Jump to content

Photo

Renewal

• Please log in to reply
129 replies to this topic

Poll: anketa o renewalu (191 member(s) have cast votes)

Nasadit Renewal?

1. Voted Ano, nasadit jen renewal klienta, 3rd class a herni mechaniku NE (77 votes [40.10%])

Percentage of vote: 40.10%

2. Voted Ano, nasadit jen renewal klienta, hodit na test 3rd class + herni mechaniku a nechat ozkouset, dal se uvidi (104 votes [54.17%])

Percentage of vote: 54.17%

3. Voted Ne, nechat soucasnyho klienta, renewal tudiz vubec nezavadet a bejt sto let za opicema (9 votes [4.69%])

Percentage of vote: 4.69%

4. Je mi to fuk (zobrazit vysledky ankety) (2 votes [1.04%])

Percentage of vote: 1.04%

Vote Guests cannot vote

#1 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 29 May 2011 - 04:08 PM

Tenhle topic jsem zalozil jako misto pro diskuzi o renewal klientovi, pripadne o renewal herni mechanice a 3rd class. Zajima me, jak se vetsina hracu tvari na renewal klienta pripadne jestli ma vubec smysl vzit zdrojaky od Reborn serveru a aplikovat je do Renewal branche eatheny (more prace) a pak treba zprovoznit Renewal test server aby sme si mohli vyzkouset co a jak a pripadne se podle toho mohli rozhodnout jestli nekdy nasadime renewal nebo ne.
  • 0

#2 Tomoko

Tomoko

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 201 posts

Posted 29 May 2011 - 04:43 PM

hlasujte cez forum...cez ten odkaz to hadze error
  • 0

Posted Image
Mayumi
"If you're going to fight the boss, go after you've leveled enough."

#3 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 29 May 2011 - 04:52 PM

hlasujte cez forum...cez ten odkaz to hadze error

A jsi na foru zalogovany kdyz jdes pres odkaz? Pak by ti to hlasovat melo.

P.S. Protoze je to volba 1 ze 4, davam za sebe sice trojku, ale pridavam slovne "ale muze to byt i jedna".
  • 0

#4 Aniteru

Aniteru

Hyegun

• Supporters
  • 422 posts

Posted 29 May 2011 - 05:02 PM

Myslím že za všechny Ekirei můžu říct že 1. je jasná volba.. čtvrtá lišta na skilly, lock chat oken.. co víc si přát..
Renewal mechanika, no nevím ale dle mě už to není to pravé ořechové.. a ano zkoušel jsem
  • 0
Aniteru~Aenaii~Sadness~Eureya~Xalli~Revy~Lyre~Nelnir~Genocide
Posted Image

#5 Mergi

Mergi

Deviruchi

• Supporters
  • 117 posts
  • Interests:Assassin Cross

Posted 29 May 2011 - 05:08 PM

Sám o sobě si myslím , že RENEWAL je fajn v přehlednosti a podobně. Na druhou stranu mi ale nesedí nechal bych to co je a jak to je. Že budem sto let za opicema no tak budem se nepo..... :-D
  • 0

Genetic(Trans) Jeseterka 160/50 s

Homuncul (Typ S) Eira 165

AB (Trans) Dr. Pierce 160/50

Chaser(Trans) lounly 160/50 s 

Legendary Item(lvl30) Steal 10,Steal Coin 10,DA+5% s sanci 3-tiho ATK 10

GX (Trans) Mergi 138/30

Sura(Trans) 156/50

Wanderer (Trans) 160/50

Nechápu jen jedno když je něco v dokonalé sinbioze proč se najde vždy někdo kdo tu sinbiozu chce zničit!

Tento server měl všelijaké časy, ale 7 let fungoval a prosperoval víc než kterékoliv jiné SERVERY.

8 rok šla cela servrová sinbioza do haje včetně nejcenejších hráčů co tento server měl.Jsem rád za těch prvních 7let. Od 8 roku to nemíním komentovat (nechci brečet)!!!

#6 Tomoko

Tomoko

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 201 posts

Posted 29 May 2011 - 05:14 PM

A jsi na foru zalogovany kdyz jdes pres odkaz? Pak by ti to hlasovat melo.

P.S. Protoze je to volba 1 ze 4, davam za sebe sice trojku, ale pridavam slovne "ale muze to byt i jedna".

jj som prihlaseny stale...

a hlasoval som za druhu moznost...predsalen uz by sme sa mohli pohnut dalej...sice to nemusi byt hned ale nech sa to aspon otestuje :) a hlavne tie 3rd classy :D

Edited by Tomoko, 29 May 2011 - 06:10 PM.

• 0

Posted Image
Mayumi
"If you're going to fight the boss, go after you've leveled enough."

#7 sweetleming

sweetleming

Chonchon

• Supporters
  • 45 posts

Posted 29 May 2011 - 05:24 PM

Hlasuji pro druhou moznost.
I kdyz se obavam toho odzkouseni, jak to vlastne dopadne.
  • 0

#8 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 29 May 2011 - 05:35 PM

Ja bych to nechal jak to je, preci jen predelat Reborn zdrojaky na renewal klienta zabere spoustu casu a prace. Pokud ale ma byt zmena, tak maximalne nasadit jen renewal klienta, ale 3rd class a herni mechaniku URCITE NE
  • 0

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#9 Arcik

Arcik

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 520 posts

Posted 29 May 2011 - 05:37 PM

nasadit jen renewal klienta, ale 3rd class a herni mechaniku URCITE NE

+1
  • 0

#10 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 29 May 2011 - 06:05 PM

Anketu a diskuzi necham bezet do dalsiho vikendu. Migrace Reborn feature do renewalu nebude zas tak silena... 1 den to zabere. A neni problem si renewal upravit k obrazu svymu...
  • 0

#11 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 29 May 2011 - 06:10 PM

A neni problem si renewal upravit k obrazu svymu...

Nacelniku ale sam vis jak to skonci, kdysi mel Reborn spoustu vychytavek a uprav, postupem casu z toho (nepocitam veci kolem NPC jako hunty, custom questy atd. ale spis core mechaniku, treba party, nastaveni skillu, pasti apod.) postupne zustalo jen to plosne Assu a "yet another official emulator" :(

Edited by jirkan, 29 May 2011 - 06:11 PM.

• 0

#12 Perthorn

Perthorn

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 831 posts
  • Interests:Grafika, Webdesign, Guilda, Hudba a samozřejmě RO ;)

Posted 29 May 2011 - 06:15 PM

Renewal a 3rd jsem zkoušel, tehdy mi to přišlo zvláštní a docela i nevyvážené ale zkusit se má všechno a jestli by se měl opravdu pořádně testovat a objektivně rozhodovat, než by došlo na ostrý provoz tak jsem pro. (A klidně se hlásím jako pomoc při testu). Reborn je sice stará škola ale vždy k němu novinky tak nějak doplachtily (pamatuju si na anketu před pár lety, kde se masivně odhlasovalo postupné přidávání novinek a nezakysnutí na jednom místě) - takhle bych Reborn chtěl vidět stále.
  • 0
Posted Image

#13 Gracy

Gracy

Deviling

• Supporters
  • 263 posts

Posted 29 May 2011 - 07:14 PM

jen renewal klienta, ale 3rd class a herni mechaniku URCITE NE

toto
3rd class určitě ne, kdo si to chce zkusit, je spousta kawaii high ratů, anebo udělat odděleně, tak jak je test server

Edited by Gracy, 29 May 2011 - 07:16 PM.

• 0

Posted Image

#14 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 29 May 2011 - 07:25 PM

Kdyz uz Renewal mechaniku, tak jen pro 3rd class, ostatni by diky renewal mechanice byly totalne nepouzitelni (zkousel jsem to na high rate serveru, neadv a adv fungovaly podle stare mechaniky a 3rd classy dle renewalove).
  • 0
Posted Image

#15 peterkovac

peterkovac

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 27 posts

Posted 29 May 2011 - 07:50 PM

dal som 1.

renewal klienta vidim ako mierny posun dopredu. zlepsenie ovladania, nejake nove featurky.

renewal mechaniku nepoznam, takze jej davam NIE :)

3rd class sa mi zda ako vymyslene a upatlane za 2 hodinky aj so skillmi, takze im davam jasne NIE.
  • 0
LanSe - beznadejny gw demo vrhac

#16 Staryn

Staryn

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 9 posts

Posted 29 May 2011 - 07:54 PM

Ahoj,

jsem pro zavedení Renewalu, nové mechaniky a 3rd classů (A to i přesto, že se jedná svým způsobem o malý wipe equipu). Přichází na trh velice moc nových free her a generace mladších chtějí něco nové. Renewal=živý server.

S pozdravem a přáním hodně zábavy v příštích letech na Rebornu

Edited by Staryn, 29 May 2011 - 07:55 PM.

• 0
Staryn, sacri paladinka, Golden Horde
Hvezdinka, gc paladinka, Silver Horde
Starynka, high wiznicka, Silver Horde

Staryn, high priestka, CzechRO
Hvezdicka, gc paladinka, CzechRO

#17 Inigarashi

Inigarashi

Smokie

• Supporters
  • 63 posts

Posted 29 May 2011 - 07:58 PM

Ahoj. Začal jsem na Rebu teď nedávno, ale tak snad i můj názor se bude hodit. Renewal jsem zkoušel jak na high ratech, tak chvíli na offiku a musím říct, že i když všechno špatné není, tak to z hodně velké části ztrácí toho původního RO ducha. Renewal klient je ovšem výbornej. Já osobně si myslím, že Rebornu by renewal jedině uškodil. Myslím, že to ani není třeba, protože se Reborn může vyvíjet dál svou cestou a oživovat podobnýma věcma jako jsou hunty. Asi sem to napsal celkem zmateně, takže prostě renewal klienta ANO renewal mechaniku NE.
  • 0
Accelerator - GC/Heal Crusader
Chizu - FS Priestka
Ganta - Bard

#18 Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 60 posts

Posted 29 May 2011 - 09:22 PM

Nacelniku ale sam vis jak to skonci, kdysi mel Reborn spoustu vychytavek a uprav, postupem casu z toho (nepocitam veci kolem NPC jako hunty, custom questy atd. ale spis core mechaniku, treba party, nastaveni skillu, pasti apod.) postupne zustalo jen to plosne Assu a "yet another official emulator" :(

Sry ale s timhle proste musim nesouhlasit. Renewal client je neco jako kdyz mas restauraci, tak tam musis mit zachod, kuchyn, bar apod. Proste zakladni vybaveni bez ktereho to nejde. To ze je ta restaurace v italskem, cinskem nebo martanskem stylu a jak a co tam vari, to je to co ji dela jedinecnou(na Rebornu hunty, mapy, rybareni atd).

Ahoj,

jsem pro zavedení Renewalu, nové mechaniky a 3rd classů (A to i přesto, že se jedná svým způsobem o malý wipe equipu). Přichází na trh velice moc nových free her a generace mladších chtějí něco nové. Renewal=živý server.

S pozdravem a přáním hodně zábavy v příštích letech na Rebornu

Sice jsem Renewal mechaniku a 3rd classy nezkousel, ale cet jsem ty ruzne zmeny ktere s tim prijdou a tu hru to imo absolutne prekope a znici. Paklize chce nekdo hrat novejsi hru tak ji hrat pude at uz tu budou 3rd classy ala digimoni nebo ne. Nemluve o tom, ze to na offi jeste ted fixujou aby to bylo hratelne(alespon tak mi to rikal jeden co na offi hral).

Jinak jsem dal samozrejme moznost jedna.
  • 0
Miltank

#19 Night

Night

Poring

• Supporters
  • 2 posts
  • Interests:anime, spánek...

Posted 29 May 2011 - 09:23 PM

Hlasoval bych pro 1. Renewal je pro mě osobně lépe hratelný. Pokud jde o 3rd classy tak si myslím, že gravity šláplo hodně vedle. Spousta pěkně hratelných charů střídá řadu naprosto odfláknutých (například Sura mě hodně zklamal). Je pravda, že někomu to přidá další herní cíl, ale podle mě přinesou víc otravy než zábavy.
  • 0

Altaria GX

Fuuko Ranger

Meaple AB

Nightalien HW

Senroze Gen

Bývalý člen Tridomia, Free Rangers, Dreamers, Emerwen Fanya

Tears of Black Snowman

#20 Darek4

Darek4

Deviling

• Supporters
  • 226 posts

Posted 29 May 2011 - 09:23 PM

Ahoj, na Rebornu hraju od zacatku a pamatuju doby, kdy nebyly ani advanced class (czechro) a myslim ze 3rd classes jsou soucasti prirozeneho vyvoje Ro. Jedna se o novou motivaci, proc ze vubec expit na lvl99 advanced a domnivam se, ze to muze prilakat k navratu spoustu starych hracu, kteri jiz davno 99 dosahli a hru opustili, protoze jim uz nemela co nabidnout. K podobnemu ukazu dochazi napriklad na WoW serverech, kde nove zavedou WotLK apod.. Nekdo tu psal o "duchu rebornu", myslim ze nic takoveho neexistuje a reborn by mel vyuzit jakekoli sance se zatraktivovat.
  • 0
Thvara~ lvl90 HP
Mithos Yggdrasil~ lvl90 Scholar
Malavon~ lvl90 Caprice Creator
Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users