Jump to content
Reborn fórum

Chyby a nepřesnosti v překladech NPC


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

pri questu na huntera je chyba....ked kecate s demon hunterom, ktory vam da quest aby ste mu doniesli nejake veci (bill of birds, skel bone, ...) a pridete k nemu este raz (ked tie veci este nemate) tak povie: Yes?

Link to comment
Share on other sites

V queste na sage, pan profesor u ktoreho sa robi pisany test (Written Test Professor) ->

 

Robil som len dva testy, z toho iba jeden podrobne (su tusim 4 rozdielne) ale bol plny chyb, napriklad :

Morocc (Morroc)

Gefen (Geffen)

Rokker (Rocker)

prontersky blacksmith sa vola Hollgrehen a nie taka patlanina pismen ako je tam

neviem ako sa nazyvaju na reborne Yggdrasil Leafy a Seedy, ale zda sa mi divne "Ig Drasil Seed" a podozrivo mi znie aj "Master Fruit" (zeby Mastela?)

odpoved na jednu otazku bola v anglictine (otazka o energy coate tusim)

 

V obidvoch testoch sa mi stala velmi zvlastna vec, ked z 18. otazky skocilo rovno na 20. ... len bliklo okno, zdalo sa mi ze tam bliklo cislo 19 ale hned nahodilo 20 ... ovsem mohlo sa mi stat ze v mojich lagoch (som nimi povestny :D) som to nechtiac odentroval

Link to comment
Share on other sites

NPC Sister Mary, Prontera church:

Rika: "Po te, co se oba zaregistruji u mne, tak musi jit ke knezi, rict sve prisahy a prjmout...." - Pote by se melo psat dohromady, je to odvozenina slova potom.

 

Rika: "dokud smrt nerozdeli" - tady vypadlo - je smrt nerozdeli.

 

Rika:"Preji mnoho pozehnani parum, ktere si po te preji zit spolu" - opet dohromady

Link to comment
Share on other sites

V casti testu na Sage (test s otazkama) je sem tam anglicka veta a na jednom miste je jeden dotaz 2x pokazde s jinymi odpovedmi, tj ne dotaz A a k nemu prislusne odpovedi A a dotaz B a k nemu odpovedi B, ale B-A, B-B. Nevzpomenu si ted ale presne, co je to za otazky (to najdete :) ).

Link to comment
Share on other sites

Pokud jste to jeÄtÄ nenaÄli, tak je to otázka Ä. 15 a 16. (Jaká je def a SP bonus ribbonu). Ta má být pouze u otázky Ä. 16 a jeÄtÄ by tam spí­Ä mÄlo být def a SP bonus CUTE ribbonu). A pak se to vždy v tohhle testu zasekne na otázce 19. DalÄí­ chyba je v otázce 17. Kdo neoblékne saint robe (sword, merch. thief,aco). Podle nabí­zených odpovÄdí­ by tam mÄlo být spí­Äe silk robe :D

Link to comment
Share on other sites

Je to iba mala chybka ale pri prechode na maga ked sa v guide book pozeram na solution no4 tak ku morroc solution je tam: "najde se:U maleho jezirka v pobliz jezirka u pyramidy v morrocu" iba malinka chyba,ale aj tak... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...