Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

A nebo povolit vlajku i pro alianci (což by ale neíşnosně pomohlo i těm, kteří­ jsou aktuálně nejsilnější­).

 

a hlavně by to brutálně zvýhodnilo obranu který hrad už má třeba pět let a žádnej novej nedobyla :laughing1:

 

takže s tim zákazanym vstupem by to nebylo až tak špatný :shuffle: a podle mě to není­ nijak špatnej nápad :beg:

 

a maule promiň ale vrať se do hrobu.. s oggim tu teď plácáte hrozný voloviny...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply

to nám docela křivdí­Ä tyrexi...

ne nekrivdi nam.. ten kto chodil posledny mesiac na gw(okrem pondelka) vie kolko ludi od lw a ff chodilo na gw.. a 15 ludi hrad ani neudrzi ani nedobije... a neverim ze ta biedna dochadzka je len docasna.. podla mna je docasna ta dochadzka ktora bola v pondelok

a maule promiř ale vraÂť se do hrobu.. s oggim tu teÄ plácáte hrozný voloviny...
do hrobu by sa vratit mohli :D ale bohuzial maju pravdu :D
Link to comment
Share on other sites

Jenom takova idea k tomu protaceni hradu.
MÄ se to také lí­bí­, a možná by nebylo Äpatné to aspoř zkusit. Jen bych to upřesnil. Doba na sestavení­ obrany by nesmÄla být pří­liÄ dlouhá, aby si stejnÄ obránci užili hektické sestavování­ obrany :D A možná ke konci bych to pravidlo zrusil, aby si nikdo nemohl jen tak spoÄí­tat konec (třeba na poslední­ch 10 min)
Link to comment
Share on other sites

Ja se tu snazim poukazat na blbost kterou nekdo vymyslel,ze jste blby vy a nechapete to,za to ja uz nemuzu,mozna az udelaji SL proti AD,asure,SB tak to pochopite.Snazil jsem se vam to v klidu vysvetlit a chtel jsem jen aby jste se nad tim zamysleli,jenze nekteri bohuzel moc nepremysli :D

Link to comment
Share on other sites

Ja se tu snazim poukazat na blbost kterou nekdo vymyslel,ze jste blby vy a nechapete to,za to ja uz nemuzu,mozna az udelaji SL proti AD,asure,SB tak to pochopite.Snazil jsem se vam to v klidu vysvetlit a chtel jsem jen aby jste se nad tim zamysleli,jenze nekteri bohuzel moc nepremysli :D

SL uz proti nim je ... ma skill na 100% dodge a dokonce facha i na magii myslim .)

Link to comment
Share on other sites

Ja se tu snazim poukazat na blbost kterou nekdo vymyslel,ze jste blby vy a nechapete to,za to ja uz nemuzu,mozna az udelaji SL proti AD,asure,SB tak to pochopite.Snazil jsem se vam to v klidu vysvetlit a chtel jsem jen aby jste se nad tim zamysleli,jenze nekteri bohuzel moc nepremysli :D

Ja se ti zase snazil kolikrat vysvetlit, ze to ze se udela nejaka uprava nebo se objevi novy povolani, treba SL, ktery ma skill proti wizne, neznamena ze se musi hned upravovat skilly ostatnich povolani, aby si se citil zadostiucinen. Uz by si se nad tim mohl zapremyslet a prestat tu pokazdy narikat. Wizna je dost silne povolani.

 

Draxlith: Spravne :D Treba, ale nekteri to proste nevidi, nebo to nechteji videt.

 

TheERay: Nevratim :D

 

Elessi: By se ti libilo, co? :D Aspon nekdo, kdo to chape :D

Link to comment
Share on other sites

Udelej si nejdriv wiznu ktera neco zabije,sezen si equip + tuny jidla a pak mi napis jak se ti to libilo na GW az ti tam vlitne 50 lidi se SL.

Nikdy jsem proti tobe nic nemel i pres tvy vyjevy na forech,ale kdyz nevis o co jde ci jaky to je,tak to radeji nekomentuj :D

Udelej si creatora, sezen mu perfektni equip, venuj mu hodiny pripravou na gw tim ze huntis suroviny na stovky flasek, pak dalsi hodiny schanenim surovin na jidlo a pak se postav na gw proti poli pneum. Naschval co je narocnejsi. Zadnyho creatora sem tu nevidel rvat at se omezi pneuma.

 

edit: Myslim, ze uz to stacilo. Stezujes si kvuli kazdy hlouposti. Este pred prazdninama, ze kazdej ma desnou mdef, ze magii nikoho nezabijes, ted zase tohle. Kdyz je podle tebe wizna tak slaba, asi by si si mel najit "lepsi" povolani. Ale myslim ze vysledek bude stejnej, zase ti nebude neco vyhovovat.

 

edit:

Ale pneuma byla vzdycky, SL driv fungoval jen na target bolty :D

Protoze byl buglej a vedelo se to :D

Link to comment
Share on other sites

Udelej si creatora, sezen mu perfektni equip, venuj mu hodiny pripravou na gw tim ze huntis suroviny na stovky flasek, pak dalsi hodiny schanenim surovin na jidlo a pak se postav na gw proti poli pneum. Naschval co je narocnejsi. Zadnyho creatora sem tu nevidel rvat at se omezi pneuma.

Ale pneuma byla vzdycky, SL driv fungoval jen na target bolty :D

Link to comment
Share on other sites

 

Nevim proc sem tahas creatora,o tom tu rec nebyla,je videt ze u toho psani moc nepremyslis :D ,ale kdyz uz to chces takhle rozpitvavat,tak dobre, pneuma je jediny prostredek proti AD,proti magii je toho pokud vim dost a dost a staci uplne magnet.Ten kdo neni linej tak si sezene equip proti wizne a pak ano wizna je proti tem obranam slaba.Jestli je to vazne tak tezky aby jsi to pochopil tak pak uz nevim snad jedine ze by ti to Myjka vysvetlila nebo pockam az dospejes :D

Link to comment
Share on other sites

Kazdopadne pneuma porad nefunguje v CP na precastu, pokud nemas kartu a pokud tam nahodou sikovnej priest neda SW.

 

Kazdopadne sanctuary zrusi ten link od SL nebo nezrusi?

Ja to nemam s cim vyzkouset, mohlo by. Zkus to, ses GM, mas to snazsi nez ostatni.

 

edit:

Nevim proc sem tahas creatora,o tom tu rec nebyla,je videt ze u toho psani moc nepremyslis :D ,ale kdyz uz to chces takhle rozpitvavat,tak dobre, pneuma je jediny prostredek proti AD,proti magii je toho pokud vim dost a dost a staci uplne magnet.Ten kdo neni linej tak si sezene equip proti wizne a pak ano wizna je proti tem obranam slaba.Jestli je to vazne tak tezky aby jsi to pochopil tak pak uz nevim snad jedine ze by ti to Myjka vysvetlila nebo pockam az dospejes :D

 

Jasne AD je plosny, stoji jenom nekolik SP. Plosaky sou slaby...

 

Jenze ted proste nebude jak zastavit presilu.Do ted to jaks-taks slo je zpomalit a protridit aby ty co prezili tak aby se s nima poprali ostatnichary,ted proste jak na tebe pujde presila tak to neudrzis,pac prvni co se stane je ze ti vychipou wizny,ktery walky zabalej,pac proste budou k ovnu.

Koncim, tohle nema cenu...porad budes opakovat jak stoji wizna za houby, jak je kazdej proti ni silnej...Mam pocit ze podle tebe bude wizna slaba, dokud nezabije vsechny pouhym pohledem.

Link to comment
Share on other sites

No taky uz koncim s touto debatou,pac to nema cenu,jediny co jsem chtel aby se nad tim trochu rozumne uvazovalo a nechtel jsem zajit az tak daleko,jdu si huntit STR equip a jidlo abych mohl nosit fragmenty a nezabijel se o lidi kteri si neumi vyhuntit ci sehnat poradny equip. :D

 

P.S. omlouvam se k3 za ten flame,dej mi prosim ban at sem uz nemuzu,diky(myslim to vazne)

Link to comment
Share on other sites

Mno-v popisku Kaite je napsano ze to vraci utocnou magii a heal,vrati dvakrat a zkonci.V popisku Sanctuary je jednak ze je to mimojine Magic attack(tudis utocna magie) a pak je tam psano ze to leci,takze by to kazdopadne Kaite rusit melo.Ted je ale otazka jestli je to bug a nebo zamer :D

Link to comment
Share on other sites

No taky uz koncim s touto debatou,pac to nema cenu,jediny co jsem chtel aby se nad tim trochu rozumne uvazovalo a nechtel jsem zajit az tak daleko,jdu si huntit STR equip a jidlo abych mohl nosit fragmenty a nezabijel se o lidi kteri si neumi vyhuntit ci sehnat poradny equip. :D

 

P.S. omlouvam se k3 za ten flame,dej mi prosim ban at sem uz nemuzu,diky(myslim to vazne)

 

Proc prosimte? :D Radsi najdi jestli to funguje spravne pripadne jak to ma fungovat at se to muze co nejdriv upravit.

Link to comment
Share on other sites

jdu si huntit STR equip a jidlo abych mohl nosit fragmenty a nezabijel se o lidi kteri si neumi vyhuntit ci sehnat poradny equip. :D
:D

Job bonusy, equip, bless, marionetka, jí­dlo ani cokoli jinýho ti weight limit nezvedne, ten se zvedá jen s base str.

Link to comment
Share on other sites

Proc prosimte? :D Radsi najdi jestli to funguje spravne pripadne jak to ma fungovat at se to muze co nejdriv upravit.

 

Protoze mam svych starosti dost a jeste se tu rozcilovat na to uz nemam silu,jenze si nedam pokoj a nedam,takze jediny zpusob je me locknout :D Ale jak uz jsem nekolikrat psal,ja fakt nevim jak co ma byt a neumim v tom hledat.Mozna by nebylo spatny hodit sem nejaky odkazy ktery jsou spravny,protoze jeden rika ze to a druhy zase to,myslim celkove ne jen k tomu SL.

 

:D

Job bonusy, equip, bless, marionetka, jí­dlo ani cokoli jinýho ti weight limit nezvedne, ten se zvedá jen s base str.

 

Tak pak jedine ze bych se smazal a udelal si STR wiznu :D Ja uz fakt nevim co mam vsechno nosit,resp ja uz nic neunesu.Tuhle me napadlo ze by se mohla udelat nejaka karta co zvysuje weight limit,ale to brecim na spatnym hrobe :D

Link to comment
Share on other sites

takze ktomu SL ja nerikam ze funguje spravne co si pamatuju kdyz sem tu hral fungoval jen na boldy ze se to zmenilo na celou magii sem do vcera nevedel :D

zmena je asi fakt kruta otazka jestli neni cilena od gravity eathena se snazi jit podle kro .. jakubicek to tu napsal blbe stezuje ale nepodlozi to nejakym dukazem a ne napsat ma wizna je nanic chci zmenu :D

Link to comment
Share on other sites

No ale furt de o to ze nikdo vlastne nevi jestli ma fungovat jen na bolty(pripadne single target spelly) a nebo na utocnou magii obecne. Me prave prislo divny ze to driv fungovalo jen na bolty a ted najednou obrovska zmena a funguje to na vsechno, tzn. mi pripada ze neco je spatne(bud soucasny nastaveni Kaite, nebo bylo spatne to minuly), ale jelikoz se z popisku dozvim prdlajs(kdo by veril popiskum :)), tak proste nezjistim co bylo spatne/spravne.

 

Na RInfo sem hledal, ale pulka lidi tam SL vubec nikdy nevidela, ctvrtka tvrdi tohle a ta druha zas presnej opak - obe si sou stoprocentne jisty ze ta jejich pravda je urcite spravna, takze sem zase na zacatku (= vim velky kulovy s prehazovackou)

Link to comment
Share on other sites

No ale furt de o to ze nikdo vlastne nevi jestli ma fungovat jen na bolty(pripadne single target spelly) a nebo na utocnou magii obecne. Me prave prislo divny ze to driv fungovalo jen na bolty a ted najednou obrovska zmena a funguje to na vsechno, tzn. mi pripada ze neco je spatne(bud soucasny nastaveni Kaite, nebo bylo spatne to minuly), ale jelikoz se z popisku dozvim prdlajs(kdo by veril popiskum :)), tak proste nezjistim co bylo spatne/spravne.

 

Na RInfo sem hledal, ale pulka lidi tam SL vubec nikdy nevidela, ctvrtka tvrdi tohle a ta druha zas presnej opak - obe si sou stoprocentne jisty ze ta jejich pravda je urcite spravna, takze sem zase na zacatku (= vim velky kulovy s prehazovackou)

Ale vi, dyt sem rikal, ze to ma fungovat na vsechno. Ja nvm estli umis cist ;)

 

Sme to asi pred 4-5 mesicema resili s loonym, protoze sme v ty dobe delali gw SL, takze sme o tomhle bugu vedeli :)

 

edit: Jen se cekalo nez se vyresi, ale to loony prestal hrat a ja mel jiny starosti.

 

edit: Tak pak hledej smudlo :)

Link to comment
Share on other sites

Ale vi, dyt sem rikal, ze to ma fungovat na vsechno. Ja nvm estli umis cist :)

 

Sme to asi pred 4-5 mesicema resili s loonym, protoze sme v ty dobe delali gw SL, takze sme o tomhle bugu vedeli :)

edit: Jen se cekalo nez se vyresi, ale to loony prestal hrat a ja mel jiny starosti.

Cist umim, ale abych tomu uveril potrebuju nejakej dukaz, sry ze neberu tvoje slovo jako zakon :)

Link to comment
Share on other sites

pri citani novinky

» Pokud nekdo bude najednou pestovat vice hub nez je bezne mnozstvi (i pokud budou slouzit jen pro jeho vlastni spotrebu) budou mu houby bez varovani zabaveny a zlikvidovany bez nahrady. Pri opakovanem prohresku muzete dostat trest odneti svobody nepodminene az na 2 roky.. ehm tydny.) Aby jste to pochopili: omfg proc posazite celou mapu houbama kdyz je stejne zabijite po skupinkach? Udelejte si radsi maly pole, sejmete ho a pak znova at nemusite behat sem a tam.
ma napadlo.. co takto tym co to sadia v takom mnozstve dopriat zber hubiciek aj v jaile? :P
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...