Jump to content
Reborn fórum

Návrh: WOE SE


Arcik

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pride mi vcelku komicke, ako vsetky RNR presadzuju zrazu SE v pondelok, ked my chceme chodit v stredu. Doteraz to nikomu nevadilo :)

MÄ osobnÄ by taky ví­c vyhovovalo pondÄlí­ (krátkej den ve Äkole, žádné dalÄí­ akce, zatí­mco ve středu je vždycky určitá pravdÄpodobnost, že nestí­hám první­ch 5+ minut GW), ale ani jsem to sem nepsal, protože mÄ nenapadlo, že by to mohlo projí­t. KaždopádnÄ dost lidí­ chodí­ úplně stejnÄ na GW v pondÄlí­, středu i sobotu (i když tam je obvykle íşÄast nejslabÄí­), rozdí­lem je asi jen Äas na "pří­pravu" před GW. Kde vůbec máte GW v pondÄlí­, že je to problém (pokud to problém opravdu je)?

Link to comment
Share on other sites

Kde vůbec máte GW v pondÄlí­, že je to problém (pokud to problém opravdu je)?

Nikde. Mne osobne je to tak nejak jedno...ja niesom nikdy na 100%.

Ale zvysok guildy povedal, ze streda vyhovuje, ked na to prislo, tak sme to brali automaticky stredy. To, ze by sa to menilo na pondelok som nepredpokladal.

Link to comment
Share on other sites

Tak neco malo za Xeno:

 

Elvin - 1x tydne, streda

Jokony - 1x tydne, streda

Snoopinka - 1x tydne, streda

Ovecka - 1x tydne, streda

Bambulka - 1x tydne, streda

Mefist - 1x tydne, streda

Fidla - 1x tydne, streda

Almir - 1x tydne, streda

Kyselka - 1x tydne, streda

Asalut - 1x tydne, streda

Screamer - 1x tydne, streda

 

A zbytek (cca 10 lidi) v guilde se urcite pripoji k nasi vetsine. Takze Xeno je za SE 1x tydne a stredu. A pardon ze jsem to tako rozepisoval, ale po tom co tady RNR chteji pondeli, musel jsem. (nic proti pondelku, ale jsem v praci do sedmi do vecera)

Edited by TomulkaBambulka
Link to comment
Share on other sites

Tak neco malo za Xeno:

 

Elvin - 1x tydne, streda

Jokony - 1x tydne, streda

Snoopinka - 1x tydne, streda

Ovecka - 1x tydne, streda

Bambulka - 1x tydne, streda

Mefist - 1x tydne, streda

Fidla - 1x tydne, streda

Almir - 1x tydne, streda

Kyselka - 1x tydne, streda

Asalut - 1x tydne, streda

Screamer - 1x tydne, streda

 

A zbytek (cca 10 lidi) v guilde se urcite pripoji k nasi vetsine. Takze Xeno je za SE 1x tydne a stredu. A pardon ze jsem to tako rozepisoval, ale po tom co tady RNR chteji pondeli, musel jsem. (nic proti pondelku, ale jsem v praci do sedmi do vecera)

 

 

To je sice pekny ale xeno ma prece pauzu na maturity statnice ... maturity co vim sou od pulky kvetna statnice driv

Link to comment
Share on other sites

Já si nemůžu pomoct ale mám pocit, že se RNR prostě bojí­ Ekirei. Středa je prostě den pro SE a do teÄ si nikdo nestÄžoval. TeÄ Ekirei řekli, že by se jim lí­bilo chodit jenom ve středu a na jednou je to problém...

Link to comment
Share on other sites

To je sice pekny ale xeno ma prece pauzu na maturity statnice ... maturity co vim sou od pulky kvetna statnice driv

 

Nepřijdete si trapní­ trochu? DÄláte jako by tu už nemÄli hrát.. nÄkteré vaÄe reakce vážnÄ nechápu..

Link to comment
Share on other sites

Já si nemůžu pomoct ale mám pocit, že se RNR prostě bojí­ Ekirei. Středa je prostě den pro SE a do teÄ si nikdo nestÄžoval. TeÄ Ekirei řekli, že by se jim lí­bilo chodit jenom ve středu a na jednou je to problém...

Xena se asi nikdy nebály RNR :D

 

Dejte středu, aby to proboha nebyl RNR support a Ekirei nemuseli menit plany...

a uz to zavrete :P

Link to comment
Share on other sites

Jsou lidi u nas co ve stredu nemuzou skrz skolu....a ano s xeno se nepocita.. max jako vas doprovod....

 

dmnc.. hráli tu,hrát planuji tak nechápu váÄ výrok toho, že nemají­ právo se ozí­vat. Má to být dlouhodobá íşprava jenž je nejspí­Ä taky zasáhne.

Link to comment
Share on other sites

Zacina se to az moc podobat GW topicu .. alespon ten flame.

Kdyby lide psali ne jenom ktery den maji ty SE byt, ale i skutecny duvod .. kolikrat by se tam asi objevilo "protoze RNR/nekdo chce druhy den" ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...