Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply

Porad neni presny rozlozeni. Bohuzel.

Mozna hloupy napad jak zatraktivnit @parta - slo by udelat, aby to po loginu vypsalo neco jako "3 lidi na tvem levelu hledaji partu, pouzij @parta"?

Link to comment
Share on other sites

No to by slo.. ale maximum je 500 kliku a pak uz se to prestane pocitat. Musi si nekdo koupit nejakej zajezd coz vam mimochodem teprve povoli vyber provize. Pochybuju ze se najde dalsi clovek co by s i od nich koupil zajezd :P

Link to comment
Share on other sites

Sice vůbec neví­m, jak ten reborn player (odkaz přes teÄku v Kennyho sigu) funguje, ale neÄlo by nějak udÄlat, aby se aktuální­ pí­sniÄka naÄetla kousek dopředu nebo aby se průbÄžnÄ naÄí­tala celá? Když to chci trochu posunout přes seek, tak to skoÄí­ asi o deset vteřin a pak to pár vteřin naÄí­tá, takže se to vlastnÄ moc posouvat nedá :D

Link to comment
Share on other sites

Je to blbost nakodovana za par minut ve flashi... jeden z dalsich mych 'vystrelku' kdyz se clovek nudi... Ono se to bufferuje asi jako youtube od zacatku do konce ne kdyz zmenis pozici tak od ty doby. flash je omezenej.

Link to comment
Share on other sites

Dlouho sem tu nebyl, tak me hned nekamenujte kdyz to uz je zmeneny, ale neslo by upravit NPC ktere vam z 5ti rough ori/elu udela jedno ciste ori/elu, tak ze pokud mate v inventari jen jeden druh mineralu, tak vam nabidne pouze tu jednu moznost? Co si pamatuju tak bylo otravne kdyz sem chtel vycistit elu a musel sem pokazdy zmacknout sipku dolu, abych zvolil ze vazne chci elu a ne ori(i kdyz u sebe zadny nemam).

 

Taky by nebylo spatny nastavit ze kdyz u sebe zadnou rudu nemam, tak mi nabidne jen skoncit dialog a nestane se to, ze kdyz jen automaticky mackam stejnou volbu(rekneme mam 60 r. ori) a ori/elu mi dojdou tak to vypise hlasku "ukon se nezdaril"(nebo tak neco), dokud si toho nevsimnu a nedam posledni volbu u NPC(skoncit). V praxi by to vypadalo tak, ze jakmile mi ori/elu dojde, tak se mi "kurzor"(automaticky oznacena volba) ukaze jen na moznosti "skoncit" a dalsim entrem dialog zavru(a pokud nejsem slepej nebo blbej, tak si toho snad vsimnu :D)

 

Dalsi vec se tyka NPC na upgradovani equipu. Je nutne pokazdy vybirat jakej equip chci upgradovat? Neni mozne aby se po upgradu urcite veci zeptal, jestli chci v upgradovani te same veci pokracovat? Nemusel bych se proklikavat tim jednim menu navic po kazdem upgradu.

 

Mozna se vam to zda jako kosmeticky upravy, ale podle me to takhle je jednoduse vic "user-friendly" :)

 

Dik.

Link to comment
Share on other sites

pamatovani equipu ne.. musi stacit ten novej upgrader co je v Yunu kde muzes zvolit na kolik + to chces zkusit. U toho rori/relu by spis bylo lepsi kdyby to vytavilo vsecko co mas u sebe najednou. Zkusim se na to mrknout ale nic neslibuju.

Link to comment
Share on other sites

Budiz.

 

Edit: no ta to se tam vubec nehodi... zkusim to zitra vymyslet trosku jinak.

 

Neprijde mi, ze by se to tam nejak extremne nehodilo, nicmene muzes to zkusit dat do menu misto polozky práva... ty kazdej stejne zna .) Jeste me napadlo, jestli by nestalo za uvazeni zmenit poradi polozek. Preci jen bugtracker, server stats, irc stats asi clovek pouziva min casto nez treba postaveni guild nebo zebricky...

 

p.s. ten menic pozic charu na acc je luxus .)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...