pouhý odraz vaší hlouposti...
Mirror

#50 mkadlec

mkadlec

Deviruchi

• Supporters
  • 108 posts

Posted 13 November 2006 - 11:58 AM

Chtel jsem se zeptat, kolik tak davate bodu do Flip Coin? Mne prislo ze pri 4ech nahazet 7 coinu je prakticky nemozny, o 10ti nemluve.
  • 0
Moje Reborn postavy

#51 Guest_Maul_*

Guest_Maul_*
  • Guests

Posted 13 November 2006 - 06:23 PM

Chtel jsem se zeptat, kolik tak davate bodu do Flip Coin? Mne prislo ze pri 4ech nahazet 7 coinu je prakticky nemozny, o 10ti nemluve.

Ja mam 5, ale este sem to nepouzil. Co sem ale zkousel na testu, nebylo problem dat 10.
  • 0

#52 gumidek

gumidek

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 21 posts

Posted 13 November 2006 - 09:55 PM

Mam na 5 a nahazeni 10 coinu neni problem. Problem je ze za 10 minut spadnou, tak chodim bez nich :-)
  • 0

#53 R-e-n

R-e-n

Hyegun

• Supporters
  • 515 posts

Posted 14 November 2006 - 11:15 AM

Velmi pekny guide na gunslingery
http://ro.doddlercon...gunslinger.html
obrazky by se daly zneuzit na reborn wiki :-)

Edited by R-e-n, 14 November 2006 - 11:17 AM.

• 0
Posted Image

Kittynka (Cat) - Entertainer 110+
TRICKSTER ONLINE, server Fantasia, guild FF, Predstaveni charu ;-) a tu jeste lepsi ^_^

#54 ErikDS

ErikDS

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 61 posts

Posted 15 November 2006 - 09:21 PM

takze dneska sem si zrobil gunslingera :P celkem byl problem s qestem.. ale jinak v pohode :P jakmile se dostanete s lvl 12 gunslingerem na einbroch field, tak behem 1,5-2,5h mate lvl 50 od ktereho jdou celkem solidne nicit vsechny mozne priserky (zvlaste s trackingem nebo tim no.. je to skill ciste na pistolky a strili 5 bulletu ;) ) zitra se budu venovat (asi jako dalsi zbytek volna :P ) ziskavani drifteru :P stealu mam zatim asi jenom 30 a rusty screwu 15 coaly zadne ;) ori a elu secky :) tak uvidime jak to dopadne :)
  • 0
Vrátil jsem se a jsem lamka. Větší než dříve.
SomaCruz-battleacolyte lvl 37
6Postrach6-rifle gunslinger.. lvl jde rychle nahoru
PRODÁM ELDER WILLOW CARD!!
SHÁNÍM MATERIÁLY NA GARRISON!!

#55 Ralok

Ralok

Deviruchi

• Supporters
  • 170 posts

Posted 23 November 2006 - 12:18 AM

Mno skouseli ste tu jet GS na brokovnice , s full busterem tkery je vicemene instant jde davat uz na nejakej 45 lvlu (s endow) soil na jednu ranu , coz je opravdu skvele expeni . vim to ze slovaku kde se tak dalo opravdu skvele expit a myslim ze tady to nebude jine :D
  • 0
Posted Image
Creator/Champion player

#56 Guest_Maul_*

Guest_Maul_*
  • Guests

Posted 23 November 2006 - 11:44 AM

Ja mam GS na brokovky a bazuky, expi se to celkem dobre :D
  • 0

#57 mkadlec

mkadlec

Deviruchi

• Supporters
  • 108 posts

Posted 30 November 2006 - 01:00 PM

Mam na 5 a nahazeni 10 coinu neni problem. Problem je ze za 10 minut spadnou, tak chodim bez nich :-)

Jo od 5 uz je to slusny. I kdyz:

Poradi flipu Pocet coinu:
1 1;2 0;3 1;4 2;5 1;6 2;7 3;8 4;9 5;10 4;11 5;12 4;13 5;14 4;15 5;16 6;17 7;18 8;19 7;20 6;21 7;22 8;23 9;24 8;25 9;26 10
  • 0
Moje Reborn postavy

#58 DeathWing

DeathWing

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 51 posts

Posted 07 December 2006 - 07:40 PM

Fajn....tak jsem to procetl a stale mi neni jasny jak je to s mizenim koulicek.....je tam psano ze se ztrati po relogu nebo smrti a kdyz to tak vezmu nez naklikam blby 4 kulicky...teda pokud nemam mega luck....tak mi to celkem trva....o 10 nemluve.....cize bylo by mozno nejak to opravit nebo mi poradit fig
l jak tomu zabranit?

Edited by DeathWing, 07 December 2006 - 07:42 PM.

• 0
Reborn:
JOhny, DeathWing + pár socek
v opatrovnictví: Barbarossa
hraju u Gumáků, ale jsem Friend jak řemen!
KDR:
Azshara... priest :P

#59 R-e-n

R-e-n

Hyegun

• Supporters
  • 515 posts

Posted 07 December 2006 - 07:59 PM

Ja sem ty otravny kulicky na gunslingerovi vyresila asi tak....
mam zbran golden lux, ktera ma skill, ze pri utoku muzes automaticky dat skill flip coin.. expim na geographerech, takze si dam jen /nc, zamirim a necham strilet. Sance tam sice neni nijak zvlast velka a oslnujici, ale aspon to nemusim klikat + nebere to sp a zeny... necham to proste vystrilet a nez zabiju tak 5-7 geographeru, mam vsechny kulicky a prehodim na garrisona do doby, nez mi zas ty coiny slitnou
neni to mozna nejlepsi zpusob, ale je to pro mne prijatelnejsi, nez se nervovat s naklikavanim 10 coinu
  • 0
Posted Image

Kittynka (Cat) - Entertainer 110+
TRICKSTER ONLINE, server Fantasia, guild FF, Predstaveni charu ;-) a tu jeste lepsi ^_^

#60 Hoax

Hoax

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 7 posts

Posted 07 December 2006 - 09:37 PM

Fajn....tak jsem to procetl a stale mi neni jasny jak je to s mizenim koulicek.....je tam psano ze se ztrati po relogu nebo smrti a kdyz to tak vezmu nez naklikam blby 4 kulicky...teda pokud nemam mega luck....tak mi to celkem trva....o 10 nemluve.....cize bylo by mozno nejak to opravit nebo mi poradit fig
l jak tomu zabranit?

mas max skill fling coin?
na 1. lvlu ma mtaky problem s 4 ma :thumsup4:
  • 0
Haxor - Gunslinger - Headshot
Wizzour - Priest - ress pls
Anoer - Soullinker - Soul link!
Hoax - Merchant - @autotrade

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users