Jump to content
Reborn fórum

Paladin - Buildy


IrulĂĄn

Recommended Posts

OK, psal, že chce poradit s buildem na devo/heal palacha co se expí­ přes GC, poradil jsem mu s buildem podle jeho podmí­nek. To, že je takový pala naprd ví­ každý, kdo nějak vážnÄji za paladina hrál :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply
Guest Miltank

OK, psal, že chce poradit s buildem na devo/heal palacha co se expí­ přes GC, poradil jsem mu s buildem podle jeho podmí­nek. To, že je takový pala naprd ví­ každý, kdo nějak vážnÄji za paladina hrál :cool:

 

Vsak ja vim, ja nepoucoval tebe, ale jeho. I kdyz kdyby si sem nenapsal post ty, tak bych mu na takovej kokotskej build napsal rovnou gtfo a nazdar. :D

Link to comment
Share on other sites

cau lidicky prosimvas muzu poprosit jstli by mi nekdo semka napsal staty na Heal/sacri paldu?..ktery se expi pres gc?...a k tomu prosimvas skilly?..dekuji moc za rady dekuju predem

1) takovej paladin musi byt zakonite mrzak, nedelal bych ho. dokonce bych rekl ze to je ztrata casu vyhozeneho na expeni crusadera. zkus si lepe utridit co od nej ocekavas.

2) jeste je tu moznost jet plny guard, def auru a uplne se vykaslat na heal vetev. sacri se da potovat nebo healovat priestem a pri expeni solo pres GC bych pouzival radeji Brionac [natahnes vlak, zabijes, switchnes na ostep, dohealujes, prepnes zase na redukce a tahas dalsi vlak...]. to by mohlo celkem jit.

3) co se tyce statu, tak bych to videl na vysokou int a dex a vitalitu co zustane. pripadne jit na 3x80. takhle po ranu nemam silu hrat se s calkem ale myslim ze za pouziti kafra dollky, slot glasek, bazeraldu a podobneho equipu se da vytahnout inta na 105 az 120 i s relativne slabsim zakladem [na 120 a 1 volne acessorko je base hodnota tusim 89 a na 105 prijatelnych 74]. s 90 az 100 dex se musis spokojit, brat to tak ze nejsi GW sacri a udelat si vic variant equipu podle toho jestli jde expit nebo s partou delat sacri.

Link to comment
Share on other sites

No hlavne bez te def aury potka camp se sniperama a dostane pres chapadla skoro instant. A heal je hovadina, to uz si radsi vemu na dual HPcko nebo poty. :cool:

Kdyz uz nedelat pure devo pala, tak bych z toho tveho buildu ubral vsechny body z healu, 6 z GC a 2 z guardu a dat 10 BC a 5 def auru. A kdyz uz bych opravdu mel mit takoveho hybridniho retarda s GCckem, tak misto bodu v healu dat def auru na 5 a zbyle dva body do BC(i na lvlu 2 je tam 60% sance, ze kazdejch 10 sec dostane boost).

 

divej ne me nejde o gc ja hlavne potrebuju aby to melo Sacri a Heal :D podivejte se na tohle neco takoveho chci udelat ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Zdravim, potreboval bych poradit nebo spis zhodnotit a pridat vase nazory na meho Paladina.

 

Mel by to byt Palach ciste FS, zadna mlaticka, nechci fragy(na to jsou jine chary) nechci vecnou slau v prvnich liniich(nechci jit videt) a nechci nic co by smerovalo k samo expeni tohohle charu, az bude paladin, chci ciste full suport takovou Bitch proste:), samozrejme Crus je GC/Heal a Nekra.

 

Staty:

Moje predstava je asi takovahle, bez boostu a zapocitaneho equipu:

 

Str - 41 plus 9(vim ze nosnost bude pokulhavat ale ja tu str na nic jineho ani nechci a s lehkym equipem by se mohlo vejit dost cwp a existuji kafra karty ktere tu snad na gw fakci)

Agi - 1 plus 8

Vit - 90 plus 10(dobry zaklad pro absolutni imunitu na statusy a pro velky efekt variant a jineho hp equipu) otazka je nedat 99 jak dex na 99 ci staci?

Int - 5 plus 7

Dex - 99 plus 8(tohle maxovat equipem)

Luck - 1 plus 3

 

Skilly:

 

Klasika a hlavne co me zajima je Presure,Devotion,Recflect,AutoGuard,Provoke,Defender nic vic ani na GW pouzivat nechci, protoze ani neverim, ze bych na neco jineho mel cas.

Jak rikam ma predstava je ta, ze stojim co nejvic vzadu a drzim vse potrebne na snure a obcas dam presure nejakymu champovi at nic neskoci nebo at obetuje dalsi berynu anebo pres snuru s tim presurem klidne zkusim poskadlit nejakou wiznu ci 1 vit creatorka(kdyz to tim zabije, jen bonus) ale jen pokud by se na to nasel cas, jinak opravdu jen snuru a snazit se at dulezite chary preziji, pisu to takto proto, ze potrebuju hlavne na takoveho palacha poradit s equipem coz povazuju za to nejdulezitejsi vubec.

Ma predstava je asi takovahle:

 

Na hlavu: Evolvedka a do pusy ta hulici pajpka(na rebu nevim nazev nejak gentlemans?)

Do ruky: nevim ci tady jde ale pokud ano urcite Gelerdrii, pokud ne nejspise to vidim na cokoliv se 4mi fabre nebo neco v dobre kompenzaci co pridava dex a ma to dost slotu na par Fabre, klidne si encham poradit jinou zajimavou zbran pro tento typ paladina.

Mantak: mam tri varianty, naght sieger mantak, dia mantak, nebo valk mantak, co byste pro tento typ vybrali? ja bych byl pro switch mezi naght sieger a valk mantakem kdyby me nejaky zakerny champ chtel skocit. Jinak do kempu naghta a na bomby bych mozna switch na dia(ale co se zda byt nejpevnejsim mantakem?)

Accesorka: busto rosarka s aligatorama nebo rosarka se zeromama anebo ty same karty v dia ringach co myslite?

Boticky: Varianty s moji intou kazde sp dobre, ikdyz sem smiren s tim ze si zaberynuju.

Stit: Valk stit s tharou asi neni co resit anebo me napadl jeste orleans server s jednou orleans glovkou ze by?

Armor: tady jsem byl dlouho bezradny, ptz vsechny paladinske armory jsou tezke ale nakonec si myslim, ze idealni by byl Dia armor(otazka je Marc,Ed nebo Peco?)

 

A to je asi vse:)

 

Pointou zustava ze by to mel bt paladin, co prakticky nejde videt a kdyz uz tak at to co nejvice prezije(coz by melo byt co nejvice hp jakozto drzitel vice charu na snure nejde prece o defense a redukce muj nazor) a svym reflectem etc co nejvice uskodi(champum sinum a jine male drobne haveti:) ).

 

Budu rad za kazdy nazor jak ohledne statu, skillu tak predevsim ohledne equipu.

Jo a kdyby nekoho zajimalo jak se to bude expit tak prece na sdilose, ostatne je to FS char a kdyz uz neco mit tak poradne.

Link to comment
Share on other sites

Já bych to jel asi takhle

 

http://calcx.wushuang.ws/pvp.html?caBbLbiazacbLbLababEiaabkkafafafaftnha4aaaaaakXaad5aaeunyblp3bplHaanMbMnMcvjgeaanaaakaaaakgfakaaabaaaaaaaaaHaaaa

 

nebo můžeš dát 2 str a 25agi :)

 

Kafry karty na tendle char stejně budeš muset nosit, jelikož paladin kterému dojdou poty je better off dead

Na hlavu evolved hero helmu, blush of groom a gentelman's pipku

Ten armor samozřejmě na switch ed/marc

 

Ještě jsi tam psal, že by jsi nosil valk manťák na switch. Pokud budeš stát v zadu, a dávat šňůru jako poslušná slepička, tak nebudeš ten reflect potřebovat.

 

 

do variantek nacpes green feruse jak? :)

fixed

Link to comment
Share on other sites

Str - 41 plus 9(vim ze nosnost bude pokulhavat ale ja tu str na nic jineho ani nechci a s lehkym equipem by se mohlo vejit dost cwp a existuji kafra karty ktere tu snad na gw fakci)

Agi - 1 plus 8

Vit - 90 plus 10(dobry zaklad pro absolutni imunitu na statusy a pro velky efekt variant a jineho hp equipu) otazka je nedat 99 jak dex na 99 ci staci?

Int - 5 plus 7

Dex - 99 plus 8(tohle maxovat equipem)

Luck - 1 plus 3

 

Staty jsou fajn, dá se vyjít i s 25 base str na serveru jako je reborn (bez gym passů). Jen nesmíš tahat zbytečně těžký equip, prostě silky/dia armor se hodí. 90+10 vit je na sacri podle mě potřebné minimum, můžeš dát klidně i víc, to záleží na tom jak často budeš mít jabka a jaký equip budeš nosit. A 99 dex, tj pro mě základ!!1! :)

 

Skilly:

Klasika a hlavne co me zajima je Presure,Devotion,Recflect,AutoGuard,Provoke,Defender nic vic ani na GW pouzivat nechci, protoze ani neverim, ze bych na neco jineho mel cas.

 

Ještě přihoď ke skillům smite 5 (popřípadě shield boom 5 na nějakou tu pvm akci!!, už padá bradium shield) a samozřejmě peco mastery 5, víc aspd, větší spam skillů ze stringů :) A samozřejmě first aid, když ti někdo přeruší cast sacri, je to nejrychlejší možnost jak se zbavit toho locknutí postavy.

 

Ma predstava je asi takovahle:

Na hlavu: Evolvedka a do pusy ta hulici pajpka(na rebu nevim nazev nejak gentlemans?)

Do ruky: nevim ci tady jde ale pokud ano urcite Gelerdrii, pokud ne nejspise to vidim na cokoliv se 4mi fabre nebo neco v dobre kompenzaci co pridava dex a ma to dost slotu na par Fabre, klidne si encham poradit jinou zajimavou zbran pro tento typ paladina.

Mantak: mam tri varianty, naght sieger mantak, dia mantak, nebo valk mantak, co byste pro tento typ vybrali? ja bych byl pro switch mezi naght sieger a valk mantakem kdyby me nejaky zakerny champ chtel skocit. Jinak do kempu naghta a na bomby bych mozna switch na dia(ale co se zda byt nejpevnejsim mantakem?)

Accesorka: busto rosarka s aligatorama nebo rosarka se zeromama anebo ty same karty v dia ringach co myslite?

Boticky: Varianty s moji intou kazde sp dobre, ikdyz sem smiren s tim ze si zaberynuju.

Stit: Valk stit s tharou asi neni co resit anebo me napadl jeste orleans server s jednou orleans glovkou ze by?

Armor: tady jsem byl dlouho bezradny, ptz vsechny paladinske armory jsou tezke ale nakonec si myslim, ze idealni by byl Dia armor(otazka je Marc,Ed nebo Peco?)

 

Na hlavu: evolvedka, na FEčka/precast si přihoď ještě FB třeba

Do ruky: gelerdrii/fabre fakt jenom na low lvlu, nebo se slabším equipem, lepší je 4x drops kudla/sword (nebo mace/axe, pokud chceš nerozbitnou zbraň)+ combat knife na precast

Manťák: naght sieger manťák, pokud seženeš dva dej do druhého aliota na kapacitu HP. Já mám sice +7 VM, ale netahám to, většinou mě někdo jde skočit až už stejně celý kemp vyteče, máš přežít, ne dělat sebevražedného teroristu

Accessorka: alligatoři max do precastu, ale i tak je tolik nepotřebuješ, na long range skilly jako EDP grim nebo SSko máš defender a nějaké plošňáky jen do tebe uchlastáš jako nic :D Do accessorek dex dex dex- orleans glovky se zeromem, když nebudou orleansky, tak alespoň slot glovky

Boty: variantky jak jsi psal, vychází na kapacitu hp líp varianty+sieger manťáky než dia set, i když je to v calcu obráceně

Štít: valk s tharou do precastu, na držení sacri bradium shield

Armor: ideální je dia armor, lehký, +1 dex +150 hp, za ním je silka, je lehká. Pak je tu valky armor kvůli nerozbitnosti, ale je těžkej- dá se vyžít s jedním těžkým armorem a jedním lehkým. Dá se ještě unfro element armor, ale ty jsou dost těžký. Já peco nenosím vůbec, pokud jsi za kempem tak sice moc freeze/SC nechytáš, ale já jsem línej switchovat :)

 

 

Takhle vypadá moje paladinka: http://img87.imageshack.us/img87/9242/screenreborn118.jpg

na switch nosím combat knife, gentleman pipe, +7 angeling hatku, clip s horongem, unfro water armor a ullesku s nightmare na sleep

Na 99 lvlu bude mít 31/97/99 staty a cca 38-39k hp s jabkama a nějakým vit jídlem. S touhle str a equipem unesu 400-450 cwp, 25 berry, nějaké box of gloom, authoritative badge, kafra passy a pár berserk potů

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 months later...

Ahoj,potreboval bych zhodnotit build na gc palacha.

 

STR:21+19

INT:99+25

AGI:1+21

DEX:70+21

VIT:65+10

LUK:1+3

 

Ulle´s Cap/Isilla

Brejle/Isilla

Stone Buckler/Rasa/Buckler/High Orc

Odin´s Blessing/Bathorka nebo Valk.Armor/Angeling-tady furt nevim jestli odin nebo valk.armor-chci to pouzivat i na jinych charech na MvP.

NSBM/Raydric

Varianty?

Spiritual Ring

Clip/Creamy

Moonlight dagger/?

 

Inc. HP rec. 10

Bash 10

Endure 10

Provoke 10

Magnum break 9

 

Grand Cross 10

Heal 6-budu expit v parte,pripadne pres camp

Guard 10

Gospel 10

Resist.Soul 5

 

Predstavuji si to tak,ze expit,huntit pres gc a na Mvp stat v zadnim campu a hrat gospel,pripadne hazet providence.

Link to comment
Share on other sites

ja mam u svych nekolika GC/BC paladinu tyto dva buildy :)

 

prvni:

http://calcx.wushuang.ws/?caBbLbiacabbLazbLabEbaagxeaaaaaaaalkgcWaaaaaaqJhMd7hMnbnyclfgbplHaafscwiCaaaegaaniaakaafgkbakabkkaaaaaiaabaaacuaaaaHaHaa

 

http://irowiki.org/~himeyasha/skill4/pld.html?10JkfVcK1w3nHTdnGK

 

druhy:

http://calcx.wushuang.ws/?caBbLbiazabbLacbLabEbaagxeaaaaaaaalkgcWaaaaaaqJhMd7hMnbnycllybplIbEfraaiCaaaegganiaakaaffkbakabkkaaaaaiaabaaacuaaaaHaHaa

 

http://irowiki.org/~himeyasha/skill4/pld.html?10JkfVcK1waqnanuSdnGK

 

equip klasika na Necromancery :) do GH jen menim armor na valk s angelingem

 

DEX u obou typu zbytecnost diky kvalitnim stringum a 2x Isilla kartam :)

zbran bazerald, ale ted diky tomu, ze jsou uz funkcni centipede larva card, tak uz muzu zkusit elemental sword se tremi centipede larva card =)

Link to comment
Share on other sites

No ja mám výhÂľad na nie celkom najideálnejÄí­ build na GC paladina;) resp 2 možnosti?

 

základné atribíşty s job bonusmi, bez predmetov a kariet:

 

.............alebo

STR 36+9 ..... 36+9

Agi 26+8 ..... 26+8

Vit 69+10 ..... 71+10

Int 99+14 ..... 98+14

Dex 46+8 ..... 46+8

Luk 5+3 ..... 2+3

Link to comment
Share on other sites

Ehm Anakine,co te primnelo expit dva skoro stejne buildy,nebo aspon ja tam nevidim rozdil:]

 

 

prvni ma 25 dex, 2 str a druhej to ma obracene :) prvni ma full heal a druhej ma na ukor healu providence :)

 

a btw, tech paladinu s temito buildy mam nekolik :devil2:

Link to comment
Share on other sites

ProÄ mi přijde, že tu lidi random klikají­ do kalkulátorů, aniž by se vůbec zamysleli nad herní­ mechanikou?

 

Palantir: zjisti si, jak funguje herní­ mechanika. Zaokrouhlování­ statů a podobnÄ. To co máÄ je hrozná slátanina nesmyslů.

tomasv: nekra jsou pro GC naprosto íşžasná lokace, takže není­ problém tÄch paladinů udÄlat ví­c. OsobnÄ bych nejel ani jeden z tÄch buildů, ale pokud to Anakinovi vyhovuje, tak mu to kritizovat nebudu. Každému vyhovuje něco jiného. Já jsem si trochu osekal vit (100 s bonusem) a zvýčil str (asi na 70 s bonusem), takže je to GC o kus silnÄjÄí­ - a ta nosnost se taky nezří­dka hodí­.

Anakin: heal bych jel naplno jen u nějakého paladina, který by mohl expit sám - což ti s ménÄ jak 40-50 base dex moc nejsou (rozhodnÄ to s nimi není­ nijak pří­jemné). Jinak máÄ priesta pří­padnÄ jeÄtÄ ze stringů jako bonus. Já nejedu ani sword mastery (při GC to snad vůbec nepomáhá a při mlácení­ naprosto minimálnÄ, radči vÄtÄí­ magnum). Btw neomezuje tÄ ASPD když ti naskoÄí­ obÄ isilly a máÄ stringy? Jen jsem si pohrával s myÄlenkou narvat na GC palacha cavalier mastery (bohužel jsem nepřiÄel na to, kde vzí­t ví­c jak 1 job - ten by jeÄtÄ Äel z healu). Možná kdybych nepotřeboval ten providence / BC...

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Ehm Anakine,co te primnelo expit dva skoro stejne buildy,nebo aspon ja tam nevidim rozdil:]

To mas tak, za kazdou novou generaci borgu vznikne minimalne jedna slepice (kterou se to expi) a alespon jeden HP (kterym si hazis magni do expparty). ;)

Link to comment
Share on other sites

tomasv: nekra jsou pro GC naprosto úžasná lokace, takže není problém těch paladinů udělat víc. Osobně bych nejel ani jeden z těch buildů, ale pokud to Anakinovi vyhovuje, tak mu to kritizovat nebudu. Každému vyhovuje něco jiného. Já jsem si trochu osekal vit (100 s bonusem) a zvýšil str (asi na 70 s bonusem), takže je to GC o kus silnější - a ta nosnost se taky nezřídka hodí.

Anakin: heal bych jel naplno jen u nějakého paladina, který by mohl expit sám - což ti s méně jak 40-50 base dex moc nejsou (rozhodně to s nimi není nijak příjemné). Jinak máš priesta případně ještě ze stringů jako bonus. Já nejedu ani sword mastery (při GC to snad vůbec nepomáhá a při mlácení naprosto minimálně, radši větší magnum). Btw neomezuje tě ASPD když ti naskočí obě isilly a máš stringy? Jen jsem si pohrával s myšlenkou narvat na GC palacha cavalier mastery (bohužel jsem nepřišel na to, kde vzít víc jak 1 job - ten by ještě šel z healu). Možná kdybych nepotřeboval ten providence / BC...

 

jj, ja jsem s obema buildy plne spokojeny (teda u druheho me vadi, ze Providence nehodim sam na sebe, nebo na jineho cruse/paladina ale to je holt nevyhoda toho skillu), s tim prvnim jsem prozil hodne casu pri nekolika ghuntech na ray/khalitz v GH a nemel jsem zadne problemy, diky lvl 10 healu uplne v pohode :) tech 44 DEX byl i zbytecny luxus :) ten druhy build, co je uplne bez dex, ten jsem jinde krome necro jeste nepouzil, ale zkusim ho nekdy vzit do GH :)

ohledne sword mastery, nekam ty body naklikat musim stejne jen bohate staci endure, provoke, increase HP recovery na 10, zbytek je fuk, kam to dam, magnum ani bash jsem u GC jeste nepouzil :) vsechny moje advance chary jdou z 50 jobu, nikdy z mensiho :)

 

edit: ted se divam na wiki a providence lze hodit na sebe/nebo cleny party a podle DB Target: Ally (spojenec) ze by spatne popisky? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...