Jump to content
Reborn fórum

3.3.2010


Baraka

Recommended Posts

Pekny, jen bych ze zacatku ocekaval poradnej fragfest a ne jen prochazku nezaujatyho pozorovatele a chvilku pred koncem jsi moh prijit do toho rohu driv a zachytit tak bajny okamzik ... :D

kdyz to clovek cekal, tak to i uvidel :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Pekny akce. :) Nejlepsi ten ultra kill, nebo epic souboj na flee s kuretem. :D Jo a jeste ty hidy, nebo jak te neskocil Rith. :o A vubec se mi nelibil ten hunt na me dycky! Chudak stalkerka, je to jen krehka divka. :o

Link to comment
Share on other sites

je to dobry pocit ked ma uz sinx neda na sonic :)

Pro tebe možná :o

Pekny akce. :) Nejlepsi ten ultra kill, nebo epic souboj na flee s kuretem. :o Jo a jeste ty hidy, nebo jak te neskocil Rith. :) A vubec se mi nelibil ten hunt na me dycky! Chudak stalkerka, je to jen krehka divka. :(

jakej ultra kill to myslis jak jsem je tam dva zabil a milisecundu na to jsem padl??:-). to s tim kuretem byla haluz nvm proc ale ten Zanfas nakladal nejak moc oproti tomu kureti (tedka jako nechci nic naznacovat) nvm blbej element bo neco. jeste jsem tam mohl dat to kdyz mi dosli edp tak jsem se nechal mlatit Kuretem a Zanfasem ale tj takove spise trapne ;-)

ps: ta Stalkerka si to zaslouzi, ten divest jsem chytil asi 3x !!!!! :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
jakej ultra kill to myslis jak jsem je tam dva zabil a milisecundu na to jsem padl??:-).

ps: ta Stalkerka si to zaslouzi, ten divest jsem chytil asi 3x !!!!! :-)

 

Jo to taky, ale myslel jsem okamzik, kdy si tam zabil asi 4 lidi behem tak 5 sec.

A stalkerka byla moc hodna a sikovna napr jak placla do Silva, aby nedal recall. :( A kdyz si byl tak casto u nas v campu, tak se nediv, ze jsem na tebe furt klikal ten divest. :o

Btw co si tam mel za hudbu? Dva songy mi pride, ze znam, ale nechce se mi to hledat na youtube podle uryvku z pisnicek, to se te na to radsi zeptam. :)

Link to comment
Share on other sites

Btw co si tam mel za hudbu? Dva songy mi pride, ze znam, ale nechce se mi to hledat na youtube podle uryvku z pisnicek, to se te na to radsi zeptam. :(

1.song Saliva - Ladies And Gentlemen

2.song Godsmack - The Enemy

3.song Thousand Foot Krutch - New Drug

 

ten ultra kill si fakt moc nevybavuju ale nevadi hlavni je ze to tam je :):-)

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-
pekne videjko:)

 

mam dotaz jen tak abych byl v prehledu:co to byly za ty divne sipky a ty zelene kolecka pod nohama?

a druha otazka:to mas taky rychly net nebo to vam GW jedou bez lagu?

Upravene grf a jo, jde to bez lagu :)

Link to comment
Share on other sites

pekne videjko:)

 

mam dotaz jen tak abych byl v prehledu:co to byly za ty divne sipky a ty zelene kolecka pod nohama?

a druha otazka:to mas taky rychly net nebo to vam GW jedou bez lagu?

zelene sipky ukazujici dolu -> pneuma

velka plosina zelenych kolecek -> quag

lagy na gw tu byli zminovane co si pamatuju tak rok z5 od te doby jsem s tim nemel problem :-) (nvm net mam dobrej :-))

Link to comment
Share on other sites

No, na GW sem nebyl a za kvalitniho hrace se nepovazuju. Ale s tim, ze u PF hraje mozna tak 10 lidi kvalitne me prekvapuje, kam az se dostali. Takove lameni na strane PF+Kacek ... stacilo to videt jednou abych se dost stydel.

Uz mame modrou sracku Azy.. uz je to vo necom jinym, priprav se akorat na hodne drahy GW az se dostavis :sadbye:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...