Jump to content
Reborn fórum

WoE:SE 18.09.2010


Arcik

Recommended Posts

Crashi, ty me s tim PFkovanim zacinas stvat :)

 

Njn Warri alespon nekdo jde i k tem "druhym". :) Krom toho konecne nekdo "pretah" hrace vam a ne vy nekomu. :P

Ale je pravda ze by bylo ferovejsi kdyby to bylo 20vs13 a ne 19vs14, tj jasny preci. :D

Link to comment
Share on other sites

neni pozdÄ na pohádky? baby.gif

 

Stfu noob! :D Sis udelal zas nejakej wtf screen, kdy si rek par lidem od vas at odlognou z vt a ted tu budes mlzit. :P

Krom toho podle statistik ma 18 lidi 300+ skillu, coz je na dualy trochu moc a jeden creator sice jen 200, ale 32 fragu a 11 smrti, takze mi neco rika, ze to taky nebyl dual. Jedinej dual co tam u vas byl je imo Issac, kdyztak me oprav.

Link to comment
Share on other sites

...

Se to tezko pocita, coz. :D

Crea jsi zminil, pak je tam jeden prof s 300 - to ti malo neprijde ? Dale Morgie na gypsyne pulku gw vubec nehrala, (ja prisel pozde - v dobe kdy byli obe barikady zniceny), ...

Link to comment
Share on other sites

Stfu noob! :D Sis udelal zas nejakej wtf screen, kdy si rek par lidem od vas at odlognou z vt a ted tu budes mlzit. :P

Krom toho podle statistik ma 18 lidi 300+ skillu, coz je na dualy trochu moc a jeden creator sice jen 200, ale 32 fragu a 11 smrti, takze mi neco rika, ze to taky nebyl dual. Jedinej dual co tam u vas byl je imo Issac, kdyztak me oprav.

moje screeny nikdy nelzou teehee.gifblum.gif

 

 

Jo, včera si tam chyběl, být tam ještě jedna wizna (být tam rodix) tak to padne

 

ja říkam furt, že rodix + miltank = 50% skillu PF ...giggle.gif

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

 

Tss, ty jsi s bodama už určitě v mí­nusu, si to budeÄ muset naddÄlat veřejnÄ prospÄÄnými pracemi... a máÄ už vůbec splnÄnou pÄtiletku?

A to mi jeÄtÄ dluží­Ä poplatek za potování­ soniků mým vlastní­m +7 boned infikem!! :D

Link to comment
Share on other sites

Cedro prosimte muzes mi poslat nazev posledni pisnicky? pripadalo mi to trochu jak z gladiatora a strasne se mi to libi dikes.

Jinak prvni dve minuty jsem ja trapas nejvetsi, bez VA, bez green potu, vecnej stun,vecny mrznuti a jeste k tomu vecna divina :blink: pak uz to byl trapas mensi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...