Jump to content
Reborn fórum

Gunslinger


Jammore

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Shotgun build 99dex , 72int , 60vit skilly hlavne na shotgun + nejaky nahazovaci mohl by se build dobre expit a daval by si to v PvP ? A jeste jakym stylem expit a kde? (napadlo me treba na vyssim lvlu vlackovat wood troly ) zatim mam lvl asi 33 a vrazdim mety tam to jde dobre

Edited by PITER
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Shotgun build 99dex , 72int , 60vit skilly hlavne na shotgun + nejaky nahazovaci mohl by se build dobre expit a daval by si to v PvP ? A jeste jakym stylem expit a kde? (napadlo me treba na vyssim lvlu vlackovat wood troly ) zatim mam lvl asi 33 a vrazdim mety tam to jde dobre

 

 

PvP: zabijes spise mensi levly a ty co maji malo hp(pod 5-6k zalezi na vyzbroji a tak) ponevaz busterem nemuzes utocit rychle zasebou (3s prodelva) a plosne to taky moc nevezmes(ikdyz mozne to je) ponevaz pokud je nekdo pripraven s necim rychlim a plosnym...(treba ja:D desperado mam pripravne furt) ale 1s neni moc pokud je to lamka nebo ma lag:D a vuci nekterym povolanim si takhle ani neskrtnes...Ninja te roztraha -jedno jakej bude (cicada, ale meho guna uz ne tam to plati uz naopak:D) Crus ,Kinght,Sin,HP te taky sejme...pokud bude na vysim levlu...

 

Expeni....no ja zadenho na brokady nemam:D tak to presne nevim a s dobrym eq to nemusi byt ani v pvp tak zle:) KUCHASTROJ dokaze byt velmi neprijemnej:D ale pokud preziju prvni ranu nebo me netrefi je mrtev...za 3 sekundy dostane 3 rapidy

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Lidi zkousel ste nekdo LuckSlingera? - dá se to hrát? :c) Muj návrh buildu (zatí­m z calculátoru - asi si to vyzkouÄí­m na nějakem HighRate - ví­te o nějakém použitelném?):

LVL 99

STR 10 + 6

INT 21 + 2

AGI 71 + 1

DEX 86 +9

VIT 20 +1

LUK 67 + 7

 

zezaÄátku garrison (2xSS card), - pak bych přesedlal na Lever Action Rifle

takže ASPD (s berserkem) 165 (173 last stand)

critical 99 (2xKobold, 2xSS)

nejspí­Ä bych dalÄí­ karty cpal na zvýÄení­ AGI - páÄ 171 Flee neni úplně nejhorÄí­, ale sláva to taky neni.

 

 

EDIT: pátral jsem na forech a v db a vyÄlo mi že sem přehlí­dl docela podstatnou zbrař :) takže oprava viz výÄe.

Edited by Zaxx
Link to comment
Share on other sites

cua hele pomuzete mi nekdo s prestupovim questem.. zasel sem za tim chlapikem v einbrochu a pak dlouha cesta do payonu a ten dedula se mnou nechce mluvit, nechapu proc...

poradte prosim!

 

 

Ehm

1, Byl to spravny tipek? mas spravne povolani?(novice) -predpokladma ze jo:D

2,Nejspis si netrefil spravneho dedka malinko se posunul...

3,Pouzivej teleportacni sluzbu:DDD mam dojem zes jsi sel pecha

4, je lepsi nekoho uhnat na miste v paytnu koneckoncu byva zivo a ja neznam podrobnosti tudis strilim odpoku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Takže.

Uvádí­m zde svůj build gunslingera, který by ve finalu mel mit s gun boostama a agiblesem aspd 190 :

 

http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyasha/skill3/gun.html

 

agi 99

dex 99

int 9

 

ghost bandana

AWE

Fathers white moustache

Falcon muffler

Odin bless s EDckem / removerem

Fricco shoesky

Western outlaw (2) s hydrama,skel workrama ci minorousama / Drifter (1) s necim ( s Gatling fever stejna aspd jako s westernem )

2* Brooch(1) s Kukre card

 

Kritizujte, pochybujte, ale neodepiste to nebo me zviklate a ja to nedodelam... :harhar:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

s emahle statama budes mit 190 jen s madesem+feverem...nic dalsiho nepotebujes...a na nic kromne gtalingu na delsi dobu NEbudes nepouzitelnej diky te int ja mam agi o dost nizsi a s eq 190 vytahnu taky(madnes +fever +berseker pot)...ale mam aky dost int a neco vit:D

 

 

jo a ty skily se nerobrazuji...

Edited by Alulim
Link to comment
Share on other sites

Mno tak jsem mu to pocital prohnal calculatorem a 190 ASPD by me pokud by mel Last stand + Increase accuracy + Western outlaw bo LS+IA+Gatling fever a drifter equipnutej...

Btw a to jsem pocital i berserk pot

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Yzeuth

Jel bych klasickyho handgunnera cca 99dex, 85agi, zbytek int

Skilly jsou jasny (i kdyz poradi moc ne :teehee:)

ale furt nevim moc kde expit, napadlo me bathory (hydry + silver bullet by mozna delalo divy) gea pizlat by bylo asi otrava, znate jeste nekdo nejaky dobry lokace pro tohoto guna?

edit: Priesta na dual bych mel ale neba takze radsi solo lokace

Edited by Yzeuth
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Jelikož s gunerem zaÄí­nám , chtÄl bych se zeptat na pár vÄci.KonkrétnÄ:Pokud chci jen na obouruÄní­ zbranÄ(ehmm jak se jmenujou?:(),tak máte nějaký skill a stat build?

ChtÄl bych být spí­Äe na DMG a rychlost...popří­padnÄ aby zvládal nějaké ty granatomety nebo co to je to Inferno :)

 

 

Dí­ky moc za rady :)

Link to comment
Share on other sites

Obourucni zbrane jsou u guna vsechny, ale buildy se rozdelujou podle toho s cim chces strilet - pistole (klasik, ma trosku vyssi aspd), brokovnice (mala aspd, ale velka dmg), pusky (s nima se dela critbuild ale tohle skoro nikdo nejede takze asi moc vyuziti nema) a pak na doplneni se jeste jedou skilly budto od rotacaku nebo minometu (bazuka ci co to je :( ), pak jeste muzes urcite vyzkouset ruzne kombinace.

Link to comment
Share on other sites

Takze dejme tomu,ze pojedu na pistole. TeÄ primárnÄ dávam do DEX a AGI...Je to dobře? Äupnu i do Intu ale to jen aby se to tak nemí­rnÄ vyrovnávalo...Dál bych se rád zeptal jak na skill build protože jsem byl trochu v Äoku když jsem uvidÄl tolik skillu a dokupy fakt neví­m co a jak...TeÄ dávam pointy do Single Atack...co dál? :(

DÄkuji Fruttimu :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrý. VÄe co jsem potřeboval,jsem naÄel :( Zlatá WIKI :)

 

No kdyby nÄkdo chtÄl být pistolní­k tak,tady jsem Vám zkopčil s WIKINY důležité info. Stat build,skill build,equip(ÄásteÄnÄ)

Pistolnik

 

Velka ASPD, prumerne zraneni. Vyuziti skillu Rapid Shower. Zbrane, ktere pouzivejte: Garrison [2], Western Outlaw (pro ty, kteri maji moznost), Golden Lux.

Staty

 

DEX 99

AGI 86

INT 42

- zbyle body rozdelte dle libosti do STR nebo VIT (hehe, jen 9 bodu)

Samozrejme se timto nemusite vubec ridit. DEX vam zvysuje ATK, s takovouto AGI, Apple of Archer + Westerm Outlaw a Blessing muzete vytahnout na 99 lvlu bez potizi 173 ASPD (nemluve o specialnich Gunslinger skillech, ktere vam ASPD jeste vice naboosti.

 

Poridte si Garrison [2] nebo Western Outlaw [2] a vybavte je 2x Santa Poring Card a 2x Archer Skeleton Card. Vzniknou vam tak dve skvele zbrane, diky kterym budete moci expit. Golden Lux se da vyuzit pri zabijeni Geographeru, kdyz nechcete nahazovat mince. Ty samozrejme nezabijite skilly (pokud jich neni vice na kope). Na vyssim lvlu, cca 70+ se vybavte Santa Poringy a vyrazte na Dark Frame do vezicek. Zbran s Archer Skeletony vam bude slouzit na zabijeni vsech ostatnich monster. Santa Poringove se vyplati kvuli nizsi cene (momentalne) a v kombinaci se Silver naboji delaji uzasny DMG. Nezapominejte si nahazovat mince, celkem vam to zvedne zraneni, hlavne u skillu.

 

Skilly

 

Skilly u pistolnika jsou zrejme... da se obmenovat, ale takove mensi doporuceni:

Single Action

Chain Action

Rapid Shower

Flip Coin

Desperado

Snake Eyes

Triple Action

Increase Accuracy

Gatling Fever

Madness Canceller

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja rozlisuju v zasade 3 typy Gunslingeru [agi/dex, DEX/VIT, Dex/agi + int/vit]

 

Nejrozsirenejsi AGI/DEX

 

-Vetsinou se jede 99dex a zbytek AGI aby byl s Berserk potem jako jedinej 1st Class shopnej dosahnout 190astkspd sam o sobe bez uber equipu.

 

-Dobry Pro lidi co nemaj moc penize.

-Jeden z nejlepsich EMPstealu ve hre a jenom pro to ze i kdyz dmg znamena hodne nejvetsi vahu ma last hit :)

-S Pistol Class zbranema se diky velke agi pekne expi az na lvl 68 kdy muze Equipnout nejlepsi rotacak:

-Butcher.

 

/ja osobne sem se snazil byt co nejvic v orc Dungu a zabijet orc zombie(Orc Claw) a Orc Skeletony(Skel Bone)

Protoze s lootu co z nich pada se dela Nejlepsi rotacak ve hre Butcher[0] , pote se da jeste do butchera udelat slot :] [bapho karta wtf xD] /

 

SKILLY

 

-Flip THe Coin [lvl5] (Tento Skill je nutne mit aby sly nahazovat self Buffy)

-Single Action [lvl9] (Pripada mi skoda vyplacat 1skill bod za +2 hit)

-Snake Eyes [lvl10]

-Improve Accuracy [lvl1] (Kvuli Statum)

-Chain Action [lvl10]

-Rapid Shower [lvl7] (muzete klidne lvl 10)

-Desperado [lvl10] (Kdo by si tenhle skill u Gunslingera nedal ze? :))

-Gatling Fever [lvl10] (Sbohem Drahá flee, vitejte +100atk a +20%atkspd :)

-Madnes Canceler [lvl1] (Uz ani chodit nemuzu, za to mam dalsich +100atk a +20%atkspd)

 

EQUIP

 

-Co nejvic dex pude

-Kam nepude dex dejte agi nebo int :)

 

Plusy :

-Pri GW vedomi ze muzes zabrat hrad :)

-Celkem Sranda pri expeni

-Minorousove budou vasi nejlepsi kamaradi :)

 

 

(nemam cas vypisovat ostatni tak nekdy jindy editnu, pokud budete chtit )

Link to comment
Share on other sites

Pekne napsany, vzdycky jsem si chtel udelat takovyho guna ale taky vzdy me prestal bavit kolem 60 lvlu... v ty dobe sem jeste ani neznal endow. Znas nejaky dobry fleky na expeni a jak to s nim jde v pvp?

Gunslingeri jsou v PvP obecne celkem slabi kvuli jejich spatnemu hp [bez bodu do vit ma gunslinger 4500hp]

ale pokud na to jdete chytre urcite naky killy dostanete /no1

 

 

 

 

Kde expit gunslingera?

No tak rotacakam s patricnym endowem nejlip mapy s malo monstrama ktery jsou naopak hodne silny.

 

Desperado je nelepsi vlackovaci vec kterou sem kdy videl, ale k tomu je potreba nejlepsi VHODNY BUILD NA MvP a GW

 

 

Dex/VIT

 

Jak uz nazev napovida gunslinger investuje svoje tezce vydrene stat body predevsim do Dex a Vit [v Zavorce budou dycky rady jak v celkovem souctu equipu a buffu dosahnout 150 dex]

 

Staty

tohle jsou jenom base staty beze vsech bonusu, takhle to proste MUSI vypadat :(

 

DEX 99

VIT 90

zbytek INT

 

Skilly

 

Davat presne v tomto poradi, expi se napred se Sniperkama bez pouzivani skillu a s Endowem

 

Flip the Coin 5

Single Action 9

Snake Eyes 10

Improve Accuracy 1 [+4 DEX]

Dust 3

Full Blast lvl 10

Rapid Shower 5

Desperado 10

dust 10

Zbytek je na vasi fantazii

 

EQUIP

 

Jelikoz mluvime o Gunslingeru panu Dokonalem kterym chceme jednou vsichni byti davam equip ktery je mozne sehnat ale lehke to mit nebudete, to ne :]

 

+7 AOA = +3 DEX

Dark Blinder [Kvuli Blindu z Full Blastu]

Oxygen Mask

+7 Odin Blessing [1] - [Tak karta co dava za 18vit +1 dex] = +5 DEX

+7 Immune Muffler

+7 Green Boots

Nimble Glove + Nimble Glove = +8dex

Double Dexterous Western Outlaw +2 DEX

Double Dexterous Thunder-P +2dex

 

 

Expeni s Partou + dosazeni 150DEX

 

Dex 99+9 na jobu 50

Increase Concentration +4 DEX

Blessing +10 DEX

Equip +18 DEX

+10 DEX jidlo

 

az nekdo zkusi skillspam desperada ve stringach a s profem za zadama doplnujicim sp tak nebude chtit jinak /heh

Dobrej je taky safety wall :]

 

Jo Desperado nejde pouzivat na MAGNETIC EARTH, bacha na to. je to docela beznej omyl

Edited by Grambo
Link to comment
Share on other sites

Asi zkusim toho agi / dex a myslim si ze i nekdy je lepsi ta flee v pvp nez kopec vit u ktere nemas tharu. Hura do Orc Dungu! :(

ps. v kalku mi vychazi s gatlingem, berskem, s tema + 20%aspd skillama a 99 agi jen nejak 184 aspd. Doufam ze jen spatna kalkulacka.

Link to comment
Share on other sites

Asi zkusim toho agi / dex a myslim si ze i nekdy je lepsi ta flee v pvp nez kopec vit u ktere nemas tharu. Hura do Orc Dungu! ;)

ps. v kalku mi vychazi s gatlingem, berskem, s tema + 20%aspd skillama a 99 agi jen nejak 184 aspd. Doufam ze jen spatna kalkulacka.

Vetsina kalkulacek pocita spatne skill Single Action u kteryho je sice napsany ze pridava 5% atkspd ale nedava se k celkovymu bonusu ale k atkspd zbrane

 

[Napriklad u brokovnic je to teda 75 +(0.75*5)]

Neboj, poku das 99 agi tak budes mit stoprocentne 190 atkspd :(

Link to comment
Share on other sites

Tož pak znamená že nemá smysl valit rotaÄáky? No vlastnÄ koukám že je na 15 sec. a vypnout asi nejde, při tom asi rychle dojde sp. a k tomu se nehýbat a nÄkde zkysnout dlouhých 15 sec. máÄ to ozkouÄený v praxi co je celkovÄ lepÄí­?

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Uh, co je emp steal?

To je kravina, kterou vymysleli lidi co neznaji zaklady ani poctu pravdepodobnosti, ani zdraveho rozumu.

 

Myslenka je takova, ze kdyz do empa za sinx dejme tomu 1 ranu za 1k za sekundu, a gunslinger 10 ran za 1, tak ze jedna z tech 10 ran bude dorazeci.

Nepochopeni je v tom, ze pravdepodobnost, ze ma to empo nekde mezi 1 az 1000HP je asi stokrat vyssi, nez ze bude mit 1-10HP aby to dorazil gun s vysokou aspd. (a ze se to navzajem vykrati, takze jedine, co rozhoduje o sanci ze to ziskas zrovna ty, je pouze a prave jen DPS)

 

Edit: cisla byla zvolena zamerne extremni. (a samozrejme predpoklad, ze empo rozbil ten kdo dal posledni ranu. Pri nastaveni nejvyssi damage to neni o sanci ale o jistote)

 

Edit2: Tak Koca rika, ze na Rebornu dostane hrad ten, kdo dal empu nejvetsi DMG, takze tim to pada uplne

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...