Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

PÄkné GW, obrana pÄknÄ drsná...teda aspoř na ty chary co jsme tam mÄli...a na VBR už vůbec...

 

Pár vÄcí­ se mi nelí­bí­lo a to: KE pred hradem, spamování­ obchodem v precastu (zrejme na to byl vyÄlenÄn jeden člověk :) :) ) a samozřejmÄ klasické mlácení­ mezi íştoÄní­kama...což se naÄtÄstí­ podařilo zpacifikovat ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PÄkné GW, obrana pÄknÄ drsná...teda aspoř na ty chary co jsme tam mÄli...a na VBR už vůbec...

 

Pár vÄcí­ se mi nelí­bí­lo a to: KE pred hradem, spamování­ obchodem v precastu (zrejme na to byl vyÄlenÄn jeden člověk :) :) ) a samozřejmÄ klasické mlácení­ mezi íştoÄní­kama...což se naÄtÄstí­ podařilo zpacifikovat ;)

 

za KE pred hradem mohl nas jeden priest, byl nalezite servan, poucen a nebude se opakovat.

 

obchod v precastu ma na svedomi nas clown, kteremu to prislo zabavnejsi nez tarotky o.O do konce GW jsem o tom trade nemel paru:(

 

Liero, poradne si to precti, hlavne predposledni vetu. jedine co me mrzi je ze jsem o tom nemohl informovat predem bo jsem si hammeru vsiml az uz nam stepovali v precastu. holt jsem prisel trochu pozde na GW:

ee nepotrebujeme te tam, ver mi. vime jak na to. akorat jsme se s Deathlikem gentlemansky dohodli, ze v ramci zabavnosti a vyrovnanosti [pac to bylo tak ze nemel v guilde zadne poradne dmg makery] nebudeme nejakou dobu ty EDP pouzivat. oni na oplatku usetri ze ADecka. obema stranam to vyhovuje a vzhledem k tomu ze medzi nami panuji vcelku pratelske vztahy, tak se nebojim ze by se to nedodrzovalo. az uvidim ze maji nejake skokany nebo vlastni sinXe, ci pokud se nejaka dalsi guilda odhodla k zacatecnicke licenci tak je zase pouzivat zacneme. v kazdem pripade o tom ale budu informovat protivniky predem.

 

ale samozrejme ze jsem lama, trapcim, jsem nehorazne prase, Lemoni jsou podrazaci, smrdim, melu kraviny a me slovo stoji za hovno, neumim chapat, jsme desne EVIL a nepopularni guilda a podobne. nekteri lidi by meli pockat az trochu vychladnou po GW a pak se poustet do debaty...

Link to comment
Share on other sites

Takze shrnu dnesni GW:

Guilde Lemon byla odebrana zacatecnicka licence za poruseni dohody:

- pouzivani EDP

- nekteri nosili ghosta

- hlavne nabizeni obchodu utocnikum

screenreborn063hw0.th.jpg

 

EDIT: Na 2 tydny maji zakaz chozeni na GW a po 2 tydnech mohou ziskat novou licenci, ale jiz pouze standartni..

 

Pokud ma nekdo s timto problem, mohu dolozit screeny...

Link to comment
Share on other sites

Takze shrnu dnesni GW:

Guilde Lemon byla odebrana zacatecnicka licence za poruseni dohody:

- pouzivani EDP

- nekteri nosili ghosta

- hlavne nabizeni obchodu utocnikum

 

Na mesic maji zakaz chozeni na GW a po mesici mohou ziskat novou licenci, ale jiz pouze standartni..

 

Pokud ma nekdo s timto problem, mohu dolozit screeny...

 

1) ono ta dohoda ohledne edp nebyla uzavrena medzi mnou a GM tymem, tak zadam at to GM tym neresi. respektive: ono se v payonu NESMI pouzivat EDP? mam se zase odvolat na moji predchozi citaci?

 

ee nepotrebujeme te tam, ver mi. vime jak na to. akorat jsme se s Deathlikem gentlemansky dohodli, ze v ramci zabavnosti a vyrovnanosti [pac to bylo tak ze nemel v guilde zadne poradne dmg makery] nebudeme nejakou dobu ty EDP pouzivat. oni na oplatku usetri ze ADecka. obema stranam to vyhovuje a vzhledem k tomu ze medzi nami panuji vcelku pratelske vztahy, tak se nebojim ze by se to nedodrzovalo. az uvidim ze maji nejake skokany nebo vlastni sinXe, ci pokud se nejaka dalsi guilda odhodla k zacatecnicke licenci tak je zase pouzivat zacneme. v kazdem pripade o tom ale budu informovat protivniky predem.

 

2) to same... ono se v payonu NESMEJI nosit ghosti? zatim jsem ho mel na VSECH GW:) jo a ne nekteri, jen ja a Illapa [pokud ne tak se omlouvam].

 

3) ovsem, trestat guildu za prohresek jednotlivce jde. ale myslim ze upozorneni by bohate stacilo, byl to prvni pripad ktery se opakovat nebude.

 

edit: odmazan link

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

Heliodore ... neprud a nech si vecer na odpocinek ...myslim ze rano moudrejsi vecera ... uz jsem ti to jednou rikal

 

V určitém ohledu má pravdu, ale co se týÄe KE a obchodu, je to jasná chyba hráÄe ...ale to je na jail, a ne sebrání­ licence :)

Link to comment
Share on other sites

NO .... za tuhle poznámku bych ti ho klidnÄ dal :) nikdy jsem se s niÄí­m neÄtval :) ale myslí­m, že ráno to nebude zas až tak horké a nějakého výsledku se dobereme ;) Jen hlavnÄ žádné emocionální­ výlevy a radči se v klidu domluvit s GM teamem .... přeci jenom základní­ chyba byla na vaÄí­ stranÄ a to musí­te napravit ....

Link to comment
Share on other sites

Jeste k ty dohode...

Ano - dohoda byla uzavrena mezi 2 guildami a ne GM tymem, ALE Lemonum zustala zacatecnicka licence JEN protoze VBR to chteli. Vazne vam prijde ze guilda ve slozeni jako jsou Lemoni (+DA) je vhodna na ZACATECNICKE GW?

 

a k tem obchodum... naucte se pouzivat /notrade :>

Link to comment
Share on other sites

no mne osobne sa lubila ta hlaska z toho screenu. (odporucam si to pozriet)

ak mam pravdu povedat mne sa to rozhodnutie ozaj nepaci. Ide prave o to co pisal Heliodor - ze som na to spoliehal a dufal ze jeho slova beriete na vedomie a ze to je dohoda medzi guildami a GM by sa do toho starat nemali. Pouzitie EDP bolo nevyhnutne k udrzaniu hradu - vy by ste si snad nechali zobrat(berte ohlad na to co pisal Heliodor - ohladne dalsich charov a tych dalsich guild so zaciatocnickou licenciou) a este sme naschval odmietali ludi ktory sa ku nam chceli pridat. a co sa mna ako charu Snipre tyka, dostal som sa tam az v druhej polovice GW, bo mi to vobec neslo, takze tam bol jeden pastic ktory na tych 25 pasti vela neudrzi takze...., dalsi dovod pre rozhodnutie na EDP?(psst ja myslim ze hej)

 

no jednoducho podla mojho nazoru to bolo unahlene rozhodnutie.

 

co sa tyka KE a obchodu mno chyba jednotlivcov a uz sa nebude opakovat. Kebyze ste vedeli ako sa citil a omluval sa nam...fakt ho to mrzi a verim ze sa to opakovat nebude.

Link to comment
Share on other sites

Ja bych se rad zeptal jak je to s guildou Bravehearts,ktera ma zacatecnickou licenci a vlastni geffen,ale brani jim to RiC ? Ja mel za to ze dualove guildy jsou zakazane ? Nebo je to vypomoc ? V tom pripade bych pak prosil o standartni licenci,protoze se pak nejedna o "nezkusene/zacinajici" hrace.

Link to comment
Share on other sites

 

Já Äekal už dávno, že s licencemi budou problémy. NÄkdo z "velkých hráÄů" dostane chuÂť mrknout se jak to vypadá u slabÄí­ch guild a pak se to řeÄí­ :P Je nějaké pravidlo, aby hráÄ co má char v jedné licencované guildÄ nemohl mí­t i v druhé licencované? Nikde jsem si toho nevšiml a vážnÄ jsem hledal... to by pak licence postrádaly smysl, kdyby to nebylo zakázané

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

Já Äekal už dávno, že s licencemi budou problémy. NÄkdo z "velkých hráÄů" dostane chuÂť mrknout se jak to vypadá u slabÄí­ch guild a pak se to řeÄí­ :P Je nějaké pravidlo, aby hráÄ co má char v jedné licencované guildÄ nemohl mí­t i v druhé licencované? Nikde jsem si toho nevšiml a vážnÄ jsem hledal... to by pak licence postrádaly smysl, kdyby to nebylo zakázané

 

Doufal jsem, ze to nebude potreba, ale prece... doplnil jsem 1. post:

 

- pokud se zjisti ucast jednoho cloveka na GW ve dvou ruznych guildach (ktere nejsou v alianci), dostanou guildy nejprve varovani, pri dalsich pripadech suspendaci na 1 tyden.

 

To znamena, ze pokud narazime na cloveka, co (uvadim priklad) hraje v guilde Bravehearts a zaroven (na dual) v RNR/RiC, bude to tenhle pripad. Kazdopadne diky za zeptani.

Link to comment
Share on other sites

Tak vyjadrim sa aj ja, jak už to Älen Lemon+DA.

 

Nekde hore bolo spominane neco na spíşsob ghosti, valk armory atd. Mno ghosta mame jedneho, valk armory myslim ze dva v celej aliancii. A takeho marca unas ma par ludi, nevim ale mozno si to GMka nevšimli ale unas nema nikdo zadny íşber equip, a to chcete aby sme chodili na RNR a RiCaku?

 

A co sa tyka tej dohody že nepouživame EDP atd...tak to GM nema co riečit, bo to bola dohoda medzi nami a VBR+ali, ale teraz na GW sa tam vyrutilo nanas aj par dalčich guild a vtem pripade neplatila dohoda....takže neriečim

 

akorat jsme se s Deathlikem gentlemansky dohodli, ze v ramci zabavnosti a vyrovnanosti [pac to bylo tak ze nemel v guilde zadne poradne dmg makery] nebudeme nejakou dobu ty EDP pouzivat. oni na oplatku usetri ze ADecka. obema stranam to vyhovuje a vzhledem k tomu ze medzi nami panuji vcelku pratelske vztahy, tak se nebojim ze by se to nedodrzovalo. az uvidim ze maji nejake skokany nebo vlastni sinXe, ci pokud se nejaka dalsi guilda odhodla k zacatecnicke licenci tak je zase pouzivat zacneme. v kazdem pripade o tom ale budu informovat protivniky predem.

 

Dalči vec je nejake KE pred hradem, ano stane sa, ano stalo sa to aj mne a neriečil sem to cez GM ani sem to nepí­sal na forum...takže neriečim :P

Dalčia vec, hadzani obchodu...naÄ hraÄ bol zato opomenuty a vic krat to neurobi, opat pripominam že sa to moze stat...

 

Zhrnuti: zaco nam bola odobrana zacatecnicka licencia? zato ze neskuseny hrac hodil par obchodu? zato že neskuseny hrac hodil jedno KE? zato ze sme porusili dohodu ktera za daneho stavu neplatila?

 

Co sa tyka hracu nasej ali tak je tam par hraÄu co maju jake-take skusenosti s GW ale drviva vacsina su hrači co na GW boli par krat a aj ked maju adv postavu tak s GW nemaju skoro zadne skusenosti...

Link to comment
Share on other sites

Nejak nechapu za co vlastne GW ban? To je na GW tolik lidi, ze si muzeme dovolit jim na GW zakazovat chodit?

 

Dve guildy se nedohodly. To trestaji GM? Pokud Lemoni nejsou zacatecnici, at se jim zrusi zacatecnicka s moznosti koupi standartni.

 

Jeden clovek hazi trade. To zas neni tak hrozne, kdyz to resi napsani jedineho prikazu. Kazdopadne jail by to spravil lepe nez trest pro celou guildu za takovej nesmysl. Navic to bylo poprve a GuM se za to omluvil.

Link to comment
Share on other sites

Vzhledem k tomu, kdo se tu vsechno prohlasuje za zacatecnika...

 

Timto za nas (Freerangers) (byt bez predchozi konzultace s gildou popr. GuMem) zadam, aby byla nase licence prehodnocena na zacatecnickou a bylo nam povoleno chodit s veskerym Equipem do Payonu.

 

Edit: pokud by nam nebylo vyhoveno jsem se chtel zeptat na moznost pozastaveni licence na radove tyden ctrnact dni (abychom se jako clenove nedostali do konfliktu s pravidlem ze clen licencovane standardni nesmi bojovat v jine zacatecnicke)

2Heliodor: neboj, vy pouzivate EDP jen kdyz je to nutne k udrzeni hradu, my ty ghostry a GtB pouzijem taky jen kdyz to bude nutne k ziskani hradu :P

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

1. no mne osobne sa lubila ta hlaska z toho screenu. (odporucam si to pozriet)

2. ak mam pravdu povedat mne sa to rozhodnutie ozaj nepaci. Ide prave o to co pisal Heliodor - ze som na to spoliehal a dufal ze jeho slova beriete na vedomie a ze to je dohoda medzi guildami a GM by sa do toho starat nemali.

3. Pouzitie EDP bolo nevyhnutne k udrzaniu hradu - vy by ste si snad nechali zobrat(berte ohlad na to co pisal Heliodor - ohladne dalsich 4.charov a tych dalsich guild so zaciatocnickou licenciou) a este sme naschval odmietali ludi ktory sa ku nam chceli pridat. a co sa mna ako charu Snipre tyka, dostal som sa tam az v druhej polovice GW, bo mi to vobec neslo, takze tam bol jeden pastic ktory na tych 25 pasti vela neudrzi takze...., dalsi dovod pre rozhodnutie na EDP?(psst ja myslim ze hej)

5.co sa tyka KE a obchodu mno chyba jednotlivcov a uz sa nebude opakovat. Kebyze ste vedeli ako sa citil a omluval sa nam...fakt ho to mrzi a verim ze sa to opakovat nebude.

1. Ta hlasky vysla par minut pred skonceni GW, kdyz uz z vasich SinXu nemohli

2. Licence mu zustala, jen proto, ze se za nej nas GuM primluvil, ze ze nepouzivani EDP a AD muzou zustat. V jinem pripade vam hrozilo odebrani licence nebo aliance. Resilo se to tyden s Kocou a nekde to tu Koca i psal.

3. Pokud jsem dobre cetl ten post na ktery se Heliodor ospravedlnuje, bylo tam napsane, ze pokud budou v hradu jini sinXouve nebo dalsi nebezpecne chary zacne EDP pouzivat. Pokud jsi dobre pamatuju prvni EDP v hradu vypil zrovna on a pote jeho guilda + ali. Jini SInXove ho zacali pouzivat az pred koncem, kdyz uz to Lemoni ani nezatajovali ( nazacatku chlastali EDP za warpem kde nikdo nebyl)

4. Jako tim chces naznacit, ze za nas hrajou hraci od RiC? - Ano vcerejsi GW byli 2. Illapa a Saravok. Illapa za nas chodi na GW minimalne mesic a Saravok byl zvedavy na Payon GW, tak jedny GW nehral za Snipu a sel za nas.

5. to doufam, ale dovolim si oporovat Tadeasovi jsem psal v pulce GW ze jsou ty trade trapne jako ty EDP a dostal jsem odpoved si zvykej o tom jsou GW

 

 

ci pokud se nejaka dalsi guilda odhodla k zacatecnicke licenci tak je zase pouzivat zacneme

ROFL mohli jste to rovnou napsat, az nas budete schopni porazit zmenime si pravidla jinak.

 

EDIT: Vcera jsem se dozvedel, ze mi RiC dali IP, tak gimme

Edited by Liero
Link to comment
Share on other sites

Tak jeste jednou. Jak ucast v zacatecnickym hrade, tak ziskani zacatecnicky licence je necim podmineno. Ziskani je podmineno postavama, equipem a zkusenostma. To se zmenilo z jednoho - dvou adv. classu s obycejnym GW equpem na guildu plnou 90+ adv. classu. O equipu nemluve (Valkyria equip, ghostring,...).

 

Nejaka hranice tam zkratka je. Uz jednou jste byli upozorneni s tim vysledkem, ze GM (!) vam neodebrali licenci proto, ze jste se dohodli s ostatnimi guildami na omezeni sily. Protoze jste to nedodrzeli, porusili jste zaroven duvod, proc vam GM neodebrali licenci. Proto jsme se do toho vlozili. Hlavni ale je, ze jste prekrocili tu hranici, kdy se guilda povazuje za zacatecnickou a kdy ne.

 

Za dalsi - KE pred hradem? Trade? Myslel jsem ze jste z toho vyrostli. Delali to sice jednotlivci, ale delali to ve vasi guilde a pokud si je nedokazete ohlidat... Je to dalsi porusovani pravidel. Nema smysl se tu hadat. Pokud chcete neco vyresit, zachovejte chladnou hlavu a nechte svyho guild mastera, at se domluvi s Elliannou. Postama tady nedosahnete vuuuubec niceho, ani trosku.

 

 

P.S.: Nechtejte abysme vam stanovili presny pravidla a hranice pro zacatecnicky licence a hlidali to. Je to predevsim na dohode s GM a s ostatnimi ucastniky. Na dohode, kterou jste nedodrzeli. Obecne - Zacatecnicka licence ma slouzit predevsim k vyzkouseni si, jak na tom na gw budete a k ziskani rozhledu. Proto se taky udeluje na omezenou dobu, ktera vam bohate staci k tomu, abyste zjistili, jak to na GW funguje. Nema to slouzit k rozdeleni GW na 2 odlisny typy... proto kvuli tomu nedelejte zbytecny zle.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...