Jump to content
Reborn fórum

14.7 woese


Ryuuki

Recommended Posts

The file you are trying to access is temporarily unavailable.

 

Ten prvni odkaz funguje.

 

Edit: heej, tak to video s vt je fakt mazec, doufam ze si to poslechne i nekdo z rnr :devil2:

Zadny "delej boosty, tady sem" "ty priesti hovno delaj, nemam vubec nic", ale pekne co chci, na jakej char a kde (pobliz koho) se nachazi, stoupne si mimo (dozadu) a nepobiha uprostred kempu a jeste hodi emoticon. Nebo ty vlajky zadny pred druhou barikadu, ale pekne treba 9-3.

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

Nebo ty vlajky zadny pred druhou barikadu, ale pekne treba 9-3.

 

Nam to muze byt u pr**** pac jak koukam tak nasi creatori no fear behaj po hradu a demuju gypsiny bez stringu a kdyz uz se rekne deme brani barikadu pres empem tak tam stejne stojime 3 :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Nam to muze byt u pr**** pac jak koukam tak nasi creatori no fear behaj po hradu a demuju gypsiny bez stringu a kdyz uz se rekne deme brani barikadu pres empem tak tam stejne stojime 3 :devil2:

 

jaky "nasi creatori" :D to byla jen oa , ktera tam hledala WPE ;) , ja byl s Rekonem vzdy tam, kde jsem mel byt :P , ale stejne to moc znat nebylo.. :P

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

naaahodou ten creator ma skoro dal ked ma to vyhodilo do windowsu

Mal si radsej napisat:

 

A ja som tomu creatorovi dal este sancu tym, ze som sa vyhodil do windowsu odpisovat na ICQ, ale aj tak to nestacilo. :giggle:

 

"Oni nemaju magnet"

"Nemaj stringy"

"No oni nemaj ani pneumy"

"Nemaj gypsy, nemaj neco, nevim, neco co tam demuju, nemaj nic..."

Link to comment
Share on other sites

myslim , ze lamu mozes hladat niekde inde , ak neda gypsy zo 100 vit na 4-5dem to bolo tusim

to by sis trhnul velkou ostudu, kdybys padnul na crea bez stringu

100vit gypse upotuje no_bragi_crea jako nic a to jeÄtÄ nemám full aspd

navic se styd, žes jenom utí­kal, s gypsou bych si toho kreatora pÄknÄ podala, nestačil by utí­kat

Link to comment
Share on other sites

navic se styd, žes jenom utíkal, s gypsou bych si toho kreatora pěkně podala, nestačil by utíkat

:giggle:

chcem ta zazit ako gypsynu niekde

myslim , ze ten slow grace a utekanie na barikadu bolo najlepsie co som mohol spravit , nemam potrebu stat potovat nezmyselne ad a pokusat sa o comu ..

teda pokial by tvoja gypsy nevytiahla na mna kudlicku a neupizlala ma ;)

Edited by Ryuuki
Link to comment
Share on other sites

gipsa je jednim z nejotravnejsich charu, na velkych serverech to plati 2x tolik, OA na visionu patri mezi nejlepsi gipsi, takze tomu ze by te vyroflila, kdyz bys byl ty na creovi a ona na gipse bych aj veril :giggle:

serpe nemam potrebu sa pchat nikomu do zadku a urcite nie oa .. to ze niekto hra na ruskom servery hodi speed pot a rozbehne sa do davu zo 140 agi nieje skill .. dat si dazzler na winpilota nieje tiez ..

pokial viem , ludia od nas boli spokojny s tym ako tu gypsy hram , alebo hocico ine co treba .. a to mi staci ..

a hadat sa o tom kto ta hra lepsie vyznam nema , pokial si dobre pamatam nikdy na vt u pf nezaznela veta dajte dole siglavi , takze asi to take uzasne na rebe nebude

Link to comment
Share on other sites

serpe nemam potrebu sa pchat nikomu do zadku a urcite nie oa .. to ze niekto hra na ruskom servery hodi speed pot a rozbehne sa do davu zo 140 agi nieje skill .. dat si dazzler na winpilota nieje tiez ..

pokial viem , ludia od nas boli spokojny s tym ako tu gypsy hram , alebo hocico ine co treba .. a to mi staci ..

a hadat sa o tom kto ta hra lepsie vyznam nema , pokial si dobre pamatam nikdy na vt u pf nezaznela veta dajte dole siglavi , takze asi to take uzasne na rebe nebude

 

tak sa nepchej

 

a když už, tak 160agi.

na dazler se hraje na rebu a nya_kawaii_serverech

winpilota nikdo nepouží­vá, naví­c je to ZAKíZANí pokud se nepletu

 

http://tempfile.ru/file/1406693 >>> namátkou jenom 14,18 a 18,58

 

na rebu se gypsa hraje úplně jinak a taky s jiným buildem.

a jo, je to pravda, na rebu mÄ gw za gypsu nebaví­ od té doby, co se nejde hrát na IS

Link to comment
Share on other sites

tak sa nepchej

 

a když už, tak 160agi.

na dazler se hraje na rebu a nya_kawaii_serverech

winpilota nikdo nepouží­vá, naví­c je to ZAKíZANí pokud se nepletu

 

http://tempfile.ru/file/1406693 >>> namátkou jenom 14,18 a 18,58

 

na rebu se gypsa hraje úplně jinak a taky s jiným buildem.

a jo, je to pravda, na rebu mÄ gw za gypsu nebaví­ od té doby, co se nejde hrát na IS

co ti na tom prislo ako pchanie?? chod sa vyspat a rano si to precitaj znova .. a ak to tam stale niekde budes vidiet tak si este viac mimo, ako som si doteraz myslel

co sa tyka winpilotov sama tomu neveris , ze to nikto nepouziva .. vazne si taka naivka?

co sa tyka ruskych serverov , do nich sa nemiesam nehram tam .. ale teraz sme na rebe a bavime sa o reborn gw a tu nijako nevynikas , nepoviem ze by sa zo mnou hadal milt , ell , alebo rodix od nas , oni su v statistikach pravidelne medzi najlepsimi , a aj mimo statistik nejde o smrte/fragy ale o skill .. co si pamatam tak vsetci od nas ho na tom "turnaji guild" ukazali ked sme nestratili ani jeden zapasik (nie nenaznacujem ze som nejaky extra skiller , to len aby sa tu nikto nechytal za slovicka)

a neboj niesi jedina co hra / hral niekde na niecom europskom aj ja som bol nieco cez rok na nemeckom visione pokial to newiply ..

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

pokial si dobre pamatam nikdy na vt u pf nezaznela veta dajte dole siglavi

Nvm no kenji.

Nechcem ti moc protirecit, ale kym som nemal Orc Hera, tak moja najcastejsie pouzivana hlaska bola "Zabite tie #$%^&* gypsy!!"

To, ze z ludi, ktori sa najviac prejavuju na VT(ja, Milt, Elleshar), sa nikto na stun nestazuje, neznamena, ze ten zvysok s nim nema problem.

A ked hram creatora, tak zrovna gypsy a clowni su moja priorita. Kor na reborne, kde ten dazzler aj nieco robi.

Link to comment
Share on other sites

Nvm no kenji.

Nechcem ti moc protirecit, ale kym som nemal Orc Hera, tak moja najcastejsie pouzivana hlaska bola "Zabite tie #$%^&* gypsy!!"

kym si nemal hera , otrocilo sa z iskom

a pokial viem gypsyn tam maju viac , to co si tu pisal bolo z SE ked tam stunovali asi 3 gypsy a jej meno som fakt na vt nikdy nepocul , maximalne z nejakymi vtipmi ktore tu vazne hovorit nebudem , myslim ze vies o co go

 

ale jo inak mas pravdu .. dost o gypsynach aspon z mojej strany

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...