Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

Sorry hosi ale jedine takhle se da predejit neustalym problemum se zacatecnickou licenci. Ze to bude pro opravdovy zacatecnicky.

 

Ar.Ulric: Muzu poradit snad jen - jestli chces naucit svoje sverence bojovat na gw a v payonu nebudete mit nikoho kdo by hral proti vam, zruste si alianci a vyzkousejte si to. K tomu by mela ta licence spolecne s payonem slouzit - abyste se naucili hrat spolecne a zjistili jste, jak to na gw funguje. Jakmile se to naucite, sup na standard. Je mi jasny ze zadny rozhodnuti nebude vyhovovat uplne vsem... zkus si z toho odnyst to nejlepsi. Taky si myslim, ze pokud mas opravdu tak spatny slozeni guildy, ze byste proti aliancim, co tam hrali do ted, nemeli nejmensi sanci

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byla nebyla jedna guilda HoS, která mÄla smÄlé plány a když nabí­rala lidi, tak chtÄla ovládnout GW ..... aspoř zezaÄátku to vÄude prohlaÄovala :) a potom už nemůžu psát KoÄa mi zakázal, že nesmí­m dÄlat flame :)

P.S. ChtÄli jste ovládnout GW ? ;) chtÄli tak tedy vÄechny GW, co tady kdy byly ;)

Kolik je vás původní­ch je mi docela jedno ;) .... PFT taky už nebyli původní­ a jak se jim dařilo :P;)

Edited by Iscar
Link to comment
Share on other sites

Sorry hosi ale jedine takhle se da predejit neustalym problemum se zacatecnickou licenci. Ze to bude pro opravdovy zacatecnicky.

 

Ar.Ulric: Muzu poradit snad jen - jestli chces naucit svoje sverence bojovat na gw a v payonu nebudete mit nikoho kdo by hral proti vam, zruste si alianci a vyzkousejte si to. K tomu by mela ta licence spolecne s payonem slouzit - abyste se naucili hrat spolecne a zjistili jste, jak to na gw funguje. Jakmile se to naucite, sup na standard. Je mi jasny ze zadny rozhodnuti nebude vyhovovat uplne vsem... zkus si z toho odnyst to nejlepsi. Taky si myslim, ze pokud mas opravdu tak spatny slozeni guildy, ze byste proti aliancim, co tam hrali do ted, nemeli nejmensi sanci

 

S aliancí­ jsme se složili do jedné gildy, a nebylo to zas tak hrozný... ale stálo to celé na champovi a paldovi kterej Älapal... dí­ky tomu se troÄku drželi i ostatní­ od nás... Äance byla...a i kdyby nebyla, tak se na tÄch GW aspoř něco dÄlo.

 

Zručit ali a dát si to proti sobě? Ano, taky možnost. Ale v poÄty lidí­ opravdu nejsou dost velké aby to mÄlo smysl...to můžem jí­t do pvp, dát si dvÄ party 7 lidí­ vs 7 lidí­ :)

 

Uvidí­me co bude, nějak to dopadne.

Link to comment
Share on other sites

Byla nebyla jedna guilda HoS, která mÄla smÄlé plány a když nabí­rala lidi, tak chtÄla ovládnout GW ..... aspoř zezaÄátku to vÄude prohlaÄovala :) a potom už nemůžu psát KoÄa mi zakázal, že nesmí­m dÄlat flame :)

 

A já chtÄl bejt prezident ÄR.... Omg Iscare, zrovna o tobÄ jsem si myslel, že máÄ nějakou soudnost. VysvÄtli mi prosí­mtÄ tedy, jak Hammers mohli v dobÄ FoE,TE/PF,RNR/XENO-Friend-atd) ovládnout GW... možná když jsme sedÄli s Garim nÄkde nad pivem, tak jsme si ří­kali, že to bylo fajn.

 

Nejsem magor abych si myslel, že na normální­ch GW jsme v té dobÄ mÄli nějakou Äanci. Kdybych si to myslel, tak jsme na nÄ chodili... ;)

Mimo zaÄáteÄnický hrad jsme opravdu nechodili nikam...

 

EDIT: S tebou koukám nemá cenu to řečit... seÄ zhulenej nebo co? Srovnávej Hammers s PF/TE ;):D

 

PF/TE mÄli lidi kteří­ mÄli výdrž a ochotu pro ty GW něco dÄlat. Bohužel takové lidi se mi do Hammers sehnat nepodařilo.

 

Dost už o tomhle, velice se pleteÄ a nemá to cenu dál řečit.

Edited by Ar.Ulric
Link to comment
Share on other sites

Já soudnost mám :) A neví­m, jak jste to tehdy chtÄli ovládnout ;) každopádnÄ neví­m, kdo je to FoE asi jsi chtÄl napsat FF ne ? ;) Jenom neví­m, proÄ tu teÄ pláÄeÄ ? Jak bylo napsáno můžete chodit do jakéhokoliv hradu, aby jste se naučili GW, tak proÄ se fixujeÄ na jeden hrad, kde správnÄ ubyli dva konkurenti na které jste nemÄli .... a určitě dalÄí­ přijdou .... na to bych si klidnÄ vsadil.

P.S. Srovnávat můžu .... a klidnÄ i zhulený i když tráva Äla vždycky mimo mnÄ

Edited by Iscar
Link to comment
Share on other sites

Iscar>> nejspis si to pletes s jinou guildou. HoS nikdy nemeli ambice o jakych pises a pochybuju, ze by nekde prohlasovali neco o normalni a SE GW. S nastupem SEcek byl uz_nejspis_ulric u RNR a HoS byla "mrtva guilda".

Ale tj tak trosku OT :)

 

Jinak Ulri zmenilo se pojeti zacatecnicke licence - ted jde jen o to si vyzkouset GW a sup do velke vody standartni licence. Ne o tom, aby se tam guilda dlouhodobe bavila a investila hrad ;) Snad to chapu spravne.

Ale chapu tve obavy, ze guildy se zacatecnickou licenci nejspis nebudou mit proti komu si co vyzkouset.

Link to comment
Share on other sites

Já soudnost mám :) A neví­m, jak jste to tehdy chtÄli ovládnout ;) každopádnÄ neví­m, kdo je to FoE asi jsi chtÄl napsat FF ne ? ;) Jenom neví­m, proÄ tu teÄ pláÄeÄ ? Jak bylo napsáno můžete chodit do jakéhokoliv hradu, aby jste se naučili GW, tak proÄ se fixujeÄ na jeden hrad, kde správnÄ ubyli dva konkurenti na které jste nemÄli .... a určitě dalÄí­ přijdou .... na to bych si klidnÄ vsadil.

 

Výjádření­ Gariho o tom co jsi tu řečil: "Heh, asi není­ psychicky zdravej."

 

SkáÄeÄ od tématu k tématu.

 

FoE: Flash of Emperium...

 

Já tu teÄ nepláÄu, jen mÄ mrzí­ že zas v Payonu nic nebude. Ty GW co jsme ta byli byly fakt super (a to přesto, že jsme nemÄli Äanci to dobýt).

 

ProsimtÄ, vysvÄtli mi, jak se napřiklad v Alde nauÄí­ takový hunter 83 GW? Cokoliv, kdokoliv se na nÄj oÄklivÄ podí­vá a umře. To samý assassin 7X. V tom zaÄáteÄnickém hradu aspoř sem tam nekomu něco zvádlí­ udÄlat.

Link to comment
Share on other sites

Heh, to vaÄe pojetí­ se mi lí­bí­ ... zalezlý ve hradu, který je omezený pří­stupností­ ...... a neustále se vymlouvat .... a psychicky zdravý ? looool ;) baví­te mnÄ ;)

 

My tam chodili dokud se tam něco dÄlo...prázdnej hrad kempit nehodlám(e). Iscare, prosimtÄ už buÄ ticho. MeleÄ tu ptákoviny. Taky se rád hádám, ale tady to fakt nemá cenu :)

Link to comment
Share on other sites

kuci nechte si to na pm :) btw se zacatecnickou licenci je opravdu povolen vstup do vsech hradu, takze kdyz v payonu nebudete mit soupere... ale vim ze v ostatnich hradech asi nebude sance... no uvidi se

 

kazdopadne nechte tech hadek a ty si iscare priprav zadek, protoze dostanes 20 na holou ;)

Link to comment
Share on other sites

ee ;):P:) gimme more :)

P.S. Jednou to muselo prijit chlapce,za sve oplzle a zvracene choutky na IRC ti udeluji prvni (a bohuzel) i posledni warn !

P.S. a nerikej co mam a nemam delat ! smile.gif

luxusni warn ;)

Edited by Iscar
Link to comment
Share on other sites

...ty si to predstavujes jak tam ma kazdy varianty, valk stity, valk armory a nevim co este...si tam zajdi a potom posudzuj jak to tam vypada...

Na GW nemam, nemam, nemam a nevim co este (tidalky, wool scarf ?) nemam. Si myslite ze gw se daj hrat jen s uber eq ?

Zakazat nektery skilly jako je edp a ad mi prijde jako blbost - zacatecnicka licence je k tomu aby se lidi naucili ty gw hrat a aby se pripravili a bezny gw. Tam si pak s edp a ad neporadej vubec a ani to nebudou umet pouzivat.

Koca: konecne spravny reseni :)

Link to comment
Share on other sites

Na GW nemam, nemam, nemam a nevim co este (tidalky, wool scarf ?) nemam. Si myslite ze gw se daj hrat jen s uber eq ?

Zakazat nektery skilly jako je edp a ad mi prijde jako blbost - zacatecnicka licence je k tomu aby se lidi naucili ty gw hrat a aby se pripravili a bezny gw. Tam si pak s edp a ad neporadej vubec a ani to nebudou umet pouzivat.

Koca: konecne spravny reseni :)

 

Já už sem psal že je blbost to zakazovat ... bylo mi receno at se do toho nehrabu ... + teda moc peknej warn ;)

Link to comment
Share on other sites

Sice pozde ale prece,kdyz sme se chteli s Urli podivat do pay jak to tam vypada a havne jak se tam zacatecnicky guildy snazi mezi sebou maltit tak sem nevedel, ze v tom hradu udelame takovej rozruch i s tak malo postavama.

Hlavni muj ucel bylo se tam jit podivat s moji HP,ne hrad dobijet.

Ale uprime si predtavte opacnou situaci kdyby VBA meli sinxe a meli dohodu o neupouzivani EDP,tak verim ze udelaj vse proto aby si udrzeli hrad a taky ji porusi,neni to cestny ale je to bezny. A ted bude v pay prazdno a to je skoda,driv sem tam aspon DA a lemoni matili s VBR a ucili se jak maj hrat na gw a neakou tu organiza ci a tak.

Ted muzou jit na alde nebo na prontu kde nemaj sanci proti RNR a RiC,verim ze tam pujdnou parkrat a hned je vymlati a prestane je to bavit a vykaslou se na GW ale treba ne,GW na rebu uz nejsou co bejvali a uz nikdy nebudou.

 

jo sory ze tam nejsou hacky a carky,odstavce,a gramaticky chyby.

to je muj nazor.

PS Tvrde do me :)

Link to comment
Share on other sites

Ted muzou jit na alde nebo na prontu kde nemaj sanci proti RNR a RiC,verim ze tam pujdnou parkrat a hned je vymlati a prestane je to bavit a vykaslou se na GW ale treba ne,GW na rebu uz nejsou co bejvali a uz nikdy nebudou.

 

Jeste muzou jit geffen a tam vesele pokracovat se vsemi dostupnymi skilly a moznostmi (teda pokud je tam nepujdou skakt RiC a spol.)

Link to comment
Share on other sites

Ale uprime si predtavte opacnou situaci kdyby VBA meli sinxe a meli dohodu o neupouzivani EDP,tak verim ze udelaj vse proto aby si udrzeli hrad a taky ji porusi,neni to cestny ale je to bezny. A ted bude v pay prazdno a to je skoda,driv sem tam aspon DA a lemoni matili s VBR a ucili se jak maj hrat na gw a neakou tu organiza ci a tak.

Ted muzou jit na alde nebo na prontu kde nemaj sanci proti RNR a RiC,verim ze tam pujdnou parkrat a hned je vymlati a prestane je to bavit a vykaslou se na GW ale treba ne,GW na rebu uz nejsou co bejvali a uz nikdy nebudou.

 

AMEN :beg:

 

si jeden z mála co to pochopil.... lepči to ani neÄlo rict...

Link to comment
Share on other sites

Ohledne zacatecnickych hradu...

 

Imho by bylo nejlepsi obnovit puvodni gefen jakozto piskoviste pouze pro second classy.

Nebo tam pustit i advanced classy akorat jim zamezit pouzivat advanced skily.

 

A ohledne dropu z hradu - ja bych byl radeji kdyby z truhel padaly veci co se na gw pouzivaji nez nejaky uber equipy a OCA.

(jako ruzny krabicky na MATCK a ATK white a blue poty, panacey mastely edp a bomby gemy.)

:beg:

Link to comment
Share on other sites

Ohledne zacatecnickych hradu...

 

Imho by bylo nejlepsi obnovit puvodni gefen jakozto piskoviste pouze pro second classy.

Nebo tam pustit i advanced classy akorat jim zamezit pouzivat advanced skily.

 

A ohledne dropu z hradu - ja bych byl radeji kdyby z truhel padaly veci co se na gw pouzivaji nez nejaky uber equipy a OCA.

(jako ruzny krabicky na MATCK a ATK white a blue poty, panacey mastely edp a bomby gemy.)

:beg:

 

white a blue poty uz padaji....

Link to comment
Share on other sites

A ted bude v pay prazdno a to je skoda,driv sem tam aspon DA a lemoni matili s VBR a ucili se jak maj hrat na gw a neakou tu organiza ci a tak.

Sami VBR mi rikali, ze od stredy budou chodit na RNR (jako jejich aliance to musim vedet), takze by to stejne tak dopadlo... :beg:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...