Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

Asi proto ze zenska vybava ma vic vyhod a prece by si nechtel aby ve hre byly samy zensky postavy .)

Ja bych to rekl jinak: Asi proto ze to tak funguje i na oficiale(pokud to nezmenili :angel_not:). Nebo bys zrovna z tohodle chtel mit Reborn Feature? :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply

dropy muzu obmenit od zacatku rijna klidne (pristi restart :)). Ale sam nevim jestli zrovna bude padat emblem.

 

Oki budu drzet palce at to vyjde,diky

 

Edit. tak uz menit nemusis,pac jsem zjistil ze uz je na serveru,zvlastni ale je ze jste mi tvrdili ze neni v zadnem dropu ani v truhlach :)

Jen pro zajimavost na kolik % pada ? Nekde jsem cetl ze 0,14%

Link to comment
Share on other sites

Pada z truhly se sanci 1.6%. V minulosti byla sance ho dostat ale ted uz zase ne. Ted jsem koukal na skript a kdyz teda obmenime drop hradu tak v payonu emblem padat bude.
Aha, takze kdyz jsi nam rikal ze ta cepice tady nebude, tak to byl jen takovej joke. A ted kdyz rikas ze ta cepice bude, tak uz s ni tady behaj lidi. No koukam samy prekvapko
Link to comment
Share on other sites

Aha, takze kdyz jsi nam rikal ze ta cepice tady nebude, tak to byl jen takovej joke. A ted kdyz rikas ze ta cepice bude, tak uz s ni tady behaj lidi. No koukam samy prekvapko

 

kde jsem rikal ze ta cepice nebude? Neni na ni nic zvlastniho. A to ze ji ma jeden clovek je jeho stesti. Driv se rozhodlo ze se bude obmenovat drop z truhel tak je jasny ze se casem k tem truhlam co ten emblem dropujou dojde. To ze jsem rikal ze nevim jestli bude ted padat je jednoduchy vysvetleni - obmenuju truhly poporade ne nahodne. A nevedel jsem z hlavy ktery padaj ted a jaky ma id ta ktera dropuje ten emblem.

Link to comment
Share on other sites

kde jsem rikal ze ta cepice nebude? Neni na ni nic zvlastniho. A to ze ji ma jeden clovek je jeho stesti. Driv se rozhodlo ze se bude obmenovat drop z truhel tak je jasny ze se casem k tem truhlam co ten emblem dropujou dojde. To ze jsem rikal ze nevim jestli bude ted padat je jednoduchy vysvetleni - obmenuju truhly poporade ne nahodne. A nevedel jsem z hlavy ktery padaj ted a jaky ma id ta ktera dropuje ten emblem.
Specialne o ty cepici se vedly debaty a "vedeni", kdyz v nem byl jeste loony, se shodlo, ze "godlike" equip (do kteryho prej ta cepice patri) nebude. To ti potvrdi spousta lidi, kteri po ty cepici touzi od zacatku rebornu.

 

edit: Taky kvuli ty cepici byl v payonskym hradu drop z jinyho z hradu v payonu, aby se tady nevedly dalsi debaty. Ale to byla Loonyho prace, takze je mozny ze o tom nic nevis :)

Link to comment
Share on other sites

Tahle cepice neni zadnej godlike equip.

 

skutecny http://www.rocards.de/GodlikeEquip.rc nebude (mozna jen seal quest na sleipniry).

Ale dyž ti kucí­ šikmookí­ se na tom tak nadřeli :):)

 

 

edit od k3dt: ty ses ten posledni kterymu by to melo vadit ne?

 

edit od sebe : stalo se toho tolik? snazim se bejt co nejtrapnejsi a nejvtiravejsi po tom co sem nemistne opustil reborn a obtezuji svoji pachnouci existenci na reborn forech, budu zpytovat svedomi a odstehuju se do jeskyne v horach - ne fakt, dyt to byl jenom for, tak zas nedelejme velbloudy z komaru, nestoji to za to ;) (a imho jestli jde o posthunt OT apod., tak sem uz videl X pripadu tady (ktere nechci jmenovat :P ktery byli stjeny neli horsi a taky z toho nikdo nic nedelal, holt asi me nemate radi protoze sem kozel a nejsem zadna suprstár :P

Link to comment
Share on other sites

Tahle cepice neni zadnej godlike equip.

 

skutecny http://www.rocards.de/GodlikeEquip.rc nebude (mozna jen seal quest na sleipniry).

Tenkrat jeste kdyz se o tom mluvilo s Loonym, tak to byl duvod proc to sem nedal. Taky jsem si rikal ze zase tak uber neni, ale smiril jsem se s tim ze tu nebude a najednou tohle. Par lidi nastvalo to, ze se to jako prvni dozvedeli sami kdyz videli Sakiho machrovat v pronte s novou cepici :)
Link to comment
Share on other sites

Tenkrat jeste kdyz se o tom mluvilo s Loonym, tak to byl duvod proc to sem nedal. Taky jsem si rikal ze zase tak uber neni, ale smiril jsem se s tim ze tu nebude a najednou tohle. Par lidi nastvalo to, ze se to jako prvni dozvedeli sami kdyz videli Sakiho machrovat v pronte s novou cepici :)

 

Ja o nicem nevim. A kdyz Loony obmenoval hrady tak stejne zustaly dropy hradu jako byly nastaveny ode me do ty doby. Zatim pokud vim tak od doby kdy jsem upravil GW na 1 otevrenej hrad v kazdym meste tak byla moznost ziskat dropy pouze 2 hradu (z 5ti) pokud se nemylim. Ted bude treti casem ctvrty a paty.

Link to comment
Share on other sites

Ja o nicem nevim. A kdyz Loony obmenoval hrady tak stejne zustaly dropy hradu jako byly nastaveny ode me do ty doby. Zatim pokud vim tak od doby kdy jsem upravil GW na 1 otevrenej hrad v kazdym meste tak byla moznost ziskat dropy pouze 2 hradu (z 5ti) pokud se nemylim. Ted bude treti casem ctvrty a paty.
Ja myslel ze Loony upravoval drop kdyz menil hrady, teda aspon to rikal a nekde to tady na foru psal kterej hrad bude dropovat jaky truhly. Ale to je fuk, byli jsme postaveni pred hotovou vec jako jindy a my se s tim smirime, jen chvilku budem remcat :)
Link to comment
Share on other sites

No, nikdo (predpokladam ani Loony) nevedel ze vubec ten emblem dropuje. My jsme byli taky pekne prekvapeni ze padl. A to ze je, tak se ne***. Hold je. Proti kazde veci tady nekdo brbla ... a zase tak uber vecicka to neni.

 

To Jakubicek: Kubi kterej hrad ted budete chtit vic? Nainvestovane Alde ci pay jen kvuli emblemu? Stejne to ted vidim tak ze se pay jen z ciste nenavisti protoci na 0 :) a emblem nebude mit uz nikdo :). Uz at tady sou zase FF + LW a vsechny hrady se shodi na 0 :P:P

Link to comment
Share on other sites

 

Azi ja nebrblam me to jen zaskocilo,kdysi davno mi bylo receno ze emblem proste neni na serveru a tecka(ted to nemyslim jako rypani),proto se jen ptam jak to tedy vlastne je.Vis ze sbiram capky od zacatku rebornu a na tuhle capku jsem si brousil zuby hodne dlouho viz.strana 106.Fakt a ted uz ani nevim kdo to presne byl jestli Loony nebo k3 mi rekli ze nepada ani z hradu.Pro me je to spis pozitivni zprava ze alespon vim ze pada,i kdyz takovy lucker nejsem,1,6% to chce vic jak stesti :) ,za celou dobu co jsme kdy meli hrad ani jeden drop s takovymhle % a to si troufam tvrdit ze jsme otevreli neco kolem 1k truhel

 

Edit:tak jsem kecal,padlo nam asi celkem 3xCat Tread,ale godlike equip tu nebude takze je to bezcenny loot

Link to comment
Share on other sites

k3dT: Kdyz jsme u tech dropu, pred zmenou SVN z novice hradu padal normalni Guard[1] kterej muze novice obliknout a tedka zas pada jenom Buclik [1] neslo by to zas dat zpatky ?

 

Jo a nevim jak prilakat na novic GW vic lidi ale co takhle dat vetsi maxinvest ? precejen lidi se honej za hradama na normal GW tak by mohli zacit chodit i na tydle valky kdyz by padalo vic veci :) .... Jenom muj nazor .....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...