Jump to content
Reborn fórum

Jak udelat BG pro Reborn


Mitheress

Recommended Posts

Z dnesniho dne vim, ze BG jen tak pustit nejde. Itemy co se tam nabizeji se daji farmou, kterou nekteri hraci dnes predvedli dosahnout velice lehce. Osobne se mi to vubec nelibi.

 

Jak reseni vidim:

 

- zakazat dualy

- znemoznit AFK

- zavest statistiky

- nevim

 

Verim, ze diskuze o nastaveni regulernich podminek se ujme GM Essex.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podle mÄ by to chtÄlo minimálnÄ zakázat duály. I když se to nÄkdo rozhodne farmit ve dvaceti lidech stylem- jednou vyhraje první­ parta, podruhé druhá, tak to bude pořád zaslouženÄjÄí­ než když si Ätyři lidi pologují­ 5 klientů a jdou farmit badge.

 

A rozhodnÄ bych zvážil jestli vůbec zavádÄt KvM

 

 

Zaxx: http://ro.doddlercon.com/wiki/index.php?ti...War_of_Ragnarok

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

Podle mÄ by to chtÄlo minimálnÄ zakázat duály. I když se to nÄkdo rozhodne farmit ve dvaceti lidech stylem- jednou vyhraje první­ parta, podruhé druhá, tak to bude pořád zaslouženÄjÄí­ než když si Ätyři lidi pologují­ 5 klientů a jdou farmit badge.

A rozhodnÄ bych zvážil jestli vůbec zavádÄt KvM

 

 

 

 

Marwe, ja som to pochopil presne tak, ako ty. Ludia su velmi nachylni vyuzit vsetko, co nie je zakazane a vidim to, aj ked sa zakazu dualy( co je v dnesnej situacii skoro nemozne), tak ako ty, 80% hracov velmi rychle pride na to, ako prist lacno k dobremu vybaveniu: po dohode(dnes vyhrajem ja, zajtra ty a sme spokojni obidvaja) nebudu nic ine robit, ako sediet v BG arene a snazit sa to vyuzit.

 

System BG by mal byt taky, aby to nemuselo Gm-ko kontrolovat, co je nemozne.

Ked sa upravili MvP monstra tak, aby nebol lahko vyhuntitelny drop z nich, bolo to spravne. Ten drop si zasluzi ten kto na to ma. Ale tento system BG areny je skutocne zneuzitelny(vazna vec-drop je exkluzivny) a da sa velmi lahko (aj s kontrolou GM) obist.

Obrazne: nechcem kazit radio, ked este nie je ani vyrobene, len treba zvazit, ci sa vobec oplati to radio vyrobit.

 

Niekedy sa uvazovalo o BG vybave za uspech na GW. tam to netreba kontrolovat. Tam treba len ujasnit podmienky, za akych to bude dropovat z truhiel. A za tieto BG som.

Edited by yellow4
Link to comment
Share on other sites

Co zapinat BG stejnym zpusobem jako ruletu (napr. kazde Utery, Ctvrtek a Patek od 19-20h). Battlegroundy upravit pro realnejsi pocet hracu ( podobne jako na CTF, kde se nastavuje velikost tymu (2-15)). Tim by se omezilo dualovani pro provoz BG.

Link to comment
Share on other sites

Co zapinat BG stejnym zpusobem jako ruletu (napr. kazde Utery, Ctvrtek a Patek od 19-20h). Battlegroundy upravit pro realnejsi pocet hracu ( podobne jako na CTF, kde se nastavuje velikost tymu (2-15)). Tim by se omezilo dualovani pro provoz BG.

 

+1

 

akorad casteji nebo dele ;]

Link to comment
Share on other sites

Co zapinat BG stejnym zpusobem jako ruletu (napr. kazde Utery, Ctvrtek a Patek od 19-20h). Battlegroundy upravit pro realnejsi pocet hracu ( podobne jako na CTF, kde se nastavuje velikost tymu (2-15)). Tim by se omezilo dualovani pro provoz BG.

 

To neni vubec spatnej napad. Jeste zkus vymyslet, jak zamezi farmeni a spusteni BG nebrani uz vubec nic:-)

Link to comment
Share on other sites

ono jde stejne jen o ty itemy ze, o nic jinyho.

Proc to proste nedat na nejakej drop k nahodnejm mobum.

Ne konkretnim, aby to lidi huntili jak o zivot.

Ale proste chaoticky se menicim - hrajes, mas stesi, padne.Nehrajes, nebudes mit.

Itemy se dostanou mezi opravdu AKTIVNI hrace a nepujde to nijak podfouknout.

Link to comment
Share on other sites

Proc to proste nedat na nejakej drop k nahodnejm mobum.

 

Dneska jsem tuto moznost resil s Froztem na pivku a je to i jedna z varitant. Ovsem BG eq je urceny jenom na pvp. A proto by mel byt ziskatelny v ramci pvp...

Dalsi varianta jsou nove pripravovane Guild dungeony...je toho vic...

Link to comment
Share on other sites

BG na serveru, kde jsou dualy naprostou samozrejmosti, je problem. Zvlast, kdyz tu uz neni zadna proti sobe vyhranena skupina, ktera by proti sobe v BG bitkovala. Jakmile moc nefunguji GW nebudou moc fungovat ani BG - coz znaci trochu nezajem hracu o GvG (neboli skupina vs skupina). Podle meho jsou BG provozuschopne v urcenou chvili(podobne jako jsou casy na GW), pokud se naplni nejaky limit hracu(napr. 5v5), jinak by se vlastni BG nespustili.

 

Vubec kopirovani WoWka, ci jinych v euroamerickem svete uspesnejsich her, se mi zda ubohe. :) System gilda vs gilda, ktery je pro RO tak exkluzivni(dle poctu hracu), je skoda nevyuzit a ztratit tento potencional vuci BG je velka skoda.

 

 

motto: Gild forever!!!

Link to comment
Share on other sites

BG aÂť jsou jak sou s tí­m že by byly jenom pro zábavu (popří­padÄ pro nějaké nic nedÄlají­cí­ Äepičky). Drop BG equipu pouze z guild dungu v SE hradu (0,02 z nějakých hard mobů) s tí­m že do GD může jen majitel hradu. Tak se nebude muset kontrolovat duálování­ na BG.

Popří­padÄ jeÄtÄ do GD udÄlat nějaký quest/něco jiného aby tam mohli i ostatní­ (resp. Majitelé zadarmo, návÄtÄvní­ci za něco) přiÄemž by v GD bylo zapnuté PVP.

Link to comment
Share on other sites

BG aÂť jsou jak sou s tí­m že by byly jenom pro zábavu (popří­padÄ pro nějaké nic nedÄlají­cí­ Äepičky). Drop BG equipu pouze z guild dungu v SE hradu (0,02 z nějakých hard mobů) s tí­m že do GD může jen majitel hradu. Tak se nebude muset kontrolovat duálování­ na BG.

Popří­padÄ jeÄtÄ do GD udÄlat nějaký quest/něco jiného aby tam mohli i ostatní­ (resp. Majitelé zadarmo, návÄtÄvní­ci za něco) přiÄemž by v GD bylo zapnuté PVP.

fajn pří­stup typu "já to nikdy mí­t nebudu, tak to udÄláme tak, aby je prakticky nemÄl nikdo" :)

 

 

real reborn style

;)

Edited by presi
Link to comment
Share on other sites

BG aÂť jsou jak sou s tí­m že by byly jenom pro zábavu (popří­padÄ pro nějaké nic nedÄlají­cí­ Äepičky). Drop BG equipu pouze z guild dungu v SE hradu (0,02 z nějakých hard mobů) s tí­m že do GD může jen majitel hradu.

A co takhle to Äoupnout i do FE Guild Dungeonů s tí­m, že z mobů nebude padat BG eq., ale Badge, které půjdou smÄnit u NPC?

Edited by Tsuyu
Link to comment
Share on other sites

Kdyz uz by to melo padat z mobu v novych g dungeonech tak at padaji ty badge, daji se obchodovat mezi postavama a teprve od NPC za ne ziskat chteny equip. A do tech novych g dundeonu pristup jen majiteli hradu. Uz se to tu myslim nekde resilo ten pristu do g dungeonu pres g hunty a podobne...

BG equip je pvp zalezitost, takze nevidim duvod proc by to melo nahodne padat z mobu po celym midgardu :)

Link to comment
Share on other sites

To neni vubec spatnej napad. Jeste zkus vymyslet, jak zamezi farmeni a spusteni BG nebrani uz vubec nic:-)

Co takhle ukladat do CP BG tabulky podobne GW statistice, kde by kazdy podle "dmg in" a "dmg out" rozeznal jestly se v BG bojovalo. Samozdrejme misto povolani dat jmena postav.

Link to comment
Share on other sites

BG su super ale bohuzial urcene pre velke mnozstvo aktivne online hracov co mi mat nebudeme, rozmyslal som aj o ponechani len jednej areny ale to by sme asi tiez nepokrily :)

 

preto najviac sa mi zatial pacila myslienka ktoru zacal Liero z obmedzenim casu

 

co tak nieco taketo

 

- kazdy den na 1hod

- pripravila by sa GvG arena

- NPC na prihlasene - prihlaseny by boli vidiet v CP !! + u NPC - aby bolo vidiet kto sa chce zucastnit

- party by boli trebars po 5-6 hracov, minimalny pocet part 5 na spustenie BG, party by sa random miesaly !! pokial by sa chcela pridat pocas BG nova parta moze, pokial jedna odide a ostanu len 4 BG nebude spustat suboje

- Bedge by sa dali tradovat ,predavat cokolvek s nimi robit pokial nie su zamenene za eq ten by bol viazany na ucet !!

 

suboje by fungovali

 

- po zaregistrovani a spusteni by arena random vtiahla z mesta 2 teamy ktore by mali 1min na pripravu a potom 5 min na dobitie kamena

- kamen by bol jeden uprostred areny !!!

- po vyhre by kazdy clen obdrzal Badge a vypisalo by sa ktora parta vyhrala pre vsetkych hracov

 

- mohlo by sa k tomu spravit aj rebricek naj team

Link to comment
Share on other sites

bg equip na reborne zmysel nema .. skoda casu a namahy

ja si myslim ze zmysel urcite ma kedze je pouzitelny a kazda obnova eq na dlho-fungujucom servry je dobra. Len system BG subojov sa neda ( mozno da ale este som nevidel ) pouzit na tak malo hracov kedze minimum co by sa dalo pripravit je extra vela na reborn

 

A technicky sa to dost vyvraca kedze je zakazane dualovat a zaroven nieje ani dost hracov aby sa nedualovalo na BG :)

 

preto by som KVM Battleground v oficialnej podobe nedaval a BG EQ implementoval do niecoho co je podobne alebo PvP/GvG orientovane

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...