Jump to content
Reborn fórum
Sign in to follow this  
Clavet

RAGNAROK The ANIMATION ^___^

Recommended Posts

Skoda ze ten prvni dil nejde jinak je to super :D

Hmm? a zkouÄelas uživatele RagnarokLifeless? má vÄecky dí­ly...

Wah, ŠpatnÄ jsem se vyjádřil, mám ten seriál v PC a chtÄl jsem k nÄmu Äeské titulky ke stažení­ :giggle:

chci se zeptat zda uz k tomu nejsou CZ titulky na komplet serial myslim :D asi tezko ja jen ze serial sem videl skoro cely v AJ ale rozumel sem asi tak 1/100 pac anglicky umim tak par slov ale uz jen proto ze je to o RO a ze anime mamm rad jsem se koukal :) a navic asijsky jazyky se mi strasne libej je to rec prijemna na poslech :) kam se hrabe nemcina :)

Tak na otakuland jsou titulky do 7mého dí­lu, dál není­ nic (maximálnÄ nějaké solo překlady, které si každý nechává pro sebe, ale kdybys sehnal určitě dej vědět :D)

schání­m vÄechny dí­ly bez vložených titulků, mám titulky pro první­ch 7 dí­lů a na dalÄí­ch jsem se rozhodl pracovat :D jen mam seriál už s vloženýmy AJ titulky takže pokud nÄkdo ví­te kde sehnat RtA s"čistým" obrazem :) tak sem s tim

tak sem naÄéééél :) už se to stahuje bez titulek :) něco natahám dneska, zejtra tam nacpu titulky pro první­ch 7 dí­lu hodim na ceknito a linky dám sem :) a pak se můžu v klidu vÄnovat dalÄí­mu prekladu :) a pomalu to sem budu házet :)

troÄku mimo téma ale taky se ho to z Äásti týká nemáte nebo neví­te o nějakym čikovnym prográmku na vložení­ titulků pří­mo do avi ? Ja jsem jeden mÄl, vložil sem titulky nahrál na net ale pak mÄ Äekalo nemilé překvapení­. nedalo se na to vůbec koukat. obraz byl Äí­lenÄ trhanej, myslel jsem že je to serverem na kterej jsem uploudoval ale i v pc to bylo nezkouknutelný. takže beru jakejkoliv soft co je spolehlivej :)

Kdysi jsem něco mÄl, umÄlo to ripnout dvd, OCR z bitmapovejch titulků a taky vkládání­ novejch do obrazu, ale nejsem si moc jistej, jestli to zvládlo něco ví­c než mpeg2 :)

troÄku mimo téma ale taky se ho to z Äásti týká nemáte nebo neví­te o nějakym čikovnym prográmku na vložení­ titulků pří­mo do avi ? Ja jsem jeden mÄl, vložil sem titulky nahrál na net ale pak mÄ Äekalo nemilé překvapení­. nedalo se na to vůbec koukat. obraz byl Äí­lenÄ trhanej, myslel jsem že je to serverem na kterej jsem uploudoval ale i v pc to bylo nezkouknutelný. takže beru jakejkoliv soft co je spolehlivej :)

Ak si chcel hardsubs, tak na to kasli, radsej pouzi nejaky inteligentny kontainer - mkv, alebo mozno mp4.

Takze skus pohladat nieco o mkvmerge

No ale jestli sem to pochopil správnÄ, tak chce to video uploadnout nÄkam na web, kde se na nÄj bude koukat ve flash přehrávači, to už si taky umÄj nají­t titulky a zobrazit je tam?

No... tak ta kresba mi přijde dost otřes :D Né že by byla až tak zlá, ale... neví­m nelí­bí­ se mi. A na youtube je i docela blbá kvalita. Kdyby to bylo lepÄí­, možná by ta kresba až tak zlá nebyla. Přesto ale vidÄla jsem už tucty anime a z pohledu anime tohle teda patří­ k tÄm horÄí­m. Ale zase je ten ragnarok svÄt udÄlanej docela pÄknÄ :D NejlepÄí­ je Maya a to jeji zví­řátko. (To je.. poring? xD) Co mÄ naopak Ätve je Yuufa. To je... acolyte? Nebo priest? No něco z toho. V každém pří­padÄ jí­ furt včichni musí­ ří­kat co má dÄlat. ("What the hell are you doing? HEAL!" :D) Ok každý zaÄí­ná, tak bych to na zaÄátku chápala, že jí­ to nejde. Ale stejnÄ. Když nÄkdo leží­ v bolesti na zemi, že ho odhodil mob, tak se aspoř něco pokusí­m udÄlat. Ale ona tam jen stojí­ a vystraÄenÄ koktá "Are you alright?". Jinak je jeÄtÄ dobrá ta hunterka a teÄ si nevzpomenu na její­ jméno:o) Ale vidÄla jsem jen 1 dí­l. (Jediný funkÄní­, který jsem zatí­m naÄla :)) Jinak co za povolání­ je ten Iruga, bo jak se jmenuje. Ten chlap s bí­lejma vlasama :)

EDIT: hm aha tak to se jmenuje Poi-Poi. Ale vypadá to jak poring ne :)

Edited by Belschibo

Yuufa - acolyta - pak se promÄní­ v priestku ... po pár epizodách

Iruga/Iluga/? - assassin

Maya má poringa

hunterka je Judia

Yuufa - acolyta - pak se promÄní­ v priestku ... po pár epizodách

Iruga/Iluga/? - assassin

Maya má poringa

hunterka je Judia

Aha tak :D Dí­ky

Ví­ nÄkdo kde se dá momentálnÄ sehnat toto anime alespoř s anglickými titulky? Pří­padné info prosí­m na pm. diky