Jump to content

Photo

Hunt questy

• Please log in to reply
221 replies to this topic

#81 Kaiya

Kaiya

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 23 posts

Posted 18 September 2008 - 01:56 PM

Koco, ono uz to tak je - ja jsem tady na ten hunt narazila prve az kdyz jsem byla adv - stejne tak se mi odkryly i jine hunty, ktere byly jen pro first class/maly lvl, ktere me predtim nezastihly (kdyz hunty zacly byla jsem uz Knight). V te dobe uz jsem mela pres tech 750 bodu, tak jsem myslela, ze bude fuk, jestli se tomu budu venovat pred prestupem na LK nebo po. A vse mi vlastne zustalo krom toho Metallera, coz mi prislo nejake divne: mam jako odmenu "pristup ke vsem huntum pro class (nezalezi na lvlu)" a pritom ne uplne ke vsem... :in_love: Trosku si to odporuje, ale ja si klidne pockam. Hlavne, ze to neni chyba a jednou se k nemu dostanu.
  • 0
Posted Image

#82 Warriorrr

Warriorrr

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 34 posts

Posted 26 December 2008 - 01:58 PM

Zdravím, mám dotaz ohledně gild huntu. Jaký hunt musíme udělat jako gilda aby se nám otevřel orc skeleton hunt? Předem dík za odpověď. :)
  • 0
Warriorrr - 8x/4x - Assassin Cross (guild Temné legie), občasný huntič
Dobráček - 8x/50 - Priest, občas se objeví jako pomocník

#83 Víťa

Víťa

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted 26 December 2008 - 03:53 PM

Některé guildovní hunty ( např. Caramel, jak mi bylo řečeno ) jsou přístupné až od 7-i Ghunt bodů
  • 0
Vittek ... priest 98/50 ... momentálně člen guildy Verni Bile Ruzi
Posted Image

#84 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 26 December 2008 - 06:16 PM

Některé guildovní hunty ( např. Caramel, jak mi bylo řečeno ) jsou přístupné až od 7-i Ghunt bodů

od sedmi bodů jsou přístupné hunty na "gw karty" a "dmg karty", jako např orc skeleton nebo caramel :)

Edited by president, 26 December 2008 - 06:16 PM.

• 0
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#85 Malazan

Malazan

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 17 February 2009 - 10:55 AM

Ludia mam na Vas prosbu. Domyslite nejak tie hunt questy tak aby sa dali robit aj v parte. Ja hram s priatelkou a chceme huntit spolu. Thief + Aco ... mno a jaksi to straca pointu kedze kazdy si musime zabit priserku sam repsketive jej ubrat minimalne polku zivota. Hunty su skvely pridavok do hry ale to ze sa nedaju robit v parte ma naozaj sklamalo a neviem ako to hrat teraz dalej aj s priatelkou. Viem ze keby sa to pocitalo v parte tak sa to da lahko zneuzit ale skuste prosim popremyslat nad nejakymi opatreniami. Myslim si ze vela ludi by privitalo keby sme mohli vsetky hunty plnit so svojimi kamaratmi, partnermi, atd atd. Predsa len je to mmo a nie SP
  • 0

#86 Koca

Koca

Baphomet

• Supporters
  • 2,525 posts
  • Interests:Kočičky :)

Posted 17 February 2009 - 11:55 AM

Hoj, promin ale nejde aby se za jednu potvoru pricitaly body vam oboum. Budete se muset smirit, ze hunty budete delat u jedny postavy a hrat pri tom v parte (vysledek tedy bude jen u jedny postavy). Rozsireni huntu na party by vyzadovalo rozsahly upravy a vsemozny kontroly proti zneuziti by nebyly zrovna efektivni (kontrolovat slozeni pri kazdym zabiti potvory apod). Musime se spokojit s tim, ze v soucasny dobe to neni mozny.
  • 0

#87 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 17 February 2009 - 12:32 PM

Vyzkousejte gildovni hunty :laughing1:
  • 0

#88 Leontinka

Leontinka

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 387 posts

Posted 17 February 2009 - 01:16 PM

Vyzkousejte gildovni hunty :laughing1:

A jestli nemate guildu, tak klidne vam dam svoji:P Odmena bude samozrejme vase;)
  • 0
Enny - SinX 99/70 - member of R.N.R.

#89 .Jakubicek.

.Jakubicek.

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 225 posts

Posted 17 February 2009 - 02:19 PM

A jestli nemate guildu, tak klidne vam dam svoji:P Odmena bude samozrejme vase;)

popr. muzou k nam,ale bez odmeny (tu si rozdeli horni kasta guildy) :laughing1:
  • 0
Wizzard Lv. Stale velmi nizky:),Guild:Friends

http://www.hockeyare....php?ref=250279

Posted Image

#90 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 06 March 2009 - 01:55 PM

popr. muzou k nam,ale bez odmeny (tu si rozdeli horni kasta guildy) :)

Hodne ferove, oni odelaji hunt a nekdo jiny dostane odmenu...
  • 0
Posted Image

#91 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 06 March 2009 - 02:03 PM

Hodne ferove, oni odelaji hunt a nekdo jiny dostane odmenu...

Nerozumis legraci :)
  • 0

#92 Dani

Dani

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 16 posts

Posted 21 June 2009 - 08:31 PM

Caute-mam dotaz=p Budou nekdy dodany odmeny za hunty nad 4k bodu?=p Rekl bych,ze je docela skoda,ze tam chybi nejaka motivace=p
  • 0

#93 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 21 June 2009 - 08:38 PM

Caute-mam dotaz=p Budou nekdy dodany odmeny za hunty nad 4k bodu?=p Rekl bych,ze je docela skoda,ze tam chybi nejaka motivace=p

Za 5k je ucko, to jeste hadam nemas ^_^
  • 0

#94 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 21 June 2009 - 09:11 PM

bez odmeny to proste nejde co? ...
  • 0
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#95 Dani

Dani

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 16 posts

Posted 22 June 2009 - 04:22 AM

Tak ucko bych odmenou nenazyval=D A bez odmeny to jde,ale s odmenou je delani huntu urcite zajimavejsi=)
  • 0

#96 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 22 June 2009 - 06:50 AM

Tak ucko bych odmenou nenazyval=D A bez odmeny to jde,ale s odmenou je delani huntu urcite zajimavejsi=)

Nevím jestli nejsi náhodou fee, ci někdo z 3k+ bodu, ale řekl bych že když dosáhneš těch dejme tomu 4k bodu tak prostě už nepřestaneš :laughing1: A jinak to Učko je zatím silná motivace, páč ho můžeš mít první
  • 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#97 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 22 June 2009 - 02:42 PM

Nevím jestli nejsi náhodou fee, ci někdo z 3k+ bodu, ale řekl bych že když dosáhneš těch dejme tomu 4k bodu tak prostě už nepřestaneš :laughing1: A jinak to Učko je zatím silná motivace, páč ho můžeš mít první

Dovolim si nesouhlasit. Kdyz dosahnes 4k (v mem pripade staci 3k) tak mas v nabidce uz jen takovy prisernosti, ze si dlouho rozmejslis cim a jestli vubec pokracovat. A delat 5k jen kvuli ucku -- to bys mel k tomu ucku dostat i bezplatnou vstupenku do Bohnic :D
  • 0

#98 Dani

Dani

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 16 posts

Posted 22 June 2009 - 03:26 PM

SOuhlasim s Betrem=p A kdyz bude nejaka pekna motivace(treba nektera z tech novych cepic),tak se clovek donuti jit i do prisernosti=)
  • 0

#99 Liero

Liero

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 318 posts

Posted 22 June 2009 - 03:45 PM

Dokazete tu neco udelat bez hmotne odmeny?
  • 0
Pavel Landovský:
Člověk, jak stárne, tak zjistí, že od jistého věku se musí vyhýbat blbcům - je to důsledek toho, že ztrácí fyzické síly a nabývá rozumu. V tomhle věku totiž člověk ví, že blbec je nebezpečnej, že ti může vypíchnout oko, bodnout nožem atd.

Oscar Wilde:
Požehnáni budiž ti, kteří nemají co říct a drží zobák.

Když jsme šťastní, jsme vždycky dobří, ale když jsme dobří nemusíme být vždycky šťastní.

Neplatit účty je jediný způsob, jak se uchovat v paměti obchodních kruhů.

Peta:
Přestupák na monka je otázkou skillu a počtu speed potů.

Ronin:
Co pořád všichni mají s tím, že campíme prvý warp! My jen čekáme až se nám načtou stringy.

#100 Dani

Dani

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 16 posts

Posted 22 June 2009 - 03:48 PM

Nvm,kdyz se muzou cepky rozdavat za kostky a podobne eventiky,tak nechapu proc by nemohly byt i za hunty=p Ale oki,tak uz to nereste-jen jsem se zeptal=X
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users