Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply

Ked uz je tema pri tych mailoch nedala by sa v CP vytvorit nejaka sekcia notifikacie na nove maily ? :)

 

vzhledem k tomu jak osklive to je cely naprogramovany (zadna univerzalnost) tak by to bylo moc slozity... neni problem vlizt na stranku a kouknut se jestli je nejakej novej ne?

Link to comment
Share on other sites

stranku ? :) asi je tu nejaka dalsia moznost ktoru som doteraz neobjavil :)

 

http://ucty.reborn.cz/mail z toho vyctes ne jestli mas novej mail? :)

 

 

Kenny,Kenny nevyhybej se mi a prosim nejakou odpoved(neboj nebudu prudit :) )

 

Co na to rict... brecis na spatnym hrobe...napis Gravity. Holt to tak je. Nevidel jsem vas teda v akci, ale to meni cil i na velkou vzdalenost? :)

Link to comment
Share on other sites

http://ucty.reborn.cz/mail z toho vyctes ne jestli mas novej mail? :)

Co na to rict... brecis na spatnym hrobe...napis Gravity. Holt to tak je. Nevidel jsem vas teda v akci, ale to meni cil i na velkou vzdalenost? :)

 

Priest tankuje treba Mayu, wizna muze stat jak daleko chce(aby ji teda videla) hodi SG, Maya zakrici nastve se na wiznu, wizna se lekne a umre(ne uplne vzdycky teda) ale meni target i daleko. resp. co je pro tebe velka vzdalenost?

Link to comment
Share on other sites

Co na to rict... brecis na spatnym hrobe...napis Gravity. Holt to tak je. Nevidel jsem vas teda v akci, ale to meni cil i na velkou vzdalenost? :air_kiss:

 

nj moja skusenost u Orc Lorda. Ako hodim s wizom SG, tak sa na mna Lordik skaredo pozre a uz lezim docela mrtvy... A to som od neho hodne daleko a nie som target. A ani sa nemusi u toho pohnut... jednoducho jak ho trafilo SG tak som schytal nejakym pekelnym skillom na dialku. :D

 

Ak to tak ma byt tak ok, ja len pre kontrolu, co ked nahodou nie :)

Link to comment
Share on other sites

svn je porad stejna... jen se potvurky konecne naucily vsechny skilly ktery maj (event OnSkillUsed se neprovadel vzdy kdyz mel).

 

 

treba maya ma:

1147,Maya@WZ_HEAVENDRIVE,chase,91,5,10000,0,5000,no,target,skillused,18,,,,,,

 

tzn hodi na castera target skillu se 100% uspesnosti heavendrive lv5 s delayem 5 sekund a emotikonou = kazdopadne timhle zmeni target... tzn zalezi na potvorach jaky maj skilly neni to tak ze by to delali vsechny potvory.

Link to comment
Share on other sites

... tzn zalezi na potvorach jaky maj skilly neni to tak ze by to delali vsechny potvory.

no co sa tyka wizzarda tak to robi kazdy boss... hodim sg boss sa ani nepohne a ja lezim(zatial -8% :P).. vyzera to ako pozition lag bossa + ta zmena ciela a to rozchodi malokto.. jedine taktika sg a hned wing lenze to boss hned portne.. neze by mi to nejak vadilo.. wizza takmer nehram, ale.. :P

Link to comment
Share on other sites

Ja to delam tak, ze hodim flasku a trosku popobehnu. Bosak se vetsinou nezasekava, ale targetne me a kdyz ma nejaky ranged utok, tak mi klepku dava.

Nicmene u LoDa se mi stane, ze mu hodim demo, on se jakoby zasekne, zobrazi se ten dmg a pak poskoci. Jako by se ten dmg nemohl zobrazovat na pohyblivem cily, ale jinak se pohybuje ... tezko rict.

Link to comment
Share on other sites

No me to vadi docela dost, kdyz sem chodil na bossy, tak sehnat priesta kterej neco ustoji, (tzn, sme 2 na drop) se dalo. Ted mi to pripada jako ze, wizna nema narok na jakejkoliv "rare" drop, uz jen s tech "mala" bossu co zabije a ten priest ustoji :-/ Ale uz na zadnej, jelikoz, ted uz ma sanci jen asura a AD(jeste ke vsemu na dual...), jak smutny.. :-/

 

Romulus: Ooh jak krasnej pocit tohle vedet. :P

 

Ja delal wiznu "jen tak"(okolnosti sou jedno..) s tim, ze mam level dost na to, abych byl nucenej denne expit.

Natoz ten cas uz taky neni to co bejval. Hraju o vikendu, pri tom, ze si nemuzu zajit "pro zabavu" na bosse, me dovadi k myslence -end-

 

Edit: No a proto, ze tebe to stoji 100 flasek denne musi wizard huntit equip a zeny(mnohonasobne vic jak ty flasky) aby si ten "rare" drop mohl koupit. Me nepride moc smysluplny ani logicky.

 

Ale jak sem jiz jednou rekl, na forum nehodlam davat zadny navrhy, neudelam to ani dnes, pouze sem zareagoval, vyjadril moje nepochopeni, vim, ze s tim nic neudelam...

Link to comment
Share on other sites

S timhle s tebou souhlasim a ja creatora delal vicemene kvuli MVP. Kdyz sem videl, jak si to ostatni davaj na tri lahve a ja tam Jakubickovi tankuju hera a lorda, popripade mayu, tak sem si rekl, ze chci mit taky neco, co rychle toho bosse zabije.

Na druhou stranu jsou bosaci, ktery nemaj moc VIT nebo maj 0% na normal utok. Takze to musi vykalkulovat ea, jak to s tim bude a nedelat jen reborn upravy.

 

Taky je pravda, ze AD neco stoji a kdyz chces obihat bosse, tak i dost flasek = dost casu na hunteni veci. Asura nestoji skoro nic a s profou vubec nic no a wiznu to nestoji lautr vubec nic. :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...