Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

Muze mi prosim nekdo jako laikovi vysvetlit jak presne funguje ten soul link co vraci magicky utok (nevim presne jak se jmenuje :) ).

Predevsim jak to teda je,dostanu stejny DMG nebo rekneme se te redukuje,kdyz treba ja mam marseho a on ne?A dostanu to jen od jednoho nebo se to secte od vsech co budou mit tento soul link(tim myslim kdyz treba do hradu vbehne 20lidi,jestli jen od toho prvniho co dostane zasah nebo od vsech)?

No a ted samozrejme budu protestovat pac se mi to nelibi :blink: Uz driv jsem chtel navrhnout aby soul link sel nahodit pouze v hradu behem GW.Uz ted vim jak se toho da docela dobre zneuzit v ramci pravidel.Navic mi to prijde nefer,me to vsechno stoji dost veci i penez abych byl tam kde jsem a byl tim cim jsem a ted si staci nahodit SL a muzu se jit klouzat.Jediny kdo semnou bude souhlasit jsou asi wizny ale prosim a ted vazne popremyslejte alespon o tom.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply

 

Po pravde se divim, ze se na to priselo az ted ^^. Ja jsem ideu s naboostenou guildou reflectem na magii uz mel davno ..., protoze to vrati napr pod SG 2x treba 20 utocniku .. za 1k Dmg Wizne ... :) takze takoav hromadna tafka rekneme za 25k by wiznu asi zabila a pak by uz bylo lehci prolomit pasti a CP. :)

 

PS: fakt je mi divny, ze uz to davno nekdo nevyuzil :blink:

 

Tracy: to by lecos vysvetlovalo.. ja ziju od zacatku v tom, ze to odrazi veskerou magii, a je fakt ze na rebu jsem to nezkousel :|

Link to comment
Share on other sites

Co si pamatuju kdyz sem hral SL, tak to bylo zabugovany tim, ze to vracelo pouze target bolty :)

 

edit: bez zaujeti, SL je s dobrym buildem jedna z nejsilnejsich gw support postav :) A se spravnym equipem i velice dobry empobreaker :blink:

Link to comment
Share on other sites

No a rekne mi nekdo teda jak to presne ma fungovat?Ja jsem fakt lama a neumim v tom hledat,nevim co jak je spravne a jak to funguje atd. Diky vsem kdo mi na to odpovi :)

Jinak jak rikam,ja bych byl za to aby SL sel jen v hradu(behem GW),aby to bylo fer,navic by alespon nekdo hral aktivne za soullinkera a ne jen dual pred hradem,to je to co me na tom stve nejvic,navic naexpit SL je otazka chvilky,nebo mega delay napr. 5 min mezi soul linkem.

Vim ze pro nekoho to vypada ze tu vymyslim kraviny ale snazte se me pochopit a podivat se na to bez zaujeti.

Link to comment
Share on other sites

...

funguje to tak ze dmg ktory dostane hrac s kaite(tak sa vola ten skill.. ak som to nepoplietol :)).. sa odrazi na toho kto ten dmg dal.. funguje to na 2 rany a podla testu v pvp to vyzera ze to pocita s redukciami toho kto ma na sebe kaite.. cize hura do precastu s pasanou,bez thary,bez poopoo a bez assu :blink:

 

ci je to silne alebo nie.. pred 2 dnami sa pisalo v gw topicu ze problemom gw su prve warpy caz ktore sa neda prejst... linker to riesi :).. navyse potrebuje soulinker linku aby to mohol kuzlit aj na inych hracov.. cize je treba trial :)

obmedzovat to len na gw mapu? to je trosku blbost.. pretoze ten skill ma vyuzitie aj mimo gw.. aj ked nie take ako na nich.. jedine obmedzenie co by sa mohlo dat je aby fungovali ka-skilly len v ramci gildy a ali.. ale aj to sa da jednoducho obist

Link to comment
Share on other sites

jedine obmedzenie co by sa mohlo dat je aby fungovali ka-skilly len v ramci gildy a ali.. ale aj to sa da jednoducho obist

Ehm...nechapu k cemu tahle uprava a jak to chces resit mimo gw?

Link to comment
Share on other sites

cize hura do precastu s pasanou,bez thary,bez poopoo a bez assu

 

Diky Ele za odpoved,to je presne to co jsem sem nechtel napsat a ceho jsem se obaval.

Ten SL jen v hradu jsem myslel pouze behem GW a megakempy jsem chtel vyresit radeji pastma nez timto zpusobem :)

Chapu to teda dobre (jak uz psal Ulixes) ze kdyz do hradu nabehne 20 lidi s timto linkem a ja tam pustim SG a rekneme-li ze kazdy dostane behem 2 ran zasah napr. za 2k HP tak me se vrati 40k HP ?

Link to comment
Share on other sites

No jo,jenomze tohle se netejka jen prvniho warpu,ale vseho behem GW.Proste tedkonc wizard se musi klepat hodit plosnej spel,aby ho to nezabilo.Protoze-a toho si Kuba mozna nevsim-oni ty linkeri nejsou jen dualy,oni pobihaj aktivne po hradu.

Tudis pokud se zrusej ali,zrusi se ass,pasti se predelaj,nikdo hrad neubrani,protoze proste nebude jak zastavit presilu ktera prijde.

A od ted to bude sakra problem i kdyz se zadny zmeny neudelaj,protoze proste prave wizny to ted byli ti kdo byli schopny zdrzet a trosku protridit presilu utocniku.Ted uz to skoro nebude mozny :)

Link to comment
Share on other sites

Chapu to teda dobre (jak uz psal Ulixes) ze kdyz do hradu nabehne 20 lidi s timto linkem a ja tam pustim SG a rekneme-li ze kazdy dostane behem 2 ran zasah napr. za 2k HP tak me se vrati 40k HP ?

to neviem na 100% ale podla toho jak to vyzeralo na gw tak to asi tak bude :)

 

ale pozri ako dopadli gw vcera ked sa pouzili soul linkery a ako by pravdepodobne dopadli bez pasci..

u sl sa prerazil warp a postupne sa zatlacali obranci.. tak ako ma normalny utok vyzerat

u zmenenych pasci by to bolo pravdepodobne o tom ze by prebehol knecht a 2 sini(ostatnych by zastavil precast) a bud by sa s nimi nahanalo par obrancov po hrade alebo by hrad padol.. podla mna je ta prva varianta lepsia

Link to comment
Share on other sites

Diky Ele za odpoved,to je presne to co jsem sem nechtel napsat a ceho jsem se obaval.

Ten SL jen v hradu jsem myslel pouze behem GW a megakempy jsem chtel vyresit radeji pastma nez timto zpusobem :blink:

Chapu to teda dobre (jak uz psal Ulixes) ze kdyz do hradu nabehne 20 lidi s timto linkem a ja tam pustim SG a rekneme-li ze kazdy dostane behem 2 ran zasah napr. za 2k HP tak me se vrati 40k HP ?

Jo mas pravdu :)Kaite

 

No jo,jenomze tohle se netejka jen prvniho warpu,ale vseho behem GW.Proste tedkonc wizard se musi klepat hodit plosnej spel,aby ho to nezabilo.Protoze-a toho si Kuba mozna nevsim-oni ty linkeri nejsou jen dualy,oni pobihaj aktivne po hradu.

Tudis pokud se zrusej ali,zrusi se ass,pasti se predelaj,nikdo hrad neubrani,protoze proste nebude jak zastavit presilu ktera prijde.

A od ted to bude sakra problem i kdyz se zadny zmeny neudelaj,protoze proste prave wizny to ted byli ti kdo byli schopny zdrzet a trosku protridit presilu utocniku.Ted uz to skoro nebude mozny :)

Vitej ve skutecnych WoE :) To E nakonci prave ziskava na vyznamu, protoze by to tak opravdu vypadalo :):)

Link to comment
Share on other sites

Nejak mi ten odkaz nefacha :blink:

Hmm divny, me jde. Tak si zadej do prohlizece www.ragnainfo.net a ono te presmeruje primo na wiki a tam to najdes. Classes/SL/Ka Skills/Kaite :)

Link to comment
Share on other sites

Jenze ted proste nebude jak zastavit presilu.Do ted to jaks-taks slo je zpomalit a protridit aby ty co prezili tak aby se s nima poprali ostatnichary,ted proste jak na tebe pujde presila tak to neudrzis,pac prvni co se stane je ze ti vychipou wizny,ktery walky zabalej,pac proste budou k ovnu.

Link to comment
Share on other sites

Jenze ted proste nebude jak zastavit presilu.Do ted to jaks-taks slo je zpomalit a protridit aby ty co prezili tak aby se s nima poprali ostatnichary,ted proste jak na tebe pujde presila tak to neudrzis,pac prvni co se stane je ze ti vychipou wizny,ktery walky zabalej,pac proste budou k ovnu.

Myslim ze trochu prehanis. Kaite na max lvl odrazi 2 magic utoky a heal odrazi treba taky. A gw neni o zastaveni presily, ale o dobyti hradu :)

Link to comment
Share on other sites

Takze to proste bude ted vypadat,ze si nekdo logne dualy posle to tam bez redukci(a nemusi ani dualy,staci priest ci cokoliv co ma alespon 10k HP),ja se o to zabiju,protoze jsem si udelal INT wiznu a sehnal jsem si hafo equipu + utracim mrte penez a casu za jidla.Tohle pro me nema fakt logiku.

No nic stejne asi na tom nic nezmenim a jsem tu na to sam(Kolacku kde jsi :):blink: ).Verim ze vas to bude ted bavit,nemusite nic huntit,nic shanet,nic kupovat staci si jen hodit linku a je to.

 

Edit: diky Moone :)

Link to comment
Share on other sites

Ackoliv nehraju wiznu(a vlastne uz nehraju ani na tomhle serveru), tak souhlasim s Jakubickem, ze takhle znemoznit wiznu proste neni dobrej napad.

No, ona je ta wizna "znemoznena" uz pravd dlouho. Otazkou je, odkdy je opravene Kaite. :)

Gravity proste dela upravy tak, aby byl hrad tezko branitelnej a ja se jim nedivim. Nikoho nebavi umirat na warpech, kazdej si chce zabojovat a mit sanci dobyt hrad. Utocniku je dycky vic nez obrancu, proste se snazi vyhovet vetsine ;) No a wizna tomu klidnemu projiti warpem tak trochu brani.

Pak wizna nema jen SG, me uz ted napada par zpusobu jak Kaite bez vetsich skod zlikvidovat :)

 

edit: A taky to je tak trochu cesta jak umoznit existenci novacku na gw. Kazda malickost, ktera oslabi obranu, jim zajisti delsi zivot :)

 

Zakladejte taky obcas novy topicy kdyz se resi neco zajimavyho/vaznyho:(

Nj :shuffle: <=Ten smajl je hustej :laughing1:

Prosim o presunuti nekam jinam :beg:

Kdo mohl tusit, ze se to takhle rozvede :)

Link to comment
Share on other sites

No dobre, tak znemoznena uz je dlouho, ale po tomhle je uz absolutne nemozna :beg:

 

Btw, odrazi to i GC? :shuffle: Vim ze driv ne, ale ted sem nejak nemel moznost to testit, ale jako dostat vlastnim GCkem a jeste Feedbackem od nej, to musi bejt sranda :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

No dobre, tak znemoznena uz je dlouho, ale po tomhle je uz absolutne nemozna :)

 

Btw, odrazi to i GC? :shuffle: Vim ze driv ne, ale ted sem nejak nemel moznost to testit, ale jako dostat vlastnim GCkem a jeste Feedbackem od nej, to musi bejt sranda :laughing1:

Kazda postava se musi nejprve historicky znemoznit, aby se zjistilo, ze uz ji neni treba :)

 

No teoreticky by to melo odrazit i GC, zkus to :beg:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...