Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply

Z nudy sem si udelal dalsi postavu a vobevil sem ty paradni NPCcka v novice zone.Jen bych mel rejp k tomu co meni na poty.Je to desnyho odklepavani nez vymeni.Jestli by to pri prvnim "pokecani" nemoh vysvetli jak to funguje a pak uz by se me jen zeptal co chci vymenit a rovnou by vymenil max pocet itemu za poty.Tech okynek nez mi neco da je fakt moc :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

wow pochvala :thumsup4: diky. V porovnanim se starym je to uplne neco jinyho. Ale porad je tam hodne moc html chyb protoze jsem to programoval jen stylem pokus/omyl... kdyby se nekomu chtelo zvalidovat aspon nejvetsi html chyby (spatny pouziti tagu) tak nebudu vubec proti..

Link to comment
Share on other sites

Kdyz uz jste zminili tu novice zonu, nedavno jsem se byl podivat na czro a ta novice zona tam je trosku odlisnejsi. Treba ty poty - na zacatku dostane novice myslim nejak 60 novice potu a s kazdou smrti jich dostane zase par. Nebo treba prvni level a joblevel - prvni level se ziska tak, ze akorat promluvite s jednim npc. Tak by me zajimalo, jestli by se nekde nedal schrastit ten novejsi novice skript :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

wow pochvala :thumsup4: diky. V porovnanim se starym je to uplne neco jinyho. Ale porad je tam hodne moc html chyb protoze jsem to programoval jen stylem pokus/omyl... kdyby se nekomu chtelo zvalidovat aspon nejvetsi html chyby (spatny pouziti tagu) tak nebudu vubec proti..

 

http://validator.w3.org/

 

jednou sem čet, že tyhle validatory sou docela super, ale ještě sem to nezkoušel, protože sem nigdy nepsal nic moc dlouhýho, kde bych to potřeboval.. no a jako jinak html trochu znám tak se na to zkusim kouknout.. aspoň se něco přiučim.. ještě pak existuje pár programů na "zeští­hlení­" celýho kódu ..to prej zas odebí­rá zbytečný tagy atd. :) ..nevim do jaký mí­ry sou tyhle programy "chytrý", aby ten kód nezmršily ;)

 

edit: http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%...z%2Fnovinky.php ...zběžně bych řek, že to kontroluje dobře..a hlavně podle W3C dohod a norem, takže by to mělo fachat na opeře, mozille a prostě všem, co se drží­ těch norem (což se IE nedrží­..proto pod nim všechno běží­ a jinde ne) ;) myslim, že vcelku dobrá služba a máš to zfouklý za pár minut :)

 

edit2: pro srovnání­ http://www.htmlvalidator.com/lite/ .. ale tam už je pak placená verze a lite prej nezobrazuje vše ... výsledky se trochu liší­, ale vysvětlivky k těm chybám sou dělaný jasně takže to člověk pochopí­ skoro hned..

Link to comment
Share on other sites

Kdyz uz jste zminili tu novice zonu, nedavno jsem se byl podivat na czro a ta novice zona tam je trosku odlisnejsi. Treba ty poty - na zacatku dostane novice myslim nejak 60 novice potu a s kazdou smrti jich dostane zase par.

Ne s kazdou smrti, ale jen po ty prvni, pak uz nedostane nic :thumsup4:

 

nebo treba prvni level a joblevel - prvni level se ziska tak, ze akorat promluvite s jednim npc

JJ, stejne je reseny novice equip, tim je zajisteny ze se musej "prokecat" NPC-instruktori, jinak ma clovek smulu. Tady to pokud vim funguje tak, ze s nikym mluvit nemusis, takze si vetsina lidi ani neprecte co jim ty NPC maj rict.

Link to comment
Share on other sites

Ne s kazdou smrti, ale jen po ty prvni, pak uz nedostane nic :thumsup4:

 

 

JJ, stejne je reseny novice equip, tim je zajisteny ze se musej "prokecat" NPC-instruktori, jinak ma clovek smulu. Tady to pokud vim funguje tak, ze s nikym mluvit nemusis, takze si vetsina lidi ani neprecte co jim ty NPC maj rict.

 

stejnÄ vÄtčina lidí­ jede stylem "enter-push-race" a vidí­ jenom problikávat ikony (jako já)

Link to comment
Share on other sites

no sem řikal já s timhle ještě nedělal no.. ale tak aspoň se člověk naučí­ pro pčí­ště :thumsup4:

 

edit: moh by mi něgdo ří­ct ví­ce o následují­cí­m... když sem si zkoušel GS na high ratu a na testu tak co vim tak nahodit všech 10 coins nebylo íşplně triviální­ a rozhodně to nešlo na první­ pokus.. a dneska sedim v prontě a vidim jak přijde GS a nahodí­ si 10 coin hned na první­ pokus... a to mi přijde hodně divný :) co si pamatuju popisek tak se vzrůstají­cí­m počtem coins to má jí­t obtí­žněji a co sem zkoušel kdysi tak tomu tak skutečně bylo..

Link to comment
Share on other sites

Muze mi nekdo chytrejsi nez ja vysvetlit jaktoze me to uz potreti (za dnesek a vcerejsek) odloglo z fora, ackoliv mam pri loginu zaskrtnuto moznost "Remember me..." ? Uz me to pomalu zacina stvat, takze kdyby nekdo vedel co stim, byl bych vdecnej.

Link to comment
Share on other sites

case GS_GLITTERING:

if(sd) {

clif_skill_nodamage(src,bl,skillid,skilllv,1);

if(rand()%100

pc_addspiritball(sd,skill_get_time(skillid,skilllv),10);

else if(sd->spiritball > 0)

pc_delspiritball(sd,1,0);

}

break;

 

Funkce presne podle popisku...

Link to comment
Share on other sites

Když se lognu z jinýho poÄí­taÄe (u matky, ze Äkoly), a to bez ohledu na zapamatování­ hesla, tak jsem potom doma taky odloglej. Teda s tí­mhle vysvÄtlení­m přiÄel max, mÄ by to nenapadlo. Jiný fóra to snad nedÄlaj, aspoř si to u žádnýho neuvÄdomuju.

Link to comment
Share on other sites

Když se lognu z jinýho poÄí­taÄe (u matky, ze Äkoly), a to bez ohledu na zapamatování­ hesla, tak jsem potom doma taky odloglej. Teda s tí­mhle vysvÄtlení­m přiÄel max, mÄ by to nenapadlo. Jiný fóra to snad nedÄlaj, aspoř si to u žádnýho neuvÄdomuju.

No to je jasny, se mi stava kdyz se loguju na forum treba z herny, ale tenhle tejden sem na forum z jinyho kompu proste nelez(nebo sem namesicnej :thumsup4:)

Link to comment
Share on other sites

Radsi si zmen heslo... treba ses nekde zapomnel prihlasenej..

To me uz taky napadlo, ale jediny misto kde sem se kdy logoval, krome u me doma, je herna a ta ma o vikendech zavreno, takze ze by byl nekdo loglej na me, neni mozny.

 

EDIT - tak uz to jede normalne, zatim :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

cau lidi.narazil sem na netu na komunikacni programek ventrilo je docela dobrej a tak me napadlo jestli by si reborn nemohl na ventrilu udelat vlastni "servr" bohuzel s tim jeste neumim poradne pracovat ale jestli s tim nekdo umite tak urcite napiste! :thumsup4:

 

edit by Mith: vypln si signaturu

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...