Jump to content
Reborn fórum

Monk, Champion - Equip


Gwaihir

Recommended Posts

No o tom zadna, na druhou stranu, kdyz mas diablos ring a das do ni porcellko, tak na champa asi lepsi armor nesezenes. Kazdopadne by mel ale imho pocitat aspon s tim valkem (uz kvuli nerozbitnosti).

 

ten armor by som povedal only MvP....teda aspon ja ho nosim len na MvP....na GW toe total nanic.....na gw only valk armor.....proste nerozbijes ho a fakt je to naj....a nie len kvoli mojmu buildu :)

 

AD: Liero: mam champa s 26int a s morph combom dam o 100sp viac ako s ringama....aj ked s ringama dam silnejsiu asuru,toe fakt :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply
ten armor by som povedal only MvP....teda aspon ja ho nosim len na MvP....na GW toe total nanic.....na gw only valk armor.....proste nerozbijes ho a fakt je to naj....a nie len kvoli mojmu buildu :)

 

AD: Liero: mam champa s 26int a s morph combom dam o 100sp viac ako s ringama....aj ked s ringama dam silnejsiu asuru,toe fakt :P

mam champa z 69 int a rozdil mezi morfem a dia ringama vychazi kolem 3-4k dmg bez asu, s woe redukcemi

 

EDIT: zapomel jsem rict v predchozim postu, ze tato moznost equipu se vyplati vice pouze za predpokladu, ze champ uz ma udelany build na 13. zonu.

Link to comment
Share on other sites

mam champa z 69 int a rozdil mezi morfem a dia ringama vychazi kolem 3-4k dmg bez asu, s woe redukcemi

 

EDIT: zapomel jsem rict v predchozim postu, ze tato moznost equipu se vyplati vice pouze za predpokladu, ze champ uz ma udelany build na 13. zonu.

 

ja som ale nehovoril o gw :))....na gw morph nosi snad jen blazen :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mam dotaz, nejak to nechapu.

Vsude ctu porad o eq pro monka na sleepery - chain s peco peco egg, kaho a skel worker. Proc? Kdo normalne nahunti kaho kartu na 70.-80.base? nebo skel workera (toho jeste mozna jo)?

 

Proc nepouzit na trhu bezne dostupnou magma fist a nacpat do ni napr 2x pecopecoegg a skel work nebo rovnou triple PPE?

 

Vzdyt na chain je redukce velikosti 0.75, sice dava o 4atk vic, ale s redukci to je snad min. Monk ma std IF na 5, takze ma bonus pro fisty, coz se vyrovna nizsimu poskozeni.

Navic chain stoji cca 300k na trhu, zatimco sem ted koupil magmu za 70k.. Jasne, huntit 3x peco kartu bude na palici, ale to je kazda karta, kdyz nevypadne nahodou..

 

Pletu se v necem, nebo to je opravdu lepsi eq na sleepery?

Link to comment
Share on other sites

No potiz je v tom, ze zatim nikdo nevi, zda se bonus z IF pocita do magma fisty a jestli je to vyznamne. Nekdo (ze Taibure? ;-) ) mi slibil, ze to zjisti a da vedet. Ja osobne nosim na sleepery +6 stunner, coz je asi tak nejdostupnejsi vec, co lze sehnat ;-) A jinak jestli chain nebo magma fist - to by melo byt celkem jedno - oboje ma 3 sloty, ale pokud se pocita attack z IF (coz se podle Doddler calcu zrovna na OI a na Asuru nepocita) pak by byla lepsi fist.

Link to comment
Share on other sites

No potiz je v tom, ze zatim nikdo nevi, zda se bonus z IF pocita do magma fisty a jestli je to vyznamne. Nekdo (ze Taibure? ;-) ) mi slibil, ze to zjisti a da vedet. Ja osobne nosim na sleepery +6 stunner, coz je asi tak nejdostupnejsi vec, co lze sehnat ;-) A jinak jestli chain nebo magma fist - to by melo byt celkem jedno - oboje ma 3 sloty, ale pokud se pocita attack z IF (coz se podle Doddler calcu zrovna na OI a na Asuru nepocita) pak by byla lepsi fist.

 

Ok, chapu. Tak jinak. Kdyz se mozna nezapocitava IF bonus do OI, tak porad snad musim pocitat s velikostnim modifikatorem, kterej je pro chain na medium monstra 0.75, takze ani Skel worker karta mi nekompenzuje postih 25%.

 

Fist nema omezeni na velikost, takze by mela teoreticky dat vyssi poskozeni nez chain, ne? Takze s kartou Skel worker by mela dat az o 25% vetsi poskozeni nez s chainem (samozrejme neuvazuju ATK o 4mensi). Mozna se pletu, ale vychazim z toho, co ctu.

 

Jediny cemu nerozumim je, ze to v kalkulackach takhle nevychazi. Vysledny poskozeni OI s magmou(3xpecopecoegg) vychazi na sleepera az o 600 nizsi nez s chainem... Pouzivam RODE calc.

 

Predesilam, ze podle kalkulacky vychazi kombinace kaho-pecopecoegg-skelworker v chainu nejlip v poskozeni OI. Ale nevim proc :)

Link to comment
Share on other sites

Fist nema omezeni na velikost....

Prave, ze ma. Ma 100% na S, 75% na M a 50% na L. Kdezto chain to ma obracene, ale podle nekterych variant to ma snad 75%, 100%, 100%. Vychazel jsem z:

http://wiki.czechro.net/Velikostn%C3%AD_modifik%C3%A1tory ,ale to nemusi byt dobre.

 

Uvedom si jen jednu vec, ze magma fist neni typ zbrane fist, ale knuckle.

Link to comment
Share on other sites

Když se tady mluvilo o modifikátorech zbranÄ, fist se rozumÄlo bare hand, který modifikátor nemá (na vÄechny velikosti 100%), a knuckle nebo také claw, který má 100%, 75% a 50%.

A pokud jde o započítávání­ skillu Iron Fists do OI a Asury, jsem Äí­m dál přesvěděenÄjÄí­, že se ignoruje.

Link to comment
Share on other sites

A pokud jde o započítávání­ skillu Iron Fists do OI a Asury, jsem Äí­m dál přesvěděenÄjÄí­, že se ignoruje.

Jeste prihod k tomu presvedceni nejake screeny a nahlas to jako bug ;-) S takovou je pak IF jen pro kombare, tam to tusim funguje, jak ma. Jeste me napadla idea, jak to overit.

Link to comment
Share on other sites

Tak kdyz se to veme nenaplusovane, tak to fakt vypada, ze se IF nepocita. Ale urcite je signifikantni modifikator velikosti. Knuckles jsou lepsi na small monstra, ale od medium uz vede chain, ale jen o chlup. Otazkou zustava, zda naplusovany magma/electric/... fist nebude prece jen lepsi, protoze je to lvl3 zbran. Urcite se bude dat vyuzit i jeho vlastnost zmeny elementu, kdy je fakt lepsi a to vyrazne i na medium potvory.

Link to comment
Share on other sites

Nemyslí­m si, že by to mÄl být bug, hráči na oficiální­ch fórech o téhle feature mluví­ taky. Přeci jenom, asura i OI jsou dost speciální­ skilly. Dokonce i vylepÄení­ zbranÄ při occultu nemá vliv na minimální­ damage.

 

Jenom tak pro zají­mavost: Na tomhle postu je zají­mavý poslední­ řádek. (Fórum iROWiki, téma o "opravÄ" kombo championů) http://forums.irowiki.org/showpost.php?p=1...mp;postcount=16 Ten nasvěděuje i tomu, že se IF nepoÄí­tá ani do kombo skillů. ZvláÄtní­, neví­m, zkouÄet se mi nechce, netrápí­ mÄ to.

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Prave, ze ma. Ma 100% na S, 75% na M a 50% na L. Kdezto chain to ma obracene, ale podle nekterych variant to ma snad 75%, 100%, 100%. Vychazel jsem z:

http://wiki.czechro.net/Velikostn%C3%AD_modifik%C3%A1tory ,ale to nemusi byt dobre.

 

Uvedom si jen jednu vec, ze magma fist neni typ zbrane fist, ale knuckle.

Je to takhle:

// Database for size fix for weapon damage.

 

//Columns: Weapon type, Rows: Target size.

//Unarmed, Knife, 1H Sword, 2H Sword, 1H Spear, 2H Spears, 1H Axe, 2H Axe, Mace, 2H Mace, Staff, Bow, Knuckle, Musical Instrument, Whip, Book, Katar, Revolver, Rifle, Shotgun, Gatling Gun, Grenade Launcher, Fuuma Shuriken, 2H Staff

100,100, 75, 75, 75, 75, 50, 50, 75,100,100,100,100, 75, 75,100, 75,100,100,100,100,100,100,100 // Size: Small

100, 75,100, 75, 75, 75, 75, 75,100,100,100,100, 75,100,100,100,100,100,100,100,100,100,100,100 // Size: Medium

100, 50, 75,100,100,100,100,100,100,100,100, 75, 50, 75, 50, 50, 75,100,100,100,100,100,100,100 // Size: Large

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
na GW:

Alice doll - Incuba/ FB

sunglasses- Incuba

gangster scarf

silka s marcem/porcelkem

lichka SW+hydra

valkac -thara

diablos mantak (fryldora)/morf mantak

varianty

2x diablos ringy (mantis)

 

PVM:

hunter hatka (incuba, willove), jinak jakykoli HG +9 na carata

robe of orleans - porcelko

zbrane podle druhu monster a velikosti

morf mantak

diablosy (mantis)

 

myslim ze jsem nic nevynechal

 

Ahoj,

MůžeÄ sem dát i staty,skusí­m to porovnat se svým buildem:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahoj. Mám takovej dotaz. ty pří­spÄvky tady maj jen 4 strany a třeba už 3 roky starý. chtÄl jsem se zeptat, jestli by byl nÄkdo ochotnej sem napsat nějakej seznam hezkých equipů s kartama pro Asuu GW monka /championa ... Jedu prostě STR a dex , nakou tu vit a minimální­ int. Byl bych moc vdÄÄnej .... a třeba sem hodit i equip pro tohodle monka s timahle statama na expení­... zatim sem 78 a chodim sleepery... předem dÄkuji za odpovÄd :-P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Lichka - SW a hydra - dve hydry lepsi(mas to i na LK a Paladiny) a to nezapocitavam ze se Sw hodi az u chainu kde se nejlepe vyplati dve hydry a SW:)

Dia ringy s mantisem - mno fuj, kde mas smokieho a zeroma? cpat do obou dia ringu mantise je podle me barbarstvi:)(osobne nedelam ani jeden), strenght muzes dozirat petkovym jidlem, ktere je absolutne lehko sehnatelne.

 

Kde mas Valka s ED? a misto gangster scarf fousky:)

 

Edit:misto lichky, desitkovy chain.)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
pls poradte

tim, ze das doublepost neprilakas vic odpovedi

 

mno:

STR headgear / Morph hood / Crown of mistress

asi masquerade, opravdu necekam luxus typu bryle/usi

gangster scarf/pirate dagger

morf shawl/valis manteau

mighty staff / zbran se skeleton workerami, minorousama, desert wolfama

neco co obleces s porcellio card

neco se sohee / vidarky / neco s veritem

stit redukcni, nejuniverzalnejsi jsou parasite/hodremlin

accessorka na str nebo taky morpheus

 

už monk moc neřekne, kolik mas zenu/lvl/staty/chces gw nebo pvm/chces skocit kasu z kissu/ atd...

Link to comment
Share on other sites

a to že sem to napsal 2x to bylo omylem :D

existuje tlaÄí­tko edit, tohle jsi mohl napsat do minuleho prispevku

 

combo pří­liÄ neznám, ale dotaz: naco na monkovi CRIT? odpoved na high def monstra by mi vzhledem k occultu přiÄla ponÄkud divná

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...