Jump to content
Reborn fórum

Gunslinger


Jammore

Recommended Posts

  • 1 month later...

"stiny"

/?

 

resp. jestli je to mysleno tak, ze jsi v databazi nasel vec ktera jeste neni ve hre (a vis ze neni ve hre), tak bude bud : 1) s novou svn 2) az k ni nekdo udela quest 3) az se implementuje do hry 4) nebude nikdy protoze neni pro reborn vhodna/resp specificke duvody

 

V zasade jestli u ni neni prodejce z rad npc, vyrobce z rad npc ani drop z monstra, tak by ziskat jit nemela, ale to je asi hodne hodne zhruba imo :)

Edited by kozel
Link to comment
Share on other sites

Ty "zastinene" zbrane jsou obecne zbrane u vsech povolani, ktera se daji vymlatit v chystanem pvp systemu - ragnarok battleground... kdy budete moci za medaly ziskane v techto bojistich vymenit za vybaveni pro svoji postavicku, vcetne techto zbrani (ale je toho vic). Kdy bude battleground implementovan, zavisi na vyvojarich eatheny.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nevite/ nemate vyzkouseno zda triple akcion projde na cicadu u ninji? magick bulet by mela bez problemu projit ... :wub: ...snad

 

-Je to trosku pech ....na ninju nic poradneho asi gun nema pokud ta triple akcion neprochazi....nebo mu nedojdou sp.... :D

Edited by Alulim
Link to comment
Share on other sites

Nevite/ nemate vyzkouseno zda triple akcion projde na cicadu u ninji? magick bulet by mela bez problemu projit ... :wub: ...snad

 

-Je to trosku pech ....na ninju nic poradneho asi gun nema pokud ta triple akcion neprochazi....nebo mu nedojdou sp.... :D

 

Tak cicada blokuje jen 3 íştoky a než ji znova nahodí­, můžeš ho mastit čí­m chceš, takže bych v tom problém neviděl ;-)

Edited by Khamul
Link to comment
Share on other sites

Tak cicada blokuje jen 3 íştoky a než ji znova nahodí­, můžeš ho mastit čí­m chceš, takže bych v tom problém neviděl ;-)

Eh nenahazuje se instantně? A jako bonus ho tí­m posuneš kamsi do háje, takže za ní­m musí­š běhat jak blb pokud ho nemlátí­š u stěny.

 

mno jo, ale treba takovej Venom Knife , bo Holy Light neblokuje ne? :wub:

teda myslim ze je toho urcite vic:)

Mno viděl jsem nejakeho ninju nahazovat i vic skillu nez cicadu... Ale v tom classu se nevyznám, stačí­ že přes cicadu prochází­ Cart term a breaker :-P

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

Eh nenahazuje se instantnÄ? A jako bonus ho tí­m posuneÄ kamsi do háje, takže za ní­m musí­Ä bÄhat jak blb pokud ho nemlátí­Ä u stÄny.

 

Nevim jak v PvP, ale na GW to posunovaní­ nefunguje, pouze vykrývá ty 3 íştoky. Ale je fakt, že nemá cast time. Pak už je to o tom, kdo rychleji kliká.

Link to comment
Share on other sites

Btw jak uz byloreceno nema to dedai takze staci kdyz zmackne tlacitko....furt dokola....(na 3 moje on 1....)

 

zajma me hlavne pvp....na gw kdyz mam suport sanci nema

 

taktez hlavne gun ....co je mi platne ze assik projde kdyz ja ne??!!!(nespletly jste si topic?) btw maji prochazet jen mag skily...ja bych rekl ze gunovy mince jsou magicke a tudis kdyz nimi hodim mohl -mel by to byt magicky utok(bohuzel tam chybí­ u triple akcion jakykoliv dalsi popis)....pokud ne zbyva jen magick bulet...

 

 

takze to vypada ze si udelam dalsiho guna s triple akcion jen abych se doszvedel jak to funguje

Edited by Alulim
Link to comment
Share on other sites

Btw jak uz byloreceno nema to dedai takze staci kdyz zmackne tlacitko....furt dokola....(na 3 moje on 1....)

 

zajma me hlavne pvp....na gw kdyz mam suport sanci nema

 

taktez hlavne gun ....co je mi platne ze assik projde kdyz ja ne??!!!(nespletly jste si topic?) btw maji prochazet jen mag skily...ja bych rekl ze gunovy mince jsou magicke a tudis kdyz nimi hodim mohl -mel by to byt magicky utok(bohuzel tam chybí­ u triple akcion jakykoliv dalsi popis)....pokud ne zbyva jen magick bulet...

takze to vypada ze si udelam dalsiho guna s triple akcion jen abych se doszvedel jak to funguje

 

Vypadá to, že Magic Bullet je skuteÄnÄ jediný Gunslingerův skill, který projde cicadou, ale ani u nÄj bych si nebyl úplně jistý, páÄ má jak MATK Äást tak ATK Äást. Triple Action sice spotřebovává coiny, ale to z nÄj určitě nedÄlá mag. attack. To tÄ ti ninjové tak Ätvou?

 

Edit:

Tak podle tohohle by skrz cicadu mÄl skuteÄnÄ jí­t Magic Bullet a prý i Bull's Eye a miny.

Edited by Khamul
Link to comment
Share on other sites

staÄí­ že přes cicadu prochází­ Cart term a breaker :-P

 

TuÄí­m, že se trefí­ jen intová Äást breakeru a ne celý.

 

 

btw. s tí­m CTÄkem pst, zase nebudeme poslouchat, jak to mají­ WSka jednoduchý a jaké lamy za nÄ hrají­:P

Link to comment
Share on other sites

Vypadá to, že Magic Bullet je skuteÄnÄ jediný Gunslingerův skill, který projde cicadou, ale ani u nÄj bych si nebyl úplně jistý, páÄ má jak MATK Äást tak ATK Äást. Triple Action sice spotřebovává coiny, ale to z nÄj určitě nedÄlá mag. attack. To tÄ ti ninjové tak Ätvou?

 

Edit:

Tak podle tohohle by skrz cicadu mÄl skuteÄnÄ jí­t Magic Bullet a prý i Bull's Eye a miny.

 

Bull's Eye- jo ten je skveli....a ma projit...hmm vzdit ani nema magickou cast a ZASE jen viuziva mince... bohuzel jsem pistolnik ne sniper....

 

miny-ehm ty jsou jen elemenrarni...stim ze munice vybuchne tj granaty...rovnez nemaji zadnej int atak a projdou....

 

-Z toho usuzuji ze triple projde taky...ale nedodrbu si build takze si udelam dalsiho guna na test:D budu se snazit vyzkouset craker(na omraceni) Magick bulet , Triple akcion... a mozna i Bull s eye...pokud se mi ho bude chtit tak expit:D

 

 

PS: Ano vazne me v pvp stve... ja ho odpinkavam.... pokud pouzije utok na dalku a ja odpinknu- dmg dostanu i tak (a je jedno ze zmizel z dohledu driv nez to stacil dokoncit) sice je ten dmg mali(nedejboze aby byl magic ninja pak by to bylo bolestive)....ale i tak stve Ale ...pokud poziva neco silnejsiho treba se mi snazi dostat primo na kuzi-PINK! a je pric:D

 

kazdpadne ho chci zabit hned a ne za 10 minut:D (coz se nekdy nedoziju protoze se do toho michaj ostatni)

Edited by Alulim
Link to comment
Share on other sites

Bull's Eye- jo ten je skveli....a ma projit...hmm vzdit ani nema magickou cast a ZASE jen viuziva mince...

 

MÄ to přijde taky divný, ale na tom foru to zmiřují­ jako nejlepÄí­ možnost na zabití­ ninji. Asi to bude fakt chtí­t otestovat.

Link to comment
Share on other sites

Je to v trapu....kdyz mam noveho testovaciho guna zase nejsou ninjove...smejdi nekam zalezli....respektive na par jsem narazil ale zase nemaj cicadu:(((

 

 

btw...magick bulet na 42 levlu nic moc....ale triple je v pohode

Edited by Alulim
Link to comment
Share on other sites

SAKRA SAKRA SAKRA ...MAgick bulet absolutne nefunkcni uhne si jakoze nic...a na matak to uplne kasle...

 

to same triple akcion....naprosto k nicemu... :P a ted ho du zabit:D at si nemysli....to bude trvat

 

 

PS:Osobne to povazuju za bug....

Edited by Alulim
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Novy doddler gunslingera vie a o ziadnych chybach v nom neviem. Tak ak si ho este neskusal...

 

 

dik moc... :clap:

 

z hruzou zjistuju ze 190 dat jen ze zakldnima statama 99 agi i dex s gatlingem ,madnesem i feverem +increase je nemozne:D 187 s zakladni vybavou bude muset stacit

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...