Jump to content
Reborn fórum

Návrh: WOE SE


Arcik

Recommended Posts

Za Ekirei (cca 17 ludi) ti mozem povedat, ze jedny (streda) SE tyzdenne a moj koncept truhiel...

 

jo a este edit.

Niekde som cital, ze to Majk leftol, takze taka otazka. Ma tato nasa plodna debata nejakeho kompetentneho, ktory by to sledoval/zrealizoval? Ak nie, tak nemusime stracat cas.

Edited by ixidor
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest jirkan

předpokládam že kdyby to bylo nerealizovatelné, tak mi keny neřekne at sem hodim "vote" topic :) .. btw. jirkan zvládne vÄe :D

Ale to jo, co do navrhu se muzete obracet na Croce a/nebo k3, co do technicke realizace na me, alejestli si domluvite 2 ruzne hrady SE tak vas nebudu mit rad vubec :( protoze pulka SE scriptu tak nejak mlcky predpoklada ze SE je jen 1 hrad a prekopavat se mi to vubec nechce...

 

...takze fandim navrhu Po,So FE, st SE. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale to jo, co do navrhu se muzete obracet na Croce a/nebo k3, co do technicke realizace na me, alejestli si domluvite 2 ruzne hrady SE tak vas nebudu mit rad vubec :( protoze pulka SE scriptu tak nejak mlcky predpoklada ze SE je jen 1 hrad a prekopavat se mi to vubec nechce...

 

...takze fandim navrhu Po,So FE, st SE. ;)

jen si prosí­m, dobře rozmyslete, zda náhodou nechcete SE dvoje týdnÄ ( se stejným hradem ... ) aby se zas za chvili neresilo ze je malo SE...

 

aspon se usetri /gg

Link to comment
Share on other sites

jen si prosím, dobře rozmyslete, zda náhodou nechcete SE dvoje týdně ( se stejným hradem ... ) aby se zas za chvili neresilo ze je malo SE...

 

aspon se usetri /gg

Ekirei(GnR) to vadit nebude, protože hrají 2x týdně SE jinde. Od Xeno se vyjádřilo minimum lidí, ale prozatím se zdá, že jim vyhovují GW 1x týdně. A i RNR s tím nemají problém. Mě to osobně přijde trochu zvláštní, dávat kvalitnější a početnější GW méně často, ale jsem evidentně v menšině...

Jen bych pak měl menší poznámku k údajnému "feedění se z hradu". Jestli se na SE lidi feedí teďka, tak až budou 1x týdně, bude to o to víc (a je mi srdečně jedno, která strana). Drop padá celej týden, hrad stačí ubránit jednou, je to málo náročné na shánění lidí, na materiál,...

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

Za Ekirei (cca 17 ludi) ti mozem povedat, ze jedny (streda) SE tyzdenne a moj koncept truhiel...

 

jo a este edit.

Niekde som cital, ze to Majk leftol, takze taka otazka. Ma tato nasa plodna debata nejakeho kompetentneho, ktory by to sledoval/zrealizoval? Ak nie, tak nemusime stracat cas.

 

Áchjo.. právě jsem si uvědomil.. že si užiju každou středu lagwars s tim the best netem co může ne koleji být :)

 

.. Kurna nemohl mi ten Majk predtim nez odesel snizit tech pár statu, o ktery jsem ho žádal ...

 

2 Ell: Početnější nebude pokud to budou 2x týdně SE.. kdyby se chodilo 2x tydne tak nekteri z nas by meli ty GW 5x do týdne.. a myslim že některé večery si vážne nenechavaji jen na vysedávání u PC .)

Skrz to feedeni,vzdyt ono to bylo do ted uplne stejny.. rekni mi kdo vam za tu dobu ten SE hrad dobil ikdyz byli ty SEčka 2x do týdne?

Edited by Aniteru
Link to comment
Share on other sites

Kdyz uz jsme u toho feedeni, tak by moh nekdo mrknout na tu nove navrhovanou truhlu, aby toho gw matrose nebylo moc (nebo naopak malo).

Link to comment
Share on other sites

Skrz to feedeni,vzdyt ono to bylo do ted uplne stejny.. rekni mi kdo vam za tu dobu ten SE hrad dobil ikdyz byli ty SEÄka 2x do týdne?

Jedno SE se celkem točilo. Ale je fakt, že za to mohl malej invest. Ale i s tí­mto hradem jsme o to jednou témÄř přiÄli (když se Xeno a CI spojili) - poslední­ cca 3 minuty už jsme byli na empu. A to jen dí­ky haluzové půlhodinové obranÄ 2. Äutru. Tí­m chci ří­ct, že Xeno a CI na to teoreticky celou dobu mÄli. Jen potřebovali, aby se do nich troÄku rylo a aby jedna z tÄch gild překousla to, že se nepůjde za jejich oblí­bené logo. Mimochodem to byla právÄ vÄemi zavrhovaná sobota, kdy byla nějaká akce z jejich strany - být to ve středu, tak si nikdo neÄkrtl (asi jako RNR teÄ).

Link to comment
Share on other sites

to uz se tu resilo..

 

perth: no offense: v sobotu kdy chodi nejmene lidi dva hrady, good joke

 

No právÄ proto mi pří­jde blbost o ten hrad přijí­t v sobotu, když je na GW nejménÄ lidí­ - proto jiné hrady. PoÄet už je tak jedno, když ty lidi naženeÄ do jednoho hradu a oni v nÄm být nechcou tak bude výsledek stejný. Ale pro mnÄ za mnÄ... byl bych třeba i pro zruÄení­ jednoho GW dne. Přizpůsobí­m se.

Link to comment
Share on other sites

No právÄ proto mi pří­jde blbost o ten hrad přijí­t v sobotu, když je na GW nejménÄ lidí­ - proto jiné hrady. PoÄet už je tak jedno, když ty lidi naženeÄ do jednoho hradu a oni v nÄm být nechcou tak bude výsledek stejný. Ale pro mnÄ za mnÄ... byl bych třeba i pro zruÄení­ jednoho GW dne. Přizpůsobí­m se.

jde mi o ty dva hrady...

pokud na gw prijdou dve guildy a budou dva hrady... co rict no ..

Link to comment
Share on other sites

jde mi o ty dva hrady...

pokud na gw prijdou dve guildy a budou dva hrady... co rict no ..

Tak to bude jako dosavadni soboty - bud si budou chtit zabojovat a sejdou se v SEcku, nebo ne a sejdou se (v mensim poctu) v FEcku (na SE zustane par dualu hlidat zda nekdo nerozbil sutraky).

 

Neprijde mi, ze by v sobotu chodilo vyrazne mene lidi nez v jine dny obzvlaste proti pondelku.

Link to comment
Share on other sites

* SE 1x týdně ve středu, kdy je ochotná chodit konkurence a normálně hrát, v pondělí a sobotu FE, pokud SE, tak jiný hrad

* truhly s gw materiálem, s možností používat pouze na gw mapách, cca to co psal rodix, + speedpoty

* patcher pro nový klient se chystá???

* a s tím 330ms delay to je vtip, žejo. a jestli ne, doufám, že bude platit i v pvm. enjoy

* k používání makra. tento program je dostupný všem, je jednoduchý (zvládnu i já). námitka, že usnadňuje hru - ano, tím, že šetří zdraví. měl by se povolit.

* používání miniboss karet na gw. nejsou dostupné všem, ulehčují hru, zvýhodňují oproti ostatním. zakázat na gw

* přidat bg equip

* ještě edit: to že dispell neruší efekt stringů/rifů to tak má být?

Edited by Gracy
Link to comment
Share on other sites

* k použí­vání­ makra. tento program je dostupný vÄem, je jednoduchý (zvládnu i já). námitka, že usnadřuje hru - ano, tí­m, že Äetří­ zdraví­. mÄl by se povolit.

* použí­vání­ miniboss karet na gw. nejsou dostupné vÄem, ulehÄují­ hru, zvýhodřují­ oproti ostatní­m. zakázat na gw

Rofl .. povolit makra .. povolit pilota .. za chvili se budem divat na gw jak na video, protoze vsechno bude probihat automaticky ..

A co boss karty ? Uz vidim jak rodix sundava orc hera, dalsi hrac nedavno ziskanou mayu, vsichni sundaj ghosty ... btw. tohle je zrovna karta u ktery je tvrzeni "nedostupne vsem" vcelku diskutabilni.

Link to comment
Share on other sites

Rofl .. povolit makra .. povolit pilota .. za chvili se budem divat na gw jak na video, protoze vsechno bude probihat automaticky ..

 

$Home::Suspend

$*F1::

Loop

{

if not GetKeyState("F1", "P")

break

Send, {F1}

Click

}

Return

 

Niesu macra, ako macra. Mozem sem postnut macro, ktore funguje ako bot. Oa chce len, aby sme si pri kazdych GW nemuseli rozmlatit klavesnicu s mysou...

Link to comment
Share on other sites

Niesu macra, ako macra. Mozem sem postnut macro, ktore funguje ako bot. Oa chce len, aby sme si pri kazdych GW nemuseli rozmlatit klavesnicu s mysou...

Chapu, ale pak by bylo velmi obtizne definovat a take kontrolovat ktere makro je jeste ok a ktere je uz moc.

Mimo to jsem mel za to ze skill hrace se mimo jine pozna tim, jak rychle stiha pouzivat jednotlive skilly (zvlastni ze to rikam zrovna ja ...) a ne tak, jak sikovne umi programovat (psat makra) a jestli ma ping 20 nebo 50.

Tato hra rozhodne neni delana na: rucne najedu mysi na hrace automaticky hazim bomby max. rychlosti; o potovani se nezajimam, protoze na to mam makro nebo jednim stiskem tlacitka vypiju najedou 10potu a zabije me jen instant nebo kdyz mi dojdou poty/berry; po asure automaticky slupnu berry, nahodim sfery, fury, sfery a hned muzu sejmnout dalsiho, atd. Takove GW me opravdu nelakaji.

Link to comment
Share on other sites

Tato hra rozhodne neni delana na: rucne najedu mysi na hrace automaticky hazim bomby max. rychlosti; o potovani se nezajimam, protoze na to mam makro nebo jednim stiskem tlacitka vypiju najedou 10potu a zabije me jen instant nebo kdyz mi dojdou poty/berry; po asure automaticky slupnu berry, nahodim sfery, fury, sfery a hned muzu sejmnout dalsiho, atd. Takove GW me opravdu nelakaji.

Hral si s tym niekedy?

Na potovanie macro nemame. Na inych serveroch pouzivame autopoty, tu nefunguju. Rozhodne to neni o tom, ze s macrom si nesmrtelny. One clickovat 10 potov naraz nejde. Kazdy usable item ma delay 100ms (rovnako ako kazdy activ skill motion delay, navzajom su vsak nezavisle)

 

Ta hra mozno neni robena na to, ze bla bla, ale moja klavesnica s mysou a prsty niesu robene na to, aby spravili v priebehu hodiny 3k keyclickov a dalsich 5k mouse klikov.

 

Pozri sa napriklad na WoWko, kde sa macra daju nastavovat priamo v interface.

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Takove GW me opravdu nelakaji.

Me se taky podobne rusacke moresy krajne nelibeji.

 

Edit:

betr++

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Ta hra mozno neni robena na to, ze bla bla, ale moja klavesnica s mysou a prsty niesu robene na to, aby spravili v priebehu hodiny 3k keyclickov a dalsich 5k mouse klikov.

Tak to nedelej. Nikdo te k tomu nenuti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...