Jump to content
Reborn fórum

Knight - Buildy


Kamome

Recommended Posts

mí´j návrh na Spear Knechta (EDITED):

 

STR 93+27

INT 12+10

AGI 76+14

DEX 34+16

VIT 49+21

LUK 1+4

(poÄí­tané s blessom a agi)

 

17638 HP/ 411 SP

 

Skilly:

Spear Mastery 10

Pierce 10

Spear Stab 3

Spear Boomernag 5

Brandish Spear 10

Peco + Cavalier Mastery 6

 

za Sworda:

HP Recovery 10

Sword Mastery 10

Bash 10

Provoke 10

Endure 10 (5 bodov za knechta)

Magnum Break 1

 

Equip:

Goibnes Combo

EWE

Iron Cain

2x Ring + Mantis

 

je to mí´j prvý knecht, takže sem s kritikou :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

takze jak sem psal vyse, nevyplati se pocitat staty na 99/50, protoze prestoupis, takze nejake hodnoty brat s rezervou

 

urcite bude fajn kdyz sem hodis i nejakej eq

 

str je v pohode, int se vetsinou jezdi jedna, regen nestoji za nic, a jsi odkazan na manzelku za warpem, myslim si ze knight se da doexpit i s min dex(navic pierce ma bonus do hit, coz je asi tvuj hlavni exp skill, pokud teda neplanujes expit v thoru, coz tady vlastne nejde) jinak si myslim ze je to celkem v pohode

 

vesmes sem doexpoval prvniho knighta podobne, s tim ze sem mel min vit a vic agi a int(ta int byla chyba) ale vesmes je to parada(mozna bych zauvazoval, s touhle agi neni ani thq marnej, ale jak si psal mas to byt spear)

 

 

doufam ze sem to napsal nejak srozumitelne :)

Link to comment
Share on other sites

takze jak sem psal vyse, nevyplati se pocitat staty na 99/50, protoze prestoupis, takze nejake hodnoty brat s rezervou

 

urcite bude fajn kdyz sem hodis i nejakej eq

 

str je v pohode, int se vetsinou jezdi jedna, regen nestoji za nic, a jsi odkazan na manzelku za warpem, myslim si ze knight se da doexpit i s min dex(navic pierce ma bonus do hit, coz je asi tvuj hlavni exp skill, pokud teda neplanujes expit v thoru, coz tady vlastne nejde) jinak si myslim ze je to celkem v pohode

 

vesmes sem doexpoval prvniho knighta podobne, s tim ze sem mel min vit a vic agi a int(ta int byla chyba) ale vesmes je to parada(mozna bych zauvazoval, s touhle agi neni ani thq marnej, ale jak si psal mas to byt spear)

 

 

doufam ze sem to napsal nejak srozumitelne :giggle:

 

trochu zmí¤tene, hlavne od toho str je v pohode... a Äalej, ale neva, vyzerá to ako chvála, teda že to mám v pohode a equip editnutý :D

Link to comment
Share on other sites

..

 

Equip:

Goibnes Helm

Pantie

Undershirt

Shoes + Matyr

EWE

Iron Cain

2x Ring + Mantis

 

je to mí´j prvý knecht, takže sem s kritikou :teehee:

 

ahoj..ja len chcem reagovat na eq.. pride mi vtipne riesit v eq. veci ako ewe a pantie+undershirt vedla seba..

Link to comment
Share on other sites

Tak já bych sem přidal taky něco, ale spí­Ä potřebuji poradit. ChtÄl bych následují­cí­:

 

STR - 92

AGI - 9

VIT - 70

INT - 18

DEX -39

LUK - 1

-----------------------------------------------------

Head uper: +4 helm[1]

Head mid: Evil Wing ears

Head lower: Iron Cain

Armor: +4 Full plate[1] /peco peco card

Weapon: +5 Lance / +7 Pike[4]

//Shiled: 4 Shield

Gernament: +4 mantenau[1]/Raydric card

Boot: +4 boots[1]

Acessories: ?

-----------------------------------------------------

Rád bych komentář a radu. Rada by se mÄla týkat co do acessories jestli ring[1] tak s Äí­m, pak jaké karty do Pike aby byla přinejmenÄí­m vyrovnaná s lancem a co do helmy? Popří­padÄ jak upravit výbavu. Asi nutno dodat, že neplánuji GW hraji jen FF v doprovodu dancerky. Tak co na to ří­káte?

Link to comment
Share on other sites

Staty vypadaj pekne, jen jestli ches piercovat tak bych trochu pridal agi. Ring [1] do toho urcite mantise (nezapomen ze je az od 90 lvl), do pike urcite karty na +xx% dmg (orc lady, hydra, ... ) a misto helmy bych spis dal marionettu s vanberkem nebo redukcni cepku.

Link to comment
Share on other sites

Nedávno jsem knechta zauroval, takže pár rad, snad pomůžou. Staty sem mÄl skoro ty samý, zvolil jsem spear cestu, u ní­ž doporuÄuju sehnat kovaný elementární­ piké (+ s wind elementem Gungnir), tj.pouzí­vat 1.rucní­ zbrař + stí­t s redukÄní­ kartou. Nejlí­p je stonebuck pluslej. Když kartovat tak jen +10 pike, zhánet orklady se vyplatí­ nejví­c (na HO). Do acesory nejří­v ringy, pak slotový s mantisama (Vamberk do Marionet doll), nebo 1x mantis + krysí­ combo ( v marionet doll). Äasem do brnka earth deleter, při ploÄným íştoku Brandish je saní­ SP íşžasný. Expit na rychlý expy = postupnÄ přez orklady, orkwarior, highork, tahat vláÄky co ustojí­Ä a brandishem kosit. ObÄas je třeba zmÄnit lokaci proti stereotypu, ja chodil do Byalanu.

Link to comment
Share on other sites

Nedávno jsem knechta zauroval, takže pár rad, snad pomůžou. Staty sem mÄl skoro ty samý, zvolil jsem spear cestu, u ní­ž doporuÄuju sehnat kovaný elementární­ piké (+ s wind elementem Gungnir), tj.pouzí­vat 1.rucní­ zbrař + stí­t s redukÄní­ kartou. Nejlí­p je stonebuck pluslej. Když kartovat tak jen +10 pike, zhánet orklady se vyplatí­ nejví­c (na HO). Do acesory nejří­v ringy, pak slotový s mantisama (Vamberk do Marionet doll), nebo 1x mantis + krysí­ combo ( v marionet doll). Äasem do brnka earth deleter, při ploÄným íştoku Brandish je saní­ SP íşžasný. Expit na rychlý expy = postupnÄ přez orklady, orkwarior, highork, tahat vláÄky co ustojí­Ä a brandishem kosit. ObÄas je třeba zmÄnit lokaci proti stereotypu, ja chodil do Byalanu.

takhle se expilo kdysi dávno, nemá nÄkdo updatový návod? (krom thoru) :P

Link to comment
Share on other sites

Nedávno jsem knechta zauroval, takže pár rad, snad pomůžou. Staty sem mÄl skoro ty samý, zvolil jsem spear cestu, u ní­ž doporuÄuju sehnat kovaný elementární­ piké (+ s wind elementem Gungnir), tj.pouzí­vat 1.rucní­ zbrař + stí­t s redukÄní­ kartou. Nejlí­p je stonebuck pluslej. Když kartovat tak jen +10 pike....

 

 

Ty upgrady výbavy resp. zbranÄ jsem psal jen do 100%. Overupgrade nad hranici Äance 100% se samozřejmÄ budu pokouÄet, ale až bude troÄku ví­c materiálu. Přece jenom +10Pike není­ tak lehké a jeÄtÄ když to má být [4] - jinak nemyslí­m si, že je dobrá hodit do spearu/pike jakýkoliv element?! či ano, nezaregistroval jsem výhody. Leda, že bych chodil pak jen na určitý typ monster. Uvažoval jsem o redukci proti DemiHuman ale neví­m, jestli s to vyplatí­...

 

KaždopádnÄ, vÄem dÄkuji za názory a rady. Dost mi to pomohlo.

Link to comment
Share on other sites

Hodit si do zbranÄ element samozřejmÄ výhody má. Je to prakticky nejlevnÄjÄí­ způsob, jak zvýčit DMG až na 200% (samozřejmÄ v závislosti na potvoře). Nechat si vykovat sadu elementární­ch zbraní­ je i dnes základ. Ano, Äasem na něco jiného asi přejdeÄ, ale v zaÄátku jsou k nezaplacení­.

 

Jinak upgrade na 10+ Pike patří­ mezi ty nejjednoduÄÄí­ vÄci, co ve hře jsou.

Link to comment
Share on other sites

Jak pí­Äe nade mnou, do zacatku není­ nic lepÄí­ho i levnÄjÄí­ho, než si nechat ukovat elementární­ pike, ono sehnat nebo vyhuntit 4 karty neni levný a ani hned. RozhodnÄ se vÄak vyplatí­ do zaÄátku orc lady, hydra atd. RedukÄní­ karty do Ätí­tu jsou základ pro knechta, ovÄem je otázka, jestli je nacpat do shieldu, nebo poÄkat a použí­t sluÄnÄ pluslý univerzální­ stone bucky. Tam záleží­ na pří­stupu asi ty lehce sehnatelný hned, ty lepÄí­ poÄkat.

Link to comment
Share on other sites

Když kartovat tak jen +10 pike, zhánet orklady se vyplatí­ nejví­c (na HO)

Je to sice frajeřina, ale proÄ se rozčilovat u lámání­, když toho HO dáÄ stejnÄ na jeden pierce? +10 bych osobnÄ nepoužil na nic jinýho než na hydry. Možná když bych nevěděl co dÄlat s pikama, tak jeÄtÄ na stunovací­ piku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Zdravim,

jelikoz jsem nejaky ten rok nehral, tak bych chtel poradit s buildem.

Jedna se o ciste for fun AGI knechta, bez vetsich myslenek na GW nebo nejaky extremne drahy equip.

skilly klasika, 2H mastery, 2HQ, BB.

 

str 92+8

int 24

agi 78+2

dex 44+6

vit 30+10

luk 1+4

 

zustanou 3 body

 

pri naivni predstave, ze vsude budu mit priesta a AB:

str 92+18=110

int 20+10=30

agi 80+14=94

dex 44+16=60

vit 30+10=40

luk 1+4

 

zustane 0 bodu.

 

Co vy na to? Da se to takto nejak hrat?

Link to comment
Share on other sites

Vůbec nepoÄí­táÄ s equipem (Ringy s mantisama, Magnis capku, ...). Já bych jel asi toto (nevýhoda je že musí­Ä nosti stále odin-stone-magni's combo

 

http://calcx.wushuang.ws/?cahbLaYbCbraHa2ababEdaaaLjadadadadljghHaaaaaakPaad5aaeulcbllwaalFaafFbNfFbNgffgaiakaakaaabkkaaaaaaaabaaacuaaaakaaaa

 

NÄco takového bych se nebál, equip za 30m bez zbranÄ, high orca na bowling.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Vůbec nepoÄí­táÄ s equipem (Ringy s mantisama, Magnis capku, ...). Já bych jel asi toto (nevýhoda je že musí­Ä nosti stále odin-stone-magni's combo

 

http://calcx.wushuang.ws/?cahbLaYbCbraHa2ababEdaaaLjadadadadljghHaaaaaakPaad5aaeulcbllwaalFaafFbNfFbNgffgaiakaakaaabkkaaaaaaaabaaacuaaaakaaaa

 

NÄco takového bych se nebál, equip za 30m bez zbranÄ, high orca na bowling.

 

mno, na hlavu by som videl marionetku(alicu) s vanberkom a awe/ewe, alebo je sposob ako zobrat obojrucak a stit ako v odkaze? ale celkom sa mi to paci

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Něco na vytknutí tomuhle buildu?

http://calcx.wushuang.ws/?cahbLaYbDbmaYaSacabFeaaaYkeeeeeeeelkhcEaaaaaakXaagjaauReOfylrbpfnaahuaalRaaheeaaikfadkgaabkkaaaaaaaabaaacuaaaaHaaaa

Skilly BB 10 Pierce 10 Peco i s mastery a Boomerang 5.

 

EDIT: Tak jsem se právě dozvěděl, že tu peti maji taky bonusy, tak se rovnou zeptám, jakej pet tomuhle knechtovi nejvíc příjde vhod? Nebo je nejlepší mít třeba pět petů a střídat je podle bonusu, podle toho kde expím?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nojo peti, ideal by byl suport priest s lexou, takovej není­, takže na wiki je sluÄnej přehled co kterej umí­. U knighta: pro lenochy je opiÄka nebo balónek s ruksakem, seberou co vypadne. Isis je na můj vkus obludnÄ veliká. Tak jsem si poří­dil Pickiho, sice jen +1STR, ale u LK se Äeká mezi 64-70 jobí­kem na poslední­ 1STR bonus, tak se docela hodí­ na zaokrouhlení­ STR statu.

Link to comment
Share on other sites

presne, asi dobry stridat co ti prijde vhod :jump: prehled (na gw se nepouzivaji vetsinou, protoze kdyz umiras ztraci oddanost)

 

build pohoda, spis pvm, do pusy misto pd jestli od nekoho sezenes fousky(tusim ze ted se nedaji vyrobit, ale byli tu kdysi eventove, jestli se nepletu), daj vic atk :bo: ale to je jen kosmeticky rozdil ;) a jinak nevim jestli vis.. ale tady v thoru lk nenaexpis :) resp kasy maj reflekt, ale to sis urco precet vys :)

Link to comment
Share on other sites

presne, asi dobry stridat co ti prijde vhod :jump: prehled (na gw se nepouzivaji vetsinou, protoze kdyz umiras ztraci oddanost)

 

build pohoda, spis pvm, do pusy misto pd jestli od nekoho sezenes fousky(tusim ze ted se nedaji vyrobit, ale byli tu kdysi eventove, jestli se nepletu), daj vic atk :bo: ale to je jen kosmeticky rozdil ;) a jinak nevim jestli vis.. ale tady v thoru lk nenaexpis :) resp kasy maj reflekt, ale to sis urco precet vys :)

Tak ten reflect kas pokud funguje jak na offiku není­ tak hroznej, protože reflectne jen první­ ránu piercu. Fousky budu mí­t za hunty Äasem taky.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Hello there! :vava:

Chcel by sem zkusit build na knighta,2h,spise na hunteni:

82+18=100str

70+18=88agi

52+18=70dex

59+15=74vit

8+10= 18int

 

EQ:

Headgear: +x Ulle's Cap [Wilow card]

H. Middle: Fin Helm

H. Lower: Iron Cain

Armor:Odin's Blessing [Deleter karty,PecoPeco,Elementy etc.]

Garment:+x Vali's Manteau

Shoes:+x Vidar's Shoes

Accesory n.1: Brooch [Kukre]

Acessory n.2: The Sign

Wapon: 2h mece

 

15.130HP 481SP 169Hit 187Flee 184.05Aspd

 

That's all...kritika sem :)

Link to comment
Share on other sites

Brooch s kukre ti dá 1+2agi (3agi = 26stat bodů), když jej nahradí­Ä ringem s mantisem (1+3 str = 4str = 37bodů) můžeÄ ty 3agi přidat, 4str ubrat a zůstane ti 11bodů které můžeÄ jeÄtÄ nÄkam investovat.

8int mi pří­jdou jenom jako ztracené body. BuÄ budeÄ mí­t profu ( a staÄí­ ti 1 int) nebo ji nemáÄ a tÄch 7bodů naví­c tÄ už nevytrhne

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...