Jump to content
Reborn fórum

Chyby a nepřesnosti v překladech NPC


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Prestupak na Alchymistu: NPC Darwin ma pár překlepů, jako zept mí­sto zpÄt, chybej mu nÄkde pí­smenka atp.

NPC Van Helmont je zralej na ban, jelikož mÄ uví­tal vÄtou "To si dÄláÄ kozy"..... ;p Dál nechápu jeho otázku "Z Äeho se vyrábí­ Mixture?" a dá vám na výbÄr vÄci co s výrobou mixture nesouvisejí­ a podobnÄ otázka "Z Äeho se vyrábí­ Counteragent?".

Jo a ctihodný NPC Nicolas Flamel mÄ poslal s vÄcma aÂť mu něco vyří­dí­m u Baina a Bajina (oblí­bený starý quest =), ale zapomnÄl mi dát minifurnace a coaly.

 

To je tak vÄe, pí­Äu to sem k překladům, paÄ nevim kam to jinam dát. :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

Flamel ti nikdy nedá vÄechny suroviny, vždy náhodnÄ nÄkteré (nÄkterá) chybí­ a myslí­m, že to tak má být, aby se adept na alchymistu taky trochu snažil :-) .

No ja myslel ze ti vzdycky neda nic, pac napodruhy(=muj druhej alch) sem si vsechno vzal rovnou s sebou, abych pro to zas nemusel lozit a taky sem nic nedostal(takze sem vlastne mel vsechno potrebne :thumsup4: )

Link to comment
Share on other sites

Jo a ctihodný NPC Nicolas Flamel mÄ poslal s vÄcma aÂť mu něco vyří­dí­m u Baina a Bajina (oblí­bený starý quest =), ale zapomnÄl mi dát minifurnace a coaly.

Ty furnance a coaly ti dat nema :thumsup4: ( a myslim ze navic chybi jeste par rough ori a elu)

Link to comment
Share on other sites

takze:Lighthalzenske questy

ahojte, nevim, jestli to uz nekdo neresil,ale ja to kazdopadne nemuzu najit, je to questik kde se chodi mezi 2ma npc v lightz, Maku a Dig.. neco a ukolem je tyto 2 chlapiky usmirit.

Tenhle questik jsem spolu s Kocou delal hned jako prvni , v anglictine a zadnej problem. Je tam jedna pasaz, kdy musite jednomu panackovi presne opsat, co vam o nem rekl jeho kolega, jedna se asi o toto:

 

Hopeless bastard!

You're still a stubborn jerk!

You owe me at least 3 lunches!

Not to mention an apology!

But who cares what you think?!

I'm so goddamn happy without you!

 

nyni si nekdo dal tu praci a questik prelozil,ale podle me je zde chyba.

Jak si vsimnete, v puvodnim anglickem originale bylo 6 radku zakoncenych vykricniky.

Nyni v ceske verzi:

Ty bezpaterni bastarde!

Jses ten nejotravnejsi clovek co znam!

Nejen, ze mi dluzis 5 obedu,

ale hlavne ses mi ani neomluvil

za ty muka, ktere jsem kvuli tobe

musel vytrpet!

 

prvni dva radky sedi a npc je bere v pohode, u dalsiho radku uz je to spatne, snazil jsem se mu i tu treti vetu dat dohromady,ale nedari se.

Podle me je tedy tenhle questik plne nefunkcni a prosil bych gm, aby na to hodili ocko.

Pokud uz tohle nekdo resil a opravil, tak me sem hodte linka, jsou 4 hodiny rano a je fakt, ze uz spatne vidim,ale snazil jsem se ten questik udelat na svy dalsi postave a ted, v cestine se mi to vubec nedari.

Za odpoved predem dekuji.

S pozdravem vite kdo:)

Link to comment
Share on other sites

Flamel ti nikdy nedá vÄechny suroviny, vždy náhodnÄ nÄkteré (nÄkterá) chybí­ a myslí­m, že to tak má být, aby se adept na alchymistu taky trochu snažil :-) .

Heh trochu? Myslí­m, že otravnÄjsÄí­ přestupák než alchu jsem eÄtÄ nedÄlala ;D

 

k3dT: No to jsem napsala hlavnÄ pro pobavení­ veřejnosti, která nemá alchu :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

Nebyl. Staci kontrolovat prikazem @uptime ve hre.

 

tak jsem to teda zkusil po restartu ale nedari se, stale je tam nejaka chybka...mozna ze tech vet je porad 5 misto 6 v originalu(v jedny vete ty treti se zmenilo 5obedu na tri ale to mozna nevadi tu vetu vezme). Na vety zas zareaguje ale skonci dialog anic ,zkousel sem to nekolikrat tak se na to dyztak mrkni az bude cas :confused1:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ASi dva tri dny dozadu sem delal alchymistu.Mel jsem trosku problemy s casti qestu,KDY mam spocitat "vydelek" na necem pri nakupu s 24% slevou a prodeji s 20% navysenim.

V prvni verzi tohoto prikladu chybelo urceni,kterou{melo byt beznou} cenu mam navysit pri prodeji.Kdyz jsem to jel po druhe,uz to "beznou cenu" melo v textu a tudiz nebyl problem to splnit.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Jenom sem chtel nabidnout sluzby.

Koukal sem ze napr. Einbroch je neprelozenej.

Kdyby byl zajem, nabizim pomoc s prekladem skriptu. Staci napsat na icq (104111807),email (spiderik^centrum.cz) nebo do PMky (a poslat skript, jestli je modifikovanej). Nejakou zkusenost mam s prekladem s czechRO (cast Morrocu jsem prelozil ja).

 

EDIT:

Jaj nevšiml sem si, dí­ky za link. Asi se to může zmoderovat, aÂť nevypadám jako játro před každym kdo sem jukne :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Jenom sem chtel nabidnout sluzby.

Koukal sem ze napr. Einbroch je neprelozenej.

Kdyby byl zajem, nabizim pomoc s prekladem skriptu. Staci napsat na icq (104111807),email (spiderik^centrum.cz) nebo do PMky (a poslat skript, jestli je modifikovanej). Nejakou zkusenost mam s prekladem s czechRO (cast Morrocu jsem prelozil ja).

http://www.reborn.cz/forums/index.php?showtopic=884 :shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ahoj, opravte si přestupový quest na merchanta:

Chief Manson, íşvodní­ dialog s novicem .... "Budes to muset rict skladnikovY (správnÄ je I). ". Pak je tam dále v textu pár překlepů sklad vs. skald a jeÄtÄ jednou ÄpatnÄ I .... (nebo mi Kenny ten texÂťák poÄli, opraví­m to :wub: ).

Pac a pusu Šehrezáda, ROorDIE RIP.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...