Jump to content
Reborn fórum

Gunslinger


Jammore

Recommended Posts

To je kravina, kterou vymysleli lidi co neznaji zaklady ani poctu pravdepodobnosti, ani zdraveho rozumu.

 

Myslenka je takova, ze kdyz do empa za sinx dejme tomu 1 ranu za 1k za sekundu, a gunslinger 10 ran za 1, tak ze jedna z tech 10 ran bude dorazeci.

Nepochopeni je v tom, ze pravdepodobnost, ze ma to empo nekde mezi 1 az 1000HP je asi stokrat vyssi, nez ze bude mit 1-10HP aby to dorazil gun s vysokou aspd. (a ze se to navzajem vykrati, takze jedine, co rozhoduje o sanci ze to ziskas zrovna ty, je pouze a prave jen DPS)

 

Edit: cisla byla zvolena zamerne extremni. (a samozrejme predpoklad, ze empo rozbil ten kdo dal posledni ranu. Pri nastaveni nejvyssi damage to neni o sanci ale o jistote)

 

Edit2: Tak Koca rika, ze na Rebornu dostane hrad ten, kdo dal empu nejvetsi DMG, takze tim to pada uplne

Argumentovat s tebou nebudu, ale pokud je pravda co tu pises tak je gatling uplne na ho*no ;]

[jenom tak podotknu ze Empu jsem jako gunslinger schopnej davat 800dmg per hit, se spravne okartovanym gatlingem a elementem coz je pri 190atkspd sakra poznat :D ] <= podle tve matematiky i podle prikladu by to znamenalo ze sinx je schopnej dat empu ranu za 8 000 - 80 000 :D no nic radsi nebudu pokracovat :D

 

...ehm...

Edited by Grambo
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Tos nepochopil.

To co rikam, ze v pripade last-hit je sance primo umerna celkovemu DPS, na rychlosti ani nicem jinem nezalezi.

Takze kdyz sinx dava (realnejsi hodnoty) empu 10k/sec, LKcko 2k/sec a ty treba taky 2k/sec, tak mate sance v pomeru 10:2:2 coz je asi 70% vs 15% vs 15% ze hrad padne vam a ze nic jineho nez prave a pouze to DPS nerozhoduje.

V pripade rebornu je to jinak, tam mas sanci pouze a jedine v pripade, ze toho sinxe nekdo vcas posle do mesta (a nestihne znova dobehnout do hradu)

Link to comment
Share on other sites

...

Tim chces rict ze i kdybych na rebornu dal empu last hit ale sinx udelal vetsi celkovej dmg jak ja tak to budu prave ja kdo se objevi ve meste? :[ no to se mi nelibi teda :D no este ze si delam na rebornu assasina a ne guna :D

Link to comment
Share on other sites

jen tak teoreticky pokud na dobiti rozhoduje kdo empu sebere nejvic HP, je teda mozne ze assassin co si nacne empo na 30% dobije hrad aniz by by byl u empa, ale pouze v hradu?

Nebo že by Äekal ve mÄstÄ až mu to empo nÄkdo dorazí­ a doufal že po jeho odeslání­ do mÄsta empo nedohealovali? ;)

Link to comment
Share on other sites

Argumentovat s tebou nebudu, ale pokud je pravda co tu pises tak je gatling uplne na ho*no ;]

[jenom tak podotknu ze Empu jsem jako gunslinger schopnej davat 800dmg per hit, se spravne okartovanym gatlingem a elementem coz je pri 190atkspd sakra poznat ;) ] <= podle tve matematiky i podle prikladu by to znamenalo ze sinx je schopnej dat empu ranu za 8 000 - 80 000 :) no nic radsi nebudu pokracovat ;)

 

...ehm...

tedka sem se fest nasmal ;) (navic, lasthit na empo je kravina, tady muzes byt jen rad ze to je tak jak to je ;) )

 

jo liero, muze byt v tom hradu kdekoliv, muzou ho dokonce zabit a kdyz se dostane do hradu pred znicenim empa, dostane to potom on ;)

Edited by presi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Gunslingeri jsou v PvP obecne celkem slabi kvuli jejich spatnemu hp [bez bodu do vit ma gunslinger 4500hp]

ale pokud na to jdete chytre urcite naky killy dostanete /no1

 

 

 

 

Kde expit gunslingera?

No tak rotacakam s patricnym endowem nejlip mapy s malo monstrama ktery jsou naopak hodne silny.

 

Desperado je nelepsi vlackovaci vec kterou sem kdy videl, ale k tomu je potreba nejlepsi VHODNY BUILD NA MvP a GW

 

 

Dex/VIT

 

Jak uz nazev napovida gunslinger investuje svoje tezce vydrene stat body predevsim do Dex a Vit [v Zavorce budou dycky rady jak v celkovem souctu equipu a buffu dosahnout 150 dex]

 

Staty

tohle jsou jenom base staty beze vsech bonusu, takhle to proste MUSI vypadat :whistling:

 

DEX 99

VIT 90

zbytek INT

 

Skilly

 

Davat presne v tomto poradi, expi se napred se Sniperkama bez pouzivani skillu a s Endowem

 

Flip the Coin 5

Single Action 9

Snake Eyes 10

Improve Accuracy 1 [+4 DEX]

Dust 3

Full Blast lvl 10

Rapid Shower 5

Desperado 10

dust 10

Zbytek je na vasi fantazii

 

EQUIP

 

Jelikoz mluvime o Gunslingeru panu Dokonalem kterym chceme jednou vsichni byti davam equip ktery je mozne sehnat ale lehke to mit nebudete, to ne :]

 

+7 AOA = +3 DEX

Dark Blinder [Kvuli Blindu z Full Blastu]

Oxygen Mask

+7 Odin Blessing [1] - [Tak karta co dava za 18vit +1 dex] = +5 DEX

+7 Immune Muffler

+7 Green Boots

Nimble Glove + Nimble Glove = +8dex

Double Dexterous Western Outlaw +2 DEX

Double Dexterous Thunder-P +2dex

 

 

Expeni s Partou + dosazeni 150DEX

 

Dex 99+9 na jobu 50

Increase Concentration +4 DEX

Blessing +10 DEX

Equip +18 DEX

+10 DEX jidlo

 

az nekdo zkusi skillspam desperada ve stringach a s profem za zadama doplnujicim sp tak nebude chtit jinak /heh

Dobrej je taky safety wall :]

 

Jo Desperado nejde pouzivat na MAGNETIC EARTH, bacha na to. je to docela beznej omyl

 

 

Tak...hmm 1, Vycemene stavis na tom co jsem ja prozradil o svych buildech(tohle konktretne o svem bytevnim) a mas v tom bordel - de to udelat i lip tak abych vypichl nej chyby: 1,gun ma max job 70 NE 50 a +9 dex mas z jobu od 62 levlu... 2, Rvat do zbrani kraty na DEX?? ses s prominutim posral...je mnohem vyhodnejsi tam narvat karty kere ti daji +20% dmg nebo si udelat neco na vechno Archer Skeletony nebo size karty jako skel workery atd...3, Jako jednu z hlavnich zbrani uvazujes o Thunder-P(o5 s tou pitomou dex kartou) vsiml sis jeho dmg?.. je nahovno a to ikdyz mas +20% aspd jelikoz i tak se sotva doskrabe na pistole...prosimte vem si neco jineho...4, hrubka je ten Blinker...spocital sisi pravdepodonost blindu? ne? a jetli ano(cca 3%+-) spocital sis i dobu trvani? protoze ta je skoro 0 ten blind s 90+vit ani nestaci nabehnout a konci-vidis furt(vyskouseno) 5, chyba ocividne jsi slisel ze jsem vytvoril dobre vyplusovanej Odin se Sentinelem....ale nejak te netrklo proc odin:D ale fajn 6, hruba chybka u vit guna vyhazujes 4 skily ze singlu kdyz tva aspd stoji s bersekrem za kuovy a zadaleka neprinese tolik hit cca +9-10 7, nevim co mas za despo ale me na Magnetu vzdy fungovalo:P + poznamka k profovy na doplneni sp....s gunovskejma stingama prindes o sp asi za 2.4 sekundy......no pak mas jeste podstana malickost ve statech a neco komem:DDD ......takze jeste mas co studovat a premyslet.

 

 

 

Jinak jsem rad ze se to tady o5 trochu rozpoví­dalo:)

Link to comment
Share on other sites

Tak...hmm 1, Vycemene stavis na tom co jsem ja prozradil o svych buildech(tohle konktretne o svem bytevnim) a mas v tom bordel - de to udelat i lip tak abych vypichl nej chyby: 1,gun ma max job 70 NE 50 a +9 dex mas z jobu od 62 levlu... 2, Rvat do zbrani kraty na DEX?? ses s prominutim posral...je mnohem vyhodnejsi tam narvat karty kere ti daji +20% dmg nebo si udelat neco na vechno Archer Skeletony nebo size karty jako skel workery atd...3, Jako jednu z hlavnich zbrani uvazujes o Thunder-P(o5 s tou pitomou dex kartou) vsiml sis jeho dmg?.. je nahovno a to ikdyz mas +20% aspd jelikoz i tak se sotva doskrabe na pistole...prosimte vem si neco jineho...4, hrubka je ten Blinker...spocital sisi pravdepodonost blindu? ne? a jetli ano(cca 3%+-) spocital sis i dobu trvani? protoze ta je skoro 0 ten blind s 90+vit ani nestaci nabehnout a konci-vidis furt(vyskouseno) 5, chyba ocividne jsi slisel ze jsem vytvoril dobre vyplusovanej Odin se Sentinelem....ale nejak te netrklo proc odin:D ale fajn 6, hruba chybka u vit guna vyhazujes 4 skily ze singlu kdyz tva aspd stoji s bersekrem za kuovy a zadaleka neprinese tolik hit cca +9-10 7, nevim co mas za despo ale me na Magnetu vzdy fungovalo:P + poznamka k profovy na doplneni sp....s gunovskejma stingama prindes o sp asi za 2.4 sekundy......no pak mas jeste podstana malickost ve statech a neco komem:DDD ......takze jeste mas co studovat a premyslet.

 

 

 

Jinak jsem rad ze se to tady o5 trochu rozpoví­dalo:)

:megalol::megalol::whistling:

1. Grambo vi co pise

2. Despo na magnetu nefunguje priste dej na radu zkusenejsich a na vlastni zkusenosti

3. Jestly nejsi slepy tak Grambo psal Zbytek je na vasi fantazii, tim myslel ze zbyle joby si muzes rozdelit kde chces

4. Blinker je podle me slusna moznost co gun oblece, kdyby ses podival na jeho vit, tak by te napadlo ze blind bude mit par desetin sekundy, popripade se daji chlastat poty na blind

5. takze radsi nepis kdyz nevis

 

Ve zbrani mas pravdu, ale to je asi tak vse :spam:

Link to comment
Share on other sites

Bohuzel pro tebe panacku ja to pisu ze skusenosti a testu co jsem podnikl... a take s materialu ktere na rebu ani na iro uz nenajdes nebo jen castecne.

 

Na vsechny guny jsem navrhl spoustu buildu- vsechny jsem vyskousel, kazdy skill mam overny z vlastni skusenosti , mam to vsechno spocitane a overene:P coz je asi vic nez co udelal Grambo v pravde se venuji jen gunum....a to cely cas co jsem na rebu...koneckoncu vedsina lidi tady zacala o gunech vazne uvazovat az me videli v pvp:P

 

No je to mozne ze to ted uz na magnetu nefunguje...nevim u me se obycejne magnet ani nepovede nahodit ...proste na magnetu jsem nestal ....dlooooouho:D tednedavnem se menil i diarm a predtim asi tak pred rokem i cracker...

Link to comment
Share on other sites

Bohuzel pro tebe panacku ja to pisu ze skusenosti a testu co jsem podnikl... a take s materialu ktere na rebu ani na iro uz nenajdes nebo jen castecne.

lol jake byly na rebu materialy :spam: , tim myslis wiki? :megalol:

 

Na vsechny guny jsem navrhl spoustu buildu- vsechny jsem vyskousel, kazdy skill mam overny z vlastni skusenosti , mam to vsechno spocitane a overene:P coz je asi vic nez co udelal Grambo v pravde se venuji jen gunum....a to cely cas co jsem na rebu...koneckoncu vedsina lidi tady zacala o gunech vazne uvazovat az me videli v pvp:P

Neznas Gramba, tak nesrovnavej. Nepopiram ze gun neni do PVP spatny char.

 

No je to mozne ze to ted uz na magnetu nefunguje...nevim u me se obycejne magnet ani nepovede nahodit ...proste na magnetu jsem nestal ....dlooooouho:D tednedavnem se menil i diarm a predtim asi tak pred rokem i cracker...

1. profa ti ho nenahodil dlooooho asi i proto ze ty jsi na GW dlouho nebyl?

2. Nebyl jsi nahodou ty ten gun u lemonu v lednu? ktery spamoval despe na magnetu? mozna by to chtelo i zapnout efekty :megalol: . Jo jinak jak donutit profu, ktery muze mit kdykoli instat aby nehodil magnet? napada me jen jedna moznost: poprosit superova profu at ten magnet nehaze :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Archer skeleton karta taky mimochodem nefunguje s pistolema :) [Nebo by aspon nemela, nevim jak to funguje na rebornu :P ]

opet DESPERADO NEFUNGUJE NA MAGNETU

 

 

 

 

Vyber zbrane...

Full Blast ma Casting time, ktery se da prerusit normalnim utokem na gunslingera. proto jsem nacpal dex karty i do zbrane [instant cast]

Jinak je samozrejme pravda ze na normalni expeni jsou lepsi spravne element-size karty

u THUNDER-P mi jde spis o pocet slotu nez o damage a atributy ;]

 

EMPSTEAL: po rozmluve s par lidma teda uznavam ze to na rebornu nejde, a timto se omlouvam za zmatky...

 

7, nevim co mas za despo ale me na Magnetu vzdy fungovalo:P

co si ted vypustil ze sve klavesnice za blbost me pri tve pro me nepochopitelne velike znalosti gunslingeru az prekvapilo. Jdu se smazat a delat si novy gunslingery tak dlouho nez mi bude desperado fungovat na magnetu, oh yeah :megalol: (a nebo radsi ne)

 

SP je vec ciste penez a znamych, pokud mate dost penez na BP nebo dost casu na to jit huntit jahudky tak nemuzete mit s sp problem

 

 

mozna ze moje posty jsou trochu chaoticke, neomalene a jakymkoliv jinym zpusobem Gramboidni, ale myslim to dobre :megalol:

 

 

(Alulim @ 6.6 2009, 14:48) *

Tak...hmm 1, Vycemene stavis na tom co jsem ja prozradil o svych buildech(tohle konktretne o svem bYtevnim)

Musim te zklamat, ale zadny z mych buildu se rozhodne neinspiruje tvym "bYtevnim buildem" jelikoz ani nevim o co jde. Tento topic ctu jen od meho prvniho postu

co je tu predtim nevim, necetl jsem to.

Muzu te ale ujistit ze za Gunslingera jsem toho nahral uz opravdu hodne a necitim potrebu si privlastnovat cizi vytvory *jde hledat co je vlastne zac ten bYtevni Build*

 

 

EDIT > SRY ALE TOHOHLE SEM SI PREDTIM NEVSIM :whistling:

5, chyba ocividne jsi slisel ze jsem vytvoril dobre vyplusovanej Odin se Sentinelem
HAHAHA :spam: :spam: :spam: < doufam ze se na me moderator kvuli tomuhle nebude zlobit :) ty ses borec teda :) asi te to prekvapi, ale z pro me nepochopitelnyho duvodu jsem o tobe nikdy neslysel, a pripada mi to jako velika skoda protoze to vypada ze se s tebou clovek casto zasmeje :D omfg ja se fakt omlouvam za tendle edit ale nemoh sem si pomoct

 

 

EDIT2> Alulium, ale drzim ti palce chlape, mi pripominas me kdyz sem s gunem zacinal a vsechny moje objevy atd sem hned obhajoval na czechro fore :D :D sem mel aji warn lvl 6/5 jako jeden jediny clovek v historii :D ale jo snad ses v realu aji fajn. nevim

Edited by Grambo
Link to comment
Share on other sites

tak na wiky toho je malo a je to nekopletni:P

 

 

Byl jsem u roznch gild FF , Lemoni, RNR, DA, Body Legion- u posledni gildy jsem byl max pred hradem pac nejakej zapometlivej clovek nekoupil licenci -takze jsem odesel:D

Link to comment
Share on other sites

Archer skeleton karta taky mimochodem nefunguje s pistolema :spam: [Nebo by aspon nemela, nevim jak to funguje na rebornu :spam: ]

opet DESPERADO NEFUNGUJE NA MAGNETU

 

 

 

 

Vyber zbrane...

Full Blast ma Casting time, ktery se da prerusit normalnim utokem na gunslingera. proto jsem nacpal dex karty i do zbrane [instant cast]

Jinak je samozrejme pravda ze na normalni expeni jsou lepsi spravne element-size karty

u THUNDER-P mi jde spis o pocet slotu nez o damage a atributy ;]

 

EMPSTEAL: po rozmluve s par lidma teda uznavam ze to na rebornu nejde, a timto se omlouvam za zmatky...

 

 

co si ted vypustil ze sve klavesnice za blbost me pri tve pro me nepochopitelne velike znalosti gunslingeru az prekvapilo. Jdu se smazat a delat si novy gunslingery tak dlouho nez mi bude desperado fungovat na magnetu, oh yeah :megalol: (a nebo radsi ne)

 

SP je vec ciste penez a znamych, pokud mate dost penez na BP nebo dost casu na to jit huntit jahudky tak nemuzete mit s sp problem

 

 

mozna ze moje posty jsou trochu chaoticke, neomalene a jakymkoliv jinym zpusobem Gramboidni, ale myslim to dobre :megalol:

 

 

 

Musim te zklamat, ale zadny z mych buildu se rozhodne neinspiruje tvym "bYtevnim buildem" jelikoz ani nevim o co jde. Tento topic ctu jen od meho prvniho postu

co je tu predtim nevim, necetl jsem to.

Muzu te ale ujistit ze za Gunslingera jsem toho nahral uz opravdu hodne a necitim potrebu si privlastnovat cizi vytvory *jde hledat co je vlastne zac ten bYtevni Build*

 

 

Prave....nevis vubec nic tom jak to funguje:P takze ano Archer skeletonky tady fungujou presne jak i maji...ponevaz gun muze vyuzivat i vesekere karty Archer clasu(dle oficialu)-to jedna z tech peknych informaci s tech zajmavych materialu+ overana u Gm

EDIT: Kdyby ses obtezoval aspon prolitnou wiky tak by jsi s jitotou vedel ze ty jmenovane karty funguji

 

Ehm skousel jsi vubec nekdy davat FB? nebo videl jsi to aspon?! je sice pekne ze tady se pises ze to ma cast obavam se ale ze je to vice jak zavadejici...

 

Pises ze U thundera-P ti de o sloty....klidne vyskousej ale moc nadsenej nebudes

Takze pokud nebudu expit a pudu do bytvy preferujes porad dex karty ve zbrani jo?:whistling:... propocitej na rode...Gatekeeper-DD nebo Black rose +10 s hydrou

 

Co se tice toho sp...ja pouze pokukazoval ze ten profa by musel byt sakra rychlej ikdyz mas celkem velky mana pool na dual by to neslo (GW)leda v pvp s prestavkami

 

na BP se spis vykasli a ber neco jineho je to moc tezke...

 

 

Nerikam ze to nemyslis dobre...jeste to tak:D... navc pouvazuj i o tom eq....pises tam ze to chces jak ja do odina ale potom to zdupes green botama a tim imune mantakem...coz mi prinde zvlatni.... a ten blinker....to viuzijes sand jen na vyexpeni a ani to ne....rekneme do 55 se ti bude expit dobre tom to vem spis na dual pres niju do moskovie a jakmile je dex a trochu vit ses za vodou do 90...pak to zase pujde samemu pomalu:D

Edited by Alulim
Link to comment
Share on other sites

Archer skeleton karta taky mimochodem nefunguje s pistolema :megalol: [Nebo by aspon nemela, nevim jak to funguje na rebornu :whistling: ]

funguje, koukni na script, zvysuje dmg vsech long range fyzickych utoku (ostatne tak jako na vsech serverech, ten script je ve vsude stejny :spam: )

napadani bytevniho pole... je dokazano ze gramatiku napadaji lidi v koncich s argumentama :megalol:

na sp jsou profesori, manzele a manzelky, magnif a insert, chci videt nekoho kdo pro expeni chlasta dlouhodobe BP (osobne mi to jako snipovi prijde uhozene, pri predstave sve spotreby se mi toci hlava)

Link to comment
Share on other sites

funguje, koukni na script, zvysuje dmg vsech long range fyzickych utoku (ostatne tak jako na vsech serverech, ten script je ve vsude stejny :megalol: )

napadani bytevniho pole... je dokazano ze gramatiku napadaji lidi v koncich s argumentama :whistling:

na sp jsou profesori, manzele a manzelky, magnif a insert, chci videt nekoho kdo pro expeni chlasta dlouhodobe BP (osobne mi to jako snipovi prijde uhozene, pri predstave sve spotreby se mi toci hlava)

Desperado je long range?

 

EDIT: Alulim: Odin je pro hrace dostupnejsi, jinak Odin i glitak jsou uplne na nic. To uz je pro guna lepsi naplusovany mantle.

 

EDIT2: Alulim: ty znas i jiny skill u guna, kdyry je pouzitelny?

Edited by Liero
Link to comment
Share on other sites

Ted jsem si vsim tveho editu....ja teda predpokladal ze ten napad s odinem jsi slisel ode me( nebo to nekdo slisel me a rekl tobe jak to vipada) -jelikoz ten eq co tam uvadis neni tam jednine combo s odinem jen odin samotny:P coz je jako sux samotneho ho nevyuzijes a ber radsi Glittering Jacket[1]

Link to comment
Share on other sites

Desperado je long range?

 

Bozinku takze budeme vyuzivat jen despo s pistolema...to urcite naivko :whistling:

 

 

EDIT: povedsinou kdyz je pouzivas AS card mas k tomu element nebo to likvidujes z dalky kazdopadne depso bylo i tak pokazde dostecne ucine...

 

U brokad to ale neviuzijes vubec jen u rife a pitoli....Gatekeeper-DD dava FB beztak skoro to same jako +9-10 Black rose s hydrou nebo jinou +20% kartou na dmg

Edited by Alulim
Link to comment
Share on other sites

Dust - Close Range - Neblokovateljen pneumou

Desperado - Meele Range [fungujou s tim urcity karty ktery treba s lukem u huntere ne a naopak , blokovan Safety wall]

Full Blast - Long Range, dostrel ovlivnen Snake eyes

Tracking - Long Range dostrel neni zvysovan snake eyes

Rapid Shower[Trigger Happy shot] Instant cast, long range

Edit > Archer Skeleton card opravdu, ale opravdu s pistolama nefunguje :]

opraveno desperado, tak sem se upsal a co jako :whistling:

 

 

Ja bych to shrnul, jsou tu v zasade 2 nazory na to jak gunslingera hrat, lidi co sem prijdou pro radu si to muzou precist a sami se pak rozhodnou, na kterou stranu se prikloni. Jestli bude jejich rozhodnuti spravne ukaze cas ;] nebudu se tady s vama chytat za slovo, na to si najdete nekoho jineho. ja nepotrebuju svoje nazory obhajovat, naopak jsem velmi rad kdyz me nekdo s ROZUMNYMA argumentama nasmeruje na spravnou cestu. To ale Presi ani Alulim z meho pohledu nedelaji, a tim padem budu ignorovat jejich komentare a mam pokoj jak ja tak vy :]

Edited by Grambo
Link to comment
Share on other sites

Desperado - Meele Range [fungujou s tim urcity karty ktery treba s lukem u huntere ne a naopak , blokovan pneumou]

zaprve nejsme blbi a popisky skillu si najit umime, zadruhe http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?job=24&skill=516 (cituji "Desperado ... This is a close-range attack, so it ignores Pneuma.")

 

a vubec, mohl bys to v te zavorce prelozit a dat 2+ prikladu?

Edited by presi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
co hovorite na tahoto Gunslidera DEX 99 , VIT 85 , INT 45 ma to byt gunslider len zo silnymi zbranami

staty jsou pouzitelne jen nezapomen je zaokrouhli dex delitelnou 10 a int delitelnou 6. Jinak nezapomen ty staty pocitat s job bonusem, equipem a boostama. Jinak bych doporucoval dat str alespon na 20

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...