Jump to content
Reborn fórum

Blbiny na netu


Coud

Recommended Posts

  • Replies 2,5k
  • Created
  • Last Reply

Paroubek jde do nebe a zaklepe na nebeskou bránu. Otevře Svatý Petr a poví­dá: "í pan Paroubek, dobrý den. Máte dvÄ možnosti, buÄ zůstat tady u nás nebo jí­t do pekla. Záleží­ jenom na vás co si vyberete,".

 

Paroubek se porozhlédne po nebi - poletují­ tam andÄlí­Äci, zní­ pří­jemná hudba, včichni jsou na sebe hodní­, nikde žádný alkohol... "No já bych se jeÄtÄ podí­val rád do toho pekla, abych byl informovaný," praví­ Paroubek.

 

Předseda ÄSSD zabouchá na pekelnou bránu a otevře mu pohledná Äertice. "Jé pan Paroubek pojÄte dál. Paroubek se prochází­ po pekle a vidí­ jak se stoly prohýbají­ jí­dlem, zdarma se nalévá pití­, holky, hudba, zkrátka mejdlo.

 

Šéf sociální­ch demokratů bleskem letí­ zpátky do nebe a omluví­ se svatému Petrovi s tí­m, že radÄji půjde do pekla. NatÄÄený politik zabouchá na pekelnou bránu. Ta se rozletí­, Äerti ho popadnou, strÄí­ do kotle a zaÄnou topit.

 

VydÄÄený Paroubek nadzvedne poklici a ří­ká: "To je sprostý podvod ! Před chví­lí­ tady bylo veselo, tancovalo se, jedlo, pilo, holka na každém rohu," ! Jeden z Äertů na nÄj pobavenÄ koukne a praví­: "To je pravda. Ale to jsme mÄli předvolební­ kampař a ta vÄera skončila."

Link to comment
Share on other sites

po "applying lorentz transformation" sem to vypl :megalol: co to má udÄlat?

Donutit te zvednout prdel od kompu a porozhlidnout se po nekom v RL, ale to bys mel jakozto "RL member" pochopit. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak jsem se vydal na íşřad práce abych zí­skal sociální­ dávky pro svého psa.

Paní­ u okénka mi řekla, že to nejde, že psi nemůžou dávky dostat. Tak jsem jí­ vysvÄtlil, že můj pes je Äernej, nezamÄstnanej, lí­nej, neumí­ Äesky.

Byl nÄkolikrát napomí­nán za sexuální­ obtÄžování­, má plno potomků po celé vesnici.

Naví­c neplatí­ danÄ, na záchod chodí­ do parku, obtÄžuje cizí­ lidi a žebrá.

Krade jí­dlo a netuÄí­, kdo byl jeho otec.

Paní­ se jeÄtÄ jednou podí­vala do papí­rů a v pondÄlí­ se mám stavit pro pení­ze.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...