Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

Vetsi max invest ti nepomuze, protoze v pripade velke ucasti SN ten hrad neudrzis pokud teda nebude branici guilda o dost silnejsi :)

 

Tys asi nepochopil o co me jde .... ja budu jenom rad kdyz ten hrad neudrzime a bude tam krasna bitva ..... me jde o zabavu a ne o veci ....... mimochodem na poslednich valkach byly zastoupeny 3 guildy ...................

 

k3dT ........ No kdyz se s tim ani nezkusi nic udelat tak se nic nezmeni na poctu ....... ja si lidi v guilde udrzuju aby chodili tim ze po kazdejch GW jim davam to co padlo .... obcas to sice dotuju vecma ze svyho aby se na kazdyho dostalo ale lidi chodej .......

 

Popravde sem trochu nepochopil vytvareni a nabirani SN do treti guildy kdyz ucast na GW byva sotva 10 lidi

 

 

3. guilda je jenom dobre i kdyby dohromady bylo utocniku a obrancu stejne (1 obranna + 2 utocne guildy) protoze utocnici se muzou rozmrazovat ........... mimochodem kdyz byly na valkach i Assagy Jr. tak ucast byla dohromady tak 20 SN a to uz docela byl kotel ........

 

Mimochodem Perte kdy jsi byl naposled na valkach ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply

Plac nad TU

 

Kdyz jsem zacinal za prista dal jsem si skil Turn Undead. V tech dobach byvalo zvykem

expit na ancient mumiich.

 

Pak se do pyramidy pridali krome mimiku i acroluzky a prodlouzil respawn mumii.

V te dobe bylo zvykem chodit na Thanatos Dolor. No ted jsou bosove takze na ne nejde TU pouzit

a jeste je tam quest kvuli kteremu se muzu jit klouzat.

 

Puvodne pokud si dobre vzpominam tam bylo par mumii par veritu a par acrolusu a asi 25 Ancient mumii.

 

 

Rad bych poprosil jestli by nemohlo byt z pyramidy odebrano par z tech 20 mimiku pripadne zmenit jejich respawn. Nez je vsechny odtaham za roh vzdycky nekdo prijde zabit amona....

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Tys asi nepochopil o co me jde .... ja budu jenom rad kdyz ten hrad neudrzime a bude tam krasna bitva ..... me jde o zabavu a ne o veci ....... mimochodem na poslednich valkach byly zastoupeny 3 guildy ...................

Ja jsem to pochopil dobre a vim, ze tobe nejde tolik o invest jako o zabavu, ale kdyz budes chtit prilakat lidi na vyssi invest a zaroven se diky tomu vetsimu poctu lidi nebude dat hrad ubranit, aby se dal vetsi max invest vyuzit tak to bude vadit tem lidem, kteri kvuli nemu naexpili SN a prisli na GW. Tak jsem to myslel :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jsem to pochopil dobre a vim, ze tobe nejde tolik o invest jako o zabavu, ale kdyz budes chtit prilakat lidi na vyssi invest a zaroven se diky tomu vetsimu poctu lidi nebude dat hrad ubranit, aby se dal vetsi max invest vyuzit tak to bude vadit tem lidem, kteri kvuli nemu naexpili SN a prisli na GW. Tak jsem to myslel :)

 

Uz vidim jak si nejaka silnejsi guilda po zmene dropu truhel a navyseni investu udela supernovice guildu, zaberou hrad a budou ho branit vsema dostupnyma metodama jak uz se to jednou stalo a hrace co chodili na SN pravidelne to uplne odradi protoze na ne holt nebudou mit nebo si nebudou moc dovolit chlastat stovky potu.

 

TU...

 

Uvidim co se da delat.. prece jen jsou TU/ME priesti vzacnost...

Link to comment
Share on other sites

Uz vidim jak si nejaka silnejsi guilda po zmene dropu truhel a navyseni investu udela supernovice guildu, zaberou hrad a budou ho branit vsema dostupnyma metodama jak uz se to jednou stalo a hrace co chodili na SN pravidelne to uplne odradi protoze na ne holt nebudou mit nebo si nebudou moc dovolit chlastat stovky potu.

 

 

 

takze s tim radsi neudelame nic ..... :)

 

k3dT: na valkach jsme se vetsinou (pokud to slo - prava vyhazovani) domluvili a prohazeli lidi aby to byla aspon naka zabava a bylo to pul na pul ..... A myslim si ze kdyz by byla naka silnejsi guilda ze by lidi v ni ukecali svy kamose aby jim sli pomoct proti tem silnejsim ....

Link to comment
Share on other sites

- Nove dropy z hradu - posunute o 1 hrad v ramci kazdeho mesta.

 

Muzes to prosim trochu upresnit,jsem nejakej zmatenej a jeste jedna otazka jak to teda bude po zmene s tim emblemem sun of the god ? Resp nejlepsi by bylo vedet co kde bude padat a na kolik %.Na vsech moznych strankach je to ruzny a fakt se v tom nevyznam.Diky

Link to comment
Share on other sites

Tak si me donutil si to rozepsat:

 

http://prochaosguild.com/index.php?showtopic=1084

 

Takhle to je nezmenene:

 

aldebaran 1 - id truhel 1324 , 1325

aldebaran 2 - id truhel 1326 , 1327

aldebaran 3 - id truhel 1328 , 1329

aldebaran 4 - id truhel 1330 , 1331

aldebaran 5 - id truhel 1332 , 1333

 

geffen 1 - id truhel 1334 , 1335

geffen 2 - id truhel 1336 , 1337

geffen 3 - id truhel 1338 , 1339

geffen 4 - id truhel 1340 , 1341

geffen 5 - id truhel 1342 , 1343

 

payon 1 - id truhel 1344 , 1345

payon 2 - id truhel 1346 , 1347

payon 3 - id truhel 1348 , 1349

payon 4 - id truhel 1350 , 1351

payon 5 - id truhel 1352 , 1353

 

prontera 1 - id truhel 1354 , 1355

prontera 2 - id truhel 1356 , 1357

prontera 3 - id truhel 1358 , 1359

prontera 4 - id truhel 1360 , 1361

prontera 5 - id truhel 1362 , 1363

 

Doted byly nastavene truhly:

 

1330 - aldebaransky hrad (=4).

1338 - geffensky hrad (=3).

1350 - payonsky hrad (=4).

 

Po zmene budou o 1 (tj ID-2) mensi (truhly z patych hradu uz byly):

 

1328 - Aldebaran - Jewel Crown (0.18%), Corsair (2%), Guard[1] (16.68%)

1336 - Geffen - Zeny Knife (7.5%), Wrench (3%), Lord's Clothes[1] (0.2%)

1348 - Payon - Glove[1] (0.92%), Elven Ears (0.5%), Gemmed Sallet[1] (15%)

 

 

To znamena ze doted emblem padal :):) Je to skoro neuveritelny ale ti co se ten hrad snazili branit cepici maj a ostatni kteri ho jen protaceli maj smulu.

 

Pro rejpaly: omlouvam se za predchozi spatny informace ale dokud si to takhle clovek hezky nerozepise tak se spatne odhaduje co pada / ma padat. To ze jsem rekl ze bude padat emblem je jen chyba ve vypoctu (misto +2 jsem pricital +1)

Link to comment
Share on other sites

Diky za odpoved,kazdopadne jsi me nepotesil pac slo mi hlavne o ten emblem aby nekde padal,takhle padat nebude :) Klidne ho dej do geffu tam je invest 0 ale at nekde prosim je,to ze byl doted v payonu nikdo nevedel a diky dezinformaci ani vedet nemohl,coz me dost mrzi asi bych vic prosazoval branit payon nez jiny hrady :)

Link to comment
Share on other sites

Diky za odpoved,kazdopadne jsi me nepotesil pac slo mi hlavne o ten emblem aby nekde padal,takhle padat nebude :D Klidne ho dej do geffu tam je invest 0 ale at nekde prosim je,to ze byl doted v payonu nikdo nevedel a diky dezinformaci ani vedet nemohl,coz me dost mrzi asi bych vic prosazoval branit payon nez jiny hrady :(

 

acha najednou byste zase geff investovali a bránili co? :D nj nemÄli ste tak machrovat když ste protáÄeli geff na 0 .. komu se zdá že provokuju tak má prafdu protože je to docela rofl..aspoř se ukázalo že se má investovat a nedÄlat jiný pikatchoviny.. to že nigdo nevěděl že tam padá emblem je jedinÄ dobře :P

Link to comment
Share on other sites

No mozna ze na to prijdes sam mozna ze ne ale tyto veci se daji sehnat obvyklim zpusobem,prozradim ti to daji se vyhuntit :(
O sehnatelnost mi vůbec neÄlo - reagoval jsem na to, že chci hat of the sun god a chci a chci a chci! gimme! a celou gildu překecám, aÂť jde chlastat a bojovat a bránit a a a .. ach jo :D

 

Dropy na přání­ třikrát týdnÄ, v osm veÄer, jen na reborn FM? :D

Link to comment
Share on other sites

k3dt: Mam jednu malou pripominku ohledne rozlozeni mobu. Konkretne ty, co se respawnujou v nejakych oblastech na mape, jako napr. ruzny planty. Jde o to, ze s posledni SVN (nejspis) se ta plocha rozsirila (uplne vsude u vsech, a to o docela velkej kus), ikdyz udaje v databazi jsou stejny uz nekolik mesicu. Konkretne Blue Planty na mape mjolnir_01 se diky tomu respawnujou az na moste a podobne. Ma to tak bejt? Docela by se mi hodilo (a nejen me), jestli by bylo mozny zase jim "zmensit uzemi" :D

Link to comment
Share on other sites

podle databaze na moste bejt muzou :D no nevim ze by se plocha rozsirovala kdyz rozlozeni mobu mame uz dlouho stejny.
Prave, rozlozeni mobu je uz dlouho stejny, ale ta plocha se zvetsila. Je to uz minimalne 3 tejdny takhle, ale az ted mi to zacalo fakt vadit :D Pokud nekdo huntil white ci blue herby na plantech, da mi jiste za pravdu.
Link to comment
Share on other sites

Mozno s tym suvisi aj toto: sealy sa maju na ostrove respawnovat len dva, ale ked vybijes plaz tak sa ich na ostrove porespawnuje viac az to skonci tak ze na plazi nieje nic a na ostrove vsetci.

 

Mozno je uz out of date pretoze som tam bol tak pred troma tyzdnami naposledy...

Link to comment
Share on other sites

Prave, rozlozeni mobu je uz dlouho stejny, ale ta plocha se zvetsila. Je to uz minimalne 3 tejdny takhle, ale az ted mi to zacalo fakt vadit :D Pokud nekdo huntil white ci blue herby na plantech, da mi jiste za pravdu.

 

Tady souhlasim s Kocourem. Ty herby ne ze se roztahaly az na most, kde obcas rostly i pred novou SVN ale silne pochybuji, ze jich tam je 5 za 4 min. Z vlastni zkusenosti bych rek, spis tak 1 za 10 minut, pokud vubec.

 

A dalsi vec. Dnes sme zkouseli s Reinardem delat u NPC v Moroccu Drooping Cat a nesla nam udelat ikdyz jsme meli prislusne ingredience u sebe. Menilo se neco? Ci jde udelat treba uz jen jedna na ucte?

 

EDIT: Tak sem to vyresil, pribyl tam 1 Claw of Desert Wolf. Dal bych ruku do ohne ze ho kdysi zapotrebi nebylo :D . Nechavam to tady, kdyby mel nekdo stejny problem ...

Link to comment
Share on other sites

Na tom nic neni... boss se muze chytat do pasti.. jen na nej ucinkujou 5x kratsi dobu nez na hrace/potvory (+agi)..

 

Kdyz uz jsme u toho,neslo by u tech silejsich bossu jako je Valkyrii,Thanatos a ta mrcha v labu,povolit summon jen jednou ?Rekneme si narovinu,neni moc realna sance je zabit kdyz si furt summoni ty potvory kolem sebe,jedina cesta k uspechu je LEXa,AD,port a dokola.Nechci aby to bylo nejak snadny,jen aby byla sance se k tomu bossikovi vubec prokousat pres ochranku :D

 

Jeste jeden dotaz,bude v dohledne dobe Vanberk na serveru ? Diky

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...