Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tos asi nezbyde obrancum nic jiho, nez si platit utocniky :ho:

PS: ktera gilda bude .. rekneme za mega na pristich gw utocit hodinu na alde ? :ho:

V alde mate normalni truhly a navic si to protoceni investu zaridite sami :)

 

LIDI POJTE UTOCIT NA PRONTU!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Mřa len udivuje, preÄo ste doteraz boli ticho, nemali a ani nekomentovali nápady a v momente, keÄ sa udialo, Äo sa dávnejčie oznamovalo, tak je problém?

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m lidi tu a celý GM team

Mám navrh na nové GW. Na takové kdy by GW nebyli o investu ale o zábavÄ. Byl bych moc rád kdyby jste o mém navrhu aspon trochu ví­c přemýÄleli. Návrh mám takový : zapomeřte na gw v té podobÄ jaké jsou ted, protože je tu málo aktivní­ch gw hráÄů. UdÄlejte to že, vemete jakykoli WoE SE hrad popří­padÄ jiný velmi prostorny hrad, odstrařte barikady a nechte jen empo. UdÄlejte random truhly v hradu . Vypadalo by tak že, by byl jediný Gw hrad a ted to duležite nebyl by v nÄm ovlivnitelný invest, truhly by padali random jak poÄet truhel tak i vÄci v truhlách. V pří­padÄ dobytí­ jakoukoli gildou by byli stejné Äance na vÄci s truhel. Tudí­ž nebyl by invest, truhly random a hrálo by se předevÄí­m pro zábavu. Dá se toho vymyslet opravdu hodnÄ jak udÄlat zabavné gw. Myslí­m že když bude hodnÄ prostorný jen velmi tÄžko bránitelný hrad a zaÄne to byt o srandÄ a zabavÄ přitáhne to hodnÄ lidi.Toliko muj návrh a nebojte nápadů mám ete hodnÄ.

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m lidi tu a celý GM team

Mám navrh na nové GW. Na takové kdy by GW nebyli o investu ale o zábavÄ. Byl bych moc rád kdyby jste o mém navrhu aspon trochu ví­c přemýÄleli. Návrh mám takový : zapomeřte na gw v té podobÄ jaké jsou ted, protože je tu málo aktivní­ch gw hráÄů. UdÄlejte to že, vemete jakykoli WoE SE hrad popří­padÄ jiný velmi prostorny hrad, odstrařte barikady a nechte jen empo. UdÄlejte random truhly v hradu . Vypadalo by tak že, by byl jediný Gw hrad a ted to duležite nebyl by v nÄm ovlivnitelný invest, truhly by padali random jak poÄet truhel tak i vÄci v truhlách. V pří­padÄ dobytí­ jakoukoli gildou by byli stejné Äance na vÄci s truhel. Tudí­ž nebyl by invest, truhly random a hrálo by se předevÄí­m pro zábavu. Dá se toho vymyslet opravdu hodnÄ jak udÄlat zabavné gw. Myslí­m že když bude hodnÄ prostorný jen velmi tÄžko bránitelný hrad a zaÄne to byt o srandÄ a zabavÄ přitáhne to hodnÄ lidi.Toliko muj návrh a nebojte nápadů mám ete hodnÄ.

OMG udelat GW pro solare na empu

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m lidi tu a celý GM team

Mám navrh na nové GW. Na takové kdy by GW nebyli o investu ale o zábavÄ. Byl bych moc rád kdyby jste o mém navrhu aspon trochu ví­c přemýÄleli. Návrh mám takový : zapomeřte na gw v té podobÄ jaké jsou ted, protože je tu málo aktivní­ch gw hráÄů. UdÄlejte to že, vemete jakykoli WoE SE hrad popří­padÄ jiný velmi prostorny hrad, odstrařte barikady a nechte jen empo. UdÄlejte random truhly v hradu . Vypadalo by tak že, by byl jediný Gw hrad a ted to duležite nebyl by v nÄm ovlivnitelný invest, truhly by padali random jak poÄet truhel tak i vÄci v truhlách. V pří­padÄ dobytí­ jakoukoli gildou by byli stejné Äance na vÄci s truhel. Tudí­ž nebyl by invest, truhly random a hrálo by se předevÄí­m pro zábavu. Dá se toho vymyslet opravdu hodnÄ jak udÄlat zabavné gw. Myslí­m že když bude hodnÄ prostorný jen velmi tÄžko bránitelný hrad a zaÄne to byt o srandÄ a zabavÄ přitáhne to hodnÄ lidi.Toliko muj návrh a nebojte nápadů mám ete hodnÄ.

 

No nechci ti kazit nadseni, ale kdyz by byl ten hrad hodne prostorny a tezko branitelny, bez barikad apod., melo by smysl se tam hodinu navzajem mlatit stylem PvP kdyz v posledni minute by se z toho stal nahodny zavod sinxu o empo?:-).Tim chci rict, kdo by chodil utracet na gw s naprosto nahodnym vysledkem?:-).Treba by tam chodilo par lidi for fun, ale vetsina guild by preferovala nabeh v posledni minute.Kazdopadne proc to nezkusit treba se pletu.

Link to comment
Share on other sites

Návrh mám takový : zapomeřte na gw v té podobÄ jaké jsou ted, protože je tu málo aktivní­ch gw hráÄů.

 

Stim tak docela nesouhlasim:)) kdyz das dohromady Lemony, VBR, DA, Shikocomineco a sulinovce se zvratkama, tak uz ti to vyda za slusnej pocet k tomu aby se dalo utoci na hrady rnr popr. ric. Ze se nespoji, a blbnou radsi v geffu...to uz je ale jina...ale nazor ze na GW je malo lidi je podle me zcestny

 

Toliko muj návrh a nebojte nápadů mám ete hodnÄ.

 

Sem snima:P

Link to comment
Share on other sites

Stim tak docela nesouhlasim:)) kdyz das dohromady Lemony, VBR, DA, Shikocomineco a sulinovce se zvratkama, tak uz ti to vyda za slusnej pocet k tomu aby se dalo utoci na hrady rnr popr. ric. Ze se nespoji, a blbnou radsi v geffu...to uz je ale jina...ale nazor ze na GW je malo lidi je podle me zcestny

 

 

 

Sem snima:P

No ja jsem Gum VBR klidne se spojim proti RnR jen musi s kym se spojovat. A velký poÄet gw hráÄů mi nepřijde ten fakt že z cca 500 lidi on line jich na gw přijde 150 max a to už musí­ být

Link to comment
Share on other sites

Stim tak docela nesouhlasim:)) kdyz das dohromady Lemony, VBR, DA, Shikocomineco a sulinovce se zvratkama, tak uz ti to vyda za slusnej pocet k tomu aby se dalo utoci na hrady rnr popr. ric. Ze se nespoji, a blbnou radsi v geffu...to uz je ale jina...ale nazor ze na GW je malo lidi je podle me zcestny

A jak si to predstavujes? Napada me 2 moznosti:

1. Ze vsechny tyhle gildy zrusis do jedine ali jen aby na vas nekdo chodil

2. Nebo ze oni vam to dobydou (a nepomlati se mezi sebou), jedna z nich zustane branit empo a vsichni vcetne vas se na ni zpatky vrhnou?

 

V kazdem pripade varianta 1 - to snad radsi zruste alianci vy :devil2:)))

 

Nebo v kazdem pripade nejak nechapu, proc by tohle delali...

Link to comment
Share on other sites

jako GuM Shiko muzu rict, ze se s nikym spojovat nebudu, protoze mi to bude k prdu :devil2: stejne jako ostatnim guildam :) jak pise jirkan: my se spojime, vemem vam to, a pak musime stat proti tomu samymu, co slo na vas :) a pretahovana me nikdy nebavila, tak me to jako reseni opravdu neprijde

Link to comment
Share on other sites

jako GuM Shiko muzu rict, ze se s nikym spojovat nebudu, protoze mi to bude k prdu :devil2: stejne jako ostatnim guildam :) jak pise jirkan: my se spojime, vemem vam to, a pak musime stat proti tomu samymu, co slo na vas :) a pretahovana me nikdy nebavila, tak me to jako reseni opravdu neprijde

Nechci se z nikym přetahovat jen chci najit dobrý způsob jak z GW udÄlat zabavu a ne co je tu ted. Na poslední­ch gw na které neÄli VBR jsem se byl podí­vat jak to vypada. Pobí­hali tam nejaci lemoni ale jinak nikdo, jen RiC a RnR zakempení­ v gefu alde a pronte ale jinak ani noha. Musí­ se prostě najit zpusob jak přitáhnout ví­ce lidi ke gw soubojum jinak cokoli nema smysl v mÄří­tku gw

Link to comment
Share on other sites

Nechci se z nikym přetahovat jen chci najit dobrý způsob jak z GW udÄlat zabavu a ne co je tu ted. Na poslední­ch gw na které neÄli VBR jsem se byl podí­vat jak to vypada. Pobí­hali tam nejaci lemoni ale jinak nikdo, jen RiC a RnR zakempení­ v gefu alde a pronte ale jinak ani noha. Musí­ se prostě najit zpusob jak přitáhnout ví­ce lidi ke gw soubojum jinak cokoli nema smysl v mÄří­tku gw

 

2009-02-14 20:55:02 -> Guilda [Hammers of Sigmar] dobyla hrad c.8 ................Lemoni? RNR&RIC? PřiÄel jsem sice pozdÄji, ale v Geffenu bylo opravdu celkem prázdno :) 2 sinxové,champ a hp...tomu bych neří­kal zakempení­ :devil2:

 

 

Ja pouze poukazal ze lidi na gw je primerene dost:D

 

 

Když jsem byl s Hammers jeÄtÄ v Payonu, tak jsem se občas zaÄel podí­vat na Geffen a lidí­ mi tam přiÄlo opravdu docela dost :blum:

 

 

Jinak bych možná ubral jeden hrad, a nebo bych nechal GW dvakrát týdnÄ a nebo oboje :)

Edited by Ar.Ulric
Link to comment
Share on other sites

:)

k tem navrhum... myslim ze jsou dobre minene [treba 1 hrad 4fun], ale asi by se fakt neuplatnili. bohuzel na predchozi argumentaci bylo mrte pravdy.

 

nad cim bych ale popremyslel je navrh od Troublika ze by se upravily drpy truhel tak aby padalo mene equipu/oca a vice itemu pouzitelneho na GW [soucasne krabicky s potama, bomby, konvertory, poison bottle, svitky, jidla, aloevera, speed poty, treba nejake bony v krabickach, gemy a podobne serepeticky]...

 

aa taky bych rad pripomel ze jsem kdysi davno navrhoval system kde by mohla 1 ali vlastnit pouze 1 hrad a byl jsem uargumentovan ze nic nebrani obrancum druhej hrad drzet s dualama... mno ale to uz by asi se systemem licenci neslo, ze? :devil2:

 

mozna by to byla i motivace k rozpusteni ali RiC+RNR :)

Link to comment
Share on other sites

...

aa taky bych rad pripomel ze jsem kdysi davno navrhoval system kde by mohla 1 ali vlastnit pouze 1 hrad a byl jsem uargumentovan ze nic nebrani obrancum druhej hrad drzet s dualama...

imho dost solidní­ myÄlenka, alespoř její­ základ, možná bych dal 1 guilda = max 1 hrad (ali 2guildy - 2hrady) ... aby RNR neremcali :)

ale co kdyby ta guilda chtÄla dobýt dalÄí­? ten původní­ to automaticky opustí­? :) Bylo by toho asi hodnÄ k promýÄlení­.

Možná by nebyla Äpatná, nějaká podobná zmÄna... vÄří­m, že dokud ty truhly padat budou tak RNR + RiC budou spokojenÄ seÄÄt na vejcí­ch.

I když na druhou stranu už kocour zaÄal omezovat invest, ale bude to k nÄÄemu? :devil2:

Link to comment
Share on other sites

...Ze se nespoji, a blbnou radsi v geffu...to uz je ale jina...ale nazor ze na GW je malo lidi je podle me zcestny

Posledni GW nebylo ani v gefu moc lidu (nebo alespon do emproomu moc lidi nedorazilo), hlidal jsem tam empo prvni 3/4 hodiny.

Pobí­hali tam nejaci lemoni ale jinak nikdo, jen RiC a RnR zakempení­ v gefu alde a pronte ale jinak ani noha.

No jestli zakempeni pro tebe znamena 10 lidi (z toho pulka afk) na nekolika mistech po hradu tak jo.

:)

aa taky bych rad pripomel ze jsem kdysi davno navrhoval system kde by mohla 1 ali vlastnit pouze 1 hrad a byl jsem uargumentovan ze nic nebrani obrancum druhej hrad drzet s dualama... mno ale to uz by asi se systemem licenci neslo, ze? :devil2:

No to je pekna blbost to by neslo ani bez licenci :) . Prakticky by to znamenalo ze pokud naka ali vlastni hrad, uz nemuze utocit na jinej, takze by vsichni rnr+ric byli v jednom hrade a uz vidim jak na ne jde nekdo kdo nema zadnej ze zbyvajicich hradu.

mozna by to byla i motivace k rozpusteni ali RiC+RNR :)

Nulovej efekt, stejne bychom proti sobe nesli :)

imho dost solidní­ myÄlenka, alespoř její­ základ, možná bych dal 1 guilda = max 1 hrad (ali 2guildy - 2hrady) ... aby RNR neremcali :blum:

Jo a jak to dopadne? tak rnr+ric budou mit dva hrady do kterejch nikdo ani nepachne, tomu rikam oziveni :)

Link to comment
Share on other sites

Nulovej efekt, stejne bychom proti sobe nesli :devil2:

 

tyhle kecy jsem uz slysel od PFT jak jsou jedna rodina a bla bla bla,tak bud chcete hrat a bavit se nebo ne,nevim cemu se tak furt branite proboha,ledaze tam bude jeste neco vic nez rodina ? :)

 

ja tomu fakt nemuzu prijit na kloub,bud budete sedet hodinu v hradu nebo alespon pujdete proti sobe a uzijete si zabavu,ozkousite equip a leveli,vzdyt proto vetsina z vas hraje,expi,hunti ne ?! Nebo vas bavi zabijet novacky v PvP arene ?

 

takze znova a opet navrhuju ZRUSENI ALI

Link to comment
Share on other sites

No to je pekna blbost to by neslo ani bez licenci :devil2:

vsak prave o.O bez licenci by to fakt neslo.

Betre, a co tak prijit sam s necim konstruktivnim? stourat tady zvladne kazdej jeden. ja jen pripomel co jsem kdysi navrhoval, nerikam 'udelejme to tak', rikam 'premyslejme nad tim'.

 

Edit: jo a kubo, mas muj hlas :)

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

takze znova a opet navrhuju ZRUSENI ALI

 

To by nicemu nepomohlo:)...rnr nepujdou proti ric, stejne jako ric nepujdou proti rnr...budou si navzajem pomahat a sedet v hradech ktery nikdo nedobyje a bude to uplne stejny...Nevim co porad vidite na tom zruseni alianci:)

Edited by Leontinka
Link to comment
Share on other sites

No, takze - neni motivace utocit, kdyz je moc utoku, neni motivace branit a jen se toci.

Co treba ted si cucam z prstu co takhle to udelat tak, ze prvni gilda na GW ktera sebere braneny hrad (=alespon od zacatku minulych GW) jednorazove ziska 50% truhel, co by padly nasledujici 2/3 dny, a po tu dobu (aby se nevyplacelo tocit a naopak vyplacelo branit) z protoceneho hradu padne tak 1/3 toho co by padlo odpovidalo investu?

Je tu obrovska motivace k utoceni, je tu i obrovska motivace k obrane...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...