Jump to content
Reborn fórum

Chyby a nepřesnosti v překladech NPC


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

V testu na sina je asi v prvim testu chybka.

Nameless rekl, ze pokud budu mit jednu chybu v testu, tak jsem neprosel. Test sem udelal s jednou chybou, ale prosel sem.

Nejsem si jisty, jestli to tam je, protoze sem to jenom na rychlo proletel, ale myslim, ze jo. :(

Link to comment
Share on other sites

Při questu na sina je otazka: Kdyz se Novice chce stat thiefem, jake houby musi ziskat?

1) Orange Net

2) Red Gooey

3) Orange Gooey

4) Orange Hairy

 

co je tohle za otazku, kdyz jsou spravne 2 odpovedi? Orange net i orange gooey?

 

Nemlve o faktu, ze kdyz sem test udelal (90/100), zacal se automaticky znovu, zacyklene pres otazku, jestli chci slyset vic o sinovych skillech (nechtel sem ;) )

 

prehodil sem to sem z bugu

Link to comment
Share on other sites

hmm... Ty Orange Gooey mi to bralo za spatnou, aspon myslim

1422[/snapback]

ked som robil quest ja, tak som tiez mal len 90/100 a som si na 99% isty ze vsetko ostatne bolo spravne. tusim som tiez dal gooey (ale samozrejme mohol som sa seknut niekde inde)
Link to comment
Share on other sites

v prestupu z maga na wiznu, kdyz se dela ten anketni test (po umrti v arenach), treti otazka se mi zda cestinarsky divna: "Ke ktere z priser se nepohybuje". Vite co je tim mysleno? Ja to teda vylozene tipoval, nez se trefil. Co tam je anglicky?

Link to comment
Share on other sites

v prestupu z maga na wiznu, kdyz se dela ten anketni test (po umrti v arenach), treti otazka se mi zda cestinarsky divna: "Ke ktere z priser se nepohybuje". Vite co je tim mysleno? Ja to teda vylozene tipoval, nez se trefil. Co tam je anglicky?

2330[/snapback]

 

Jo, pochopit by se to dalo, i kdyz ja osobne bych asi taky volil neco ve stylu:

"Vuci ktere (jake) z priser se nepohybuje". Tedy pokud jsem pochopil spravne, o co v tom testu jde :) .

Link to comment
Share on other sites

Pri sword > knight queste mi jedno NPC dava otazky a ponukane odpovede su velmi dlhe a nezmestia sa do policka. Da sa sice zistit o co asi ide ale vyzera to blbo.

(Mozno to ide zvacsit ale to sa mi nepodarilo :lol: )

 

preklad.jpg

 

(Este aj na predchadzajucu otazku od nej boli moc dlhe tie odpovede sa mi zda)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...