Jump to content
Reborn fórum

Co byste na Rebornu zmenili?


k3dT

Recommended Posts

Tam občas běhám, ale pro mě není zábava běhat na nějakých low mobech. Právě proto chci lokaci, kde je celkem pohodička (stojící kemp), člověk si pokecá, zaexpí, vydělá.

 

Pinguiculy, Niff a rachel jsou pohodove lokace se stojicim kempem, muzes kecat, nechutne expit a jeste nechutneji vydelavat...

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Mohu zodpovedne prohlasit ze betr ma z farmeni soilu presne 0 exp. Videl jsem jak to vypada a 1. prislo mi to nechutne 2. nemel jsem nic co bych chtel expit. O tom by vam mozna vice rekla Morgie, ale prijde mi zbytecny sem tahat x let starou zalezitost.

Na BG bych zadne dalsi predmety nepridaval minimalne dokud se lidi na ty BG nenaucej chodit. Stale maji nekteri problem vzit si par potu, natoz aby resili dalsi spotrebak, nedelejme BG jeste slozitejsi.

Ahk, autopot apod. - asi nema cenu komentovat - NE.

Za badge bych nonbg veci nedaval, at tam lidi nechodej bez potu a veci jen si odchodit mapu kvuli nejaky hatce, do truhel z hradu klidne.

Linker uz je fail i na gw .. boje se odehravaj az v emproomu a nez tam clovek dojde, tak ma pulku linky v haji, za chvilku mu skonci a muze jit zase ... desna nuda.

Link to comment
Share on other sites

FeelRO tournament 3. místo a s czro aliancí 2. místo, chtělo by to vrátit, což se na non-adv GW celkem daří.

 

Jo, to byl fakt úspěch, dvouhodinové kempení prázdného hradu :D

A ten druhej turnaj, vzhlem k lagům netřeba komentovat.

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

Linker uz je fail i na gw .. boje se odehravaj az v emproomu a nez tam clovek dojde, tak ma pulku linky v haji, za chvilku mu skonci a muze jit zase ... desna nuda.

No však by to chtělo boostera, co dává i linku.

Link to comment
Share on other sites

zrusila by som rental hatky ako odmenu za eventy, kazdy koho poznam na ne nadava a argument, ze zavislaci maju plne kafry hatiek je podla mna uz pase, ked sa zvysila kapacita kafry. hm?

 

povolila by som aj oficialne sluzby vzducholode, kvoli letuskam mi questy zahrnajuce vzducholod netrvaju 30 minut, ale tri hodiny. :-( nechcem svoj zivot podriadovat letovemu planu. :-)

Link to comment
Share on other sites

Aby tu neboli hlasy len z jednej strany: rental capicky su SUPER, clovek moze takto ako odmenu za event dostat obcas aj dost drsnu a ultimatnu capicku, bez toho aby sa casom zistilo ze to zase nejakym sposobom kazi buildy/ekonomiku. Okrem toho ak su na mesiac+ tak si ju clovek aj stihne uzit.

Ale mozno pre frflajucich ludi by mohla byt moznost vybrat si medzi rental capickou a OPB.

Link to comment
Share on other sites

vidim, ze prislo k nedorozumeniu, tak to uvediem explicitne... :-) vyjadrila som len svoj nazor a nazor ludi, s ktorymi som sa o tom rozpravala. samozrejme su aj privrzenci rental itemov, to nepopieram. nam nejde o to, mat nadupanu capku s uber funkciou, nam ide o to, mat z eventu na pamiatku hatku BEZ funkcie ako tomu bolo do zavedenia rentalov. nadupane rental hatky moze predsa ponukat npc za uplatok. nechapem, ze vyjadrenie akehokolvek nazoru sa tu vzdy povazuje za frflanie, osocovanie a nebodaj flamovanie. :-(

 

ps: boxy su na dve veci :-P

 

edit:

nech to tu nie je zahltene zbytocnymi postami. nechcem vyvolavat ziadne burlive diskusie, flamy ani obcianske povstanie. Chcela som len poslat dva navrhy na posudenie. Elfinka - ty mas PM v schranke. :-) have a nice day.

 

Hlavne mi ide o vzducholod, hatky 3x do roka ozeliem.

Edited by Freesia
Link to comment
Share on other sites

Ved za niektore eventy je ciapka na stale. Ale myslim ze to by malo byt len za dlhodobejsie (co bezia dlhsie ako tyzden) a nemoze to byt tak casto ako su eventy teraz.

Za zvysne treba tiez nejaku odmenu. Ale nechces mat server zaplaveny cute ciapkami ktore sli ziskat jeden konkretny den a nikdy potom (nie kazdy hrac ma cas kazdy den ten event spravit, to by bolo dost smutne). Davat za viac eventov tu istu capicku tiez nieje riesenie, kedze to by odradilo ludi co ju uz maju. A rental capicky su za take eventy skvela odmena.

Zbieranie dukatov je tiez fajn, aspon ma clovek istotu capicky na furt casom :)

 

(ked niekto ten svoj nazor vyjadruje flame-like stylom u kazdeho eventu a pise ake su vsetky naprd, rental capicky su naprd, GM robia debiliny, tento event je onicom a len pre vybranu elitu a pod. tak to flame je. Neni to tvoj pripad, ale takych hracov tu zopar je, a nemozes sa cudovat ze to uz niektorym lezie na nervy)

Edited by Elfinka
Link to comment
Share on other sites

Souhlasím s Carly... rád bych aby zůstávaly nebo ať se na ně zavedou custom q a zruší se jim klidně funkce (kdo řekne ať nějáký vymyslím tak vymyslet q kde doneseš xyz věcí není zas tak složité a pro inspiraci se nejde daleko... navíc když čepice jsou jen rental).

Link to comment
Share on other sites

Quest kde jen doneses par veci jsou nuda :D

Ad vzducholod: v Yunu? tusim, se da nastoupit na vzducholod kteroukoliv dobu.. nejaka ta mezistatni linka co se netyka Letoveho Planu... a na te vzducholodi je i ten jelen ne? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Ad vzducholod: v Yunu? tusim, se da nastoupit na vzducholod kteroukoliv dobu.. nejaka ta mezistatni linka co se netyka Letoveho Planu...

No prave ze kdysi (tak 2 roky?) tohle v ramci zofikovavani Rebornu zrusil...

 

Taky z toho moc velkou radost nemam ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam rad lidi, kteri vzdy pomlouvaji ci krituziji neco, o cem slyseli z 10. ruky ;) Kdyz uz jsi tak informovan, tak mi rekni, kdo z aktivnich rnr ma char ze soilu ^^

 

Dok ->> Brnkače :)

Pinguiculy, Niff a rachel jsou pohodove lokace se stojicim kempem, muzes kecat, nechutne expit a jeste nechutneji vydelavat...

 

Vážně super aby jeden dělal jednu práci (tahal) a ostatní se flákali na kempu :) myslím že větší zábava je procházení lokací v té grupě, než jen sedět na prdeli na kempu ( viz salámy ) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Dok ->> Brnkače :)

 

 

Vážně super aby jeden dělal jednu práci (tahal) a ostatní se flákali na kempu :) myslím že větší zábava je procházení lokací v té grupě, než jen sedět na prdeli na kempu ( viz salámy ) :)

Nevim s kym hrajes, ale nevidim velkej rozdil v chozeni s partou (inkarni) nebo kempeni na miste (lab), snad krome exp komba. Flakaci char muze vzit clovek na dual. Lidi kteri se chtej flakat se budou flakat tak jako tak - v kempu afkujou, pri chozeni nahodej follow. Zalezi na lokaci, ale jeden tahac je fail temer vsude.

Link to comment
Share on other sites

No prave ze kdysi (tak 2 roky?) tohle v ramci zofikovavani Rebornu zrusil...

 

Taky z toho moc velkou radost nemam ;)

 

Ano, zrusila se tenkrat mezinarodni linka, ale bohuzel poplatek za vstup na vzducholod zustal (totez v Einu a Lightu). Pri ruseni se mluvilo i o zruseni tohoto poplatku...

Link to comment
Share on other sites

Dok ->> Brnkače :)

 

 

Vážně super aby jeden dělal jednu práci (tahal) a ostatní se flákali na kempu :) myslím že větší zábava je procházení lokací v té grupě, než jen sedět na prdeli na kempu ( viz salámy ) :)

`

 

Vsimni si na co jsem reagoval. Izner psal...vetsina charu rnr, brnkac a rosie (non adv aura only) je vetsina? :)

Edited by Merlock129
Link to comment
Share on other sites

Vsimni si na co jsem reagoval. Izner psal...vetsina charu rnr, brnkac a rosie (non adv aura only) je vetsina? :)

Opičáku, však někdo se ptal, jestli jsem myslel stará dobrá RNR (kteří prý opravdu uměli hrát - myslím na GW) a aspoň Ani ví o čem je řeč. Nicméně nestojí mi za to šířit flame na tomto topicu, ehm navíc s někým jako jsi ty.

Link to comment
Share on other sites

Dok ->> Brnkače :)

 

Vážně super aby jeden dělal jednu práci (tahal) a ostatní se flákali na kempu :) myslím že větší zábava je procházení lokací v té grupě, než jen sedět na prdeli na kempu ( viz salámy ) :)

 

Nahodou my salamy chodime v chodicim kempu pres spiral lk, jen aby sis nemyslel, ze to jinak nejde, mozna to vis(mno spis je mi jasne ze to vis), ale ta veta vyznela trochu jinak, kazdopadne mas recht, taky mam radeji kdyz se vse prochazi v chodicim kempu, jakozto pres spiral lk takto chodime vsude + tymove endless.

 

K tomu kde se da vydelat, mno s nastupem kovani uz nejak moc nikde, ale tak kdo ma vydrz muze urcite sleepry, magmu(ted tam delam kaho hunt a jakoze v prepoctu kdybych to prodal nad 2m za hodinu se urco dostanu + sance na kartu), draci solo, new world tata + brad, lisky se spravnejma acce a cepkou, obory, gefenie, toliko asi lokace co se tu neuvedly a kde se da jit v pohode max ve dvou lidech.

 

Ohledne BG muj nazor, ze je to jedno, dokud lidi budou mit radeji cepky nez marca a tharu(tohle se da krasne obratit, kdyz tak miluji wts useless na prdlacku predrazene cepky tak je dejte do truhel) a dokud budou zit v naivni predstave, ze kdyz na pvm nepotrebuju poty(ikdyz mno i v tom pvm kdo ma poty tak se mu expi 3krat lepe, ptz nefailuje a nema zadne prodlevy, hlavne na mvp), tak je nepotrebuju ani na bg, tak se tu opravdu nemame o cem bavit.

Edited by kNowya
Link to comment
Share on other sites

Ani nepatri mezi stare dobre RNR (neber to zle Ani^^) a jestli se chces ohanet timto, tak by sis mel mozna upravit signaturu :)

 

Já reagoval na "kdo z aktivnich rnr ma char ze soilu".. Nic víc nic míň :) Btw. : jinak marťas, sice nejsem starý dobrý rnr.. ale na těch soilech jsem taky s Těma starýma dobrýma rnr expil..(viz Eureya) a i zažil nějaké ty WoE proti PF, když se vrátil Rodix,milt atd. :) Takže ani jeden z Těch nových jsem nebyl, ale ano rnr už dávno nejsem ;p

Edited by Aniteru
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Všeci zdravím. Vznáším protest proti kování zbraní a armorů. Není možné, aby nejlepší equip z mvp se dal jen tak prachsprostě ukovat. Lidé by měli ukázat nějaký skill, že jsou schopni zabít MVP, jako je Satan, Valkyrie nebo sinx z bia. Jistě to většina lidí dokáže, ale zabít to několikrát než equip opravdu padne je jiná. Každý zkušený hráč Vám řekne, že si raději zajde na MVP, protože je toho schopen a umí se o MVP bít s ostatními. Tímto způsobem lidé ztrácí skill a přicházejí o velkou zábavu. Navíc huntění rudy není důkaz žádného náznaku skillu, kterou by běžný hráč na MVP musel dosáhnout. Je to styl, kterým by jsme rovnou mohli v RO zavést automaty a čekat až se nám natočí 3 dia armory - hrůza. Kdyby šli ukovat karty, potom by rate serveru mohl být 2/2/0. Proto žádám, aby se zrušilo kování a zavedl se tak normální režim. Nechci ale mluvit za ostatní hráče a nechci aby jste poslouchali mě. Rád bych, aby jste to pochopili sami. Mluvil jsem s dosti hráči na serveru o kování a samozřejmě, když jsem narazil na opravdu zkušeného hráče, tak je proti kování. Žádám Vás abyste se vyjádřili ke kování i vy. Především Game Mastery a zkušené hráče s několikaletou praxí v RO. Zároveň bych byl rád kdyby GM zkusili zavést anketu kdo je pro a kdo je proti, aby bylo opravdu vidět, zdali lidé chtějí projevovat skill na MVP nebo jen tak bezmyšlenkovitě klikat na 3 tlačítka při huntění rudy a mít z toho variantky, dia armory, IP, atd... Pokud si myslíte, že kováním se oživuje GW či celé RO, tak jste na omylu. Je spousta lidí, kteří hrajou PVM proto, protože je to baví. Baví je chodit na BIO MVP, baví je chodit na draky, do Thanatos toweru a do spoustu dalších lokalit. Ale tímhle kováním se jim bere smysl jejich zábavy. Už se nepotřebuje zabíjet skoro žádné MVP, protože krom karty se z něho nic nepotřebuje. Pokud jde o GW, tak odjakživa platilo, že lidé se učí hrát v PVM a poté až v PVP. Každý velký skiller má tučnou historii v PVM než začal zářit na GW. Pokud chce od lidí, aby na GW více chodili, tak se tomu neučiní tak, že se znehodnotí úsilí a skill dobrých hráčů. To je ode mě vše a teď prosím vaše názory.

Edited by Absorbtor
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

blabla

  1. Kolko ze to mas nakopanej rudy a vykovanych veci? Uz si si vobec vyskusal kopanie rudy takeho levelu aby z toho sli tie hi-end mvp veci vykovat? Alebo len mame potrebu pindat do veci o ktorych nic nevieme?
  2. Zabit satana je vyrazne lahsie ako ziskat veci na vykovanie tej roby, takze ti "skilleri" to nerobia preto, ze chcu challenge, ale preto ze kto by sa sral s kopanim rudy ked to ide lahsie.
  3. uz sa to tu riesilo, najdi si to a prijemne citanie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...