Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

No ja sem nekde cetl(nebo slysel?? :laughing1: ) ze GC je fyzickej utok zavislej na MATK a ATK, cili jestli Kaite(nebo jaksetosakravlastnemenuje :shuffle:) by ho odrazet nemelo(kdyz ma odrazet jen magicky utoky), ale jistej si tim uplne nejsem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply

No ja sem nekde cetl(nebo slysel?? :laughing1: ) ze GC je fyzickej utok zavislej na MATK a ATK, cili jestli Kaite(nebo jaksetosakravlastnemenuje :)) by ho odrazet nemelo(kdyz ma odrazet jen magicky utoky), ale jistej si tim uplne nejsem

Ups, to mas vlastne pravdu...GC je divnej, uz nvm jak to s nim je, ja ho nikdy nemel, ani u cruse ne :) On ma magickou a fyzickou cast utoku :shuffle: nebo tak neco, takze nemusi vracet, to mas pravdu :)

Nebo vracet jen magickou cast... :beg:

Link to comment
Share on other sites

Zakladejte taky obcas novy topicy kdyz se resi neco zajimavyho/vaznyho:(

 

Omlouvam se,uz jsem se tu vybrecel a dam uz pokoj,tohle je muj posledni post na tohle tema

 

Pak wizna nema jen SG, me uz ted napada par zpusobu jak Kaite bez vetsich skod zlikvidovat :shuffle:

 

Napady mam taky,ale nikdy se neubranim tomu aby si nekdo treba pockal specialne na muj plosnak pri ochrane waprem ci aby si LK ktery ma cca 25k HP sundal jen tharu a vbehnul mi do rany atd atd atd atd.Ono to vypada sice jednoduse ale v praxi je to jiny :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Kubo sem s tebou-nejdriv by se zdalo,ze lidem protaceni vadi a tak se i Keny snazil motivovat lidi tak,aby se hrady neprotaceli nybrz investovaly a branili.No ale zda se ze ucel GW je protacet hrady jak to jen jde.Mozna by to chtelo ujasnit si jak to vlastne na Rebornu chceme(ne jak to je nekde na oficialu)

Link to comment
Share on other sites

Kubo sem s tebou-nejdriv by se zdalo,ze lidem protaceni vadi a tak se i Keny snazil motivovat lidi tak,aby se hrady neprotaceli nybrz investovaly a branili.No ale zda se ze ucel GW je protacet hrady jak to jen jde.Mozna by to chtelo ujasnit si jak to vlastne na Rebornu chceme(ne jak to je nekde na oficialu)

lenze jedna vec je obranu hradu zvyhodnit ale ine je znemoznit kazdu moznost dobivania hradu okrem 4 nasobnej presily.. nevravim ze link je ta spravna vyhoda ale nemoze sa zrusit kazda vec vdaka ktorej sa hrad dobije pri utoku uz v 2nasobnej presile

Link to comment
Share on other sites

lenze jedna vec je obranu hradu zvyhodnit ale ine je znemoznit kazdu moznost dobivania hradu okrem 4 nasobnej presily.. nevravim ze link je ta spravna vyhoda ale nemoze sa zrusit kazda vec vdaka ktorej sa hrad dobije pri utoku uz v 2nasobnej presile

Dobre a jakym zpusobem se ted ma uspesne branit?

Link to comment
Share on other sites

Dobre a jakym zpusobem se ted ma uspesne branit?

a co ti mam napisat?.. nech napisem cokolvek tak stale bude niekto nespokojny.. az kym nenapisem ze sa to ma zrusit.. a aj potom sa ozvu dalsi..

ja osobne par napadov ako sa tomu branit mam ale nemam moznost otestovat ci to fungovat bude..

 

a uz koncim s pisanim sem, nema to cenu... mna osobne posledne gw bavili, podla ohlasov aj ostatnych... ale udrzanie hradu je asi prednejsie tak sa vratme k povodnemu stavu kde nikoho nic nebude bavit a postupne koli tomu odidu vseci

Link to comment
Share on other sites

Kubo sem s tebou-nejdriv by se zdalo,ze lidem protaceni vadi a tak se i Keny snazil motivovat lidi tak,aby se hrady neprotaceli nybrz investovaly a branili.No ale zda se ze ucel GW je protacet hrady jak to jen jde.Mozna by to chtelo ujasnit si jak to vlastne na Rebornu chceme(ne jak to je nekde na oficialu)

Jim sice vadi protaceni, ale ono to je trochu jinak. Protaci se 2 hrady ze 3, protoze ten vas je temer nedobytnej. Vy totiz protaceni tech 2 hradu ovlivnujete vic nez si myslis. Vy to totiz este podporujete, kdyby se bojovalo vyrovnane o vsechny hrady, byla by situace jina.

Vim o cem mluvim delali sme to stejne :beg:

 

lenze jedna vec je obranu hradu zvyhodnit ale ine je znemoznit kazdu moznost dobivania hradu okrem 4 nasobnej presily.. nevravim ze link je ta spravna vyhoda ale nemoze sa zrusit kazda vec vdaka ktorej sa hrad dobije pri utoku uz v 2nasobnej presile

A proc by nebyla? Je to jedina vyhoda ktera se nemusi custom nastavovat.

 

Dobre a jakym zpusobem se ted ma uspesne branit?

Zkus premyslet a treba na to dojdes. Snad nechces po souperovi, aby ti stavel obranu :shuffle:

 

Ja bych vedel cim jim ten sunt zrusit .. ale prece vam nezkazim radost z hledani :)

 

Zapojte mozkove bunky :)

:laughing1:

 

a co ti mam napisat?.. nech napisem cokolvek tak stale bude niekto nespokojny.. az kym nenapisem ze sa to ma zrusit.. a aj potom sa ozvu dalsi..

ja osobne par napadov ako sa tomu branit mam ale nemam moznost otestovat ci to fungovat bude..

 

a uz koncim s pisanim sem, nema to cenu... mna osobne posledne gw bavili, podla ohlasov aj ostatnych... ale udrzanie hradu je asi prednejsie tak sa vratme k povodnemu stavu kde nikoho nic nebude bavit a postupne koli tomu odidu vseci

Udrzeni hradu bylo bohuzel vzdy to hlavni pro tento servr.

Link to comment
Share on other sites

Jim sice vadi protaceni, ale ono to je trochu jinak. Protaci se 2 hrady ze 3, protoze ten vas je temer nedobytnej. Vy totiz protaceni tech 2 hradu ovlivnujete vic nez si myslis. Vy to totiz este podporujete, kdyby se bojovalo vyrovnane o vsechny hrady, byla by situace jina.

Uplne suhlasim, je to presne o tom. Ak sa podporuje pretacanie 2 hradov, lebo v tom ich je nuda, vzdy to casom skonci tak, ze ostatok serveru pojde na ten jeden, ked ich uz omrzi pretacanie tych dvoch.

 

Na GW to vzdy vyzera tak aka je aktulna situacia. Ta je teraz taka, ze iba jedna aliancia je schopna ubranit a investovat hrad. Ostatne aliancie daju prednost pred rizikovym investom a neistym ubranenim, ked sa 50 minut nudia v hrade a potom o to 10 minut pred koncom pridu, radsej zabave, subojom, pretacaniu.

 

Dost velky problem je aj nestandardne a nepredvidatelne spravanie sa silnej ali, ktora sa niekedy vobec neukaze, niekedy len v malom pocte, bohuzial niekedy pride v dost velkom nato aby ponicila investy. Nieje nic horsie ako ked vasi superi nevlastnia hrad.

 

Ehm, som nejak odbocil od toho co sa tu prebera. Rozruch kvoli Kaite je len kvoli tomu ze sa to prvykrat uspesne pouzilo na GW. Myslim, ze to nebude s wiznami tak zle, len treba najst sposob ako sa proti tomu branit. Urcite ich je niekolko...

 

p.s. tento prispevok vyzera vazne, lebo sa mi nechcelo davat tam smajliky, tak si ich domyslite.

Link to comment
Share on other sites

Nejde se tomu branit.

Protoze utocnici co to budou pouzivat nebudou lampy a nebudou do hradu lozit najednou aby se to nich sundalo taky najednou.To by totiz slo bez problemu.Jenze kdyz tam budou lezt chaoticky,dycky se alespon jeden trefi do silnyho spelu a ten tu chudiknu wiznu zabije.A sundavat to z nich postupne-to snad ani nejde myslet vazne.

Link to comment
Share on other sites

Kubo sem s tebou-nejdriv by se zdalo,ze lidem protaceni vadi a tak se i Keny snazil motivovat lidi tak,aby se hrady neprotaceli nybrz investovaly a branili.No ale zda se ze ucel GW je protacet hrady jak to jen jde.Mozna by to chtelo ujasnit si jak to vlastne na Rebornu chceme(ne jak to je nekde na oficialu)

 

Nic osobniho, ale nebyli to "kdysi" prave Friendi kdo tak protaceli hrady?? A kdosi mi po pondelnich GW rek, ze Jakubicek si hezky zafragoval, ja bych to s tim SL tak blede nevidel. Hold vizna chvilicku pocka nez SL zabije neco jineho. Treba AD, to snad magicky utok neni ne nebo sinX. Ci se pujdou huntit ty crystaly a SL bude v obrane taky uzitecny, ne jen linkem na sina.

 

Vite zda Kaite funguje ikdyz ma treba SL Coma ci Sleep rekneme??

Link to comment
Share on other sites

Ja sice na GW nechodim, ale nie je prave proti kaite SL skill Wizard Spirit ?

Otazka je, ci to na Reborne funguje a ako rychlo by wiz minul crystal fragmenty pri 20 utocnikoch :laughing1:

 

jo je to hezký ale kdybych s sebou měl tahat fragmenty (a to nemluvim o huntění­) tahat na aspoň půl GW tak si asi nevemu ani poty :) a zbyde mi mí­sto možná na druhou silku a 2-5 green potů... vem si třeba takovej LoV a kolik to zasáhne lidí­ :X 4x10 hitů do 5 lidí­ :) a máš po fragmentech za půl minuty ale huntil bys je tak půl dne...jednoduše je to nepoužitelný na GW .. v pvp ještě možná ale na GW fakt jakože ne...

 

jo a ještě sem zapomněl.. nechci rejpat ale

 

tyrex: Ta je teraz taka, ze iba jedna aliancia je schopna ubranit a investovat hrad.

 

to nám docela křivdí­š tyrexi... podobný řeči se tu objevovali asi před měsí­cem až dvěma a hele dneska alde už nepatří­ nám.. a to nemluvim o tom že posledně to bylo doslova WoE mí­sto GW :shuffle: a naví­c si nemyslim že bysme byli neschopný dobí­t alde .. minule už tomu chyběl krůček.. pří­ště tomu bude chybět celá koňská dýlka a nebo se to třeba povede :beg:

Link to comment
Share on other sites

Koukam ze se informativni debata o Kaite presunula do podoby "Hledejme zpusob jak zakazat Kaite", protoze by to zabilo chudinku wiznu. No to snad neni pravda :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

........... vem si třeba takovej LoV a kolik to zasáhne lidí­ :X 4x10 hitů do 5 lidí­ :shuffle: a máÄ po fragmentech za půl minuty ale huntil bys je tak půl dne...jednoduÄe je to nepoužitelný na GW .. v pvp jeÄtÄ možná ale na GW fakt jakože ne...

 

Kdyz ti tam vleze 5 lidi tak ti to sezere 10 Crystalu a na tom jakej ucinek ma LoV nesejde ....

 

Koukam ze se informativni debata o Kaite presunula do podoby "Hledejme zpusob jak zakazat Kaite", protoze by to zabilo chudinku wiznu. No to snad neni pravda :laughing1:

Ty jsi si na to jeste nezvyknul ?

 

 

PS: Na to co jsem myslel ja jste jeste neprisli ...(Ma to sice vedlejsi ucinky, ale prezili by vam wizny na precastu .))

Link to comment
Share on other sites

Co takhle hodin na prvni warp sanctuary lvl 1 :laughing1: je to magic skill, ktery nikomu prilis nepomuze, pac ten heal nestoji za rec a do toho muzou hazet wizny SG a MS, bez problemu to obsahne velke pole pusobnosti.

Jen takovy dohad, co by mohlo fungovat plosne na zruseni kaite.

 

to Aza: "kdysi" to byla guilda HR, ktera protacela :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Koukam ze se informativni debata o Kaite presunula do podoby "Hledejme zpusob jak zakazat Kaite", protoze by to zabilo chudinku wiznu. No to snad neni pravda :laughing1:

 

no co dodat ,,ale klasicky pristup lidi na rebornu kdyz se neco nekomu nelibi vi ze kdyz zkusi protestovat muze mit sanci nato ze to tak zmeni jak chce .. misto toho aby hledal jak se tomu pripadne branit ..

 

to Aza: "kdysi" to byla guilda HR, ktera protacela :shuffle:

 

protacela kazda guilda ktere se citila na serveru bejt nejsilnejsi a drzela celkem v klidu svuj hrad ..takze i friendi ...

Link to comment
Share on other sites

Jenom takova idea k tomu protaceni hradu. V pripade ze hrad padne a guilda ktera ho dobila se nehodla branit tak nejde delat nic ,ale v pripade ze hrad dobije nekdo kdo by o nej mnel zajem tak nema cas se pripravit na obranu.. nez si clovek prehodi equip z empa na lidi tak uz je konkurence uprostred hradu neli v emproomu a takhle se pokracuje az do uplneho zblbnuti. Mozna by stacilo jenom po padu hradu zamezit na omezenou dobu vstup do hradu jinym guildam nez vlastnikovi a alianci aby byl cas se pripravit na obranu. Kdyz nic jinyho tak to aspon slabsim guildam umoznit potrenovat obranu.

Link to comment
Share on other sites

Ty jsi si na to jeste nezvyknul ?

 

 

no co dodat ,,ale klasicky pristup lidi na rebornu kdyz se neco nekomu nelibi vi ze kdyz zkusi protestovat muze mit sanci nato ze to tak zmeni jak chce .. misto toho aby hledal jak se tomu pripadne branit ..

Bohuzel sem si naivne myslel, ze se neco, za tu dobu co sem byl pryc, zmenilo. Nic se nezmenilo.

 

Jenom takova idea k tomu protaceni hradu. V pripade ze hrad padne a guilda ktera ho dobila se nehodla branit tak nejde delat nic ,ale v pripade ze hrad dobije nekdo kdo by o nej mnel zajem tak nema cas se pripravit na obranu.. nez si clovek prehodi equip z empa na lidi tak uz je konkurence uprostred hradu neli v emproomu a takhle se pokracuje az do uplneho zblbnuti. Mozna by stacilo jenom po padu hradu zamezit na omezenou dobu vstup do hradu jinym guildam nez vlastnikovi a alianci aby byl cas se pripravit na obranu. Kdyz nic jinyho tak to aspon slabsim guildam umoznit potrenovat obranu.

Nvm jak to je ted, ale driv byly odstraneny vlajky z hradu, aby se v nich nikdo neschovaval. A prave ty vlajky ten problem resi.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...