Jump to content
Reborn fórum

Novinky na GW od 11/2011


Guest Baalberith

Recommended Posts

TK rankeri by nemuseli byt nutne zakazani, ale vyhody z ranku by si nemali prenasat na tieto GW... predsa len TK s 20k HP je proti ne-ADV docela uber:)

To uz by melo fungovat, ranker tam funguje jen nema rank bonusy.

MVP karty ... ja som za zakazanie, uvidime, ci to bude technicky mozne:)

Technicky pruchodne to je, otazka je jestli to uspechat uz na tuhle stredu nebo "bububu kdo to tam vezme, tak tomu to smazeme" bude stacit ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

To uz by melo fungovat, ranker tam funguje jen nema rank bonusy.

 

Technicky pruchodne to je, otazka je jestli to uspechat uz na tuhle stredu nebo "bububu kdo to tam vezme, tak tomu to smazeme" bude stacit ;-)

Myslim ze to druhe by stacilo ;)

Link to comment
Share on other sites

Nerosan: zakaz mvp karet jsem navrhoval jen pro nove nonadv gw, na beznych gw bych je nechal.

 

Predpokladam ze neni v planu zmenit vsechny (po+st+so) gw na nonadv, ze alespon nektere zustanou i pro adv. hrace.

 

GM: pokud chcete s necim jednoduchym pomoct (vytazeni id zakazanych itemu), tak jsem vam k dispozici. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Nerosan: zakaz mvp karet jsem navrhoval jen pro nove nonadv gw, na beznych gw bych je nechal.

 

Predpokladam ze neni v planu zmenit vsechny (po+st+so) gw na nonadv, ze alespon nektere zustanou i pro adv. hrace.

 

GM: pokud chcete s necim jednoduchym pomoct (vytazeni id zakazanych itemu), tak jsem vam k dispozici. ;)

Nie nie, pisal som to tu niekde naookolo uz, ze by som rad zachoval 3 dni s GW, pravdepodobne teda 2x GW:FE v tych istych casoch, ako su teraz a namiesto stredajsich GW:SE by boli GW:nonADV.

V pripade, ze by bola velka poptavka po nonADV, tak by sme pomer mohli vymenit, ale to celkom predbiehame;)

Link to comment
Share on other sites

Jenom k tem mvp kartam: ja sem urcite pro zakaz.. podle me stejne soucasne je vetsina mvp a miniboss karet az na vyjimky v equipech, co nonadv neoblecou(krome par ghostu v glitteringu/formalu atd)

Kazdopadne vyequipit aspon jeden nonadv char bude celkem sranda, kedze vetsina eq(aspon meho) je adv only.. :)

Edited by kuzmicz
Link to comment
Share on other sites

Chci se zeptat, ví­m že se asi nebude nikomu chtí­t, ale musí­m se prostě zeptat. Pokud chcete ručit momentálnÄ SE a mí­sto nich dát NON-ADV, nemohly by se trochu pomí­chat dny? Ve středu chodí­m velice pozdÄ domů ze Äkoly. Na NON-ADV jsem jeÄtÄ nebyl a FE znám jak své boty. NeÄlo by dát FE po, st a NON-ADV v sobotu nebo v pondÄlí­? Zkuste to prosí­m promyslet, třeba by se na tom hráči shodli. DÄkuji alespoř za zvážení­ této možnosti.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Chci se zeptat, ví­m že se asi nebude nikomu chtí­t, ale musí­m se prostě zeptat. Pokud chcete ručit momentálnÄ SE a mí­sto nich dát NON-ADV, nemohly by se trochu pomí­chat dny? Ve středu chodí­m velice pozdÄ domů ze Äkoly. Na NON-ADV jsem jeÄtÄ nebyl a FE znám jak své boty. NeÄlo by dát FE po, st a NON-ADV v sobotu nebo v pondÄlí­? Zkuste to prosí­m promyslet, třeba by se na tom hráči shodli. DÄkuji alespoř za zvážení­ této možnosti.

Po odskusani mozeme skusit prehodit den, kedy sa konaju s pondelkom napriklad.. pokial by to vyhovovalo ludom.

Dam o tom hlasovat, az budu tie zajtrajsie uspesne otestovane:)

Link to comment
Share on other sites

full vit = bude z neho kameraman :)

kazdopadne mozno bude dobry napad niektore z novsich veci tiez zakazat.

 

 

odkdy dává monk ve stunu asuru?

 

Ja bych to zas tak cerne nevidel: http://calcx.wushuang.ws/pvp.html?capbLaYbyabbcbpaDacaiaabrhaDanaaaalkaa4aaaaaahzdWd7dWeueFaalsaaflbDfwbMhuaaaaaaajaaaaaaaaabkkaamaaaaabaaaaaaabafaaaaaaafaaaaauaaaa - to lvl 2 impo jsou fousky a morph shawl tam mam, protoze proxi se z nejakeho podivneho duvodu u monka nenabizi, prestoze by to dle rms melo byt i pro second classy

Dmg jsem pocital do 57 demi redukci(12 def bapho horny, 3 blush, 2 fajfka, 30 thara, 10 combat) a 27 neutral (20 raydric, 7 proxi) za 15400-16k. Knight ma s 99 vit na 99 lvlu s green ferusem 18400 HP, takze staci kiss a nebo nejaky minimalni dmg(a nebo si nejak pohrat s equipem, pripadne pridat kravinky jako porcelko, druhe dmg accko, attack box apod, kdyz se nekomu chce switchovat)k tomu a kure ma problem.

Obecne ale plati, ze na tech GW stejnak nikdo nikoho nezabije krom assuraka, samozrejme za predpokladu, ze ma kazdy hafec potu a tak 70+ vit, mozna tak 99/99 wizna, ale ta si pak zase moc nezacasti kvuli stunu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Tak co? Ako sa vam pacili nonADV GW? Bohuzial som musel nutne odist pred GW, ale beh vam zaistili ostatni GM. Navrhy? Postrehy? Flame prosim do GW topicu:)

Link to comment
Share on other sites

Postrehy?

-No zlamil jsem GW warpera, pred GW drze warpil na "puvodni" misto -> budiz opraveno.

-Pak zezacatku byly spatne pasti (uplne invis), coz jsem vratil asi v 10 minute?

-Odmena (truhly) pro drzitele hradu ceka na tebe :) 2nd classovej gilddung udelam az opravim ty dalsi boty (behem zitrka? proste pri restartu)

-Asi by stalo za to hodit vlajku i do mesta?

 

Co se tyce boju to musi napsat zucastneni (v hradu bylo prumerne kolem 20 lidu celou dobu), pomerne dost to pwnily GC slepice (objevi priste nekdo BSS? ;-) )

Screeny uploadnu zitra nekam...

Link to comment
Share on other sites

Moc pekne GW, po dlohe dobe jsem si uzil. Jen ta GC slepice byla fakt neprijemna.

Hezke GW. Jen ten final strike ninja byl na zabití­ ...

DalÄí­ vÄc ... zabí­t ty GC/neco slepice bylo fakt výzva, o Äemž svěděí­ i to, že jeden crus co mel na palici goibne helmu dobil empo ...

 

NicménÄ... existuje nadÄje že by se mÄnila mapa hradu? páÄ sorry, ale tento hrad je fakt psycho, poÄí­naje druhou mí­stností­ je to dí­lo Äí­leného architekta.. buÄ se vÄude povalují­ židličky, stoleÄky, taburetky, plůteÄky anebo bloudí­te ve spirále jak Äí­lení­ ... :]

Link to comment
Share on other sites

Ano, jakmile nás 3/4 zabil 1 GC crus bÄhem 2 sekund, tak jsem si ří­kal že bych mohl vytáhnout tento skill co tu moc lidí­ nezná... ale nějak jsem si nevzpomnÄl na login. Tak jsme alespoř oplatili stejnou kartou.

 

Ja bych rekl, ze ten skill znaji. Jenom ne moc lidi to ma na priestovi, ci jej stihla naexpit ;) prece jenom pro lidi co chodi do prace, to bylo oznameno celkem narychlo :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ja bych rekl, ze ten skill znaji. Jenom ne moc lidi to ma na priestovi, ci jej stihla naexpit ;) prece jenom pro lidi co chodi do prace, to bylo oznameno celkem narychlo :P

A mozno si niekto spomenie na GW pred advanced a na to, ako sa tam chodilo so 45 mdef:P

Link to comment
Share on other sites

Tak jo koukám, že jste si celkem užili. Nevypadá to ÄpatnÄ, alespoř takto od odeÄtení­ :-). Jen bych rád zereagoval na jednu vÄc, ani neví­m, jestli jsem jí­ správnÄ pochopil. Týká se G. Dungu. Pokud budete dÄlat nové, pouÄte se prosí­m neřekl bych pří­mo z chyb ale abych řekl blbostí­ to se mi taky nechce. Nazval bych to spí­Äe nevhodným řeÄení­m. RozhodnÄ bych v žádném pří­padÄ nespří­stupřoval G. dungy G co mají­ nějaké přiblblé hunt body. ProstÄ kdo tam chce musí­ na GW. To je podle mÄ také jeden z důvodu poklesu zájmu o nÄ. Alespoř v dří­vÄjÄí­ch dobách. TeÄ neví­m jak moc se do nich chodí­. Lidi kteří­ prostě nechtÄjí­ chodit na GW nemohou mí­t nějaký bonus, který se jich týká. Pokud si pamatuji, byli pří­stupné za hunty. Pak jste to zmÄnili zpÄt na Lovecké obory (trochu pozdÄ, ale lepÄí­ než nikdy). A lidi tu azÄali breÄet že dÄlali hunty aby tam mohli chodit. To co tu pí­Äu nemyslí­m jako kritiku ale spí­Äe jako konstatování­ faktu. A jen pokud sem nÄkdo z tÄch uber huntiÄů bude něco psát, jako protest. Když si nevsadí­m do sportky,tak přeci nemohu nic vyhrát. Je to jako by vám v práci nedostali plat, protože jste neudÄlali co mÄli a mí­sto toho Äli plavat. A pak se obhajovali. Ale já tu výplatu chci! Já byl přeci plavat? A dyt Jarda byl taky a výplatu dostal (k tomu že dří­ve to Älo a najednou ne.)

Dí­k že jste to doÄetli až do konce a tÄÄí­m se že je třeba nÄkdy zkusí­m (pokud zatáhnu 3 hodiny ve Äkole a nebude mí­t vlak zpoždění­ :D)

Link to comment
Share on other sites

Tak jo koukám, že jste si celkem užili. Nevypadá to ÄpatnÄ, alespoř takto od odeÄtení­ :-). Jen bych rád zereagoval na jednu vÄc, ani neví­m, jestli jsem jí­ správnÄ pochopil. Týká se G. Dungu. Pokud budete dÄlat nové, pouÄte se prosí­m neřekl bych pří­mo z chyb ale abych řekl blbostí­ to se mi taky nechce. Nazval bych to spí­Äe nevhodným řeÄení­m. RozhodnÄ bych v žádném pří­padÄ nespří­stupřoval G. dungy G co mají­ nějaké přiblblé hunt body. ProstÄ kdo tam chce musí­ na GW. To je podle mÄ také jeden z důvodu poklesu zájmu o nÄ. Alespoř v dří­vÄjÄí­ch dobách. TeÄ neví­m jak moc se do nich chodí­. Lidi kteří­ prostě nechtÄjí­ chodit na GW nemohou mí­t nějaký bonus, který se jich týká. Pokud si pamatuji, byli pří­stupné za hunty. Pak jste to zmÄnili zpÄt na Lovecké obory (trochu pozdÄ, ale lepÄí­ než nikdy). A lidi tu azÄali breÄet že dÄlali hunty aby tam mohli chodit. To co tu pí­Äu nemyslí­m jako kritiku ale spí­Äe jako konstatování­ faktu. A jen pokud sem nÄkdo z tÄch uber huntiÄů bude něco psát, jako protest. Když si nevsadí­m do sportky,tak přeci nemohu nic vyhrát. Je to jako by vám v práci nedostali plat, protože jste neudÄlali co mÄli a mí­sto toho Äli plavat. A pak se obhajovali. Ale já tu výplatu chci! Já byl přeci plavat? A dyt Jarda byl taky a výplatu dostal (k tomu že dří­ve to Älo a najednou ne.)

Dí­k že jste to doÄetli až do konce a tÄÄí­m se že je třeba nÄkdy zkusí­m (pokud zatáhnu 3 hodiny ve Äkole a nebude mí­t vlak zpoždění­ :D)

what?

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Tak jo koukám, že jste si celkem užili. Nevypadá to ÄpatnÄ, alespoř takto od odeÄtení­ :-). Jen bych rád zereagoval na jednu vÄc, ani neví­m, jestli jsem jí­ správnÄ pochopil. Týká se G. Dungu. Pokud budete dÄlat nové, pouÄte se prosí­m neřekl bych pří­mo z chyb ale abych řekl blbostí­ to se mi taky nechce. Nazval bych to spí­Äe nevhodným řeÄení­m. RozhodnÄ bych v žádném pří­padÄ nespří­stupřoval G. dungy G co mají­ nějaké přiblblé hunt body. ProstÄ kdo tam chce musí­ na GW. To je podle mÄ také jeden z důvodu poklesu zájmu o nÄ. Alespoř v dří­vÄjÄí­ch dobách. TeÄ neví­m jak moc se do nich chodí­. Lidi kteří­ prostě nechtÄjí­ chodit na GW nemohou mí­t nějaký bonus, který se jich týká. Pokud si pamatuji, byli pří­stupné za hunty. Pak jste to zmÄnili zpÄt na Lovecké obory (trochu pozdÄ, ale lepÄí­ než nikdy). A lidi tu azÄali breÄet že dÄlali hunty aby tam mohli chodit. To co tu pí­Äu nemyslí­m jako kritiku ale spí­Äe jako konstatování­ faktu. A jen pokud sem nÄkdo z tÄch uber huntiÄů bude něco psát, jako protest. Když si nevsadí­m do sportky,tak přeci nemohu nic vyhrát. Je to jako by vám v práci nedostali plat, protože jste neudÄlali co mÄli a mí­sto toho Äli plavat. A pak se obhajovali. Ale já tu výplatu chci! Já byl přeci plavat? A dyt Jarda byl taky a výplatu dostal (k tomu že dří­ve to Älo a najednou ne.)

Dí­k že jste to doÄetli až do konce a tÄÄí­m se že je třeba nÄkdy zkusí­m (pokud zatáhnu 3 hodiny ve Äkole a nebude mí­t vlak zpoždění­ :D)

Neboj nebudete sa v nich mlatit s hunticmi;)

Link to comment
Share on other sites

ProstÄ kdo tam chce musí­ na GW. To je podle mÄ také jeden z důvodu poklesu zájmu o nÄ. Alespoř v dří­vÄjÄí­ch dobách. TeÄ neví­m jak moc se do nich chodí­. Lidi kteří­ prostě nechtÄjí­ chodit na GW nemohou mí­t nějaký bonus, který se jich týká. Pokud si pamatuji, byli pří­stupné za hunty. Pak jste to zmÄnili zpÄt na Lovecké obory (trochu pozdÄ, ale lepÄí­ než nikdy). A lidi tu azÄali breÄet že dÄlali hunty aby tam mohli chodit.

Statisticky dotaz:

-Po zavedeni moznosti vstupu do gilddungu pres hunty se zajem o GW: zmensil | zustal stejny | zvetsil

-Po zruseni GD a nahradou za obory se zajem o GW: zmensil | zustal stejny | zvetsil

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...