Jump to content
Reborn fórum

Monk, Champion - Equip


Gwaihir

Recommended Posts

Dí­ky, jeÄtÄ dotazy:

 

V thoru Raydric > Jakk ?

Základní­ varianta armoru může stačit Lucius's Fierce Armor of Volcano ?

Na lidi předpokládám bude vpoho i stunner s 2x hydra, naví­c je universální­ i na GW a tak že ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply
Dí­ky, jeÄtÄ dotazy:

 

V thoru Raydric > Jakk ?

Základní­ varianta armoru může stačit Lucius's Fierce Armor of Volcano ?

Na lidi předpokládám bude vpoho i stunner s 2x hydra, naví­c je universální­ i na GW a tak že ?

No s tim armorem nevim :D Neslotovej je jen pro swordman a merchant class. Jedine ze by sis nejak opatril slotovej :D

Link to comment
Share on other sites

Zkousel nekdo popremyslet nad Waste stove combem? Pri jake sile se muze vyplatit? Dik za tipy.

 

Edit: Ev. mi staci simulator, ve kterem to combo funguje.

 

a vies ze som nad tym premyslal .. ale vzhladom na to kam tie karty idu ti hned poviem ze to nema nejak extra vyznam .. ale budis neskusal skom ani som to nikde na simulatore nekukal .. :)

 

skus ty a uvidis .. :(

Simulator: http://calcx.wushuang.ws/pvp.html EDIT: pardon .. to combo tam neni .. :(

ale asura sa tam da tak ci onak pozriet prijamo na GW .. :)

 

mozes si to skusit rovno na nejakom chare s eqipom .. :teehee:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
chlapi ja mam otazku: oplati sa davat champovi do armoru succubus?

Tak na GW ne, protože zmrzneÄ, ale to je vÄem jasný. Na PvM to je dobrý ze zaÄátku, protože člověk nedává první­ Vit (když jede GW build), u PvM se nějaká dá, ale nezvedne to ty HP nějak závratnÄ, naví­c pokud už má člověk redukÄní­ karty, tak mu pří­Äery dávaj málo - tzn. +1000 HP = asi o 5 ran naví­c. Po přestupu máÄ tak 3,5 - 4,5k HP, takže se to hodí­. HP Recovery stejnÄ moc nepomůže, na to je Heal, 3 boty Vit je už něco jinýho. Pokud máÄ Incubuse, tak to tam klidnÄ vpal, ale ty 3 body Vit ti to můžou sní­žit třeba o 250 HP (záleží­, jestli máÄ třeba Firelocka, Variantky, Tidalky ...). Jinak staÄí­ Pupa, ale na vyÄčim lvlu určitě Porcellio.

Link to comment
Share on other sites

Äetla jsem, že do hader daváte bud silku / saintku s roda frog ?! u mvp či gw je lepÄí­ saint nebo silk? a nebo nějaká redukÄní­ karta ?:D

Champove nenosi rodu, ale porcellio. Ja osobne ho nosim v saintce a mam v plánu sehnat radsi Divine Clothes a Robe of Orleans (na MVP kvuli castu, morfko uz neni pro champa vyhodne)

Link to comment
Share on other sites

a to máÄ asura monka ?

 

kdybych chtÄla jí­t do bia 3f killit asurou tak je lepÄí­ mí­t chain s hydrama a nebo stunner?

eq:

bireta s willow

buckler s tharou

shoesky se sohee/firelockem

mufik s raydrickem

acesorky ringy s mantisem

 

poÄí­tala jsem to v doddleru a vychazela mi asura kolem 42k je to malo ?:)

staty: (99/50)

str - 84 + 10 + 16 (bless + 2x ring s mantisem)

agi - 3 + 19 (increase Agi)

vit - 44 + 6

int - 38 +12 (bless)

dex - 86 + 14 (bless)

luk - 7 + 3

zbyde ejste 14bodí­ku na rozdÄlení­

 

nebo navrhnout jiný eq i staty ? chci za nÄho hrát ale jaksi to moc neovládam :D

Link to comment
Share on other sites

...

-doporucoval bych ti snizit dex a vit (pokud neces chodit na GW), zvednout str na 120 (abys daval sleepera na 1 OI a pekne ti to zvedne asuru)

-vsechny zbyle body rozdel do int, dex podle uvahy

-na asurovani u monka doporucuji morf set, a to porcelko

-v equipu jsi zapomel na oci a pusu tz. na oci (masquarade(3% atk na demihuman ), AWE (1STR,1DEF) na pusu (gangster scarf (+5 atk), pirate dagger (+5 atk), Father's White Moustache (+10 atk)

-na oculty, GW doporucuju si udelat the sign quest => The Sign accesory (5% atk)

-na GW doporucuji zapocitat do buildu jidlo na STR (idealne +5 vari se z 2 honey + nejaky NPC drop)

-do bia doporucuju +7 stuner (2x SW c.) at nemusis switchovat, kdyby ti to porad nevychazelo na asuru napis PM najdu ti narocnejsi moznosti

-do bot bych doporucoval sohee na asury na oculty vidary flok mi prijde dost draha varianta, kdyz si vemes za na champa ti bude k nicemu

Link to comment
Share on other sites

Champove nenosi rodu, ale porcellio. Ja osobne ho nosim v saintce a mam v plánu sehnat radsi Divine Clothes a Robe of Orleans (na MVP kvuli castu, morfko uz neni pro champa vyhodne)

ProÄ si myslýÄ ,že se neoplatí­ pro champa morfset na pvm,pvp?

Link to comment
Share on other sites

ProÄ si myslýÄ ,že se neoplatí­ pro champa morfset na pvm,pvp?

u meho champa tam vychazi vic SP s diablos ringama k tomu mam +6 bonus do STR. Do PVP? pokud ti nevadi zvedly cast time o 15%?

Link to comment
Share on other sites

Můžes ten equip upřesnit zkusí­m si to porovnat s tí­m co jedu.Dí­k.

na GW:

Alice doll - Incuba/ FB

sunglasses- Incuba

gangster scarf

silka s marcem/porcelkem

lichka SW+hydra

valkac -thara

diablos mantak (fryldora)/morf mantak

varianty

2x diablos ringy (mantis)

 

PVM:

hunter hatka (incuba, willove), jinak jakykoli HG +9 na carata

robe of orleans - porcelko

zbrane podle druhu monster a velikosti

morf mantak

diablosy (mantis)

 

myslim ze jsem nic nevynechal

Link to comment
Share on other sites

na GW:

Alice doll - Incuba/ FB

sunglasses- Incuba

gangster scarf

silka s marcem/porcelkem

lichka SW+hydra

valkac -thara

diablos mantak (fryldora)/morf mantak

varianty

2x diablos ringy (mantis)

 

PVM:

hunter hatka (incuba, willove), jinak jakykoli HG +9 na carata

robe of orleans - porcelko

zbrane podle druhu monster a velikosti

morf mantak

diablosy (mantis)

 

myslim ze jsem nic nevynechal

já jedu něco takového:(není­ tu můj orig.build)

MVP,MVM

 

Morph.hood

VA+porcelio

Morph.shawl

Variant.shoes

Glass+incubus

Morph.ring

Morph.bracelet

 

GW

FB

VA+Marc

VM+raydric

Variant.shoes

The Sing

Orl.glows.+zerom

 

110,120,60(+dex.jí­dlo)

HP12327

SP 1648

Asura 0,65 v pohodÄ se dostanu na 80K

 

Tento build se mi lí­bí­,protože není­ zavislej na acessory,a je pro mnÄ ,co se týÄe equipu mnohem dostupnÄjÄí­.

Link to comment
Share on other sites

mí­chat se oplatí­ až od tří­ slotů

 

KonkrétnÄ u lichsky je vyjí­mka, teÄ neví­m jestli vždy nebo jen u určitého buildu. S SP equipem vyjde vÄtčinou 1x1 lí­p, s redukcema lí­p 2x racial.

 

Liero: jeÄtÄ ray a beret na switch ti tam chybí­ :)

Link to comment
Share on other sites

silka s marcem/porcelkem

 

Ja ti nevim nacelniku, ale kdyz uz pocitas s diablos vecma a variantama, tak klidne muzes pocitat i s valk armorem, ne? A kdyz uz pocitas ten dream equip, tak to porcelko bych rozhodne hodil do diablos roby (+150sp, +3% atk)

Link to comment
Share on other sites

Ja ti nevim nacelniku, ale kdyz uz pocitas s diablos vecma a variantama, tak klidne muzes pocitat i s valk armorem, ne? A kdyz uz pocitas ten dream equip, tak to porcelko bych rozhodne hodil do diablos roby (+150sp, +3% atk)

Diabolos robe je troÄku vÄtÄí­ dream jako Valk armor nebo Diabolos ring.

Link to comment
Share on other sites

Diabolos robe je troÄku vÄtÄí­ dream jako Valk armor nebo Diabolos ring.

 

No o tom zadna, na druhou stranu, kdyz mas diablos ring a das do ni porcellko, tak na champa asi lepsi armor nesezenes. Kazdopadne by mel ale imho pocitat aspon s tim valkem (uz kvuli nerozbitnosti).

Link to comment
Share on other sites

 

Nerozbitnost to je podle mÄ asi tak jediné co ten champ využije. Mi přijde i hloupost u champa poÄí­tat staty na valky armor jak to nÄkteří­ dÄlali. HodnÄ dobrých hráÄů i na jiných serverech tahá silky kvůli weight, pak neni problém když už tu dia robu sežene.

Hlavní­ pozitivum v tom co poÄí­tal liero za equip je, že si to člověk vyhuntí­ sám- i dia ringy/dia manÂťák. Teda až na valky Ätí­t, ale ten je skoro zadara :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ti nevim nacelniku, ale kdyz uz pocitas s diablos vecma a variantama, tak klidne muzes pocitat i s valk armorem, ne? A kdyz uz pocitas ten dream equip, tak to porcelko bych rozhodne hodil do diablos roby (+150sp, +3% atk)

1. Silka ma 10 weight, takze vyhoda nerozbitnosti? za weight VA si muzu klidne vzit 5-6 silek a jeste usetrim na na nostnosti. Staty z VA nekomentuju ( uz psal Vertol).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...