Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply

Ja mam taky dotaz :D

 

Jednak k expeni.

Co rozumne zpristupnit jupe?Tzn. aby tam byl pristup bez silenyho questu a sebrat tem smejdum utok na dalku,na oplatku aby to nebylo tak rychly expeni tak jim snizit expy na uroven,aby se tam dalo expit +- na 80-90 lvlu.Proste takova konkurence niffu.Stacilo by tam zase dat letusku.

Dalsi-Driv kdyz se dodelaval s priestem 50 jlvl a pak jeste par lvlu se chodilo na penomeny.Ted to moc nejde,pac je tam silene moc krys a netopejru,neslo by je trosku ubrat aby se tam dalo zajit s postavama na mensim lvlu a expit?

 

Pak k rezistum proti elementum.Nedalo by se udelat kdyz uz ne ikonku tak aby kdyz rezist vypiju tak aby mi to napsalo neco jako " vase odolnost proti wind elementu se zvysila " a pak ze se snizila?

 

Dekuji za pozornost :D

Link to comment
Share on other sites

Ne že bych do toho mÄl co mluvit, ale jakmile se zaÄnou upravovat lokace "na přání­" tak to půjde se serverem z kopce. Dneska chceš upravit jupe a penomeny, co to bude zí­tra? Jakmile by se s tí­mhle jednou zaÄalo, tak to nebude mí­t konce

Link to comment
Share on other sites

Ja mam taky dotaz :)

 

Jednak k expeni.

Co rozumne zpristupnit jupe?Tzn. aby tam byl pristup bez silenyho questu a sebrat tem smejdum utok na dalku,na oplatku aby to nebylo tak rychly expeni tak jim snizit expy na uroven,aby se tam dalo expit +- na 80-90 lvlu.Proste takova konkurence niffu.Stacilo by tam zase dat letusku.

 

Tak sileny quest to zase neni na vstup do juperosu, pokud jdes sam, mas to na dyl, pokud jde parta je to za chvilicku. Zmena mobu - expy, skilly atd je na prd, protoze pak prijde nova svnka a musi se to zase hlidat, aby to nebylo zase jiny. Kazdopadne, kdyz udelal Loony zmenu juperosu, cili slo vlackovat, tak tam byly asi dve party, rekly, ze to neleze a pak tam zase nikdo nechodil, takze si myslim, ze je to zbytecny resit, jestli zmenu nebo ne.

 

Dalsi-Driv kdyz se dodelaval s priestem 50 jlvl a pak jeste par lvlu se chodilo na penomeny.Ted to moc nejde,pac je tam silene moc krys a netopejru,neslo by je trosku ubrat aby se tam dalo zajit s postavama na mensim lvlu a expit?

 

Stejny jako u toho predtim, i krysa se da zabit, kazdopadne je lepsi tam chodit alespon ve dvou, treba s wizem, to pak jde celkem slusne a pro solo priesty tu jsou jiny lokace.

 

Pak k rezistum proti elementum.Nedalo by se udelat kdyz uz ne ikonku tak aby kdyz rezist vypiju tak aby mi to napsalo neco jako " vase odolnost proti wind elementu se zvysila " a pak ze se snizila?

 

Dekuji za pozornost :angel_not:

 

Ikonka zrejme nejde, muzou se pouzivat jen ty, ktery jsou naprogramovany a dalsi tam nejsou. Co se tyce napisu "vase odolnost ... ", tak to si myslim, ze mozny je, ale na tohle musi odpovedet k3dT.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam taky dotaz :angel_not:

 

Jednak k expeni.

Co rozumne zpristupnit jupe?Tzn. aby tam byl pristup bez silenyho questu a sebrat tem smejdum utok na dalku,na oplatku aby to nebylo tak rychly expeni tak jim snizit expy na uroven,aby se tam dalo expit +- na 80-90 lvlu.Proste takova konkurence niffu.Stacilo by tam zase dat letusku.

 

Uz byly 2 pokusy... to by tam musely expy pribyvat automaticky aby tam nekdo chodil. Ted kdyz maji range a nemaj powerup tak tak aspon obcas zavita priest s nekym. Predtim po otevreni jedna parta na 5 minut za celej mesic.

 

Pak k rezistum proti elementum.Nedalo by se udelat kdyz uz ne ikonku tak aby kdyz rezist vypiju tak aby mi to napsalo neco jako " vase odolnost proti wind elementu se zvysila " a pak ze se snizila?

 

Stejnej problem jako s uz nefungujicim efektem tancu... nejde.

Link to comment
Share on other sites

Napadlo me jestli v training ground na zacatku hry by nemohli byt pupy nebo thief bug eggy. Myslim, ze ti co pujdou na priesty nebo magy by to uvitali. Prece jen nedavaji STR a AGI (teda nekteri ano). A tak mozna nejaka priserka, ktera se nebrani by se sikla.

 

A jestli uz tu ten dotaz byl tak se omlouvam... :angel_not:

Link to comment
Share on other sites

Napadlo me jestli v training ground na zacatku hry by nemohli byt pupy nebo thief bug eggy. Myslim, ze ti co pujdou na priesty nebo magy by to uvitali. Prece jen nedavaji STR a AGI (teda nekteri ano). A tak mozna nejaka priserka, ktera se nebrani by se sikla.

 

A jestli uz tu ten dotaz byl tak se omlouvam... :umnik:

 

No nevim nevim, mi to prijde jako zbytecnost. Aco (priesty) mam 2, oba ciste vit/int a dalo se to tam v pohode. Vizna taky no problem. Mozna mi to trvalo jen o neco malo dele ale to sem sel vzdy bez novice eq.

Link to comment
Share on other sites

Mam 2 dotazy:

 

1)zkousel jsem slotovat INT survival rodku,sance je 12,5% a z 22ti pokusu ani jedna,mam jen peska nebo soudruzi z NDR udelali nekde chybu ? :umnik:

 

2)neslo by povolit memo na turtle island ?

 

Predem diky za odpoved

 

1. to se obavam ze mas peska

 

2. myslim ze neni duvod

Link to comment
Share on other sites

1. to se obavam ze mas peska

 

2. myslim ze neni duvod

 

add 1. asi jo,jen sem se obaval aby tam nebylo spatne nastavena % uspesnost,pac DEXova rodka je v ranku "S"(6,25%) a INTova "A"(12,5%),proste jsem zdrcen z tech pokusu a nic :umnik: (jen pro priklad jsem z 19ti guardu dal 7 uspesne a ten ma stejny rank jako INT hulka)

 

add 2. duvod se vzdy najde :) jen mi prislo divny ze na ostatni ostrovy(ama,loy,gon) jde memo a na TI ne

Link to comment
Share on other sites

Tak, k3dT nenapsal do novinek ani nikam, zmenu, kterou navrhoval Tracy a kterou sem z casti prosadil.

 

Takze jsou uprveny penomeny v clocku..

http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?map=alde_dun03

 

Neni to az tak razatni, ale myslim, ze to dost pomuze.

Takze pokud tam chtel nekdo expit.. prosim.

Myslim, ze pokud uz se ani tohle nechytne, nema cenu v budoucnu uz o cemkoliv podobnym se bavit a vubec se hadat.

 

Enjoy!

Link to comment
Share on other sites

Vic jak,ja nad tim premejslel a je to stejne jedno.Lidi ktery si to tu prectou tak tam bud uz expit nepotrebujou,nebo si tam vytahnou novou postavu.Ale lidi ktery tu skutecne zacinaj hrat tam ani nepachnou,protoze jim nikdo nerekne" hele di expit na peno " a oni budou dal chodit na soily nebo kam chodej :umnik:

Edit pro tulpika:Ja po tobe nic nechci :)

Link to comment
Share on other sites

add 1. asi jo,jen sem se obaval aby tam nebylo spatne nastavena % uspesnost,pac DEXova rodka je v ranku "S"(6,25%) a INTova "A"(12,5%),proste jsem zdrcen z tech pokusu a nic :) (jen pro priklad jsem z 19ti guardu dal 7 uspesne a ten ma stejny rank jako INT hulka)

 

Tak se o5 vracim k tomuto tematu,vcera jsem zjistil ze me ten jeden pokus stoji 900k misto 1M,tak fakt nevim.Jinak jsem tu hulku konecne dal ale az na celkem 35ty pokus :)

Link to comment
Share on other sites

ses lucker :) jinak neni mozny aby u jedny zbrane to fungovalo tak a u druhy jinak... je to napsany funkcema.

 

Ja ti to verim,asi jsem desny smolar no :) ,ale ted me jen zarazilo ze podle Socket Enchant by mel ten pokus stat 1M a v payonu u toho "blbecka" :) to stalo 900k,teda pokud nema merch nejakou slevu,ale vlastne ne protoze pak jsem to zkousel s Caesarem a toho to stalo taky 900k ale tomu se to podarilo slotnout(njn supporter :):):) )

Link to comment
Share on other sites

Sem nejakej zmatenej...

add 1. asi jo,jen sem se obaval aby tam nebylo spatne nastavena % uspesnost,pac DEXova rodka je v ranku "S"(6,25%) a INTova "A"(12,5%),proste jsem zdrcen z tech pokusu a nic :) (jen pro priklad jsem z 19ti guardu dal 7 uspesne a ten ma stejny rank jako INT hulka)

int rod je A rank, guard B rank

 

Tak se o5 vracim k tomuto tematu,vcera jsem zjistil ze me ten jeden pokus stoji 900k misto 1M,tak fakt nevim.Jinak jsem tu hulku konecne dal ale az na celkem 35ty pokus :)

int rod, rank A, cena 500k

dex rod, rank S, cena 2m

guard, rank B, cena 300k

 

Nechapu jakych 900k a 1m :) Ta cena neodpovida ani jedny hulce/guardu. Nebo ma reborn v tomhle nejaky vlastni nastaveni?

Link to comment
Share on other sites

Pak bych mel navrh, a to znovuzprovozneni topiku Charakteristika servru a zvyrazneni jeho pozice na portalu. Urcitou dobu sem tu nebyl a nektere mistni upravy sou proto pro me, rekl bych prekvapujici. Ale jedna se o to, ze se o nich dozvidam nahodou, nebo vubec nedozvidam. Protoze clovek, ktery tu stale neni a necte forum, pripadne ma jine zdroje, se je nema sanci dozvedet.

 

edit: pripadne prejmenovani topiku na Vlastni upravy Rebornu a zvyrazneni. Pod Charakteristikou si moc lidi nepredstavi i vlastni upravy ve hre.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...