Jump to content
Reborn fórum

Gunslinger


Jammore

Recommended Posts

Chtel jsem se zeptat, kolik tak davate bodu do Flip Coin? Mne prislo ze pri 4ech nahazet 7 coinu je prakticky nemozny, o 10ti nemluve.

Ja mam 5, ale este sem to nepouzil. Co sem ale zkousel na testu, nebylo problem dat 10.

Link to comment
Share on other sites

takze dneska sem si zrobil gunslingera :P celkem byl problem s qestem.. ale jinak v pohode :P jakmile se dostanete s lvl 12 gunslingerem na einbroch field, tak behem 1,5-2,5h mate lvl 50 od ktereho jdou celkem solidne nicit vsechny mozne priserky (zvlaste s trackingem nebo tim no.. je to skill ciste na pistolky a strili 5 bulletu ;) ) zitra se budu venovat (asi jako dalsi zbytek volna :P ) ziskavani drifteru :P stealu mam zatim asi jenom 30 a rusty screwu 15 coaly zadne ;) ori a elu secky :) tak uvidime jak to dopadne :)

Link to comment
Share on other sites

Mno skouseli ste tu jet GS na brokovnice , s full busterem tkery je vicemene instant jde davat uz na nejakej 45 lvlu (s endow) soil na jednu ranu , coz je opravdu skvele expeni . vim to ze slovaku kde se tak dalo opravdu skvele expit a myslim ze tady to nebude jine :D

Link to comment
Share on other sites

Mam na 5 a nahazeni 10 coinu neni problem. Problem je ze za 10 minut spadnou, tak chodim bez nich :-)

Jo od 5 uz je to slusny. I kdyz:

 

Poradi flipu Pocet coinu:

1 1;2 0;3 1;4 2;5 1;6 2;7 3;8 4;9 5;10 4;11 5;12 4;13 5;14 4;15 5;16 6;17 7;18 8;19 7;20 6;21 7;22 8;23 9;24 8;25 9;26 10

Link to comment
Share on other sites

Fajn....tak jsem to procetl a stale mi neni jasny jak je to s mizenim koulicek.....je tam psano ze se ztrati po relogu nebo smrti a kdyz to tak vezmu nez naklikam blby 4 kulicky...teda pokud nemam mega luck....tak mi to celkem trva....o 10 nemluve.....cize bylo by mozno nejak to opravit nebo mi poradit fig

l jak tomu zabranit?

Edited by DeathWing
Link to comment
Share on other sites

Ja sem ty otravny kulicky na gunslingerovi vyresila asi tak....

mam zbran golden lux, ktera ma skill, ze pri utoku muzes automaticky dat skill flip coin.. expim na geographerech, takze si dam jen /nc, zamirim a necham strilet. Sance tam sice neni nijak zvlast velka a oslnujici, ale aspon to nemusim klikat + nebere to sp a zeny... necham to proste vystrilet a nez zabiju tak 5-7 geographeru, mam vsechny kulicky a prehodim na garrisona do doby, nez mi zas ty coiny slitnou

neni to mozna nejlepsi zpusob, ale je to pro mne prijatelnejsi, nez se nervovat s naklikavanim 10 coinu

Link to comment
Share on other sites

Fajn....tak jsem to procetl a stale mi neni jasny jak je to s mizenim koulicek.....je tam psano ze se ztrati po relogu nebo smrti a kdyz to tak vezmu nez naklikam blby 4 kulicky...teda pokud nemam mega luck....tak mi to celkem trva....o 10 nemluve.....cize bylo by mozno nejak to opravit nebo mi poradit fig

l jak tomu zabranit?

mas max skill fling coin?

na 1. lvlu ma mtaky problem s 4 ma :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

I na max to nejde nijak uzasne... Ja chodim bez kulicek... stejne skoro nemissuju.

 

Ono je celkem jedno jestli missuju nebo ne, pri 99 dex nemissnu vubec.....ale kdyz nahodim kulicky a treba po nejake dobe si budu chtit nahodit buff ktery je potrebuje a oni mi zniznou je to k nastvani....

Takze se zadna oprava toho mizeni nechysta? Mam pocit ze v popisku je to celkem jasne napsany....mizi po relogu nebo smrti....a ne po urcitem case.

Link to comment
Share on other sites

Pokud se podivate na odkaz, ktery postla R-e-n o par prispevku drive ,tak se z popisku skillu Flip coin dovite, ze trva 10 minut a to odpovida nynejsi situaci.

 

Flip Coin

Skill Type: Active / Support

Weapon Restriction: None

Max Level: 5

Prerequisites: None

Adjustable Level: No

Range: N/A

Description: Flips one zeny coin. If the coin comes up heads, you gain one golden coin. If it comes up tails, you lose one gold coin. Each cast takes 1z, has no cast time and no delay and can be cast as fast as your attack speed. Coins collected show up circling around your character in a way similar to that of a monks spirit spheres, and one can gather up to 10 coins. Each coin gives a mastery style bonus attack of +3 atk per coin. Coins last a total of 10 minutes or until consumed by skills, and cannot be removed via dispell.

 

Netvrdim, ze je to na 100% dobre.

Edited by hondzik
Link to comment
Share on other sites

Drobné info o ammo boxech. Nedávno se na Mantisu objevil dotaz ohledně boxů na střelivo jako je tomu u ší­pu. V Gunslinger guildě sí­dlí­ NPC Kenny (je to oficialní­ npc), které vám z 500 kulek udělá box.

 

Merchant, který by pří­mo prodával boxy prozatí­m nebude.

Link to comment
Share on other sites

Drobné info o ammo boxech. Nedávno se na Mantisu objevil dotaz ohlednÄ boxů na střelivo jako je tomu u Äí­pu. V Gunslinger guildÄ sí­dlí­ NPC Kenny (je to oficialní­ npc), které vám z 500 kulek udÄlá box.

 

Merchant, který by pří­mo prodával boxy prozatí­m nebude.

jenze to je strasne daleko :D neslo by to za nejakou drazsi cenu aspon zakladni ? (u kennyho vyjdou na 500 + 500, tak treba za 1,5k)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Podle toho stat calcu co tu byl odkaz (http://ro.annahme.ru/calc/) má mí­t při lvl 99, agi 35, gatling fewer, berserkr potu s butcherem v ruce ASPD 190, ale na test serveru jsem toho nedosáhla ani za boha, a ani s bufama....kde je zádrhel?

Mám tam ASPD 164 ....stejně jako priestka co jsem si udělala na nahazování­ bufů...

Edited by Leela
Link to comment
Share on other sites

Ten calc poÄí­tá blbÄ ASPD (nahoře je poznámka, že jsou to vÄechno jen dohady), i když taky se mi zdá, že je to ASPD malý. No ale po konzultaci s k3dt je to prý ok. ASPD 190 jedinÄ s agi 90+

 

Muj build také dostal nÄkolik vážnÄjÄí­ch trhlin :D Ale jeÄtÄ ho půjde předÄlat... Jestli bude chuÂť...

Edited by Jammore
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hrajete nÄkdo na brokovnice? Já jsem to rozjel na shotgun+grenade launcher a je to docela zábavné. Zatí­m jsem maxnul spread shot (9x9 radius je ví­c než u desperada) a full buster. V agi mám cca 10 bodů a i to je možná moc, nezdá se mi, že by brokovnice a granátomet se svou základní­ rychlostí­ nějak ví­ce využily vyÄÄí­ ASPD. Sice se skilly nedají­ tak spamovat jako třeba u pistolí­, ale zatí­m si nestÄžuju, v int zatí­m 36 bodů, v dex 65+5 (namaxnu co nejdří­v). JeÄtÄ maxnu skill ke granátometu a pak nevim, asi flip coin + sneak eye + improve accuracy a pak jeÄtÄ nějaké body zbydou... Můžete mi ří­ct, jestli je něco takového použitelné nebo mám tohoto guní­ka rovnou zahodit a rozjet nového?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...