Jump to content
Reborn fórum

Hunt questy


Mitheress

Recommended Posts

pride mi to, ako keby ste sa tu snazili predstavit co najviac rofl sposob zabijania zlateho draka priestom :teehee: kazdopadne som nemal v plane sa tu pustat do nejakej debaty, slo mi o vyjadrenie GM co si myslia o tom mojom navrhu... nevidim dovod preco by mal priest, alebo fs prof, alebo iny char zabijat moby, na ktore nema ziadny predpoklad (okrem cca 10x zmrazit moba a dat mu linkovany HL, alebo pockat kym sa niekolko krat umlati ku skameneniu a viete vobec ze takych drakov je na mape niekolko a na take ceremonie by ani nemusel byt cas ? ) ak sa to da nastavit ze by stacila prva rana a pripocita sa mu zabitie v hunte tak je to idealne ne ? :)

 

a betr nevrav, ze by si siel radsej roflit s pestom, ako napr s nejakym sinxom v parte, alebo champom a profom...

Link to comment
Share on other sites

pride mi to, ako keby ste sa tu snazili predstavit co najviac rofl sposob zabijania zlateho draka priestom :teehee: kazdopadne som nemal v plane sa tu pustat do nejakej debaty, slo mi o vyjadrenie GM co si myslia o tom mojom navrhu... nevidim dovod preco by mal priest, alebo fs prof, alebo iny char zabijat moby, na ktore nema ziadny predpoklad (okrem cca 10x zmrazit moba a dat mu linkovany HL, alebo pockat kym sa niekolko krat umlati ku skameneniu a viete vobec ze takych drakov je na mape niekolko a na take ceremonie by ani nemusel byt cas ? ) ak sa to da nastavit ze by stacila prva rana a pripocita sa mu zabitie v hunte tak je to idealne ne ? :)

 

a betr nevrav, ze by si siel radsej roflit s pestom, ako napr s nejakym sinxom v parte, alebo champom a profom...

technicky nemozne bez slozitych uprav

Link to comment
Share on other sites

...

Imho by to ve výsledku jen Äkodilo. Kdyby stačilo na to aby se ti potvora započítala dát první­ partu, už vidí­m jak lidi lí­taj po mapÄ, do každýho moba jendou Âťuknou a odportnou, a pak když to jde huntit nÄkdo jiný, tak muže zabí­jet jak chce a nic mu to nepřiÄte. :teehee: ProstÄ jsou postavy na hunty vhodné a nevhodné. Myslí­m že to nastavení­ které je, je dobré. :)

Link to comment
Share on other sites

Kdyby stačilo na to aby se ti potvora započítala dát první­ partu, už vidí­m jak lidi lí­taj po mapÄ, do každýho moba jendou Âťuknou a odportnou

ale to by musel vědět, že to zrovna nÄkdo huntí­, protože by musel být na mapÄ v okamžiku smrti moba

 

ale jinak platí­, že kdo chce psa bí­t, hůl si vždycky najde a i FS profa oblece dagger of counter

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
jen maly dotaz ohledne novych huntu, treba orc warrior, orc lady (a urcite i spousta dalsich) kdy je odmena za hunt base nebo job exp, proc se mi, kdyz mam zapnute zobrazovani expu, nezobrazuje?

 

Take se mi to nezobrazuje, ale prirustek je tak maly ze jsem to ani nepoznal ^_^

Pres CP jsem zjistil kolik expu je za hunt :)

Link to comment
Share on other sites

Snad bych mÄl být schopný to vysvÄtlit: eAthena umožřuje dva způsoby zí­skání­ expů od NPC: jeden klasický, který vyvolá událost ohlaÄují­cí­ zí­skání­ poÄtu expů, a je ovlivnÄn aktuální­m ratem. Druhý způsob nastavuje pří­mo hodnotu, a událost netriggeruje. A není­ ovlivnÄn raty serveru. Předpokládám, že to je důvod, proÄ se pro nové hunty použil tenhle způsob.

Link to comment
Share on other sites

Snad bych mÄl být schopný to vysvÄtlit: eAthena umožřuje dva způsoby zí­skání­ expů od NPC: jeden klasický, který vyvolá událost ohlaÄují­cí­ zí­skání­ poÄtu expů, a je ovlivnÄn aktuální­m ratem. Druhý způsob nastavuje pří­mo hodnotu, a událost netriggeruje. A není­ ovlivnÄn raty serveru. Předpokládám, že to je důvod, proÄ se pro nové hunty použil tenhle způsob.

Dekuji ^_^:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tak ohledne expu u novych huntu se to vysvetlilo ( Diky Taiburku =) ) a ted dalsi vec :)

proc u tech novych huntu, u starych je to v poradku, kdyz si vyberes hunt a das si informaci o huntu, tak vyskoci okno, ktere nejde odkliknout, pomuze jen relog postavy :)

A delaji to pouze ty nove, naposledy pridane hunty.

 

edit: ted se divam, ze to pred casem uz hlasil bucho: http://www.reborn.cz/forums/index.php?show...ost&p=82680

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

NeÄlo by prosí­m vás zkrátit respawn u low-end bossů jako je Mastering, Angeling, Eclipse atd? třeba jenom o 15 minut :D To se nedá ani pořádnÄ huntit, když je zabí­jí­ každej druhej a hunt je na 10x20 mobů :D Uz tady lí­tám snad tejden a mam asi 5 masteringů..

Link to comment
Share on other sites

NeÄlo by prosí­m vás zkrátit respawn u low-end bossů jako je Mastering, Angeling, Eclipse atd? třeba jenom o 15 minut :) To se nedá ani pořádnÄ huntit, když je zabí­jí­ každej druhej a hunt je na 10x20 mobů :D Uz tady lí­tám snad tejden a mam asi 5 masteringů..

A to jeste kdyz jdu nahodou kolem a vidim ho zivyho tak ho sejmu!!!! jen tak bez huntu :D ...uz si trhas vlasy hruzou?.... :)

Link to comment
Share on other sites

A to jeste kdyz jdu nahodou kolem a vidim ho zivyho tak ho sejmu!!!! jen tak bez huntu :D ...uz si trhas vlasy hruzou?.... :D

 

No, já sem dÄlal to samý, dokud sem nemÄl vybranej hunt :) MÄ proklí­nali zase ti ostatní­. VÄera sem zrovna potkal asi 3 lidi, který ho sejmuli, než sem tam přibÄhl :)

 

Ne reálnÄ, určitě to Ätve každýho - huntit nedostižnýho Masteringa apod, proto mÄ to napadlo. ZvláÄÂť, když jich tady je tak málo a zabije je i aco na 20lvlu.. Mluvim teÄ výhradnÄ o Masteringovi, Eclipsovi a ostatní­m z tý řady huntů, aby nÄkdo neřekl, že Devilinga asi sotva ;)

Link to comment
Share on other sites

ide len o to vystihnut spravnu dobu a mat trochu stastia.

ked som si nedavno robil cookie hunty normalne cez den, tak tam ten mastering bol stale a zjavne ho nikto nehladal. to je proste hunt na potvoru s dlhym respawnom. znizenie casu na respawn mi pride ako prilis velke ulahcenie a trochu nefer voci tym co si ho uz spravili.

Link to comment
Share on other sites

No, já sem dÄlal to samý, dokud sem nemÄl vybranej hunt :) MÄ proklí­nali zase ti ostatní­. VÄera sem zrovna potkal asi 3 lidi, který ho sejmuli, než sem tam přibÄhl :P

 

 

Aha, cili kdyz jsi hunt nemel, byl respawn v poradku, ted mas hunt a nelibi se ti...

Link to comment
Share on other sites

ide len o to vystihnut spravnu dobu a mat trochu stastia.

ked som si nedavno robil cookie hunty normalne cez den, tak tam ten mastering bol stale a zjavne ho nikto nehladal. to je proste hunt na potvoru s dlhym respawnom. znizenie casu na respawn mi pride ako prilis velke ulahcenie a trochu nefer voci tym co si ho uz spravili.

V tom máÄ asi pravdu, nebylo by to fér vůči ostatní­m. Taky jsem řekl, že to je jenom nápad :)

 

Aha, cili kdyz jsi hunt nemel, byl respawn v poradku, ted mas hunt a nelibi se ti...

To si mÄ v tom pří­padÄ ÄpatnÄ pochopil.. Nic takovýho jsem neřekl. Pouze jsem konstatoval, že když sem nedÄlal Angeling hunt, tak i když sem ho potkal, tak sem ho sejmul, což mohlo ztí­žit hunt nÄkomu jinýmu. StejnÄ jako teÄ mÄ Mastering, protože sedÄt celej den v Lutii neni pro mÄ trochu možný :)

Nic o respawnu v pořádku před tí­m a nepořádku při huntu.. Pouhý nedorozumÄní­ předpokládam :P

Link to comment
Share on other sites

Moje posledni setkani s angelingem probihalo tak, ze jsem si psal s nekym pres shout kdo na nej mel hunt a kdyz jsem ho nasel, tak jsme se domluvili ze mu ho necham s tim ze jestli neco padne tak loot bude muj. Doufam ze kdyz ja budu delat hunt na tyhle moby, tak se ostatni vubci mne zachovaji obdobne, diky. :listen:

Link to comment
Share on other sites

Moje posledni setkani s angelingem probihalo tak, ze jsem si psal s nekym pres shout kdo na nej mel hunt a kdyz jsem ho nasel, tak jsme se domluvili ze mu ho necham s tim ze jestli neco padne tak loot bude muj. Doufam ze kdyz ja budu delat hunt na tyhle moby, tak se ostatni vubci mne zachovaji obdobne, diky. :sadbye:

Zrovna přesnÄ tohle sem vÄera udÄlal v Lutii nějakýmu hráči(teda bez nějakejch domluv), kterej ho tam shánÄl. Až na to, že on byl už asi 5 minut pryÄ z mapy.. NevÄřil, že to je vůbec možný :) Držel sem tam toho Ang tak dlouho, že mÄ málem zabil, jeÄtÄ že mam Heal :listen:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Co takhle Äasem přidat nějaké pÄkné hunty (nebo hunty a guildhunty) na potvůrky, které jsou jen v guild dungu? ...možná by to nÄkoho i na GW přitáhnulo (i když teÄ s jední­m hradem by se tam drtivá vÄtčina guild nedostala... ale za zkouÄku to stojí­, přinejmenÄí­m jako zpestření­)

Link to comment
Share on other sites

myslim ze si si aj odpovedal preco to nie je velmi dobry napad :)

ZnaÄnÄ diskriminujeÄ moby, kteří­ se vyskytují­ jen v guild dungeonech. Takhle chudáci nedostanou svou dávku čikany na tomto serveru. Každá gilda má slabÄí­ chví­le, a když v té chví­li udeří­Ä, tak ten hrad můžeÄ mí­t. A nemyslí­m, že je takovej problém se za nějakej GW materiál socknout do gildy, která ten hrad má a ty hunty splnit. Aspoř se zas jednou vyplatí­ být v dobré gildÄ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...