Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

DneÄný neprí­jemný problém. Patcherom som opatchoval hru a nastal problém s ikonkami. ZaÄali mi mizníşÂť nepravidelne(neviem prí­jsÂť na nejakíş závislosÂť) každých +-15min. ikony, ako keby som dostal dispel. Pri tom vÄetko fachá, mám Äalej boosty, awake(berserk), staty su Äalej v poriadku, len ikony nie je vidieÂť. Objavia sa samé od seba za +-20 sek. Mám nové exe, do opatchovania som nemal, žiadny problém, dokonca som nainÄtaloval pre istotu najnovčie exe z noviniek. Robí­ to na vÄetkých charoch, Äo som skíşÄal. Hral som sa s tým 4 hodky: preinÄtaloval som klienta - skíşÄka, dal som záložného klienta - skíşÄka, nainÄtaloval som klienta z iného poÄí­taÄa - skíşÄka a stále tie ikony mizníş. Pýtal som sa na fóre, či to robí­ aj niekomu inému a prihlásili sa niekoÂľkí­, že aj im to robí­. Takže neviem, ale nebude to asi len mí´j problém. HraÂť tak, že mi mizníş ikony a neviem, či mám dispel, alebo nie, sa hrá dosÂť zle. Nebude to chyba v tom novom opatchovaní­?

Link to comment
Share on other sites

DneÄný neprí­jemný problém. Patcherom som opatchoval hru a nastal problém s ikonkami. ZaÄali mi mizníşÂť nepravidelne(neviem prí­jsÂť na nejakíş závislosÂť) každých +-15min. ikony, ako keby som dostal dispel. Pri tom vÄetko fachá, mám Äalej boosty, awake(berserk), staty su Äalej v poriadku, len ikony nie je vidieÂť. Objavia sa samé od seba za +-20 sek. Mám nové exe, do opatchovania som nemal, žiadny problém, dokonca som nainÄtaloval pre istotu najnovčie exe z noviniek. Robí­ to na vÄetkých charoch, Äo som skíşÄal. Hral som sa s tým 4 hodky: preinÄtaloval som klienta - skíşÄka, dal som záložného klienta - skíşÄka, nainÄtaloval som klienta z iného poÄí­taÄa - skíşÄka a stále tie ikony mizníş. Pýtal som sa na fóre, či to robí­ aj niekomu inému a prihlásili sa niekoÂľkí­, že aj im to robí­. Takže neviem, ale nebude to asi len mí´j problém. HraÂť tak, že mi mizníş ikony a neviem, či mám dispel, alebo nie, sa hrá dosÂť zle. Nebude to chyba v tom novom opatchovaní­?

 

Uplne ten samy problem.....

Link to comment
Share on other sites

Tak dnes som sa zase s tým problémom miznutia ikon hral a sledoval som to. Mizníş mi pravidelne po 2-3 miníştach: 12.24-12.26-12.29-12.32-12.34-12.37-12.39-12.42 atÄ. až do 13.00 hod.. Nemá na to vplyv či bojujem, alebo sedí­m. Ak zmizníş, objavia sa po +-20 sek. a znova sa to opakuje. Ak síş zmiznuté, staÄí­ nahodiÂť akýkoÂľvek boost, objaví­ sa nie len ikona boostu, ale objavia sa vÄetky ikony, ktoré tam boli pred zmiznutí­m okamžite.

Podotýkam, robí­ mi to na vÄetkých charoch, mám opatchované so sakup.exe (mám vianoÄníş výzdobu), mám nové exe a do vÄera, kým som nespustil hru patcherom mi to nerobilo. Dnes mi bolo potvrdené, že to nerobí­ len mne.

Link to comment
Share on other sites

To bude urcite tim exe. Bohuzel to neovlivnim, moznosti jsou bud prekousnout to a pockat na novy exe, kde to bude opraveny, nebo vratit starsi exe, kde to nedelalo. Necekal jsem ze to bude blbnout, takze kdyz mi reknete ze vratime stary exe, vratime stary. Priste pro jistotu budu novy exe davat na forum pro otestovani, nez pujde do patchera, to bude lepsi :)

Link to comment
Share on other sites

To bude urcite tim exe. Bohuzel to neovlivnim, moznosti jsou bud prekousnout to a pockat na novy exe, kde to bude opraveny, nebo vratit starsi exe, kde to nedelalo. Necekal jsem ze to bude blbnout, takze kdyz mi reknete ze vratime stary exe, vratime stary. Priste pro jistotu budu novy exe davat na forum pro otestovani, nez pujde do patchera, to bude lepsi :)

Tak som si nainÄtaloval starčie exe (z marca 2008) a bolo to tak, ako hovoriÄ, ikony mi nemizníş, ale zase nemám skilly v skillovom okne. Takže, ja sa prihováram to nejako opraviÂť na starčiu verziu, vyhovujíşceho exe. DosÂť sa mi neprí­jemne hrá, keÄ mi mizníş každé 2-3 miníşty na 20 sekíşnd ikony (efekty ostaníş, len ikony zmizníş).

 

Edit: nainÄtaloval som eÄte starčie exe, ikony nemizníş, vidí­m skilly, ale zase mám staré skillové okno a samozrejme nesmiem to spíşÄÂťaÂť cez patcher(opatchovalo by sa to na nové exe), ale len cez reexe.exe.

Edited by yellow4
Link to comment
Share on other sites

Zdravim.Poslední­ch par dnu se mi obcas stane neco takovyho jako ze zmizi zem :),nvm jak jinak to rict, vidim stromy,kere atd. ale zem je jen bily povrch.Stava se to na ruznych mapach i ve mestech.Nahodne.Rekl bych ze to dela od prechodu na to stary exe,ktery zpusobuje to problikavani palet.Pomuze jen uplne ukoncit hru.Asi se s tim neda nic delat tak jen doufam ze prijde brzy nejaky novejsi exe.

Link to comment
Share on other sites

Zdravim.Poslední­ch par dnu se mi obcas stane neco takovyho jako ze zmizi zem :),nvm jak jinak to rict, vidim stromy,kere atd. ale zem je jen bily povrch.Stava se to na ruznych mapach i ve mestech.Nahodne.Rekl bych ze to dela od prechodu na to stary exe,ktery zpusobuje to problikavani palet.Pomuze jen uplne ukoncit hru.Asi se s tim neda nic delat tak jen doufam ze prijde brzy nejaky novejsi exe.

 

Todle se nedeje jen tobe, ale i jinym a neni to prechodem na stare/nove exe. Me to obcas taky dela. Behem GW se to lidem od nas taky stavalo. Obcas je zem bila, obcas jakoby sesedne cely screen, nekdy to zcerna. Vyber si :-)

Link to comment
Share on other sites

Todle se nedeje jen tobe, ale i jinym a neni to prechodem na stare/nove exe. Me to obcas taky dela. Behem GW se to lidem od nas taky stavalo. Obcas je zem bila, obcas jakoby sesedne cely screen, nekdy to zcerna. Vyber si :-)

Me se to stalo jen v Lutii a sice že okraj mapy ( asi tři řady ÄtvereÄků ) byl Äerný.. ale stromy tam nebyly... a stačilo se pohnout blí­ž k mí­stu a vÄe bylo O.K.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
u novýho exe se u veÄkerýho eq ukazuje v popisku 4slot jinak je vÄe v pořádku :devil2:

screenReborn002.jpg

Sedy slot = nema to slot, bily slot = ma to slot. To neni chyba, to je feature :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

cau zdraví­m reborn sem hral pred pul rokem....ChtÄl sem si to zase zkusit ale co se nestalo chyba Spustim reborn najede tabulka dam spustit hru ...potom mi najede do leveho horniho rohu tabilka ao prumeru 5 centimetru a do prostred obrazovky se obevi error a TeXT : Cannot init d3d OR rgf file problem.

Link to comment
Share on other sites

Pokud jsi ten samej co mi uz pise na icq nekolik dni, ale i pokud nejsi, tak: Zkontroluj, ze mas nainstalovany DirectX a ovladace graficky karty. Kdyz spustis setup.exe a hned v prvnim ramecku nemas na vyber nic, tak to znamena, ze to nemas (ovladace na grafiku zvladajici 3D nebo DirectX). Stahni a nainstaluj.

Link to comment
Share on other sites

Nemůžu je nikde nají­t má grafická karta je ATI Technologies Inc

To je sice pÄkné, ale ovladaÄů na typ ATI jsou desí­tky, ne-li stovky. MáÄ, ÄtÄstí­, chtÄlo se mi tomu vÄnovat 10 sekund a googlit. http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx . Kodeky už snad nejsou problém.

Edit: na tom odkazu si musí­Ä vybrat přesný typ i Äí­slo tvojí­ grafické karty.

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

tak skousim reborn na windows 7 (uplne na cisto)

 

* Patcher bez problemu nabehl

* Pospusteni hry hrabe disk a nic se nedeje

- stahl jsem nvidia ovladace a ty se odmitaj nainstalovat..

 

(pokracovani za moment..)

 

* chtelo se to restartovat a tak se to restartovalo

* koukam ze ovladace nvidia se samovolne sami nainstalovali

(dobry je ze "kontrola uziv.uctu" stale mlci, je vubec pritomna?)

(who kill aero?)(ha..uz je tam..)

(...)

 

* disk hrabe jak vsteklej a Reborn stale nikde!

 

(...)

 

* Huraa! Po nastaveni kompaktibility s Vistou Reborn slabe jak z praku!, defakto mene problemu nez ve Viste..

 

(jinak 7 vypada docela roztomile.., sic xp jsou xp..)

 

* Mouse freedom mi chodi o 200procent lepe nez v minulich systemech.. dycky mi jeden klient strasne cukal

v 7mickach je to v pohode (mam notas MSI GX 630)

 

* tak prvni chybicka: mel jsem spusteny 2 klienty s MF a jeden jsem vypnul krizkem a hola hej BLUE SCREEN!

tak zatim nevim kde je chyba...

 

* 10x skousim stejnou situaci a zatim v poradku..

Edited by joechip
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...