Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

Myslim ze uz jsem na to prisel....

 

 

Poustel jsem to pres zastupce, ktereho jsem mel v nabidce START, ale ten jaksi asi uz nebyl platny :D (to je tak kdyz reinstaluju RO 4x za 2 dny a skoro pokaždé nekam jinam) tak jsem vlezl do slozky REBORN (opravdu zdloooouhava cesta :D ) a tam jsem si nasel to co potrebuju :-) naklikal a uz to i jako fiÄí­ :-)

Link to comment
Share on other sites

Po opatchovani mi nesli ani vlajecky a (bohudik) ani ten pozmeneny battle mod. Bylo to jak za stara. Opatchoval sem sakray-reborn, i reborn. Vsemi moznymi zpusobi. Nefungovalo to. Tak jsem pretahl z cd stare reexe a vlozil ho tam. Hra nesla spustit. Kdyz dam opatchovat reborn, zacina to nekdy v roku 2008 cca 3 mesic. Pirotm ty data v compu mam, tak proc to chce znova patchovat. Bylo by mozne prosim postnout nejake novejsi reexe ke stazeni? pokud mozno is dnesnima vlajeckama?:thumbup:

diky.

Link to comment
Share on other sites

Diky

pekny uvodni obrazek:).

kazdopadne mi furt hra nejde spustit. a kdyz chci patchovat reborn, pise mi to stahovani patchu dokonceni, instalu .....

ty tecky tam je napsane ctf (asi capture the flag) a jeste neco.

Sekne se to a nic...

Link to comment
Share on other sites

Mas rozbityho klienta, nevim cim to muze bejt, pises malo informaci. Pravdepodobne ale asi malo patchujes nebo pouzivas v jedny instalaci soubory pro vice serveru nebo podobne. Opetovna instalace klienta to spravi.

 

Chystam se aktualizovat instalaci klienta, takze az se mi stahne novej RAG_SETUP a SAK_SETUP, opatchuje se to, tak to dam na net. Pravdepodobne zitra nekdy.

Link to comment
Share on other sites

znovu sem instalnul klienta. a stale mi to pri patchovani rebornu pise toto

http://img232.imageshack.us/my.php?image=patchermq2.png

zde se to sekne a nic...

repacknul sem soubor s paletama. ten zvlast co byl aby se dlouho nepatchoval reborn client. Kdyz sem to udelal, pri patchovani se objevil obdobny obrazek, ale misto ct tam bylo palety.grf

Edited by Johny16
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Baalberith
cau hele nevim kde se septat.

mam normalne nainstalovanej reborn, normlane to pustim ale kdyz chci otevrit okno s vybavou napiseto nejakou chybu (resouce error) a musim hru vypnout. nevite co s tim??

Zabudol si to normálne opatchovaÂť :mellow:

pusti Sakray.exe, Sakray-Reborn.exe, alebo runme.exe predtým, ako spustí­Ä RO.

PoÄí­tam, že Reborn píşÄÂťaÄ cez Reborn.exe, takže tam by problém nemal byÂť :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravim vsechny, mam takovej problem s ROckem (proto pisu sem :wub: ):

Posledni dva dny nemzu hrat RO, protoze kdyz ho pustim tak bezi 1 - 10 minut, nekdy pred tim nez to exne trochu blika okno, zadnej patch to nestahuje, nastaveni mam porad jako mam uz asi rok a reinstal nefunguje. Nikdy se mi to nestavalo, nevite nekdo cim to muze bejt?

Link to comment
Share on other sites

Jo, no, sorry, zapomÄl sem to napsat... Tim exne myslim, ze se ta hra v okne zastavi, ale normalne bezi, ale ja to nevidim, poznam to az kdyz znova pustim hru a objevim se v poslednim ulozenym miste. Pak cela obrazovka zcerna a comp dela jako ze normalne bezi, ale je zaseklej a nefunguje ta obrazovka a jediny co pomaha je reset. U jinych her mi to nedela. Zkusim se teda kounout na ten vetrak, je pravda ze uz je starej a nedavno me sr... taky.

Link to comment
Share on other sites

nefunguje mi tooooo /sob opatchoval sem si to a nějak mi blbne zvuk, jako by ho hrál opoždÄnÄ a nÄkolikrát přes sebe, jako ozvÄnu, sekání­ je spoždÄný asi o sekundu nebo dvÄ, nedá se to poslouchat, když je ten zvuk jeden tak to jde ale když jich je ví­c najednou tak to je dÄsnej maglajz, neví­m jestli nemám nějaký pokonÄný nastavení­ v compu nebo jestli to je klientem /hmm zkouÄel jsem přeinstalovat i kodeky ale nic, mám starÄí­ kompl takže žádný nový ovladaÄe na zvukárnu nehrozí­, neví­ nÄkdo co s tí­m? :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hi,

stáhla jsem si novou verzi klienta ze stránek a když si jí­ dám patchovat ze Sakray-upraveny.exe tak napí­Äe:

 

19.9.2008 8:19:42 : Oteví­rání­ souboru spatch.inf...

19.9.2008 8:19:42 : Soubor spatch.inf nejde otevří­t! Zkus restartovat PC a poté pusÂť tento program znovu.

 

Restart nepomohl a když jsem si spatch.inf otevřela tak tam bylo:

 

|

 

ZkouÄela jsem znak vymazat a uložit, ale pí­Äe mi chybné umí­stÄní­ a zručit či ho uložit jinam a překopí­rovat zpÄt taky nefunguje (opÄt Äpatné umí­stÄní­ či chránÄní­ proti přepisu a nebo plný disk)

:in_love:

 

Když jsem zkouÄela druhý patcher v RO Reborn.exe tak se mi to "sekne" u 'Zápis do GRF souboru palety.grf > palety.grf' a a nebo u 'Zápis do GRF souboru ..(už nevim co).. >sdata.grf'

 

DÄkuji předem za pomoc

 

Edit: Tak teÄ mi to už jde, i když neví­m proÄ, asi práva ve Äkole :) .

Edited by Ebachan
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahojky. mám problém .

Chci si v práci zahrát RO, ale nejsem admin, takze nic nenainstaluju, tak sem si zkopirovala adresar se hrou. V praci si spustim patchovani, jede v pohode , pak spustim klienta Rebornu a ten se taky opatchuje v pohode tak dam start hry a naskoci mi Ragnarok setup, nastavim a naskoci znova, neda se vypnout jinak nez ukoncit proces...

Neví­te Äí­m by to mohlo bejt? nebo musim instalovat a nestaci kopirovat?

Pří­padnÄ jak si jinak zahrát (notase si na stůl postavit nemůžu)

Edited by Illyria
Link to comment
Share on other sites

Nastavení­ ze setupu se ukládá do registrů, kam nemáÄ práva zapisovat. NÄkdo se tu už na tohle ptal, ale nepamatuju se, jak se to nakonec vyřečilo.

 

edit:

http://server.reborn.cz/RO-HKLM_2_HKCU_patch.exe

Opatchuj stim reexe.exe a setup.exe, pust setup.exe - nastav hru a pak pust reexe.exe a hraj

Sice to je na starÄí­ verze, ale třeba to půjde. Edited by Gell
Link to comment
Share on other sites

Nastavení­ ze setupu se ukládá do registrů, kam nemáÄ práva zapisovat. NÄkdo se tu už na tohle ptal, ale nepamatuju se, jak se to nakonec vyřečilo.

 

edit:Sice to je na starÄí­ verze, ale třeba to půjde.

 

 

 

Dostala sem se dál :-D (ale né k cí­ly) otevře se mi uvodni přihlaÄovací­ tabulka, vyplní­m nick a heslo a pak se pí­Äe prosí­m Äekejte a pak "chyba připojení­ k servru" co s tí­m?

Link to comment
Share on other sites

Pravdepodobne mas blokovane porty firemnim firewallem, konkretne port 6900, coz se moc obejit neda. Jedine pres VPN tunel na jiny pocitac, ktery tyhle porty blokovane porty nema.

Link to comment
Share on other sites

Pravdepodobne mas blokovane porty firemnim firewallem, konkretne port 6900, coz se moc obejit neda. Jedine pres VPN tunel na jiny pocitac, ktery tyhle porty blokovane porty nema.

 

 

Achcich jo... no tak tu zmenu musim vysockovat s IT brouka az tu bude:-D

 

 

Tak rikal ze se v tom vrtat nebude ze by to delalo neplechu v tom programu (je to doopravdy firewallem pac ten ten port potrebuje).

Nebyl by programek kterej by smeroval datovej tok RO na jinej port? (bo tak nejak to rikal:-D )

Edited by Illyria
Link to comment
Share on other sites

Achcich jo... no tak tu zmenu musim vysockovat s IT brouka az tu bude:-D

 

 

Tak rikal ze se v tom vrtat nebude ze by to delalo neplechu v tom programu (je to doopravdy firewallem pac ten ten port potrebuje).

Nebyl by programek kterej by smeroval datovej tok RO na jinej port? (bo tak nejak to rikal:-D )

K tomu potřebujeÄ stroj nÄkde v internetu s dobrou konexí­ jinak se ti bude hra lagovat.

Takže nejlépe server s pevnou IP adresou a veÄkerou komunikaci na ip server.reborn.cz routovat přes port forward na onen stroj v netu.

Je tady ale pár problémů:

1. PotřebujeÄ nají­t port ven kterej není­ "vedenej" ven přes http proxy, proxy musí­ umÄt CONNECT.

2. Windows nejsou moc s tí­mto sdí­lný, osobnÄ sem to zkouÄel snad jednou a nedopadl sem nijak pozitivnÄ, na Linuxu nebyl problém.

3. Sama to nedáÄ a nikdo ti to dÄlat nebude, v práci se pracuje a né hraje Ragnarok.

 

Edit: Teoreticky by Äla naprogramovat HTTP Gateway, ale nic není­ zadarmo a naví­c ti jeÄtÄ pořád schází­ ten server.

Edited by tulpik
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...