Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

Prosim vas chcel byt som sa opytat ze ci neplanujete dat wipe na low a ci to bude niekedy v blizsej dobe realne. Velmi rad by som si zahral na dobrom Low serveri kde je viac ludi-a to som pocul ze vas je dobry.

Mne by sa tu ale teraz uz neoplatilo zacat lebo tam asi uz su vysoke lvl. Takze prosim o odpoved(najlepsie by bolo keby bola kladna :D ). Hram totiz na luckyo med-low a nechcem ho ohovarat ale nic moc ked tam GM niekoho supportuje a dava mu GM boosty a tak-som s tym GM v guilde a sere ma to lebo potom sa necitim ako poctivy hrac-to si vie kazdy vypitat GM boosty a ist expit. Dakujem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply

Prosim vas chcel byt som sa opytat ze ci neplanujete dat wipe na low a ci to bude niekedy v blizsej dobe realne. Velmi rad by som si zahral na dobrom Low serveri kde je viac ludi-a to som pocul ze vas je dobry.

Mne by sa tu ale teraz uz neoplatilo zacat lebo tam asi uz su vysoke lvl. Takze prosim o odpoved(najlepsie by bolo keby bola kladna :D ). Hram totiz na luckyo med-low a nechcem ho ohovarat ale nic moc ked tam GM niekoho supportuje a dava mu GM boosty a tak-som s tym GM v guilde a sere ma to lebo potom sa necitim ako poctivy hrac-to si vie kazdy vypitat GM boosty a ist expit. Dakujem

Asi te nepotesim, ale wipe urcite neplanujem. Myslim, ze pokud budes chtit tak v pohode dozenes spicku. Bude to sice chvilku trvat a da to asi dost prace, ale urcite to jde.

Link to comment
Share on other sites

no hej ale to budem potrebovat nekoho na partu ako knecht a je otazne ci ma niekto volne v guilde.-ale ste ma nasrali tak ja to skusim aspon si dokzem ci viem expit-boha takuto motivaciu ste mi davat nemali-dnes okolo pol 5 som tam ako na koni len pls ete sa chcem opytat ci su tam aj nejaky novice a ci tam este prichadzaju novy ludia-mozno by som mahol zavolat tak 10-15 ludi z luckyro med-low

Link to comment
Share on other sites

no hej ale to budem potrebovat nekoho na partu ako knecht a je otazne ci ma niekto volne v guilde.-ale ste ma nasrali tak ja to skusim aspon si dokzem ci viem expit-boha takuto motivaciu ste mi davat nemali-dnes okolo pol 5 som tam ako na koni len pls ete sa chcem opytat ci su tam aj nejaky novice a ci tam este prichadzaju novy ludia-mozno by som mahol zavolat tak 10-15 ludi z luckyro med-low

presne tak vem si kamose... a nemuzes mit problem s expenim...

Link to comment
Share on other sites

no hej ale to budem potrebovat nekoho na partu ako knecht a je otazne ci ma niekto volne v guilde.-ale ste ma ***** tak ja to skusim aspon si

No ono je tu spousta lidi, co by se ponekud nastvala, kdyby o svoje rozjete postavy prisli a meli kvuli tomu zacinat z 0...

 

Ale ber to tak, ze kdyz neudelas chybu (jako treba ja, ze :D ) ze misto zamerit se na jednu postavu a tu vytahnout, tak po case (ze zvedavosti?) zalozis vsechna mozna povolani, tak ten adv zvladnes dost rychle, i kdyz jsou raty nizke.

Link to comment
Share on other sites

moh by mi nÄgdo poradit jak si zmÄnit ten AoE zamÄřovaÄ na zemi?:) nebo alespoř barvu sí­m pÄknÄ :) nejlí­p jak zmÄnit i auru u lidí­ :) a jestli to náhodou neni považovaný za zakázaný íşpravy klienta ..dí­k předem

zmenit sa to da jedine pomocou zakazanej upravy klienta.. alebo tym ze presvedcis kennyho nech to zmeni on :)

Link to comment
Share on other sites

Mimochodem, da se nejak (povolene :) ) klient donutit, aby logoval vsechno? (neco jako prubezny @savechat) Pripadne da se klient dokopat k tomu, aby vypisoval do text vokna i jmena hracu/postav co prochazeji?

Link to comment
Share on other sites

Mimochodem, da se nejak (povolene :) ) klient donutit, aby logoval vsechno? (neco jako prubezny @savechat) Pripadne da se klient dokopat k tomu, aby vypisoval do text vokna i jmena hracu/postav co prochazeji?

 

Nejde. Jedine mam rozepsanej univerzalni Inject/API Hook/Packet Redirect program na RO klienty tak pokud mas zajem tak ti poslu zdrojaky (teda pokud to najdu + z toho kuchnu ten packet redirect aby to neslo zneuzit). Je to psany v Delphi

 

koukam na update na oficalu..

http://www.ragnainfo.net/forums/viewtopic.php?t=107988

 

- Kafra storage system will now hold up to 600 items (from 300 current maximum allotment).

Neslo by u nas taky zvetsit mnozstvi veci v kafre? :)

Predsi jenom tech puvodnich 300 bylo jeste predtim nez se pridala hromada questu a itemu (napriklad veci na vareni mi zabiraji docela dost pozic).

 

Urcite by to slo (heh... minuta prace?) ale zatim se to neplanuje. To driv potrebujeme skript na mazani starejch uctu a nepotrebnejch promenejch.

 

nemá bejt sociální­ skladní­k ..

 

nešlo by v DB udělat vyhledávání­ podle počtu potvor na mapě?:) jako rozmezí­ ? O:-) a tak abych si moh nají­t i všechny mapy kde je aspoň vždycky např. 40 mobů jednoho druhu a nebo 40-850 mobů podle zadanýho jména? O:-) /kis

 

sis spletl topic co? :)

 

No, zeptam se te takhle - co povazujes za upravu klienta? :)

 

Jakakoliv jina uprava exe nebo externi program (inject,hook,bot,makro) ktera nepochazi od GM je nedovolena uprava. Upravama grf se vuci ostatnim nijak nezvyhodnis tak to neni duvod zakazovat.

Link to comment
Share on other sites

GM hack je ti naprosto k nicemu protoze pokud nemas 99 gm prava tak ti to pri GW ukazuje dmg 1 ze vseho (I like this eA feature). To ze ti padaj 'identifikovany veci' (coz ve skutecnosti neni pravda protoze se musej porad identifikovat) neni zadny zvyhodneni protoze rare veci se ohlasujou zpravou kde jmeno itemu co padlo je.

Link to comment
Share on other sites

Nejde. Jedine mam rozepsanej univerzalni Inject/API Hook/Packet Redirect program na RO klienty tak pokud mas zajem tak ti poslu zdrojaky (teda pokud to najdu + z toho kuchnu ten packet redirect aby to neslo zneuzit).

Jee, to bys byl moc hodnej :) Dekuji

Link to comment
Share on other sites

Jakakoliv jina uprava exe nebo externi program (inject,hook,bot,makro) ktera nepochazi od GM je nedovolena uprava. Upravama grf se vuci ostatnim nijak nezvyhodnis tak to neni duvod zakazovat.

 

jenom abych se dyšta vyhnul něčemu.. teoreticky teda když si změnim auru a target kouzel tak nebudu pak vláčen po soudech?:)...

p.s. poradí­ mi s tim něgdo? :X:D

 

to k3dT: oki chápu a dí­k

Link to comment
Share on other sites

Chtel jsem se zeptat,ten "Change chase" je umyslne u vetsiny bossu,resp. ma to tak byt ?Wizna,sniper to ma ted sakra tezky,bud potrebuje sacri nebo SW(ikdyz ta je diky mnozstvi mobu hned pryc),ale spis mi dost vadi ze to nahrava asuram a creatorum.Ten creator si alespon musi na to huntit AD,ale asura nemusi staci si koupit ze hubicku BP(coz je dalsi vec ktera mi stale vadi)nebo wending,ci profa a krasne si to dava.Nevim mozna to tak vidim jen ja,ale chtel bych aby meli stejny podminky vsichni a stve me kdyz je neco zvyhodneny.

Link to comment
Share on other sites

A já chci vÄechny bosse undead, abych je moh zabí­jet priestkou.

 

Vsechny ne :) Stacilo by kdyby jen fungovalo TU/ME na ty kteri jsou undead.To je docela skoda,ze to nefacha a pritom by to nebylo zas tak jednoduchy tim zabit bosse.Njn ale to tu uz driv resil Sakashima a vracet se k tomu nebudu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...