Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

Divny, to spis vypada, ze se pokousis hru spoustet ve Full Screenu, nez v okne. Jinak by se vubec nemel monitor snazit zmenit rozliseni. Zkontroluj nastaveni v Setupu. Pokud to tam je spravne, zkusil bych pokoumat nejaky nastaveni v ovladacich. Pokud se to udalo jen zmenou monitoru a software jsi nijak nemenil, zkusil bych pouzit digitalni kabel misto analogovyho (nebo naopak) pripadne hledal jinou hardwarovou botu :)

 

V setupu sem se taky rejpal, vÄe by mÄlo byt ok. Ale zkusí­m vymÄnit ten DVI kabel za analog.

Link to comment
Share on other sites

V setupu sem se taky rejpal, vÄe by mÄlo byt ok. Ale zkusí­m vymÄnit ten DVI kabel za analog.

Me prijde docela divny, ze ti ty blbosti dela monitor jen pri RO a pri zadnych jinych Direct3D aplikacich... podle me problem s DirectX/ovladacema... pripadne zkus v setupu ruzny kombinace vseho moznyho :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hojte, já mám takej menÄí­ problém... Jde o to že v RO mám fakt malí­ FPS a to je dosti divné xD. Mám 1,9ghz CPU, 512 ATI Radeon 2600Pro, 1gb ram. To si myslim že bych mÄl mí­t troÄku vÄtÄí­ FPS ne? neví­te nÄkdo čim to je paÄ ono se to vůbec nedá hrát, mám FPS asi 10-15 a myÄ se trhá taky takže než se na něco trefim to je doba ^_^

 

já už si RO asi nezahraju co? :)

Link to comment
Share on other sites

Tohle se mi taky stávalo, když jsem nemÄl mousefreedom, ale jen v oknÄ. Pokud jsi jeÄtÄ nezkouÄel, zkus fullscreen, tak mi to Älo plynule vždycky. Nebo si stáhni mf, nÄkde tu jsou odkazy, teÄ už je i verze pro visty.

Link to comment
Share on other sites

Tohle se mi taky stávalo, když jsem nemÄl mousefreedom, ale jen v oknÄ. Pokud jsi jeÄtÄ nezkouÄel, zkus fullscreen, tak mi to Älo plynule vždycky. Nebo si stáhni mf, nÄkde tu jsou odkazy, teÄ už je i verze pro visty.

 

mf ? vůbec nevim co to je

Link to comment
Share on other sites

Zkontroluj si vsechny spusteny procesy, zkus novy ovladace... me to taky blblo, kdyz jsem mel spusteny programy manipulujici s plochou... at uz to jsou poznamky (ty zluty papirky na plochu ^_^ ), nebo videa misto plochy, kalendar na plose a obecne vsechno, co ke behu pouziva DirectDraw.

Urcite si myslim, ze to bude v aplikacich, ktery mas spusteny... zkus to povypinat a uvidis, co zabere. Ragnarok je choulostivej na vsecko mozny a nekdy i banalni vec, ktera by te nenapadla, tomu muze skodit. Treba ja mam 64bit Visty a jediny ovladace, se kteryma je ragnarok naprosto plynulej, jsou ty 2 roky stary WDDM ovladace od MS. Pokud mas moznost vyberu ovladacu, tak vyzkousej ruzny - od vyrobce karty, pocitace nebo alternativni - omega a podobne. Musis se v tom zkratka zacit stourat :)

 

EDIT: Mouse freedom je takovej pridavek do ROcka, kterej ti umozni, aby jsi moh plynule s mysi vyjet z okna hry - tedy pokud hrajes hru v okne. Je to uzitecna vec a krome toho to taky dela prijemnejsi hru na dual a podobne. Na XPcka:http://server.reborn.cz/RO_MF.zip a na Visty: http://server.reborn.cz/ro_mf_vista.zip

Tu verzi pro visty muzes pouzit i na XPckach, tam je jen rozdilny pouzivani. Zatimco XP verze se nacita pres dinput.dll automaticky - vzdycky, kdyz spustis Ragnarok, tak original je za pomoci exe souboru, kterej musis spustit pred spustenim hry. V Systrayi se ti objevi ikonka, pres kterou to pak muzes vypnout... no je tam ctime.txt soubor, kterej rika to samy :)

Link to comment
Share on other sites

problem nejspis bude v "512 ATI Radeon 2600Pro", pokud je v AGP verzi, ma specialni ovladac (a co se objevilo rozhrani PCIe, tak je na vymenu grafiky pravdepodobne treba vymenit cely pocitac, protoze AGP verze grafik jsou zmetky)

Link to comment
Share on other sites

Klient neni zavirovany. Je mozne, ze ti AVG bude hlasit upozorneni, ze v reexe je vir, ale to je problem na strane AVG.

 

Overovaci soubory stahovat nemusis, jsou jenom pro overeni integrity stazeneho souboru a nejsou potreba pro instalaci ani hrani.

Link to comment
Share on other sites

Klient neni zavirovany. Je mozne, ze ti AVG bude hlasit upozorneni, ze v reexe je vir, ale to je problem na strane AVG.

 

Overovaci soubory stahovat nemusis, jsou jenom pro overeni integrity stazeneho souboru a nejsou potreba pro instalaci ani hrani.

 

a okrem toho noveho klienta mam este co stiahnut ?? P.S. som uprimne nadseny ze par mudrych hlav urobili RO v cz a urobili k tomu milion veci , odo mna ako od nooba mate pochvalu *THUMBS UP*

Link to comment
Share on other sites

To jsou spustitelne aplikace, ktere jsou soucasti RO klienta. Kdyz si ho nainstalujes, hodi se automaticky do slozky s RO. Pak uz je jenom staci spustit a pockat, dokud se nedokonci patchovani.

Link to comment
Share on other sites

Mam problem s patchovanim pres patcher od k3dt

 

25.4.2008 0:45:34 : Oteví­rání­ souboru spatch.inf...

25.4.2008 0:45:34 : OK. Poslední­ nainstalovaný patch který máÄ má Äí­slo 1686

25.4.2008 0:45:34 : Stahuju patchlist ze serveru Gravity...

25.4.2008 0:45:44 : Staženo. Probí­há parsování­...

25.4.2008 0:45:44 : Stahuju 3 patchů které ti chybí­.

25.4.2008 0:45:44 : Stahuji patch 2008-04-16sdata_k.gpf

25.4.2008 0:45:46 : Stahuji patch 2008-04-23sdata_k.gpf

25.4.2008 0:45:47 : Stahuji patch 2008-04-23aSakexe.rgz

 

Ragnarok Sakray Patcher

Error downloading URL: http://files.uoo.ru/RoPatch/SakPatch/\...4-23aSakexe.rgz

Link to comment
Share on other sites

Zdravicko, mel bych mensi problemek, a teda nejsem sam, co sme se bavili na VT, tak to dela probleme vice lidem, ale tak k veci:)

 

Pri pokusu o nalogovani do hry napisu normalne login, heslo, a napise mi to ze na serveru je stale nalogovana moje postava, pritom sem tam ten den treba poprvy, a nikdo na me neni( vidim v CP ) tento problem ma vice lidicek :blum: netusite, cim by to mohlo byt zpusobeno?

 

edit: resi to, kdyz se prihlasim treba na jinou postavicku, a pak zpet na tu svoji puvodni teda, ale jenom me to napadlo jestli si stim nekdo nebude vedet rady :))

Edited by Leontinka
Link to comment
Share on other sites

To je problen serveru. V nove svn by to uz melo byt opraveno, tudiz na Rebornu to bude snad fungovat dobre po dalsim svn updatu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
lidi stahnul sem klienta od vas hra nejdriv hodi 3 ,4 chybove hlasky neco resources a pak to padne nevite co s tim mam delat ? nevidel sem ani menu hry hned to padlo (klienta sem tahal vcera)

Bylo by fajn, kdybys sem napsal, co za hlasky to pise (presne text, popripade vykopirovanej text z gravity handler okynka). Ale predbezne:

- tahal jsi ten 1.3GB klient?

- pokud mas visty, smaz dinput.dll

- mas nainstalovany ovladace na grafiku a directX?

- zkontroluj si nastaveni (spust setup.exe) - grafika, rozliseni a tak

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...