Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

Guest Baalberith

:whistling: nefungujeee miiii tooo :megalol: hraju hraju pak to vypnu, těsně před restartem co byl dneska, no a kdyz to znova zapnu, napisu heslo a vono prd, chyba servru, zkusim to desetkrat furt to samy, tak stahnu pathe spustim a vono furt nic :yay: pls help

 

Čí­tame novinky, inak základná vec, ktorá sa robí­, keď niečo nefunguje... OPATCHOVAŤ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:P Ahoj..Tady SmallieCattie .. jsem v guilde se shiwanem

mám menÄí­ problémek..

 

potom co muj bráÄka formatoval disk C .. tak předtí­m RO Älapalo upe bájo. Ale po tom formátu to pořád pí­Äe toto! :)

 

problem2vf0.th.jpg

 

:P Neví­m co s tí­m prosí­m poradtÄ :P

:) jinak budu muset udÄlat pápá :P

EDIT: Zmenena velikosti obrazku, priste prosim troska setrit mistem;p (strexi)

Edited by strexi
Link to comment
Share on other sites

Podle vypisu adresare vidim, ze mas v jedny slozce klienty pro vice serveru, v tom bejva casto problem. Taky nevidim setup.exe (pravdepodobne asi skrytej za tou hlaskou)... kdybys ho tam nemel, bude chyba nejspis tam, setup.exe musis spustit jako prvni. Jine servery muzou mit jiny setup.exe, ktery uklada data jinam do registru, tam taky muze bejt chyba.

 

Kazdopadne, jediny nejlepsi reseni je: stahnout si klienta odsud a nainstalovat ho zvlast, a pouzivat ho pro pripojeni jen k rebornu. Na ostatni servery radeji nainstaluj jejich klienty do jiny slozky.

Link to comment
Share on other sites

+ pratelska rada - smaz si ty ikonky z panelu rychleho spusteni, uzamkni si hlavni panel, a neinstaluj RO do slozky jako je program files, spis nekam do slozky co si vytvoris na plose. a taky bych nepouzival NOD32, me to u nejakejch her zlobilo, pouzivam ted AVG a jde to fajn. A legalizuj si windows, jinak te zavrou policiste do vezeni.

Hezky den Aragan :P

http://www.grisoft.cz/ <<< link na AVG

http://www.microsoft.com/cze/windows/default.mspx <<< Windows

Link to comment
Share on other sites

az me zacina desit co o cloveku vypovida jeho screen "plochy"

Dovoluji si upozornit ct. publikum (zvlaste piratskou cast) na skutecnost, ze kombinace alt-printscreen grabuje jen aktivni okno, ne celou plochu :P

Link to comment
Share on other sites

ahojte,mam problem stahol som si vaseho clienta,opatchoval ho vsetkym co sa dalo,pustim hru zadam meno a heslo,zvolim server potvrdim a nic sa nedeje...po chvilke vyhlasi ze sa neda pripojit na server :( mozete mi niekdo poradit ako to sprovoznit?za odpoved vopred dakujem

 

PS:firewall mam vypnuty,porty fowardnute ragnarok mi ide na druhych serveroch(americkych,europskych) akurat na vasom a na czechRO mi to robi

Edited by Darkkenji1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

ahojte,mam problem stahol som si vaseho clienta,opatchoval ho vsetkym co sa dalo,pustim hru zadam meno a heslo,zvolim server potvrdim a nic sa nedeje...po chvilke vyhlasi ze sa neda pripojit na server :( mozete mi niekdo poradit ako to sprovoznit?za odpoved vopred dakujem

 

PS:firewall mam vypnuty,porty fowardnute ragnarok mi ide na druhych serveroch(americkych,europskych) akurat na vasom a na czechRO mi to robi

pingnut server.reborn.cz ti ide?:(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...