Jump to content
Reborn fórum

GW 21.11.2009


Dark Warrior

Recommended Posts

Jo, video pÄkné, zase sme to zlamili, ale silve neví­m jestli to dÄláÄ schválnÄ nebo omylem, že se na každém svém videu chlubí­Ä equipem, předtí­m na snipovi to byl ten +4 Immune Naght sieger flame manteau, tady zase Neutral (Orc Hero) Glasses (Jó ví­m že to patří­ do silvova topicu, ale nechtÄlo se mi ho hledat :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Jo, video pÄkné, zase sme to zlamili, ale silve neví­m jestli to dÄláÄ schválnÄ nebo omylem, že se na každém svém videu chlubí­Ä equipem, předtí­m na snipovi to byl ten +4 Immune Naght sieger flame manteau, tady zase Neutral (Orc Hero) Glasses (Jó ví­m že to patří­ do silvova topicu, ale nechtÄlo se mi ho hledat :))

 

Imo kdyby se chtel opravdu chlubit equipem, tak bude mit okno s equipem otevrene cele video, nemyslis? :D Co jsem si vsim tak ho jen asi dvakrat problik za cele video. Kua ta zavist je strasna devka co? :)

Link to comment
Share on other sites

Jo, video pÄkné, zase sme to zlamili, ale silve neví­m jestli to dÄláÄ schválnÄ nebo omylem, že se na každém svém videu chlubí­Ä equipem, předtí­m na snipovi to byl ten +4 Immune Naght sieger flame manteau, tady zase Neutral (Orc Hero) Glasses (Jó ví­m že to patří­ do silvova topicu, ale nechtÄlo se mi ho hledat :))

 

no jako kdybych chtel machrovat tak ne cizim eq

a pro problikavam eq pro kontrolu no jako kdyz switchujes takovejch 9-10 veci tak je to fajn a az budu chtit zamachrovat tak ti to aj zoomnu ;]

Link to comment
Share on other sites

A teÄ ukaž jaký si skilla a switchuj 9-10vÄcí­ na charu co použí­vá ví­ce než 10skillů ;]

 

jzs.. Zery tobe ta nepratelskost asi uz leze na mozek co.. ze uz musis kritizovat i tohle..

kazdej hraje za to co ho bavi a za co umi..takze tyhle kecy si prosim vas nechte na nekoho jinyho.. :) dí­k

 

btw. Warri,Silviku pekna videjka ;]

Link to comment
Share on other sites

ED, marc, statusovka, popripade jeste aligatory/safety ringy/hiding neco :)

U HP muzes taky switchovat zbrane: long mace, sor, surv rodka a pokud si hrajes s hl tak jeste sop, 2x cookie, hokey mask nebo red glassky + fathers mask, australian flag hat. Z karet jeste peco peco popr. nejaky mvp. ;)

Link to comment
Share on other sites

U HP muzes taky switchovat zbrane: long mace, sor, surv rodka a pokud si hrajes s hl tak jeste sop, 2x cookie, hokey mask nebo red glassky + fathers mask, australian flag hat. Z karet jeste peco peco popr. nejaky mvp. :)

se nediví­m, že ti nezbývá mí­sto na poty. naco switch sor, sop a podobný crap, když ti půlka party stoji ve stunu nebo potřebuji boosty, nebo zkrátka máÄ dÄlat tisí­c důležitÄjÄí­ch vÄcí­ co prist dÄlat má. smutné, že se nerozbila alespoř jedna barikáda, přitom nechybÄlo moc. nejlepÄí­ v pondÄlí­ byl nÄkdo na Ginevře, ta tam odvedla nejvÄtÄí­ kus práce, target NoI. jeÄtÄ se mi lí­bil, kdo hrál stalkerku, nick nevim. jinak slabé, kemp vs kemp jste byli bez Äancí­. rejp ;)

jeÄte edit: peco peco O M G.....

Edited by Gracy
Link to comment
Share on other sites

se nediví­m, že ti nezbývá mí­sto na poty. naco switch sor, sop a podobný crap, když ti půlka party stoji ve stunu nebo potřebuji boosty, nebo zkrátka máÄ dÄlat tisí­c důležitÄjÄí­ch vÄcí­ co prist dÄlat má. smutné, že se nerozbila alespoř jedna barikáda, přitom nechybÄlo moc. nejlepÄí­ v pondÄlí­ byl nÄkdo na Ginevře, ta tam odvedla nejvÄtÄí­ kus práce, target NoI. jeÄtÄ se mi lí­bil, kdo hrál stalkerku, nick nevim. jinak slabé, kemp vs kemp jste byli bez Äancí­. rejp ;)

jeÄte edit: peco peco O M G.....

Kdyz je pulka party offline a druha na feelru tak me jejich potreby vazne nezajimaj. Pecopeco nosim kdyz neni v blizkosti sgcko (jinak marc) a porad se najde na gw nekolik asuraku, kteri me diky tomu neskocej. Az mi das ghosta, tak peca s klidem odlozim. :)

Link to comment
Share on other sites

se nediví­m, že ti nezbývá mí­sto na poty. naco switch sor, sop a podobný crap, když ti půlka party stoji ve stunu nebo potřebuji boosty, nebo zkrátka máÄ dÄlat tisí­c důležitÄjÄí­ch vÄcí­ co prist dÄlat má. smutné, že se nerozbila alespoř jedna barikáda, přitom nechybÄlo moc. nejlepÄí­ v pondÄlí­ byl nÄkdo na Ginevře, ta tam odvedla nejvÄtÄí­ kus práce, target NoI. jeÄtÄ se mi lí­bil, kdo hrál stalkerku, nick nevim. jinak slabé, kemp vs kemp jste byli bez Äancí­. rejp :)

jeÄte edit: peco peco O M G.....

tak kemp vs kemp nebylo co resit s jednym profou ktery to proste neustiha a praveze za Ginevru hral nas druhej profa, tak nvm jestli to byla zrovna nejak extra dobra volba.

Link to comment
Share on other sites

Zkus si tk rankera, 7elementu, switch ghost, ed, shackles + BSB/Hiding ring, Horong, Mantis, Botky s veritem, frilldora/raydric/marse ....

 

yes 7 elementu? na co holy/ghost popr. shadow ostatni jen vyjimecne ;] ... flirdora? marse? wtf? ;] myslim ze s 20k hp+ tj docela out.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Zkus si tk rankera, 7elementu, switch ghost, ed, shackles + BSB/Hiding ring, Horong, Mantis, Botky s veritem, frilldora/raydric/marse ....

 

Tak nejak marne premyslim proc 7 elementu? Fire a water se nevyplati, protoze to redukuje valk stit. Kvuli obchazeni raydrica prichazi v uvahu earth a wind(je jedno jaky, protoze stejne s kadenci jakou tk ranker kope ho ta jedna rana do potencialniho zmrlika moc nevytrhne). Shadow na empo, tj jasny. Holy a ghost. Hm to ty jako poznas kdyz do nekoho kopes jestli ma ghosta nebo ED? :) Ano, jsou lide kteri nosi primarne skoro porad ED(nebo neumi switchovat ghosta), ale resit kvuli tomu dalsi dva elementy...

K cemu frilldora? To ti nestaci leap, sprint a hide? ;) A zdrzovat se switchovanim na marseho u charu, kterej ma tolik HP a jeste v dobe valk stitu? No kdyz ti to stoji za to. ;)

 

A ted si to srovname se sinXem, ju? :) Infik. zbran na empo, sin dagger(combat), thara ve valk, thara v thorn, alice dolka, fether bereta, horong, mantis, pripadne kdyz ti to stoji za switch a ztratu 20% HP jeste bloody shackle bally a shackles, convertory, cursed watery, ghost/ED!;). S tim, ze infik s tharou+combat switchujes skoro porad a kdyz neswitchnes v cas a nemas zrovna ghosta(ale on uz je to bezcenej sunt, to ma kazdej ne? jen ja ne :)), tak si dead.

 

Jinak k tomu HPcku. Imo ma cenu switchovat max tak to ED/marc, pripadne pri nabezich do precastu smokieho za druheho gatora. Long mace ftw, SoRka mozna tak na sanco, ale ta stovka navic nikoho nezchrani, safety ring zbytecnost. Pecopeco/statusovka zbytecnej risk, ze chytnes nejaky zbloudily SG, zmrznes a nebudes tam kde si potreba.

Link to comment
Share on other sites

Pecopeco/statusovka zbytecnej risk, ze chytnes nejaky zbloudily SG, zmrznes a nebudes tam kde si potreba.

U sg mrznes az na treti ranu, tak budto stihnes switchnout nebo hidnout, urcite lepsi nez se (jinde) od nejaky "socky" nechat skocit, nebo vokopavat.

 

Btw. je naprosto zbytecny resit equip (snad krome acc) kdyz nejsou protekty... :)

Link to comment
Share on other sites

U sg mrznes az na treti ranu, tak budto stihnes switchnout nebo hidnout, urcite lepsi nez se (jinde) od nejaky "socky" nechat skocit, nebo vokopavat.
Mám takovej pocit, že bejvávalo, že když z jednoho vybÄhneÄ nezmrzlej (pří­padnÄ mrzneÄ a nÄkdo tÄ rozbí­jí­), přehodí­Ä a vlezeÄ za <krátkej Äasovej íşsek> do dalÄí­ho, tak tÄ může zmrazit i první­ zásah. Možná ne pokaždý, ale nÄkdy se mi něco takovýho určitě stalo :)
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Mám takovej pocit, že bejvávalo, že když z jednoho vybÄhneÄ nezmrzlej (pří­padnÄ mrzneÄ a nÄkdo tÄ rozbí­jí­), přehodí­Ä a vlezeÄ za <krátkej Äasovej íşsek> do dalÄí­ho, tak tÄ může zmrazit i první­ zásah. Možná ne pokaždý, ale nÄkdy se mi něco takovýho určitě stalo :)

 

Jj melo by to tak byt a rusi se to snad jen relogem. Ale tak vis co, peco na HP je proste neco vic. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...