Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No, dnes me zarazili priesti od VBR, kteri i po upozorneni nekolikrat za sebou prepsali me+ dalsi assumptio ve meste KEckem.

28. ledna 2009 - Reborn Team

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

» Rozsirena guildovni pravidla:

8. Ucast na GW je podminena licencemi. Precist si o nich muzete na foru.

9. Je zakazano zneuzivani skillu k obtezovani ostatnich hracu (tzv. Skill Abuse). Mysli se tim napr. Prepisovani Assumptia pomoci Kyrie Eleison (pred hradem), prepisovani Kaite pomoci Assumptia (opet pred hradem, v hradu je to povoleno), nebo hazeni warpu na policko, kde se respawnuji hraci a podobne. Dale je zakazano zneuziti funkci hry k obtezovani hracu, napriklad nabizeni obchodu protivnikum behem GW. Trestem muze byt i odebrani licence vasi guilde. [Koca]

 

Neví­m jak ostatní­ , ale já tÄ obtÄžoval jeÄtÄ ve mÄstÄ...

 

Mimochodem krasne se chodi v alde... jen skoda ze me Pasi vždycky zastavil na stejném mí­stÄ

 

Pisu odsud protoze se ve skole neda poradne vzpominat heslo na hlavni ucet na forum :)

Link to comment
Share on other sites

prepisovani Assumptia pomoci Kyrie Eleison (pred hradem)

 

Zcela logicky je "před hradem" myÄleno vÄude mimo hrad... hráÄe co íşmyslnÄ shazují­ assu ve mÄstÄ nebo při expení­ bych házel do jailu okamžitÄ.

 

EDIT: 6. Ve hře, stejnÄ jako na stránkách, fóru a IRC, dodržujte obecná pravidla sluÄného chování­.

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

Zcela logicky je "před hradem" myÄleno vÄude mimo hrad... hráÄe co íşmyslnÄ shazují­ assu ve mÄstÄ nebo při expení­ bych házel do jailu okamžitÄ.

 

EDIT: 6. Ve hře, stejnÄ jako na stránkách, fóru a IRC, dodržujte obecná pravidla sluÄného chování­.

Toto nemá se sluÄným chování­m vůbec nic spoleÄnýho. VždyÂť hrajeÄ hru a její­ možnosti jsou otevřeny pro každýho, když ti nÄkdo hodí­ KE, tak si zase řekneÄ o asu, je na tom něco tÄžkýho?

Link to comment
Share on other sites

dej si facku :)

 

Z každe strany aspoř :)

 

 

 

Zcela logicky je "před hradem" myÄleno vÄude mimo hrad... hráÄe co íşmyslnÄ shazují­ assu ve mÄstÄ nebo při expení­ bych házel do jailu okamžitÄ.

 

EDIT: 6. Ve hře, stejnÄ jako na stránkách, fóru a IRC, dodržujte obecná pravidla sluÄného chování­.

 

 

Chudák Sici,presi a asi i ty :) kdybych si to screenoval,tak mam kupy screenu, jak mi shazujete asu v morrocu : :):)

Edited by Ar.Ulric
Link to comment
Share on other sites

Vittek>> funny

 

Kazdopadne se uz o prepisovani assu KEckem tady bavilo, upozornoval jsme ve hre a ted se o tom pise znovu..

Az se to stane znovu, tak zase upozornim a pokud to nepomuze tak uz screeny predam :) A myslim, ze by jsi se divil.

 

Ulric>> neprekrucuj

Link to comment
Share on other sites

...

Ono se to vsecko opakuje v kruzich.Ty co jsou tu od zacatku serveru si jiste vzpominaj, vzdycky kdyz nejaka guilda zkonci, nastane doba temna, kdy ty co zustali se nudej.No a pak po case se nejaka jina guilda trosku pohne a je to zase lepsi.Pak zase nejaka zkonci, temno, lepsi, konci, temno lepsi..... :)

 

Tracyku, v žiadnom prí­pade to neber ako vrtanie, máÄ 100% pravdu(až na tie kruhy, vývoj neide v kruhoch, ale vo Äpirále a ver tomu, nemám to z vlastnej hlavy, je to jedna z filozofii vývoja), trocha ale rozvediem Äo si tu naznačil.

Starí­ hráči keÄ dosiahnu ten svoj vrchol, Äalej sa nejako veÂľmi už nezlepÄujíş(okrem nejakého nového equipu z novej SVN-ky) strácajíş stimul, hra sa stáva pre nich stereotypnou, nezaují­mavou, nudnou a konÄí­ to vaÄčinou(až na výnimky) odchodom. Odchádzajíş buÄ potichu, sluÄne, alebo okázalo s nejakým tým efektom na fóre, na maine a v najhorÄom prí­pade aj banom.

Prí­du noví­, ambiciózni, ktorí­ sí­ce hrali niekde inde, ale síş bez equipu a niektorí­ aj bez dostatoÄných skíşseností­. Samozrejme ak neide mohamed k hore, snažia sa prí­sÂť s horou k mohamedovi. Polopate, ak sa nevie slabý staÂť rýchle silným, chce aby sa silný oslabil rí´znymi obmedzeniami a tak sa vyrovnali sily. Preto odporíşÄam vydržaÂť novÄí­m hráÄom, nenechaÂť sa odradiÂť nejakou tou smrÂťou, naberaÂť equip a skíşsenoti, za krátky Äas sa dajíş vyrovnaÂť sily na GW.

Ja som to už tu niekoÂľkokrát pí­sal, že milionárom sa za normálnych okolností­ neda staÂť z veÄera na ráno, chce to Äas, chuÂť tomu nieÄo obetovaÂť aj trocha rozmýÄÂľaÂť a aj ÄÂťastie je v tejto hre nezanedbateÂľné.

Dávam za 100% pravdu aj FK, táto situácia, tento vývoj, tento kolobeh je asi rovnaký v tejto hre či na reborne, alebo na CzechRo.

Edited by yellow4
Link to comment
Share on other sites

Prí­du noví­, ambiciózni, ktorí­ sí­ce hrali niekde inde, ale síş bez equipu a niektorí­ aj bez dostatoÄných skíşseností­. Samozrejme ak neide mohamed k hore, snažia sa prí­sÂť s horou k mohamedovi. Polopate, ak sa nevie slabý staÂť rýchle silným, chce aby sa silný oslabil rí´znymi obmedzeniami a tak sa vyrovnali sily. Preto odporíşÄam vydržaÂť novÄí­m hráÄom, nenechaÂť sa odradiÂť nejakou tou smrÂťou, naberaÂť equip a skíşsenoti, za krátky Äas sa dajíş vyrovnaÂť sily na GW.

 

takze radis vsem co na to nemaji [tj hrat rovnocenou hru a nejen hrad obsadit, ale ho i byt schopni udrzet] vykaslat se na GW a jit expit a huntit eq? v cem pak budou gw zabavnejsi?

 

btw: co je to 'kratky cas'? den? tyden? mesic? rok? treba ja to reknu takhle, kdyby nam rnr pujcili 95+ combo do labu, tak by se ta doba cekani na nejakeho soupere zkratila, ja nvm rekneme o 1/3 :) ale o to nikdo z nich zajem nema. je BAVI byt nejlepsi, tak proc by se toho vzdavali? ja osobne bych si chrochtal a stezoval si jak jsou ostatni neschopni proti nam neco podniknout :)

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

Vzdyt expit se da i bez komba a vubec bez nejakeho labu... ze nekdo nedokaze bez labu doexpit ani second class je bohuzel naprosto bezna zalezitost, hlavne ze si chary sedi !! .. ach jaj ...

 

a ten kratky cas bych videl na nekolik mesicu :)

Edited by Tote
Link to comment
Share on other sites

dej si facku :)

Z každe strany aspoř :)

.. aspon dve

Jsou lidi co se naboosti ve meste a jdou do hradu pres vlajku (ve meste).

 

Heliodor: nechapu proc by meli rnr pujcovat jakykoliv chary vam nebo komukoliv jinymu. Ja mam login jen asi na 5 uctu co nejsou moje.

Link to comment
Share on other sites

Heliodor: nechapu proc by meli rnr pujcovat jakykoliv chary vam nebo komukoliv jinymu. Ja mam login jen asi na 5 uctu co nejsou moje.

Hmm, on je problem kombo do labu? To mame 150M/osobu, lexnuta kasa da 108k expu, takze staci to par hodin vytahnout na geo na +- 50, 2-3 lidi na par dni do Thoru, zabijeme 3k kas a mame to. Cena? Kolik stoji par Crystal Blue?

Link to comment
Share on other sites

Vzdyt expit se da i bez komba a vubec bez nejakeho labu... ze nekdo nedokaze bez labu doexpit ani second class je bohuzel naprosto bezna zalezitost, hlavne ze si chary sedi !! .. ach jaj ...

 

a ten kratky cas bych videl na nekolik mesicu :)

 

jzs lidi ja to rekl jen jako priklad, ne jako podminku nebo dokonce nutnost xD mg to bylo mysleno vicemene ze srandy, ze o kolik by to urychlilo nase expeni. me je fuk zda si to odlamim na anolianech nebo vysedim v labu. slo mi o to ze by nam to trochu urychlilo vyvoj, ale ze o to zde nikdo nestoji pac nejlepsi chteji zustat nejlepsimi.

Link to comment
Share on other sites

chjo ze jsem vubec neco psal, ze? nac chapat nadsazku a aspon se tvarit ze jsem pochopil smysl postu, kdyz si muzu rejpnout a poflejmovat?

jj, kdybys misto psani na foru radsi expil, huntil a pomahal gilde, tak byste uz davno branili vlastni hrad :)

Link to comment
Share on other sites

jj, kdybys misto psani na foru radsi expil, huntil a pomahal gilde, tak byste uz davno branili vlastni hrad :)

A kdyz budes hodne behat mezi lidma, tak budes mit dokonce i vlastniho ghostra :)

Link to comment
Share on other sites

A kdyz budes hodne behat mezi lidma, tak budes mit dokonce i vlastniho ghostra :)

:) :) :)

 

JeÄtÄ si musí­m poflamovat tí­m, že napí­Äu, že budu brzy expit sedmou advanced postavu a v labu jsem byl dohromady tak dvÄ hodiny:o)

Ja se pridaaam: muj pocet navstev labu za ucelem expeni bych spocital na prstech jedne zdrave lidske ruky : ))

 

 

majkl>> ani jedno ani druhy ;)

lokace jako kazda jina.. no sedet se da vsude, tj pravda :)

Edited by Tote
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...