Jump to content

Anketa - stat reset

• Please log in to reply
38 replies to this topic

Poll: Stat reset 3rd class (62 member(s) have cast votes)

Chcete mít možnost resetu statu/skillu při přestupu na 3rd class?

1. Voted Ano (50 votes [80.65%] - View)

Percentage of vote: 80.65%

2. Voted Ne (12 votes [19.35%] - View)

Percentage of vote: 19.35%

Vote Guests cannot vote

#1 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 12 November 2012 - 08:00 PM

By DJ Tiesto:

Baalovi jsem navrhoval moznost resetu pri prestupu na 3rd class, z duvodu, ze si myslim, ze vetsina lidi se vykasle na reset celeho aurovaneho adv. charu aby mohli zkusit 3rd class pokud maji nepouzitelny build.
Co mi Baal rikal, tak nema problem temer s nicim pokud by lidi chteli a nemeli s tim problem.

Sorry, potrebujem mat voty public.

Edit. 17.12.:
Uzavrete - Argumenty beriem v uvahu, takze sa dohodneme:
jednorazovy reset pri prechode na 3rd (staty max 99 a naklikat hned, inak nepojde dalej expit, skilly tiez samozrejme musia sediet.)
  • 0

#2 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,449 posts

Posted 12 November 2012 - 09:23 PM

Stejně jako se nedělaly resety žádných charů při oficiálních změnách, které velice zasáhly do všemožných buildů, nevidím důvod, proč to dělat teď.
Narážím na změny typu
- stringy (int u clownů, vit u ostatních charů kvůli spamu dazzleru)
- marioneta (breweři, kováři, ...)
- stun proof equip (1 vit)
- SP dia equip (kompletní změna buildu champů)
...

Když nebude možný reset má to i určitý plus
- lidé si můžou vyzkoušet, co to obnáší a pak do toho jít naplno. Se současným charem prostě otestují, co se od toho hlavního bude čekat a pak si ho naexpí.
- nebudou se vyhrabávat sto let staré chary (max na ono vyzkoušení, co ty 3rd classy josu) a někteří budou muset zase expit (smutné, že většinou lidi, co takové chary mají nemají problém expit a ti co mají sotva dva se tváří jako kdyby měli naexpeno na celej život dopředu)
  • -2
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#3 Guest_GM Thor_*

Guest_GM Thor_*
  • Guests

Posted 13 November 2012 - 01:39 AM

Myslím, že už současný advanced reseter na serveru, je pro poměry Rebornu postačující.
Navíc by nedělalo dobrotu kdyby lidi hráli lehce expitelné buildy a pak těsně před dokončením postavy si naklikali něco úplně jiného. (expení brewerů, forgerů, support charů...) Časem by se totiž mohlo stát, že HP, které by kdysi běhaly na Anubisech s TU a 80 LUK by potom měly naprosto seriózní support build.
Nejsem pro takový reset.

Byl bych ale pro dočasný reset statů/skillů (fungující řekněme někdy do března 2013, případně to ošetřit jinak), tak by hráči, kteří postavu zkazili kvůli toho, že s 3rd classem nepočítali mohli chyby napravit, současně by to ale zamezilo novým postavám měnit účelně build za běhu.
  • -1

#4 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 13 November 2012 - 08:03 AM

Byl bych ale pro dočasný reset statů/skillů (fungující řekněme někdy do března 2013, případně to ošetřit jinak), tak by hráči, kteří postavu zkazili kvůli toho, že s 3rd classem nepočítali mohli chyby napravit, současně by to ale zamezilo novým postavám měnit účelně build za běhu.

tohle nezní až tak špatně

btw .. na poměry Rebornu (2/2/2) mě celkem děsí už expení 3rd classu, natož se předtím znova otravovat s expením 99/70, jen abych něco "zkusil" :)
  • 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#5 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 13 November 2012 - 09:34 AM

Myslím, že už současný advanced reseter na serveru, je pro poměry Rebornu postačující.
Navíc by nedělalo dobrotu kdyby lidi hráli lehce expitelné buildy a pak těsně před dokončením postavy si naklikali něco úplně jiného. (expení brewerů, forgerů, support charů...) Časem by se totiž mohlo stát, že HP, které by kdysi běhaly na Anubisech s TU a 80 LUK by potom měly naprosto seriózní support build.
Nejsem pro takový reset.

Dal jsem sice NE. Moznost resit "spatny" build u 3rd clasu bych navrhoval omezit casove, presne jak pise Thor, stim, ze by to postavu resetovalo na stav pri prestupu a ne na staty 1 a nerozdelene skilly.
  • 0
Posted Image

#6 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 13 November 2012 - 09:45 AM

Dal jsem sice NE. Moznost resit "spatny" build u 3rd clasu bych navrhoval omezit casove, presne jak pise Thor, stim, ze by to postavu resetovalo na stav pri prestupu a ne na staty 1 a nerozdelene skilly.

na high novice? to nemusis ani omezovat casove, vzdyt adv reseter to dela
  • 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

#7 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 13 November 2012 - 10:59 AM

Skor by som sa priklonil k ciastocnemu resetu - napriklad casovo obmedzenemu na napr. max. 250 stat bodov... Najlepsie by ale bolo, aby to ludia naexpili od 1/1 adv. Mozme sa dohodnut napriklad na vianocnych ratoch, zejo? :) Eventualne vianocny zvyseny bonus za clena party:)
  • 1

#8 Marsen

Marsen

Deviruchi

• Supporters
  • 119 posts

Posted 13 November 2012 - 03:45 PM

No podle toho co čtu bych řekl že ideální by byl oto časové omezení, ale by se zamezilo tomu co Thor psal. Nicméně už teďka znám člověka (nebudu jmenovat) který by šel už do druhého resetu adv postavy z 98cky po tom co zjistil že budou 3rd classy. Tím dost Crusicek(a) hups. :) lituju. A třeba já na sniperovi mám 4 podělaný skilly jinde pač jsme na 99(70 nevěděl kam je dát a fakt jsme netušil že navazují tak jak navazují na 3rd classu. A dělat znovu 1/1 kvůli 4řem skillům je fakt fuj. Nicméně už se do toho pomalu chystáme (kdyby došlo na nejhorší a nešlo by to změnit jinak) , pač bych nebyl sám.

Na závěr, dal jsem sice ano, ale nejspíš ano s tím omezením do března 2013. :)
  • 0

Marsen - MvP Ranger ( Why? Why not. (: (: )
Eratosthen - Auto warg
Brutuss - Brute Sniper :(
Mandelbroten - ???
Flareon - Profa
Kristyna - Pseudo-AB
( Jinak také přezdívaná Klisdíra nebo jednoduše "kosočtverec" :) )

#9 2egg

2egg

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 21 posts

Posted 13 November 2012 - 04:37 PM

casove omezeni se mi zda docela nefer vuci hracum, co ted nehrajou a v budoucnu se vrati. Thor ma pravdu, ze pokud by to bylo nafurt, tak lidi budou expit s dobre expitelnym buildem, otazka je, co ze je na tom vlastne spatne.
ja sem za bud na furt, nebo vubec
  • 0
~BioRodina

#10 Marsen

Marsen

Deviruchi

• Supporters
  • 119 posts

Posted 13 November 2012 - 05:12 PM

casove omezeni se mi zda docela nefer vuci hracum, co ted nehrajou a v budoucnu se vrati. Thor ma pravdu, ze pokud by to bylo nafurt, tak lidi budou expit s dobre expitelnym buildem, otazka je, co ze je na tom vlastne spatne.
ja sem za bud na furt, nebo vubec

No tak to si myslím je trochu na prd se ohlížet na hráče co nehrajou na úkor těch co hrajou ne?
  • 0

Eratosthen - Auto warg
Mandelbroten - ???
Flareon - Profa
Kristyna - Pseudo-AB

#11 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 13 November 2012 - 05:17 PM

za 5 měsíců by šance zaregistrovat takovouto novinku měla být hodně vysoká ...
  • -1

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

#12 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 13 November 2012 - 09:44 PM

Dalsia moznost, ako toto riesit je povolit prestup na 3rd class na advanced 90, presne tak isto, ako na jRO... takto by vam stacilo po resete naexpit ovela menej...
  • 1

#13 Marsen

Marsen

Deviruchi

• Supporters
  • 119 posts

Posted 13 November 2012 - 09:48 PM

Dalsia moznost, ako toto riesit je povolit prestup na 3rd class na advanced 90, presne tak isto, ako na jRO... takto by vam stacilo po resete naexpit ovela menej...

No tak ale stejnak se musí udělat 70 jo aby to smysl mělo. Aneb dělat advčko a přecházet z jiného jobu než 70 :D To asi ne. :) A Job se doexpuje většinou až po auře.

A opravdu 5 měsíců by bylo podle mého dostatečný interval.
  • 0

Eratosthen - Auto warg
Mandelbroten - ???
Flareon - Profa
Kristyna - Pseudo-AB

#14 Dlouhovous

Dlouhovous

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 57 posts

Posted 14 November 2012 - 08:44 AM

Dal jsem ano, neboť si myslím že to pomůže zmírnit negativní ohlasy na zavedení 3rd u lidí jimž se nechce naexpit nové adv.
Avšak nejlepší mi přijde varianta zavedení časového limitu jež navrhoval Thor :-)
  • 0

#15 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 14 November 2012 - 06:54 PM

A Job se doexpuje většinou až po auře.

No nevim, adv aur mam povicero a zatim jen u jedne postavy budu job doexpovat az po aure (creator)...
  • 0
Posted Image

#16 Bakok2

Bakok2

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted 14 November 2012 - 07:19 PM

Tak to je blbost prestupovat na 3rd z 90...ked uz 3rd, tak z 99...(to by se rovno mohlo povolit jit z 2nd classu, lebo do 90 su tie expy +- zanedbatelne). Neviem ci reset statov(ale povedzme ze ano), ale reset skillov urcite, kedze 3rd skilly maju poziadavky, s ktorymi nikto nemusel(a vlastne ani nemohol) pocitat
  • 0
Posted Image

#17 Marsen

Marsen

Deviruchi

• Supporters
  • 119 posts

Posted 14 November 2012 - 09:05 PM

No nevim, adv aur mam povicero a zatim jen u jedne postavy budu job doexpovat az po aure (creator)...

Tak zaleží kde se expí, pokud hlavně v labu tak to chápu.
  • 0

Eratosthen - Auto warg
Mandelbroten - ???
Flareon - Profa
Kristyna - Pseudo-AB

#18 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 14 November 2012 - 09:11 PM

A nestacil by vam skill reset?:) Stat reset sa mi proste nepaci:)
  • 0

#19 Knot

Knot

Deviruchi

• Supporters
  • 180 posts

Posted 14 November 2012 - 09:54 PM

Mně by skill reset docela stačil. Jde případně reset z 3rd class na high novice?

Edited by Knot, 14 November 2012 - 09:55 PM.

• 0

Kiba....sorcerer

#20 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 14 November 2012 - 09:57 PM

Mně by skill reset docela stačil. Jde případně reset z 3rd class na high novice?

jop, od 95 advanced ide reset na 1/1 high novice
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users