Jump to content
Reborn fórum

WoE Tournament


Gracy

Recommended Posts

.. co se tyce lagu tak mi prislo ze v tech SE to jelo zhruba prvni pul hodinu stejne(5 snimku/s).. a to at sem mel na screenu 50 nebo 200 lidi... v tech FE uz to bylo v druhe pulce v pohode
Jojo, přesnÄ tak, lidi chví­li stáli, pak poskočili, poty to nechlastalo průbÄžnÄ, ale po desí­tkách, když se to odlaglo, a vůbec, lidi se objevovali uprostřed screenu a snapovali zas nÄkam pryÄ, asi to bylo tí­m ddos :in_love: Ale nÄkdy od tý půlky úplně v pohodÄ (s vypnutejma efektama).
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1) pred GW jsem rodixe jasne slysel rikat ze to vede on+vesper+milt+whisper, tak jsme to respektovali.

2) prvni guilda mela kvalitni vedeni protoze mela veleni od lidi ktere dobre zna a je zvykla s mimi hrat. v druhe guilde byla tak ruznoroda smesice lidi, tolik neznamych hlasu ze chtit po nich aby se osefovali sami je holy nesmysl. to je jako chtit po Klausovy aby na dva tydny osefoval USA, vsak je taky prezident, ne?

3) nelibi se mi ten tvuj ton kalibru "ja jsem desne mighty>ostatni jsou lamy", nebyl jsi, nevidel jsi a navazis se zrovna do lidi z friendra kteri podle meho odvedli ten lepsi kus prace v druhe guilde, minimalne se alespon snazili.

4) kecu na VT bylo opravdu mnoho a vesmes si lidi mohli 80% z toho nechat pro sebe, ale frustrace z toho ze jsme v jednom kuse nevedeli kde nam lita ali, kam mame jit litat my, kde mame stringy/profu/priesty, kdy nas zavola recall do pronty3 [jednou se nam to stalo pocas utoku] byla velka. dost velka na to aby se na to nekteri vykaslali a tak rikajic delali si co chteli aby se zabavili. ja osobne jsem to bral tak, ze sice saskujeme, ale aspon je nutime klepat se v obrane a drzet se dal od vas.

5) zde bych taky rad podekoval klukum alespon za vybornou organizaci kdyz uz ne veleni v druhe guilde, a taky hodne lidem z czechro2 tymu, kteri hrali dobre a zmakli vetsi kus prace pro top guildy nez my z dvojky rebu. fak mi to pripadalo tak ze precejen byli na sebe nejak zvykli a hrali lepe. jen skoda te mizerne komunikace s nima, ono kdo by s tema lagama cetl chat, zejo?

 

 

Souhlasim s tebou.

 

Taky si myslim ze kdybychom tu posledni hodinku nebehali po ostatnich hradech, tak by toho slo na pronteru 3 daleko vic.

(to jak nas whisper recalloval zpet do obrany nepovazuju za spatnej napad, asi to tam bylo husty - jinak by to snad nedelal...

skoda jen ze se mu malokdy podarilo nas pritahnout i do utoku.

 

Priste at je GuMem zase klidne stalker, ale at to vede nekdo "prubojnejsi" kdo je lepe domluven s ostatnimi utocicimi aliancemi o tom jaky je plan.

 

Komunikace s hlavni alianci stala opravdu za velky kulovy. Friendly fire, nejasny cile, pul hodiny cekani na recall.

A lozeni do hradu po dvojickach... (Ja sem napriklad lidi ze sve party behem gw, (az na 2 vyjimky) ani nepotkal.

 

Za hlavni chybu komunikace povazuju to, ze se behem posledni pulhodinky (opet diky neexistujici komunikaci) nepodarilo zorganizovat masivni utok na druhej hrad, kterej by prosel a umoznil nam byt 1.

 

(ps doufam ze loga guild udelala kenymu radost) :in_love:

 

 

http://img188.imageshack.us/i/screenwoetournament2009q.jpg/

http://img403.imageshack.us/i/screenwoetournament2009t.jpg/

http://img27.imageshack.us/i/screenwoetournament2009q.jpg/

http://img12.imageshack.us/i/screenwoetournament2009n.jpg/

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Jojo, přesnÄ tak, lidi chví­li stáli, pak poskočili, poty to nechlastalo průbÄžnÄ, ale po desí­tkách, když se to odlaglo, a vůbec, lidi se objevovali uprostřed screenu a snapovali zas nÄkam pryÄ, asi to bylo tí­m ddos :sadbye: Ale nÄkdy od tý půlky úplně v pohodÄ (s vypnutejma efektama).

kdyby po desitkach nereknu, ale kdyz mackam cwp ctyrma prstama z peti a vychlasta to jedno cwp za lag zatimco vesele umira...

 

materialu natoceneho mam tak malo ze na video kaslu, aspon ukazka z lagu :)

http://www.filefactory.com/file/a05eh3e/n/lagyy_wmv

Link to comment
Share on other sites

co se lagu tyce tak byli i k necemu dobre :sadbye:

kuprikladu ZDE se mi povedlo byt asi minutu a pul v powarpove ochrane, kdyz uz vsichni ostatni rikali ze jsme mrtvy a ja se jeste videl na precastu :)

mno ale jak tak sleduju co vsechno do me slo tak myslim ze v blizke pulvterine jsem dostal dmg nekde kolem 30kHP

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

No my(myslim ze muzu rict i o sobe, ze jsem se na tom dostatecne podilel, protoze jsem nekolik lidi taky sehnal a po vetsinu casu, co se resila otazka slozeni guild a paret, byl s nimi na vt a mel pripominky, stejne tak jsem musel resit mnoho "inteligentnich" dotazu, ale zdaleka ne v takovem mnozstvi jako vesper-doted se divim, ze se z toho necvok)jsme to meli s rodixem a vesperem imo docela dobre naplanovane, ale to, ze polovina lidi taha klienta posledni den, zjistuje ze jim to nefunguje, nekolik dalsich se na to vyprdne a nepride, dalsi zase nejsou schopni precist si forum a vubec ani nevi, co maji hrat a nakonec jdou hrat neco uplne jineho, protoze je tamten char "nebavi", atd, to neni nase chyba.

Druha guilda mela mit slozeni hodne podobne jako ta prvni, ale diky vyse zminenym duvodum bohuzel dopadla, tak jak dopadla. Jak tu nekdo psal, ze jste meli same mind break profy, co nemeli magnet, to dobre nechapu. Minimalne Reito(kteremu jsem sam naklikaval build, protoze na to on nemel cas) mel magnet, mind break, fiber lock, dispel...proste vsechny dulezite skilly, jen magnet byl lvl 3. Takze i kdyby si vsichni udelali mind break profu tak by je to nemelo omezovat v hazeni magnetu.

A co se tyce poznamek na Whispera: Byl s nami na velitelskem vt, aby vedel, co se deje, ale v SE hradech byli vsichni tak zmateni z tech lagu, ze byl clovek rad, kdyz vubec prezil, natoz aby ridil dalsi guildu v takove mase lidi. Tam skutecne neslo prilis taktizovat a organizovat. Tot muj nazor na SE. Pri normal hradech mozna doslo k par nedorozumenim, ale jelikoz jsem byl takzavny "vyslanec", tak mohu s klidem rict, ze vetsina ostatnich guild campila podobnym zpusobem az v empu, jako my a projit je pouze s druhou guildou, ktera mela jeste rozhazene slozeni, bylo temer nemozne. Dale take berte ohled, ze Whisper se dozvedel o svem vudcovstvi v druhe guilde az v nedeli, protoze predtim jsem ho nemohli sehnat.

Jak uz tu bylo zmineno, tak jsem take ocekaval mnohem kvalitnejsi a akcnejsi GW, kdyz jsme se tolik snazili, aby to vsechno fungovalo jak ma, ale lidsky faktor a hackery, proste clovek nezastavi. :sadbye: Nicmene dekuji vsem za ucast a doufam, ze priste to bude jeste lepsi, tim nemyslim ani tak umisteni(i kdyz prvni misto zni lakave, ze? :) ), ale predevsim, co se tyce zabavy.

Link to comment
Share on other sites

Ja nevim jak vy, ale organizace byla dobra a na ni to neselhalo. Jedinou chybu vidim v tom, ze priste to chce nekoho do druhe guildy, kdo umi poradne kricet a trochu ho ti lidi berou. Whisp je dobrej stalkr, ale rvat sem ho vaaazne jeste v zivote neslysel :P (nic proti tobe whispe :D)

 

Ty lagy v tom SEcku byli docela uber a hlavne me dostal v prvnich 2minutach:

Rodix: "Liero, Akki, kde jste?! Potrebuju vas na prvni barikade! Nutne!

Liero: "Uz to logujem. Oboum to zpadlo"

 

Me se to libilo a byla to moje prvni hra s nekteryma tady. Skoda jen, ze na reborn se bojovat nepujde (protoze to neni zadarmo a nic z toho nemate), ale doufam ze se to na rebu rozjede at mame na priste potrenovano :P

 

Dik vsem za paradni zabavu (CzRO, Rebornu, FriendRO, SlovakRO i tem co se sli podivat a uz RO nehrajou :):):sadbye: ) a 2. misto myslim ze je cool. Jo a jeste jedna vec, kdo to vsechno rikal 20min pred koncem at uz jdem, ze tam nestihnem dojit a dostala se nam odpoved az na poslednich 5 min :sadbye::):megalol:

Link to comment
Share on other sites

Zásadní­ problém druhé guildy byl, ze spousta lidí­ mÄla problém i s nejzákladnÄjÄí­m pravidlem GW, čili držet hubu, poslouchat a dÄlat co se jim řekne. Mí­sto toho vyřvávají­ cypoviny a pak se ptají­ co že se to vlastnÄ má dÄlat (zdraví­m Hentai). Takže k obligátní­mu podÄkování­ rodixovi a vesperovi za organizaci bych chtÄl připojit jeÄtÄ podÄkování­ Jimbovi, Whisperovi, peÂťovi a tÄm pár dalÄí­m, s kterými sme se tam snažili dát chaosu aspoř zdání­ nějaké organizace. Pro lidi kteří­ by chtÄli jí­t na pří­Ätí­ turnaj: pokud nehodláte respektovat velení­, tak radči nechoÄte. Když si každej bude dÄlat co chce, tak budeme rusům akorát dÄlat pohyblivý terÄe.

 

Ale nakonec to nebylo tak Äpatné jak by se z mýho postu mohlo zdát :)

Link to comment
Share on other sites

Me se to zdalo jako docela fail...

Organizace PRED byla v pohode, bylo to docela promysleny zvladnuty party.. Ale od zacatku gw nic... Kazdej si delal co chtel, svoji partu sem potkal pohromade max 10x za cely gw pri nabihani.

 

Czechro > fail.. Vidim dva creatory, ma to v emblemu Kennyho tak knim nabehnu a zapnu stringy.. borci demujou a zniceho nic narve kazdej demo do me :) To samy nejakej czechro champ kterymu sem zapnul stringy... A to rikalo vic lidi, nerikejte mi ze to byla nahoda (:

 

Lagy strasny.. Nejlepsi byl lag pri prvnim vsupu do hradu.. Sem pet minut videl stojici obrazovku a jenom instinktivne sem potil... A pak sem videl vsechno co se udalo asi za 30 sekund.. docela funny..

 

A btw zajimalo by me co celou dobu delalo "Acko"... Pokavad vim tak tu prontu sme dobyli my druha guilda spolecne s czechrem, a branit sme to chodili taky my..

 

Imho mela mit kazda parta channel, stim ze nejakej leader party by byl este na spolecnym vt s ostatnima leaderama part.. Protoze z myho pohledu nulova komunikace s vedenim.

Edited by Premek Prkenapodlaha
Link to comment
Share on other sites

Priprava a vedeni 100%, jen chvala tomu neni co vytknout.

Diky tem lagum absolutne nevyuzity potencial vsech lidi a hra skoro nehratelna.

Jinak kdybych nebyl soucasti nejakyho teamu tak sem to po 2 minutach vypnul.

Celkove z toho nemam dobrej pocit a doufam ze to bude priste lepsi.

To druhy misto je jen slaba zaplata za tu snahu. Mohli sme dopadnout lip

ne treba umistenim ale herne urcite.

 

Tak zas priste snad to bude lepsi :) .

 

S každou vÄtou souhlas

Link to comment
Share on other sites

Ja nevim jak vy, ale organizace byla dobra a na ni to neselhalo. Jedinou chybu vidim v tom, ze priste to chce nekoho do druhe guildy, kdo umi poradne kricet a trochu ho ti lidi berou. Whisp je dobrej stalkr, ale rvat sem ho vaaazne jeste v zivote neslysel :) (nic proti tobe whispe :sadbye:)

 

 

Ja bych kolikrat i zarval na tom vetecku, ale pak by bylo rvano na me (ne na VT).

 

Diky vsem za velmi zajimavy zazitek. Hlavni organizatori perfektni prace, Jimbo dik za poskytnuti casu k vytvoreni postavy.

 

Je pravda, ne vsechno jsem zvladl idealne, za nejvetsi chaos muzou ty dve VT, na ktere absolune nejsem zvykly, k tomu jsem parkrat popletl hrady (Peto promin) xD

 

Kdyz jsem guildu privolaval, tak pouze jednou zbytecne, aby jste "ochutnali" lagy SE hradu a nekriceli, co mi furt tak trva, kde jsem a proc vas neprivolavam. Kdyz jsme branili a kolem me prosly dve nepratelske guildy, je podle meho privolani adekvatni reakce.

Link to comment
Share on other sites

Kdyz jsem guildu privolaval, tak pouze jednou zbytecne, aby jste "ochutnali" lagy SE hradu a nekriceli, co mi furt tak trva, kde jsem a proc vas neprivolavam. Kdyz jsme branili a kolem me prosly dve nepratelske guildy, je podle meho privolani adekvatni reakce.

jojo ja nerikal ze jsi recalloval spatne a pokud to tak vyznelo tak se omlouvam. akorat jsi par krat rikal ze volas a ja nemel tucha kde se obevim :)

a najednou bum pronta, nez se zorientuju kde je nepritel, kde jsme my... no proste to fakt asi chtelo zarvat xD

Link to comment
Share on other sites

Od tych GW som spal 3 hodiny, vypil 3 kavy a uzil 2 ibalginy. A stale mi z vas brni v hlave. Dve VT su moc aj na mna.

 

Ked to vezmem vcelku...druhe miesto, potesi, ale nic moc akcia. Viem, lagy. Viem, "neorganizovana druha guilda".

Ludia, ale vezmite si to kazdy zo strany nas, tych co sme to organizovali.

Kazdy z vas videl: Feelro turnaj, nic netreba expit, 2 hodiny GW zadarmo. Vela z vas bolo schopnych napisat na forum, ze pojdu za to a to.

Ale DRVIVA vacsina z vas sa o to dalej nestarala. Dokonca ani to zasrate forum ste nesledovali, aby ste vedeli co a ako. Keby ste ho sledovali, tak viete, ze su problemy s klientami a netahate to na poslednu chvilu. Vedeli by ste, ze na GW mate drzat hubu. Vedeli by ste v akej parte ste. Vedeli by ste, co mate hrat.

A pre tych, ktory sa nedostavili - VEDELI BY STE, ZE SA NA VAS SPOLIEHA DALSICH 50+ LUDI.

Riesit 2 hodiny pred zaciatkom GW, ze nam chyba BC, sacri, clown v prvej a kopa dalsich ludi v druhej guilde...to nebola chyba organizacie. To bola chyba ludi, ktory sa prihlasili a viac sa o to nestarali. A ked ste kazdy bez viny v tej druhej guilde, preco ste sa neozvali, ze zahrate tie chary, ked som vas doslova prosil na tom ventrile? Nakoniec som musel prinut paladina Kira Yamato (ktory to niekde v polke GW zabalil a leavol guildu, za co mu dakujem a pozdravujem ho). Za toho clowna aspon dakujem Jamesovi, ze to na seba zobral. Ale BC na seba mohol zobrat kazdy z vas. Pre dobro teamu. Nabuduce (ak nejake bude) mi potom neplacte na fore a ICQ, ze vas nenominujeme do prvej guildy. Vy ste sa na nas tiez zvysoka "ved vy viete co".

To, ze necitate forum? Nemate na to cas? Nechce sa vam? Nechodte na turnaj, ked si nenajdete pol hodinu denne na to, prejst si organizacne zalezitosti turnaju.

To, ze to zhadzujete na Whispera? Som zvedavy, kto z vas by si to na seba zobral, keby jimbo whispra nezohnal. NIKTO. Tak ako ste nikto neboli schopny zobrat na seba BC. Po bitke je kazdy general.

Mne je jedno. Nabuduce to kludne mozme dat na 1 VT, ked aj 500 ludi. Ale v pripade, ze niekto co i len pipne o tom, o com pipat nemusi, tak to VT nedobrovolne opusti.

A najviac ma dojalo "RNR & friends". Neviem uz kto to napisal a ten clovek mi nestoji za to, aby som to hladal. Asi nevies, ako na tom RNR a ti ich "priatelia" pred turnajom boli. Nevedeli sme si prist na meno. Jeden tabor bol pre ten druhy banda "k....". Mnoho z nas sa ale, dufam, presvedcilo, ze rypanie na fore bolo vacsinou len z dlhej chvile. Museli sme spolupracovat a spolupracovali sme. Ja sa aspon takto chcem podakovat celej prvej guilde, ze to, v co som veril sa naplnilo. Ze ste to kazdy zobral z profesionalnej stranky a rozpory sli bokom.

Dalej by som rad podakoval czechru za spolupracu. Bez nich by sme neboli tam kde sme. A tam kde sme, sme spolocne. Toto neni umiestnenie rebornu. Toto je umiestnenie CzSk serverov. Na to nezabudajte.

Moja najvacsia vdaka vsak patri Miltovi, vesprov a silvovi. Kazdy vie, za co.

 

Ked to ale mam zhodnotit z mojej strany: paradne ste mi aspon na mesiac znechutili akukolvek organizaciu. Ci uz predvolebnej kampane alebo ping-pongovy zapas...

 

Dufam, ze som sa vas tym dotkol a kazdy si to vezme k srdcu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Kdyz ctu, tak ty vase posty, tak me napada jestli umite cist, nebo jestli na me mate ignor. :)

Napisu nekolika odstavcovej post vyjadrujici se k vasim vytkam, ktery dost z nich vysvetluje, nikdo na ne nezareaguje a zase tu pisete to same, co ti pred vami. Nechapu. Kdyz sem dal dalsi plachta post s vyjadrenim Rodix, tak si toho snad uz vsimnete.

Link to comment
Share on other sites

 

kluci klid. vsak vam nikdo nenadava, vime ze vas to stalo hodne usili a nervu. vsak vam taky hodne lidi za to podekovalo, i ja a myslel jsem to uprimne. na whispera nikdo nic neshazuje, vsak jsme ho i politovali ze dostal asi ten nejnevdecnejsi job. pokud jsou nejake vytky, tak to berte ne jako osobni utok, vime ze jste s tim vetsinou stejne nemohli nic nadelat, ono nakonec jste byli taky v poli a muselo byt na pendrek bojovat s lagama a jeste nekoho organizovat.

ale je treba vyjmenovat i ty nedotazene stranky veci, i kdyz za to mohli hraci. uz jenom proto aby jsme videli pro priste na cem by se dalo zamakat tak aby jsme se posunuli zase o krok dal... a to myslim herne, ne vysledkove.

treba pro priste to urcite bude chtit nejakou spojku medzi reborn2 a czechro2, tam casto platilo ze leva ruka nevi co dela prava... ale je to vase chyba? urcite ne. a budeme to uz pro priste vedet? urcite ano. a zapomeneme na to v tom shonu pred budoucim turnajem? ja stoprocentne xD

whisper alespon bude vedet ze si ma vysponovat hlasitost mikraku na maximum, tak aby kdyz zasepta, tak nam bude rvat usi:) a jiste najdeme hodne dalsich veci ktere priste, pokud teda bude nejake priste [nvm proc s tim pocitam] muzeme udelat lepe aby jsme se zabavili.

Link to comment
Share on other sites

No já si myslí­m, že nejvÄtÄí­ FAIL byl v tom, že nikdo fakt neÄetl tuhle fórum či co. Ruku na srdce - já na nÄj koukám pravidelnÄ ráno v poledne i veÄer, před turnajem jsem tu ten den byla snad 20x abych vidÄla, jestli nejsou nějaké zmÄny! (kéž by takový pří­stup mÄlo ví­c lidí­, minimálnÄ kdyby jsi přeÄetli za co hrají­ a od rodixe, že prostě opravdu nikoho nezají­má, že mají­ lagy, páÄ jsme je mÄli včichni stejný... tak kdybyste radči pro pří­ÄtÄ drželi íşsta a poslouchali... to bylo samé: "jde se na payon 3"...."kam že se jde?" - "na payon 3" a po chví­li: "na jaký hrad se jde?" omg to už Ätvalo i mÄ a to jsem flegmatik....). Proto hroznÄ obdivuji Whispera a i ty, co se to pak snažili organizovat (arek a spol.), že to vydrželi a Whispera i lituji, protože tam se vždycky snažil nÄkam pÄknÄ zajet a včichni do nÄj jebali - "tak kdy bude ten recall?" - "už nás zavoláÄ" - "hej tak na toto se můžu akorát tak vys*, tady se nic nedÄje, půjdem na mouchu" - "a nebo každý na jiný hrad!" /shy... celou dobu jsem si ří­kala "jee kéž by tu byl rodix a pořádnÄ je seřval" :sadbye:

K tÄm charům, co nÄkdo nikdy nehrál a Äel si je jen "vyzkouÄet protože to bylo zadarmo"... Tak třeba já jsem ten char taky nikdy nehrála, já se hlásila za stalka nebo HP, bylo jich moc, tak jsem dostala gypsynu, s Morgie (dí­ky moc :) ) jsme to snad nÄkolik hodit trénovali a pak když se teda ptali, jestli nemůžeme jí­t za dalÄí­ chary, které jsem v životÄ nemÄla loglé, tak jsem si ří­kala, že bych to tam kazila ví­c než bych tomu pomáhala, zvláÄÂť když ty chary byly tak moc důležité (a naví­c mi bylo lí­to tÄch prozkouÄených hodin)...tak se omlouvám rodixi, že jsem se nepřihlásila...

PouÄení­ pro pří­ÄtÄ: držet pusu a jí­t za char, který vám určili a nevys* se na to, páÄ oni to mají­ asi vymyÄlené dobře, přece jen tomu vesper, rodix, milt a whisper rozumí­ o 200% lí­p než ten zbytek dohromady...a když se vám to nelí­bí­, tak si zkuste vy zorganizovat 240 lidí­ a pak nadávejte

Link to comment
Share on other sites

k te frendly fire :o)

no osobne vim jen z nasi skupiny kde byli jen sniperi duo na batlchant a sini s knighty + asi nejakej prist s glorii a bsko :o)

minilane 5x dostal asuru nekdo od nas od champa s logem co aptrilo nekomu ze spojencu, nevim od koho mel sem v logach dobrej hokej a jeste pred gw sem si myslel ze budou jen 3 gildy Czecro,Reborn a jedna spolecna kde budou vsichni celej den sem dostavl informaci ze s ena tom bude pracovata ze bude ta spolecna :o) a pak koukam ze tam jsou gildy dve a netusil sem zda knam patri obe nebo jedna :o) snazil sem se ignorovat vse co vypadalo jako spojenec, i pote co me to lexovalo a kropilo sgckem :o) ale je pravd aze treba v pronte na epku sem strilel na vsechno co tam vlezlo, pokud nebylo receno, pockejte chce projit mindbreaker :o) nebo tak neco.... asi snad nikdo encekal ze tam prestaneme kouzlit jen proto ze se tam stahuji mezi enemaky i spojenci. V pevnostech to byl jeden velkej chaos, a verim ze par fragu mam nasvedomi taky, pokud ste se pripletli mezi enemaky na ktere sem miril :o)

vseho moc skodi no, bylo to spis o zergu nez sehranosti, ale vysledek dobry

berte to tak ze vase smrt prispela k vyhre i kdyz to byla smrt roukou spojence :o)))

a jelikoz creatori jsou onebuton chary, taks e nedivte ze kdyz maj naklikano hazou to vsude kde muzou :o)

 

ale co fakt nechapu jsou lidi co vi o turnaji takovou dobu a pak si par hodin predem vsimnou ze nemaji klienta, musi patchovat a nebo jeste lip, nezalozi si vcas postavu coi se nenechaji nabrat driiv nez se uzavre stav gild :o))) to je pak smutny :o) to uz neni o tom ze je chaos, ale o tom ze sou ty lidi fakt uplne tupi :o)

Link to comment
Share on other sites

Gratuluji k druhému mí­stu. PÄkná prace. Zároveř dekuji tÄm,kteri mi dÄkovali.bohužel to pár hodinové organizování­ nakonec selhalo hned na zaÄátku válek, kdy mi přestal jit pc.opraven bude o ví­kendu.Byl sem připraven v pří­padÄ nutnosti zastoupit whispera,jak i on sám ří­kal.Tak snad sem aspoř tročiÄku pomohl. Ps-asi se budu hentai Äervenat:) /kiss

Link to comment
Share on other sites

Ad. info (zde) na foru - take by se dalo zlepsit.

Misto psani dulezitejch zprav na forum jednoho serveru do zaspamovanyho topicu bych to psal jinam - treba na to gw.wheee.cz do nejakyho locknutyho topicu kam ma pristup par vyvolenejch a kde by byli jen nejdulezitejsi info - co je potreba (klient, registrace, upraveny efekty, mouse freedom, ...), jak postupovat (lognout, dat @cojavim, nalvl, vybavit, napsat pm tomu nebo tamtomu o nabrani do gildy, rozpis gildy/party, ...), organizace (kdy zacina turnaj, kdy nejpozdeji prijit, jaka je strategie, koho kontaktovat v pripade problemu, ...), ...

PS: Neni to mysleno jako nejaka vytka k organizatorum, kteri odvedli opravdu dobrou praci, ale pisu to jako mozne zlepseni pro priste.

Link to comment
Share on other sites

tak ja som a dostal k foru az teraz :) takze kde by som zacal :sadbye:

 

podakoval by som v prvom rade spoluorganizatorom ze sme sa nakoniec dokazali dohodnut a bojovali sme spolocne za jeden ciel.

 

myslienka ukazat menej skusenym guildam ze sila je v spravnom zlozeni 70% a v organizacii 30% dopadla ako dopadla :)

 

podakoval by som organizatorke FriendRO za supernu spolupracu a 100% informovanost proste vsetko co tam patrilo ako sledovanie fora atd ...

gkm, esed, morgi a vsetkym ktory spolupracovaly a dalo sa s nimi dohodnut :)

 

co ma trochu zamrzelo bolo to aky pristup maly niektory hraci od nas (reborn) :sadbye: ktory sa kazdy den prihlasili a odhlasili boli desinformovany.Pripravilo sa celkove zlozenie este aj z popisom niektorych postav aby neboli v sobotu - nedelu ziadne zmetky a mohly sme si uzit turnaj :D ale bohuzial miesto toho som v sobotu vecer a v nedelu precital asi 300 sprav a viac ako 90% z nich ma fakt dost ........ :megalol:

 

A snad sa este niekedy dame dokopy a zahrame si gw ci uz na reborne alebo na turnaji :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Ad. info (zde) na foru - take by se dalo zlepsit.

Misto psani dulezitejch zprav na forum jednoho serveru do zaspamovanyho topicu bych to psal jinam - treba na to gw.wheee.cz do nejakyho locknutyho topicu kam ma pristup par vyvolenejch a kde by byli jen nejdulezitejsi info - co je potreba (klient, registrace, upraveny efekty, mouse freedom, ...), jak postupovat (lognout, dat @cojavim, nalvl, vybavit, napsat pm tomu nebo tamtomu o nabrani do gildy, rozpis gildy/party, ...), organizace (kdy zacina turnaj, kdy nejpozdeji prijit, jaka je strategie, koho kontaktovat v pripade problemu, ...), ...

PS: Neni to mysleno jako nejaka vytka k organizatorum, kteri odvedli opravdu dobrou praci, ale pisu to jako mozne zlepseni pro priste.

 

Eh? Tohle ti nestaci http://gw.wheee.cz/ ? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...