Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To by nicemu nepomohlo:)...rnr nepujdou proti ric, stejne jako ric nepujdou proti rnr...budou si navzajem pomahat a sedet v hradech ktery nikdo nedobyje a bude to uplne stejny...Nevim co porad vidite na tom zruseni alianci:)

 

Hele jediny co na tom vidime je jak vas nasrat. :P

 

Ohledne ruseni alianci - klido pido. Maximalne se nic nestane. (chci rict ze to nejhorsi co by mohlo nastat je ze se nic nestane)

 

Ohledne napadu 1 guilda vlastni max 1 hrad. - Dobry napad. Realizoval bych to takhle:

Guilda dobyje druhy hrad a v tom okamziku jsou vsichni lidi z puvodniho hradu odportovani a hrad je zakempen potvorama. Invest stocen o 1 bod. :P

 

flame on, podte do me, (stejne si to nebudu cist, alespon nenjakou chvili) :D

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Dneska docela slusne GW. Prekvapila me hojna ucast Lemonu a DAcek. Ikdyz pri pohledu na Ventrilo mi bylo hnedka jasne, proc tomu tak je. Ono milt, shadow, baal, ci aza (asi jich bylo vic, nestacil sem to sledovat) jsou Lemoni jako vino :chair: (blby prirovnani:D)

Ale nedalo mi to nezminit...:prop:

I pres toto me to dneska velmi bavilo. Jejich kemp byl slusny, ikdyz ani radsi nechci vedet kdo hral za Gemini ci Constatina:P

Po relativne velke dobe sem oprasil LKcko, a zablbnul si s Charge atk, a dokonce sem si aj tepnul do empa:P Tze dnesni GW super:))

Link to comment
Share on other sites

Dneska docela slusne GW. Prekvapila me hojna ucast Lemonu a DAcek. Ikdyz pri pohledu na Ventrilo mi bylo hnedka jasne, proc tomu tak je. Ono milt, shadow, baal, ci aza (asi jich bylo vic, nestacil sem to sledovat) jsou Lemoni jako vino :chair: (blby prirovnani:D)

Ale nedalo mi to nezminit...:yay:

I pres toto me to dneska velmi bavilo. Jejich kemp byl slusny, ikdyz ani radsi nechci vedet kdo hral za Gemini ci Constatina:P

Po relativne velke dobe sem oprasil LKcko, a zablbnul si s Charge atk, a dokonce sem si aj tepnul do empa:P Tze dnesni GW super:))

 

ja nvm me bylo pres gw desne blbe :prop: ani nvm jak jsem se octl v alde. a jo lamkam prislo pomoct par poradnych hracu at to neni uplny masakr. se mi jen zdalo ze s kazdou minutou GW chodi vic a vic RNR, trvat to jeste hodinu tak bych prisahal ze by jich prislo i 60 xD

Link to comment
Share on other sites

I pres toto me to dneska velmi bavilo. Jejich kemp byl slusny, ikdyz ani radsi nechci vedet kdo hral za Gemini ci Constatina:P

 

Me se GW taky libili a jelikoz WoA jsou posledni dobou GW nefunkÄní­,tak občas jdu za lemony jim pomoct.

Jinak za Constantina sem to lamil ja :chair: po 1 za champa a jeste na cizim bm,ale to je jedno,ja si to uzival :prop: diky lotrando za pujceni.

Link to comment
Share on other sites

Dneska docela slusne GW. Prekvapila me hojna ucast Lemonu a DAcek. Ikdyz pri pohledu na Ventrilo mi bylo hnedka jasne, proc tomu tak je. Ono milt, shadow, baal, ci aza (asi jich bylo vic, nestacil sem to sledovat) jsou Lemoni jako vino :rolleyes: (blby prirovnani:D)

ří­ká xeno jako řemen, co se nikdy do rnr nevrátí­ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Toto nemá se sluÄným chování­m vůbec nic spoleÄnýho. VždyÂť hrajeÄ hru a její­ možnosti jsou otevřeny pro každýho, když ti nÄkdo hodí­ KE, tak si zase řekneÄ o asu, je na tom něco tÄžkýho?

 

Nezlob se, ale když ti nÄkdo hodí­ KE třeba v labu a sejr ti ukáže zaÄ je toho spiral tak ti to nepřijde jako skill abuse? I když mu ručil assu ve mÄstÄ tak to bylo za stejným íşÄelem- poÄkodit ho, já mezi tí­m nevidí­m rozdí­l. Nebo má před KEÄkama hidovat i ve mÄstÄ? To je vtip :rolleyes:

 

EDIT: pardon, že reaguju až tak pozdÄ, ale nevšim jsem si tvého postu :rolleyes:

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

Nezlob se, ale když ti nÄkdo hodí­ KE třeba v labu a sejr ti ukáže zaÄ je toho spiral tak ti to nepřijde jako skill abuse? I když mu ručil assu ve mÄstÄ tak to bylo za stejným íşÄelem- poÄkodit ho, já mezi tí­m nevidí­m rozdí­l. Nebo má před KEÄkama hidovat i ve mÄstÄ? To je vtip :)

 

EDIT: pardon, že reaguju až tak pozdÄ, ale nevšim jsem si tvého postu :rolleyes:

On ho taky rozepsal a postnul za nejaky cas, ja si ho vsiml taky pozdej.

 

Navic musim jeste dodat, ze jsem rikal, ze to KE od nich nechci :rolleyes: (ne tak primo, ale ze se to s tim KE na assu nedela jsem psal, nekde mam screeny- v pripade potreby opisu presny text) a assu jsem nahodil svym HP na dual nekolikrat - primo pred nima i po upozorneni. To nema co delat se slusnym chovani? ;)

Navic jak psal myslim betr ja jsem byl svym zpusobem pred hradem, pac se to stalo v alde na namesti, cili primo pred vlajkou- warp do hradu, ale i kdybych nebyl... :shifty:

Edited by Tote
Link to comment
Share on other sites

ří­ká xeno jako řemen, co se nikdy do rnr nevrátí­ :rolleyes:

 

Nechapu jak to souvisi s debatou, popripade co si tim dokazes. Dal mi rekni, kdy sem todle rekl ja:D

A jeste jedna vec...nedelej se trapnejsim nez ve skutecnosti jsi. O prechodu do konkurencnich guild vis ale zase svoje, to se musi uznat:))

Link to comment
Share on other sites

Nechapu jak to souvisi s debatou, popripade co si tim dokazes. Dal mi rekni, kdy sem todle rekl ja:D

A jeste jedna vec...nedelej se trapnejsim nez ve skutecnosti jsi. O prechodu do konkurencnich guild vis ale zase svoje, to se musi uznat:))

nÄkolikrát jsem to vysvÄtloval u vás na fóru, hezky to vysvÄtlila i elfinka, že to nechápeÄ (nemůžeÄ pochopit?) nený moje vÄc, s debatou to souvisí­ úplně stejnÄ jako zmí­nka od tebe co jsem quotoval, (možná troÄku mí­ř no... :rolleyes: )

a kdy si to ří­kal neví­m, byl si rozhádaný s nějakýma rnrkama, kdy to přesnÄ bylo bych ti naÄel podle dat tvůch pří­spÄvků do xenogears fóra :rolleyes:, takže trapné "na hodinu přesnÄ kdy!" tu necpi, nějak mi to fórum ale nejede (jirkan ho už smazal? neví­m)

Edited by presi
Link to comment
Share on other sites

nÄkolikrát jsem to vysvÄtloval u vás na fóru, hezky to vysvÄtlila i elfinka, že to nechápeÄ (nemůžeÄ pochopit?) nený moje vÄc, s debatou to souvisí­ úplně stejnÄ jako zmí­nka od tebe co jsem quotoval, (možná troÄku mí­ř no... :) )

a kdy si to ří­kal neví­m, byl si rozhádaný s nějakýma rnrkama, kdy to přesnÄ bylo bych ti naÄel podle dat tvůch pří­spÄvků do xenogears fóra :shifty:, takže trapné "na hodinu přesnÄ kdy!" tu necpi, nějak mi to fórum ale nejede (jirkan ho už smazal? neví­m)

 

Skoda jen, ze mimo me to nechape vic lidi. Asi bude problem na jine strane :rolleyes:

Ano, byl jsem rozhadany s rnrkama, ale nikdy opakuji nikdy jsem nerekl "xeno jak remen" a ze se do rnr nikdy nevratim. Rekl jsem ze za soucastne situace v rnr proste nebudu a sel jsem zkusit zmenu. Takze trapne " nevyhovuje mi realita, upravim si ji" mi tu necpi :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Skoda jen, ze mimo me to nechape vic lidi. Asi bude problem na jine strane :shifty:

Ano, byl jsem rozhadany s rnrkama, ale nikdy opakuji nikdy jsem nerekl "xeno jak remen" a ze se do rnr nikdy nevratim. Rekl jsem ze za soucastne situace v rnr proste nebudu a sel jsem zkusit zmenu. Takze trapne " nevyhovuje mi realita, upravim si ji" mi tu necpi :rolleyes:

kde si vyÄetl že jsem tvrdil, že to jsou tvoje slova? :rolleyes:

a tenkrát slova jako nikdy opravdu padala, možná ne s chladnou hlavou, možná bylo ví­ce okolností­, ale padala (netvrdí­m že jednou, netvrdí­m že miliónkrát). A za to, že se ti to nehodí­ a tudí­ž se to prostě nemohlo stát, já holt prostě nemůžu... není­ co dodat

a co se týÄe toho chápání­, já žil v domÄní­ že to chápÄ vetÄí­na lidí­, vÄtčina to aspoř tak dávala najevo a bohatÄ mi staÄí­ že to pochopila třebas zmí­nÄná elfinka a dalÄí­ lidé, na jejichž názory aspoř troÄku dám...

 

jo a nechtÄl sem prudit jak malé dÄcko, myslel sem že seÄ aspoř troÄku normální­ a schopný sebekritiky, ale život nauÄí­ nemyslet... :)

Link to comment
Share on other sites

takže trapné "na hodinu přesnÄ kdy!" tu necpi, nějak mi to fórum ale nejede (jirkan ho už smazal? neví­m)

No spis Perth ho upgradoval na phpBB3 ... kdyztak zalohu nekde mam :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

kde si vyÄetl že jsem tvrdil, že to jsou tvoje slova? :rolleyes:

 

kdyz ani nevis co pises pred par minutama tak to je tezky vest s tebou nejakou perspektivni debatu:)) viz...ří­ká xeno jako řemen, co se nikdy do rnr nevrátí­ megalol.gif

 

jo a nechtÄl sem prudit jak malé dÄcko,

 

Ty to umis jinak?:shifty:

 

a tenkrát slova jako nikdy opravdu padala, možná ne s chladnou hlavou, možná bylo ví­ce okolností­, ale padala (netvrdí­m že jednou, netvrdí­m že miliónkrát).

 

Jediny rozumny vysledek tveho snazeni o dialog... k tomuto nemam co rict

a co se týÄe toho chápání­, já žil v domÄní­ že to chápÄ vetÄí­na lidí­, vÄtčina to aspoř tak dávala najevo a bohatÄ mi staÄí­ že to pochopila třebas zmí­nÄná elfinka a dalÄí­ lidé, na jejichž názory aspoř troÄku dám...

 

Ja ti nechci srazet sebevedomi, ale nevim jestli mluvis o ty vetsine ktera to davala to na jevo tim, ze te fuckovala, nechtela brat na expeni, ci ti sebrali body do aukci apodobne?:rolleyes:) hmm to dobre ze na jejich nazory "aspon trosku das" :)

 

Uz je pozde, ale vis jak, nedalo mi to...rano si prectu co jsi mi pekneho napsal, dobrou presi:-*

Link to comment
Share on other sites

nemá cenu, nechápeÄ pří­mou řeÄ a citování­ nÄkoho (kámen íşrazu), neví­m kdo mÄ fuckoval, co sem si sem tam skočil o ví­kendech zaexpit tak sem za ménÄ než krátkou dobu udÄlal 90nonadv z niÄeho, což mi nějak do "...ze te fuckovala, nechtela brat na expeni..." nesedí­... Aura na HP se taky neudÄlala sama od sebe a sólo sem ji určitě nedÄlal...

a ty body v aukci... to byla moc pÄkná třeÄniÄka na dortu :rolleyes:

(která ukázala, zaÄ je toho "souÄasné" RNR) (nebudu rozebí­rat...)

 

 

jeÄtÄ k té vÄtčinÄ a tomu fuckování­, neví­m proÄ, ale buÄ jsou RNR mistři přetvářky, nebo žijeme každý v jiném vesmí­ru, neří­kám sice že sem se bavil se vÄemi (proÄ taky?) ale i tak se mi zdá že mluví­Ä z cesty...

 

a aÂť tÄ blechy Ätí­pou celou noc :shifty: (to není­ hnusná připomí­nka, to je z nějakých pohádek od walt disney :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

o tobe se neda rict ze ses rnr ani...

 

nemá cenu, nechápeÄ pří­mou řeÄ a citování­ nÄkoho (kámen íşrazu), neví­m kdo mÄ fuckoval, co sem si sem tam skočil o ví­kendech zaexpit tak sem za ménÄ než krátkou dobu udÄlal 90nonadv z niÄeho, což mi nějak do "...ze te fuckovala, nechtela brat na expeni..." nesedí­... Aura na HP se taky neudÄlala sama od sebe a sólo sem ji určitě nedÄlal...

a ty body v aukci... to byla moc pÄkná třeÄniÄka na dortu :)

(která ukázala, zaÄ je toho "souÄasné" RNR) (nebudu rozebí­rat...)

 

 

jeÄtÄ k té vÄtčinÄ a tomu fuckování­, neví­m proÄ, ale buÄ jsou RNR mistři přetvářky, nebo žijeme každý v jiném vesmí­ru, neří­kám sice že sem se bavil se vÄemi (proÄ taky?) ale i tak se mi zdá že mluví­Ä z cesty...

 

a aÂť tÄ blechy Ätí­pou celou noc ;) (to není­ hnusná připomí­nka, to je z nějakých pohádek od walt disney :rolleyes: )

tohle má být post ja sem užasný a dokonalý? :rolleyes:

co si cekal prezi ze kdyz se zeptas jesti je misto v guilde a pak ji leavnes kdyz zjistis ze jde na GW konkurence :shifty: ze te budou vsichni rnr milovat a uctivat že tam je o jednoho vic co se dá zabí­t?

Link to comment
Share on other sites

tohle má být post ja sem užasný a dokonalý? :rolleyes:

co si cekal prezi ze kdyz se zeptas jesti je misto v guilde a pak ji leavnes kdyz zjistis ze jde na GW konkurence :rolleyes: ze te budou vsichni rnr milovat a uctivat že tam je o jednoho vic co se dá zabí­t?

jak konkurence? jako tenkrát když sem sÄdÄl před hradem a nabí­hal tam kuba, hammers apod? to sem neplánoval leavnout zrovna kvůli tomu, že nÄkdo půjde, to sem netučil, to bylo bezprostřednÄ po vybodování­ :shifty:

Link to comment
Share on other sites

No spis Perth ho upgradoval na phpBB3 ... kdyztak zalohu nekde mam ;)

Warning: Post je silnÄ mimo topic, silnÄ posthunt ale takové jsou tu asi vÄechny posty, leda že by tu Tracy zase poslal něco o pohlavní­ch nemocech nebo co to bylo. :rolleyes: (to by byla vyjimka).

 

Stare xenoforum jede... jen trochu jinde (ehm ale docela ironie, že tu na sebe chcete vytahovat Äpí­nu zrovna z xenofóra nemyslí­te? :rolleyes: ) a ... jirkane kdy se pustí­Ä do toho nového? ří­kal jsi, že se na to mrkneÄ předminulý ví­kend :shifty: dost mnÄ to brzdí­. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...